Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 35

Θέμα: Μειωση τιμων Xl700v & Xl700va (abs)

  1. #16
    Tο μηνυμα περναει ομως ε; :rotflmao: :rotflmao:

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Tο μηνυμα περναει ομως ε; :rotflmao: :rotflmao:
    Ουουουου, εγώ έχω μια μαγική ικανότητα να βλέπω το βιβλίο πίσω απ'το εξώφυλλο, μ'έχουνε κάνει εξπέρ οι γυναίκες που συναναστρέφομαι τις "μικρές" τις ώρες


    (ακόμα έγω τα δάκρυα απ'το "ρετουσάρισμα" )

  3. #18
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Τετοια π@παρια που ειναι το καινουργιο(τροπος του λεγειν...) Transalp και τα επτα χιλιαρικα πολλα ειναι για να το παρεις
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  4. #19
    Εισαι, δικος μου ανθρωπος. Μια απ τα ιδια. Παραληλους βιους μου φαινετε περπαταμε

  5. #20
    Φλερταρεις με το μπανγκ, vstrommer. Ειμαστε μεσα σε φωλια! Αναθεωρησε αμεσως.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #21
    γεια και χαρα και απο μενα
    ενδιαφερομαι αμεσα για την αγορα του και χαιρομαι ιδιαιτερα για το γεγονος της μειωσης τιμης.
    που υπαρχει η πληροφορια και επισημα? γιατι στην επισημη ιστιοσελιδα της χοντα δεν υπαρχει τιποτα.
    just keep on rockin' and don't forget to boogie!

  7. #22
    Ασε το παραμυθακι. Στημενος μου φαινεσε. Σιγα μην θελεις να παρεις αυτη την αηδια.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rockerman
    γεια και χαρα και απο μενα
    ενδιαφερομαι αμεσα για την αγορα του και χαιρομαι ιδιαιτερα για το γεγονος της μειωσης τιμης.
    που υπαρχει η πληροφορια και επισημα? γιατι στην επισημη ιστιοσελιδα της χοντα δεν υπαρχει τιποτα.
    Μπράβο , χτύπα το με 1000. Εκτός από όμορφο, είναι και πραγματικό HONDA στην κατασκευή.
    Εξάλλου, δεν έχει και ανταγωνισμό (εκτός κι αν θεωρήσουμε μηχανή αυτό το μαδέρι με ρόδες, το vstrom)

  9. #24
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rockerman
    γεια και χαρα και απο μενα
    ενδιαφερομαι αμεσα για την αγορα του και χαιρομαι ιδιαιτερα για το γεγονος της μειωσης τιμης.
    που υπαρχει η πληροφορια και επισημα? γιατι στην επισημη ιστιοσελιδα της χοντα δεν υπαρχει τιποτα.
    Επισημο ειναι απο 2/5 (η ιστοσελιδα ειναι ακυρη σε πολλα πραγματα)
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    103
    ...εσείς με τα STROMATEX...μην τυχόν και σας πούν οτι απλά υπάρχει κι ενα άλλο μηχανάκι στην κατηγορία σας,αμέσως ειρωνία και αντιπαράθεση.
    Εάν δε, σας πουν οτι ξέρεις το τάδε μοντέλο ξέρεις είναι καλύτερο απο το STROMATEX...θα βγάλετε καντίλες απο το κακό σας...

    ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ STROMATEX ΡΕ...

  11. #26
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Στην κατηγορία ΟΝ OFF κάθε μηχανάκι έχει και τα δικά του. Υπέρ και κατά. Δεν μπορείς να πεις οτι το Versys είναι καλύτερο από το Strom ή από το Transalp. Όλα εξαρτούνται από τη χρήση που το ζητάς. Π.χ. Το Transalp είναι σαφώς καλύτερο από το Strom στο χώμα. To strom έχει άνεση, το versys ευκινησία. Δεν πρέπει να θάβουμε κανένα μηχανάκι. Νόμος!
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  12. #27
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
    Στην κατηγορία ΟΝ OFF κάθε μηχανάκι έχει και τα δικά του. Υπέρ και κατά. Δεν μπορείς να πεις οτι το Versys είναι καλύτερο από το Strom ή από το Transalp. Όλα εξαρτούνται από τη χρήση που το ζητάς. Π.χ. Το Transalp είναι σαφώς καλύτερο από το Strom στο χώμα To strom έχει άνεση, το versys ευκινησία. Δεν πρέπει να θάβουμε κανένα μηχανάκι. Νόμος!

    Δυστυχως αυτο του το προτερημα το εχασε πλεον

  13. #28
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
    Δυστυχως αυτο του το προτερημα το εχασε πλεον
    Για ποιό προτέρημα μιλάς; Για το Τransalp? Δεν τα πάει καλύτερα από το Vstrom sto χώμα;
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  14. #29
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
    Για ποιό προτέρημα μιλάς; Για το Τransalp? Δεν τα πάει καλύτερα από το Vstrom sto χώμα;
    Το 650 ειχε 21' τροχο μπροστα και ειχε τεραστιο πλεονεκτημα με το στρομ

    Πλεν το 700 εχει 19' ιδιο με το στρομ


    Το οποιο πλεονεκτημα ...παει

    Το 700 ειναι και μια 25αρα κιλα παραπανω απο το 650 και απο το στρομ


    Οποτε πλεον ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ το στρομ οντας ελαφρυτερο εχει και πλεονεκτημα

  15. #30
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Όχι μεγάλη διαφορά. Το Transalp 200 κιλά και VStrom 197 κιλά. Ο μπροστινός τροχός παίζει πρωταγωνιστικό ρόλο στο χώμα αλλά όχι και μοναδικό . Το Transalp είναι ποιό Enduroκατάσταση από τη VStrom, τουλάχιστον έτσι δείχνει. Τι να πω; Δεν ξέρω. Αυτή είναι γνώμη μου. Εγώ έχω τη Vstrom.
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF