Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 42

Θέμα: GSR vs Street Triple

  1. #16
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Ψάξε και λίγο, όπως μπορείς, το after sale των δύο αντιπροσωπειών.
    Από πολύ κοντινή εμπειρία... καμία σχέση. Και το triple αν και πιο παιχνιδιάρικο...δεν είναι "απροβλημάτιστο". Δυστυχώς...
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  2. #17
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Πάρε τον Τίγρη για να τελειώνουμε κι άμα δε σ' αρέσει να τ' οδηγείς θα μου το δίνεις και θα σε πηγαίνω εγώ βόλτα μια στο τόσο

    Σοβαρά, έχει δίκιο ο Τραπ. Έχεις οδηγήσει κανένα απ' τα δύο; Αν όχι είναι νομίζω το επόμενο βήμα
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  3. #18
    αφου πας το σαββατο να το παρεις,οποιο κι αν επιλεξεις,μη ξεχασεις να ανεβασεις φωτογραφιες να γουσταρουμε!!!!:wacko:



    υ.γ.εγω θα επερνα αυτο που θα με κ#$%λωνε καθε πρωι που θα το εβλεπα

  4. #19
    Παίδες σας την έφερα :rotflmao: :rotflmao: !!!! Τελικά σήμερα συμφώνησα την Δευτέρα να πάω να δώσω προκαταβολή για ΗΟΝDA HORNET ABS 08...Του μάγκα του είχανε μείνει δύο στόκ και έκανε σαν τρελός για να μου τα δώσει...χρυσαφί με φούλ extra, αφού δεν ήξερα τι άλλο να βάλω επάνω απο τα γνήσια αξεσουάρ της HONDA...τα έβαλα όλα ( μανιτάρια, σχάρες, φτερό γνήσιο βαμμένο, φέρινγκ, συναγερμό, σχάρα και κανά δύο ακόμα δεν θυμάμαι)!!! και μάλιστα μου πληρώνει και τις πινακίδες με όλα τα έξοδα...Βέβαια μετρητοίς με 8.290
    Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή και επίσης να μην πέσει καμία τιμή, γιατί τότε μας την έφερε :ZZZ: Πάντως από ότι γνωρίζω η HONDA γενικά δεν ρίχνει τιμές (ας ελπίζουμε...)
    Παντου την έβρισκα με 8.550 και το πολύ ένα μανιτάρι δώρο...τουλάχιστον εδώ Θεσ-νίκη...
    Η αλήθεια είναι πως πόνεσα που άφησα το TRIUMPH, αλλά με φόβισε η αντιπροσωπεία (μαύρα χάλια) + το γεγονός ότι είναι μονοπώλειο με ότι και να συνεπάγεται αυτό...
    Έφαγα αμέτρητες ώρες σε διάφορα forums, περιοδικά και έρευνα αγοράς...και μου μαυρίσανε την ψυχή , όποτε λέω άσε να έχω το κεφάλι μου ήσυχο με κάτι πιο σίγουρο και από άποψη ater sales και όχι μόνο...
    Πάντως είστε άρχοντες...πολύ χρήσιμη και η βοήθειά σας
    Ευχαρίστως να τα πούμε και απο κοντά και γιατί όχι να σας φιλοξενήσω και στην όμορφη Χαλκιδική για βόλτες...

    υ.γ Ξέχασα να αναφέρω, ότι δεν είχα κάνει καμία test ride

  5. #20
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Πολύ καλλίτερη επιλογή το χόρνετ από τα προηγούμενα δύο που σκεφτόσουν, για την χρήση που το θές...

    Καλά χλμ!


  6. #21
    Nα σαι καλά...και εγώ έτσι πιστεύω
    Επίσης καλά χλμ

  7. #22
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Κι εγώ τη σφίγγα θα σου πρότεινα αλλά νόμιζα οτι έπρεπε να περιοριστούμε στα δύο (suzuki, triumph). Πολύ καλά έκανες. Όρθιος και καλά χλμ
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  8. #23
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Σφιγγα ε? ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ---->
    Accipere quam facere praestat injuriam

  9. #24
    5αλοριζικο δικε μου! Η σειρα μου παιδες!!!!Z 750, street triple ή Shiver? To μηχανακι το θελω για βολτες και "αλητιες"...

  10. #25
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    STREET 3PLE
    Accipere quam facere praestat injuriam

  11. #26
    A cold-hearted bastard Το avatar του/της Gares'
    Εγγραφή
    27/07/2005
    Μηνύματα
    432
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lelos69
    5αλοριζικο δικε μου! Η σειρα μου παιδες!!!!Z 750, street triple ή Shiver? To μηχανακι το θελω για βολτες και "αλητιες"...
    Συμφωνώ με τον SVX.Street Triple και δεν θα χάσεις.Πολύ μηχανάρα...
    Yesterday is history.
    Tommorow is mystery.
    But today is a gift.
    That is why it is called the "present"...

  12. #27
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    εμφανισιακα και μονο το αγγλακι ειναι για μενα μονοδρομος...οσοι το εχουνε οδηγησει λενε πως ειναι και παιχνιδι...εγω παντως αν ειχα την ανεση θα το τσιμπουσα
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  13. #28
    To Αγγλακι ε; Α ρε....ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΣΤΕ!!!!! Ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου παιδια εσεις που απαντησατε αλλα και εσεις που πιθανον να απαντησετε στο μελλον...Εχω σκασει πραγματικα με αυτη την ιστορια..

  14. #29
    Παντως μου ειπαν οτι στα σερβις του Triple θα δωσω τα μαλλια της κεφαλης μου!Ειδικα τα ανταλακτικα τσουζουν την τσεπη! Ξερετε κατι πανω σ αυτο;

  15. #30
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    μπορεις να τα φερνεις τα ανταλλακτικα απο εξωτερικο και να στα βαζει καποιος μαστορας δικος σου...μονο εργατικα δλδ ,εχει βγει νομος οπου μπορεις σε οποιοδηποτε νομιμο και αδειουχο μαστορα να φτιαχνεις την μηχανη σου και να σου γραφει κανονικα στο βιβλιο και να εχεις εγγυηση κλπ ψαξτο λιγο γιατι παραπανω δε ξερω...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Street Triple vs Z750 vs SV650
    από Morton στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2009, 20:21
  2. Street Triple Vs Ducati Monster 696
    από loumex στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2008, 22:57
  3. MCN Triumph Street Triple vs Monster, Z, Hornet, GSR, FZ6
    από 618RR στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2007, 13:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF