Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: Για την εκδρομη της 25ης (ωρα συναντησης,τοπος)

  1. #16
    Εεεεεε,, δεν θέλω να γίνομαι κακός, αλλά κάτι λένε για βροχούλα... Τι παίζει σε τέτοια περίπτωση?
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  2. #17
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Αρχικά δημιουργήθηκε από infidel
    Εεεεεε,, δεν θέλω να γίνομαι κακός, αλλά κάτι λένε για βροχούλα... Τι παίζει σε τέτοια περίπτωση?
    Την καλημέρα μου. Κάτι ακούγεται για κακοκαιρία την Κυριακή, όπως είπε και ο Infidel πιο πάνω, αλλά εγώ δεν πτοούμαι. Αδιάβροχα και καλή καρδιά. Μαζεύω τόσο καιρό χρήματα γι’αυτή τη βόλτα. Δεν θα μου τα χαλάσει ο καιρός. Εγώ είμαι «μέσα» για την βόλτα. Εσείς;
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  3. #18
    Φίλος των Ίππων Το avatar του/της filippos_hornet
    Εγγραφή
    18/06/2002
    Μηνύματα
    24
    εμένα στεγνωσαν τα ρουχα μου απο την τελευταια βολτα την Κυριακη και εχω να πω οτι τιποτα δεν ειναι καλυτερο απο μια ανοιξιατικη βροχουλα.

    Ισα ισα που σε κρατάει σε καλη θερμοκρασια και πολυ σημαντικο ειναι οτι ψύχη τις μηχανές.

    Φέρνει πιο κοντά την παρέα.

    Επίσης σε κανει πιο σκληρο και σε έρχεσε κοντα στη φυση. Αλλοι ξοδευουν περιουσιες για να νιωσουν τετοια εντονα συναισθηματα.
    Δεν ειναι λιγο να εισαι βρεγμενος πανω στη μηχανη, να πεφτει ο ηλιος, το κρυο να σου πιρουνιαζει το κοκαλο, η λασπη απο τα αυτοκινητα να σου μπλοκαρει το οπτικο πεδιο, η μυρωδιες απο το χωμα και τα φυτα να ανακατευονται με τα καυσαερια απο τις μηχανες των φυλλων... αχ ωραια πραγματα

  4. #19
    Και το θαύμα έγινε !!!!
    Κυριακή
    25/04/2004 03:00
    13 °C 66 %
    1 Μποφόρ ΒΔ

    ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΟΣ
    Κυριακή
    25/04/2004 09:00
    13 °C 81 %
    2 Μποφόρ ΝΑ

    ΑΡΑΙΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ
    Κυριακή
    25/04/2004 15:00
    19 °C 54 %
    3 Μποφόρ Ν

    ΑΡΑΙΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ
    Κυριακή
    25/04/2004 21:00
    15 °C 64 %
    3 Μποφόρ Ν

    ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΟΣ

    Αλλα και να βρέξει …στα πα@!@!ρια μας ….
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  5. #20
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Thumbs up xexexe

    σωστοί οι προλαλήσαντες!!!

    Βρέξει χιονίσει η ρόδα θα γυρίσει!!!!!



    φουλ αδιάβροχα και ασε τη βροχή να προσπαθεί να μπει μέσα..θα βαρεθεί και θα σταματήσει

    τα λέμε κυριακή κανονικά!!!

    και επαναλαμβάνω οτι εμείς απο πάτρα θα είμαστε κατα τις 10 στη διασταύρωση επιδαύρου... μη φύγετε σφαίρα και μας ξεχάσετε εεεεεεε???



    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  6. #21
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Λοιπον μη μασατε το ραντεβου ισχυει κανονικα.Μονο παρτε αδιαβροχα μην πεσει καμια ψιλη.

    Α και που ειστε :

    Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται!!!!!!!

  7. #22
    θα προσπαθήσω να έρθω και εγω στην εκρομούλα με δανεική μοτοσυκλέτα,δανεικό μπουφάν,δανεικά γάντια και φυσικά δανεικό κράνος

    έχω αφήσει βλέπετε μοτοσυκλέτα και εξοπλισμό στο χωριό μιας και έπρεπε να ανεβάσω ένα αυτοκίνητο αθήνα.
    ελπίζω κάποιος από τα φιλαράκια μου να φιλοτιμηθεί και να μου δανείσει όλα τα απαραίτητα ώστε να ακολουθήσω και εγώ.
    Cars are road furniture!!!!

  8. #23

    eiste treloi

    goystaro na kano parea me treloys :hypnotize apsoga apsoga kai sti teliki de se xreiazomaste esena de masame poythena
    100 ΑΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ....

  9. #24
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271

    Εεε, να πω κάτι;

    Γαμιέται ο καιρός, τουλάχιστον στην Πάτρα και τουλάχιστον για σήμερα. Ξημέρωσε με συννεφιά και κατά τις 15:00 ξεκίνησε ένα εκνευριστικό ψιλόβροχο, μέχρι τις 18:00 περίπου. Όταν λέω εκνευριστικό, ξέρετε, αυτό που ούτε είναι ανεκτό, αλλά και δε σου κάνει κλικ, ώστε να σταματήσεις και να βάλεις αμέσως αδιάβροχα... Κι αν βρέχει κι έτσι αύριο, σκατά... Και να πεις ότι είναι μέρες αυτή η κατάσταση! Χθες το απόγευμα στην Πάτρα ήταν καλοκαίρι. Κυκλοφορούσες άνετα με κοντομάνικο, μέχρι να πέσει ο ήλιος τουλάχιστον.
    Από την άλλη, το ξαδερφάκι μου (κάτοικος Αθηνών), μου είπε ότι σήμερα το πρωί εκεί είχε ήλιο! Τι να πω... Απλά σπάστηκα....
    Τεσπα, αν έχει κανείς καμιά καλή πρόβλεψη, ας την κάνει ένα post να ξέρουμε τι θα βρούμε μπροστά μας.

    Thnx for listening...
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  10. #25
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346

    Re: Εεε, να πω κάτι;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
    Γαμιέται ο καιρός, τουλάχιστον στην Πάτρα και τουλάχιστον για σήμερα. Ξημέρωσε με συννεφιά και κατά τις 15:00 ξεκίνησε ένα εκνευριστικό ψιλόβροχο, μέχρι τις 18:00 περίπου. Όταν λέω εκνευριστικό, ξέρετε, αυτό που ούτε είναι ανεκτό, αλλά και δε σου κάνει κλικ, ώστε να σταματήσεις και να βάλεις αμέσως αδιάβροχα... Κι αν βρέχει κι έτσι αύριο, σκατά... Και να πεις ότι είναι μέρες αυτή η κατάσταση! Χθες το απόγευμα στην Πάτρα ήταν καλοκαίρι. Κυκλοφορούσες άνετα με κοντομάνικο, μέχρι να πέσει ο ήλιος τουλάχιστον.
    Από την άλλη, το ξαδερφάκι μου (κάτοικος Αθηνών), μου είπε ότι σήμερα το πρωί εκεί είχε ήλιο! Τι να πω... Απλά σπάστηκα....
    Τεσπα, αν έχει κανείς καμιά καλή πρόβλεψη, ας την κάνει ένα post να ξέρουμε τι θα βρούμε μπροστά μας.

    Thnx for listening...
    loipon sigoura tha vreksei .... tha fate oloi treli vroxi pou tha sas kathilwsei ston poro... kai oti stoixima thelete

    mouha !

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Λιγο την προσοχη σας για την εκδρομη!!!
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 15:39
  2. Για την εκδρομή της 25ης Απριλίου. Post game show.
    από jtoros στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 08:51
  3. Για την εκδρομη της 25ης όσοι θα έρθουν με ΦΕΡΡΥ!!!
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 06:51
  4. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 18:17
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF