Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 38

Θέμα: ξεφτιλα

  1. #16

    Re: Re: ξεφτιλα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wrenchfzr
    αν λοιπον καποιος στην περιπτωση μας το περιοδικο,εκμεταλευεται την αγαπη μας για να μας πουλα οτι θελει ειναι λαθος.

    Καλως ηρθες στον κοσμο της μοτοσυκλετας στην Ελλαδα!


  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2005
    Μηνύματα
    165

    περι οδηγησης και επιρεασμου

    αν δεν παιζουν ουσιωδη ρολο τα μυνηματα που περνανε τα περιοδικα τοτε τι να πω .μαλλον η coca cola το πρωτο αναψυκτικο σε πωλεισεις δεν ξερει και κανει βλακωδως εξοδα.η διαφημηση μπαινει στο υποσεινηδειτο και λειτουργει ακουσια.μην το περνεται ελαφρια.θα μου πεις ολα σοβαρα θα σκασουμε.ο μονος τροπος για να αντιδρασεις ειναι η σκεψη πως δηλαδη αλλαζουν τα πραγματα.περνωντας τα ελαφρια ;καποιος ειπε ενα σοφο γνωμικο:ο εξυπνος το παραδεχεται ο πονηρος το διαπραγματευεται ο βλακας επιμενει
    wrench

  3. #18
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    αχααχαχχααχ

    ειμαι σιγουρος οτι δεν διάβασες τα τελευταία μυνήματα...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    μην εισαι τόσο σίγουρος...
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #19

    Re: περι οδηγησης και επιρεασμου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wrenchfzr
    αν δεν παιζουν ουσιωδη ρολο τα μυνηματα που περνανε τα περιοδικα τοτε τι να πω .μαλλον η coca cola το πρωτο αναψυκτικο σε πωλεισεις δεν ξερει και κανει βλακωδως εξοδα.η διαφημηση μπαινει στο υποσεινηδειτο και λειτουργει ακουσια.μην το περνεται ελαφρια.θα μου πεις ολα σοβαρα θα σκασουμε.ο μονος τροπος για να αντιδρασεις ειναι η σκεψη πως δηλαδη αλλαζουν τα πραγματα.περνωντας τα ελαφρια ;καποιος ειπε ενα σοφο γνωμικο:ο εξυπνος το παραδεχεται ο πονηρος το διαπραγματευεται ο βλακας επιμενει

    αν η coca cola ειχαι απαισια γευση ή ενδεχομενος σου προκαλουσε αναγουλα και στομαχικες διαταραχες οσο καλη διαφημιση και να εκανες δεν θα πουλαγες και πολλα... για την ακριβια θα πουλαγες αλλα σε ελαχιστους "πηραγμενους"...

    θημησου τι ειχε γινει προπερσυ τετοια εποχη με την coca cola βανιλια... (προσωπικα μου αρεσε αλλα...)

    δλδ στα dvd που δηχνουν πτωσεισ θα υπεθετε κανεις πως θα βρισκονταν καποιοι να τους μυμηθουν??? να σταματησουνε να τις πουλανε και αυτες??

    για να μην μιλησω για τα dvd με τσοντες... :wacko: :wacko:

    και ξαναρωταω: πιο ειναι το χειροτερο? το οτι εκανε το παλικαρι αυτα που εκανε ή οτι τα τραβηξε βιντεο? ή μηπως το οτι το βιντεο το εδωσε το μοτο?"


    εγω παραδεχομαι οτι επημενω να διαπραγματευωμαι...


  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2005
    Μηνύματα
    165
    Αυτα ειναι αποψεις και δεν γινεται να πεισεις καποιον που τα βλεπει διαφορετικα.παντως εχεις αποψη και τη σεβομαι.
    wrench

  6. #21
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Ο κόσμος διψάει για αίμα και πόλεμο (το πουλάει η TV).

    Επίσης διψάει για γκλάμουρ και κουτσομπολιό (το πουλάει η TV και τα υπόλοιπα media).

    Τέλος, γουστάρει τρελλά καγκουριλίκια, γκάζια, καπνούς και κόντρες (τα πουλάνε τα περιοδικά).

    Παλιοί και νέοι εκδότες, έχουν βγάλει κι από ένα "ειδικό" περιοδικό.
    RacingR
    TuneMyBitch
    BestFastFuckin'Car
    TurboCompetitionProRallyGT
    κ.ο.κ.

    Έμπορες είναι, καλά κάνουν. Σε λίγο θα βγει και περιοδικό μόνο για fine tuning R1 του 2003. Ώστε στο δυναμόμετρο να βγάλει 3HP παραπάνω στις 8452rpm. Μεγάλη υπόθεση!!!

    Μαλάκας είναι ο έμπορας να μη βάλει cd με μαλακίες στο εμπόρευμά του? Εγώ αν ήμουν έμπορας θα το έκανα. Αν ήμουν όμως καταναλωτής... δε θα το αγόραζα. Catch my drift?

    (Drift??? Αχαχαχα μου βγήκε καλόοοοοοο )
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  7. #22
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Για την Ιστορία……

    Το CD είχε διανεμηθεί με το περιοδικό “Μοτό”, ο οδηγός όπως είπε και ο Χρήστος είναι γνωστός οδηγός αγώνων ο οποίος σε συνεργασία με το περιοδικό μαγνητοσκόπησε το συγκεκριμένο clip.

    Έπεσε πολύ συζήτηση όταν κυκλοφόρησε, και γενικότερα αρκετό κράξιμο στο περιοδικό.

    Στην όλη υπόθεση η μαμακία δεν είναι ότι το clip δείχνει κάποιον να οδηγάει επικίνδυνα (και να ρισκάρει την ακεραιότητα του και οοοοολων των υπολοίπων γύρο του) αλλά ότι γυρίστηκε και μοιραστικέ με της ευλογίες του περιοδικού.

    Μέγιστη γκάφα κατά την γνώμη μου.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  8. #23
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Μμ το θυμαμαι και εγω ειχε πεσει πολυ ξυλο τοτε και ιστορικες συζητησεις για αυτο το cd.
    Η δικαιολογια ηταν οτι ηταν ωραιο και εδειχνε τι μπορει να κανει μια μοτο...ατυχως φυσικα

  9. #24
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    χμμμ... ποσο παλιο ειναι αυτο ρε παιδια .....μηπως το εχει κανενας να μου το δανεισει να το γραψω....

    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  10. #25
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Re: περι οδηγησης και επιρεασμου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
    και ξαναρωταω: πιο ειναι το χειροτερο? το οτι εκανε το παλικαρι αυτα που εκανε ή οτι τα τραβηξε βιντεο? ή μηπως το οτι το βιντεο το εδωσε το μοτο?"

    Μάλλον ότι μοιράσθηκε από το περιοδικό με χιλιάδες αντίτυπα την στιγμή μάλιστα που όλα τα μέσα του χώρου (Έντυπα-TV-Internet) μάχονται να σε πείσουν να σέβεσαι την ζωή σου και την ζωή των γύρων σου όταν οδηγάς, να φοράς κράνος και εξοπλισμό και να τηρείς τον ΚΟΚ και να κάνεις τις καγκουριές σου με ασφάλεια σε πίστες και ασφαλείς χώρους.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  11. #26
    για οσουσ ειναι (ή εστω ηταν οπως εγω) πελατεσ του ενλογο περιοδικου να θημησω και αλλα DVD που ειχε δωσει το περιοδηκο..
    Ghost rider 1-2-3
    Street madness

    προσωπικα οταν βλεπω καποιο περιοδηκο με τετοιο υλικο το αγωραζω... δεν μου αρεσουν οι πτωσεισ και ο πονος του αλλου (αδυνατω να δω μποξ γιατι λιπαμε αυτον που τις τρωει) αλλα η υπερβαση των οριων απο καπιουσ τολμηρουσ και μαλον παρατολμους...

    οσο για την μημηση απο πιτσιρικια και αλλουσ νεουσ (ολοι νεοι ημαστε!!)

    ξερετε γιατι τωσα χρονια δεν εδηχνε μοτοgp ή MX ή αλλους αγωνεσ η ελληνικη τηλεωραση? γιατι φοβοταν τον αντιχτυπο που θα ειχε στην νεολεα!!

    με την απαγωρευση και της γενικες αφωρησεισ δεν γινετε τιποτα ρε παιδια... καθε περιπτωση ατομου ειναι μοναδικη και μονο ετσι μπορεισ να το προσεγγησεις..

    wrench alimono an den eixame diaforetikes apopseis...
    an htan etsi tha vazame tous ipologistes na milane metaxi tous kai se 2" tha eixame katalixei se simfwnies!!


  12. #27
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ENNOEITE THN ΑΝΑΒΑΣΗ ΓΙΑ ΑΓΙΟ ΤΟΥ ΜΙΜΙΚΟΥ+ΤΑΖ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑΖ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΟΡΙΝΘΟΥ .

    ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΤΗΝ ΕΡΧΗ ΤΟΥ CD ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΛΕΓΕ
    ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΄΄ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ΄΄.
    ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΣΥΡΙΖΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΧΑΝΕ ΔΗΛΑΔΗ:rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Όχι. Νομίζω μιλάμε για μια διαδρομή μέσα στην Αθήνα (με κίνηση) που καταλήγει στα γραφεία κάποιας "εταιρείας".
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    113
    ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΜΕΝΑ... ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ VIDEO ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ. ΟΠΩΣ ΤΟ DVD ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΛΥΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ" ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ CHAPTER ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΕΣΜΕΝΟ Η ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ... ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ

  15. #30
    Και φυσικά δεν ξέρω άν το γνωρίζετε αλλά ο
    οδηγός είναι γνωστός αγωνιζόμενος.....
    ------------------------------------------------------------------------------------
    αυτο για εμενα φιλε κωστα δεν ειναι δικιολογια. δηλαδη αυτος ειναι υπερανω νομου η ειναι υπερανθρωπος?
    τοτε γιατι οταν η αστινωμια στο εξωτερικο πιασει καποιους αγωνιζομενους του παγκοσμιου στερεωματος τους ξεσκιζη? εκτως αν οι δικοι μας οδηγοι ειναι θεοι και εχουν ασιλο απο τον θεω.

    οταν γυριστικε το βιντεο ημουν απο αυτους που εριξε το κραξιμο στο περιοδικο και απο το φορουμ τους αλλα και απο κοντα σε οποιους ειχα δη.
    οι φτηνες δικιολογιες εμενα δεν με επισαν. ισως γιατι εχω παιδια που καβαλανε μοτο και δεν θελω να βλεπουν οτι το (οπως λεει ) νο 1 περιοδηκο μοτοσηκλετας ευλογει κατι τετοιες ενεργιες.

    υγ θα στηλω το λινκ απο αυτο το φορουμ στο περιοδηκο για να το διαβασουν γιατι πιστευω οτι η γνωμη μας σαν αναγνωστες τους αφωρα. θα περιμενουμε απαντηση μεσα απο εδω μεσα απο το φορουμ αυτο δηλαδη για να μπορουν να δουνε ολλοι την απαντηση τους. αν δεν λαβουμε απαντηση.......
    ο νοων νοητο

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF