Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 46

Θέμα: Επιλογή μηχανής 50cc

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.636
    https://www.google.gr/search?q=kymco...11%3B800%3B639

    εχει και ομορφα παπια καινούρια με αρκετα πλαστικα αν δεν σ αρεσει το glx
    βεβαια σε ποιότητα και αξιοπιστεια ειναι ποιο κατω απο ενα glx

  2. #17
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    μια μοτοσυκλετα με αυτα τα λεφτα. rs50 που ειπε καποιος πιο πανω. επισης εχει απιθανα 50αρια sm με αυτα τα λεφτα.. και ειναι και πιο γρηγορα και πιο ασφαλη απο τα δυο που ανεφερες.

  3. #18
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Εγώ σαν "αιρετικός" θα προτείνω και τα εξής, που είναι γερά και αξιόπιστα αλλά ξεφεύγουν εντελώς από τα τετριμμένα που κυκλοφορούν σήμερα στους δρόμους στην κατηγορία 50cc, και σίγουρα δεν θα τα έχει και κανείς άλλος από την παρέα, θα ξεχωρίζεις!!

    -DT 50 Yamaha, βρες ένα καλοδιατηρημένο με λίγη υπομονή, και αν το προσέξεις και συ στοιχειωδώς, θα το έχουν και τα παιδιά σου... γίνεται και 80άρι εύκολα, αν θελήσεις!
    http://cdn.mkimg.carview.co.jp/carli.../424940/p1.jpg
    -RV 50 Suzuki, ο κλασικός μπόμπος που δε σπάει και δε χαλάει, αν σου αρέσει αυτό το στυλ... το DT ωστόσο θα σε πάει άνετα παντού, αυτό είναι για πιο συγκεκριμένες χρήσεις...
    http://www.suzukicycles.org/photos/R...dwhite_800.jpg
    -Simson S51 (αλλά με 4άρι σασμάν), το βρίσκεις με 2-3 κατοστάρικα αν έχεις υπομονή και ρίχνεις άλλα 3-4 και το κάνεις καινούργιο! Σηκώνει άπειρες βελτιώσεις με μεγαλύτερα κυλινδροπίστονα κλπ, από ανταλλακτικά θα βρεις τα πάντα και πάμφθηνα στη Γερμανία και δε ζητάει τίποτα για συντήρηση! Αν θες κάτι σε πιο κλασικό look, αυτό είναι η τέλεια επιλογή! Θα δυσκολευτείς σχετικά να το βρεις με χαρτιά, αυτό είναι το μόνο πρόβλημα σε τούτα τα μηχανάκια... έχω ένα εγώ και πάει μια χαρά, επίσης είναι ένας πιτσιρικάς 3η λυκείου εδώ στο νησί που πήρε ένα τέτοιο του πατέρα του και το έκανε τζιτζί (σε μαμά κατάσταση) και όπου κυκλοφορεί όλοι τον ρωτάνε πού το βρήκε...
    http://www.simson.hu/cikk/168/image001.jpg

    Και τα 3 προαναφερθέντα είναι παλιά μηχανάκια 30ετίας, αλλά μη σε φοβίζει αυτό, πίστεψέ με, αν τα βρεις σε καλή κατάσταση κυκλοφορίας, θα κάνεις ένα καλό σέρβις και συμμαζέματα σε κάποιο μάστορα ή μόνος σου (σχετικά εύκολο κι αυτό) και μετά θα ξεχάσεις τι σημαίνει συνεργείο!!


    EDIT:
    Δες και σε κάτι τέτοιο, είναι πολύ όμορφα και δυνατά και σαφώς πιο καινούργια από τα άλλα 3, όμως είναι ιταλικά κι οι γνώμες γι'αυτά διίστανται!!! Δυστυχώς δεν είχα ποτέ τέτοιο, για να σου πω προσωπική άποψη...
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4158938/
    Τελευταία τροποποίηση από kokkiklhs; 06/04/2014 στις 10:22.
    ...το νου σου!!

  4. #19
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    Εγώ σαν "αιρετικός" θα προτείνω και τα εξής, που είναι γερά και αξιόπιστα αλλά ξεφεύγουν εντελώς από τα τετριμμένα που κυκλοφορούν σήμερα στους δρόμους στην κατηγορία 50cc, και σίγουρα δεν θα τα έχει και κανείς άλλος από την παρέα, θα ξεχωρίζεις!!

    -DT 50 Yamaha, βρες ένα καλοδιατηρημένο με λίγη υπομονή, και αν το προσέξεις και συ στοιχειωδώς, θα το έχουν και τα παιδιά σου... γίνεται και 80άρι εύκολα, αν θελήσεις!
    http://cdn.mkimg.carview.co.jp/carli.../424940/p1.jpg
    -RV 50 Suzuki, ο κλασικός μπόμπος που δε σπάει και δε χαλάει, αν σου αρέσει αυτό το στυλ... το DT ωστόσο θα σε πάει άνετα παντού, αυτό είναι για πιο συγκεκριμένες χρήσεις...
    http://www.suzukicycles.org/photos/R...dwhite_800.jpg
    -Simson S51 (αλλά με 4άρι σασμάν), το βρίσκεις με 2-3 κατοστάρικα αν έχεις υπομονή και ρίχνεις άλλα 3-4 και το κάνεις καινούργιο! Σηκώνει άπειρες βελτιώσεις με μεγαλύτερα κυλινδροπίστονα κλπ, από ανταλλακτικά θα βρεις τα πάντα και πάμφθηνα στη Γερμανία και δε ζητάει τίποτα για συντήρηση! Αν θες κάτι σε πιο κλασικό look, αυτό είναι η τέλεια επιλογή! Θα δυσκολευτείς σχετικά να το βρεις με χαρτιά, αυτό είναι το μόνο πρόβλημα σε τούτα τα μηχανάκια... έχω ένα εγώ και πάει μια χαρά, επίσης είναι ένας πιτσιρικάς 3η λυκείου εδώ στο νησί που πήρε ένα τέτοιο του πατέρα του και το έκανε τζιτζί (σε μαμά κατάσταση) και όπου κυκλοφορεί όλοι τον ρωτάνε πού το βρήκε...
    http://www.simson.hu/cikk/168/image001.jpg

    Και τα 3 προαναφερθέντα είναι παλιά μηχανάκια 30ετίας, αλλά μη σε φοβίζει αυτό, πίστεψέ με, αν τα βρεις σε καλή κατάσταση κυκλοφορίας, θα κάνεις ένα καλό σέρβις και συμμαζέματα σε κάποιο μάστορα ή μόνος σου (σχετικά εύκολο κι αυτό) και μετά θα ξεχάσεις τι σημαίνει συνεργείο!!


    EDIT:
    Δες και σε κάτι τέτοιο, είναι πολύ όμορφα και δυνατά και σαφώς πιο καινούργια από τα άλλα 3, όμως είναι ιταλικά κι οι γνώμες γι'αυτά διίστανται!!! Δυστυχώς δεν είχα ποτέ τέτοιο, για να σου πω προσωπική άποψη...
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4158938/
    πλεον με ελαχιστα λεφτα παραπανω παιρνει ενα ευρωπαικο 50αρι που εχει και φρενα και αναρτησεις. ειδικα τα DT τα ζητανε παρα πολυ ακριβα κατα την γνωμη μου...

  5. #20
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    πλεον με ελαχιστα λεφτα παραπανω παιρνει ενα ευρωπαικο 50αρι που εχει και φρενα και αναρτησεις. ειδικα τα DT τα ζητανε παρα πολυ ακριβα κατα την γνωμη μου...
    Σωστό αυτό που λες, απλώς είπα να δώσω στον μικρό και καμιά πιο "ψαγμένη" εναλλακτική από άποψη, πέρα από τα mainstream της εποχής...
    Tα DT νομίζω δε θέλουν συστάσεις, με 6-7 κατοστάρικα βρίσκονται σε πολύ καλή "μαμά" κατάσταση, αν περιμένει κανείς λιγάκι... προσωπικά τα γουστάρω πολύ γι'αυτό και τα διαφημίζω, πιστεύω ότι όσο γερό, αθάνατο και αξιόπιστο είναι το GLX που προτείνεται από πολλούς, άλλο τόσο είναι κι αυτά!! Άρα όσο "ακριβά" κι αν μπορεί να φανούν σε σχέση με τα χρόνια τους, είναι μάλλον βέβαιο ότι έχουν κι άλλα τόσα χρόνια μπροστά τους, σε αντίθεση με τα πρόσφατα ευρωπαϊκά, που κατά κανόνα δεν υπόσχονται απροβλημάτιστη συμβίωση 10ετιών... σαφώς όμως και τα τελευταία είναι η πιο "λογική" λύση για κάποιον που απλώς θέλει απλώς να βγάλει 2-3 χρόνια με 50άρι για λόγους νομιμότητας, ώστε να προχωρήσει στη συνέχεια σε αντικατάσταση με μεγαλύτερο!
    ...το νου σου!!

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    Εγώ σαν "αιρετικός" θα προτείνω και τα εξής, που είναι γερά και αξιόπιστα αλλά ξεφεύγουν εντελώς από τα τετριμμένα που κυκλοφορούν σήμερα στους δρόμους στην κατηγορία 50cc, και σίγουρα δεν θα τα έχει και κανείς άλλος από την παρέα, θα ξεχωρίζεις!!

    -DT 50 Yamaha, βρες ένα καλοδιατηρημένο με λίγη υπομονή, και αν το προσέξεις και συ στοιχειωδώς, θα το έχουν και τα παιδιά σου... γίνεται και 80άρι εύκολα, αν θελήσεις!
    http://cdn.mkimg.carview.co.jp/carli.../424940/p1.jpg
    -RV 50 Suzuki, ο κλασικός μπόμπος που δε σπάει και δε χαλάει, αν σου αρέσει αυτό το στυλ... το DT ωστόσο θα σε πάει άνετα παντού, αυτό είναι για πιο συγκεκριμένες χρήσεις...
    http://www.suzukicycles.org/photos/R...dwhite_800.jpg
    -Simson S51 (αλλά με 4άρι σασμάν), το βρίσκεις με 2-3 κατοστάρικα αν έχεις υπομονή και ρίχνεις άλλα 3-4 και το κάνεις καινούργιο! Σηκώνει άπειρες βελτιώσεις με μεγαλύτερα κυλινδροπίστονα κλπ, από ανταλλακτικά θα βρεις τα πάντα και πάμφθηνα στη Γερμανία και δε ζητάει τίποτα για συντήρηση! Αν θες κάτι σε πιο κλασικό look, αυτό είναι η τέλεια επιλογή! Θα δυσκολευτείς σχετικά να το βρεις με χαρτιά, αυτό είναι το μόνο πρόβλημα σε τούτα τα μηχανάκια... έχω ένα εγώ και πάει μια χαρά, επίσης είναι ένας πιτσιρικάς 3η λυκείου εδώ στο νησί που πήρε ένα τέτοιο του πατέρα του και το έκανε τζιτζί (σε μαμά κατάσταση) και όπου κυκλοφορεί όλοι τον ρωτάνε πού το βρήκε...
    http://www.simson.hu/cikk/168/image001.jpg

    Και τα 3 προαναφερθέντα είναι παλιά μηχανάκια 30ετίας, αλλά μη σε φοβίζει αυτό, πίστεψέ με, αν τα βρεις σε καλή κατάσταση κυκλοφορίας, θα κάνεις ένα καλό σέρβις και συμμαζέματα σε κάποιο μάστορα ή μόνος σου (σχετικά εύκολο κι αυτό) και μετά θα ξεχάσεις τι σημαίνει συνεργείο!!


    EDIT:
    Δες και σε κάτι τέτοιο, είναι πολύ όμορφα και δυνατά και σαφώς πιο καινούργια από τα άλλα 3, όμως είναι ιταλικά κι οι γνώμες γι'αυτά διίστανται!!! Δυστυχώς δεν είχα ποτέ τέτοιο, για να σου πω προσωπική άποψη...
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4158938/
    Θα ξεχωρίζω αλλά με την κακή έννοια ...Δεν με ενδιαφέρει αν θα ξεχωρίζω ,θέλω ένα μηχανάκι που να ξυπνάω το πρωί και να γουστάρω να το βλέπω...δυστυχώς κανένα από τα μηχανάκια που μου προτείνεις δεν είναι της αρέσκειας μου εξωτερικά ...
    φιλικά πάντα ,γούστα είναι αυτά

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 50aris Προβολή μηνύματος
    Θα ξεχωρίζω αλλά με την κακή έννοια ...Δεν με ενδιαφέρει αν θα ξεχωρίζω ,θέλω ένα μηχανάκι που να ξυπνάω το πρωί και να γουστάρω να το βλέπω...δυστυχώς κανέναν από τα <<σαραβαλάκια>> (εξωτερικά πάντα...) δεν μου αρέσει
    φιλικά πάντα ,γούστα είναι αυτά

    καλά τα λες .... να γουστάρεις το μηχανάκι και εμφανισιακά αλλά το Gilera θα το γουστάρει πιο πολύ ο μηχανικός σου που θα το βλέπει κάθε μέρα ... και το Daytona θα το γουστάρει επίσης πολύ το χρωματοπολείο της γειτονιάς σου που θα ζητάς συνέχεια σιλικόνες και γκάφερ για τα πλαστικά που τρίζουν και σπάνε για χαβαλέ ....



  8. #23
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 50aris Προβολή μηνύματος
    Θα ξεχωρίζω αλλά με την κακή έννοια ...Δεν με ενδιαφέρει αν θα ξεχωρίζω ,θέλω ένα μηχανάκι που να ξυπνάω το πρωί και να γουστάρω να το βλέπω...δυστυχώς κανέναν από τα <<σαραβαλάκια>> (εξωτερικά πάντα...) δεν μου αρέσει
    φιλικά πάντα ,γούστα είναι αυτά
    Nαι ρε, εννοείται, απλώς θέλησα να δώσω μερικές εναλλακτικές, διότι σκέφτηκα ότι 99% θα αγνοούσες ότι υπάρχουν κι άλλα, παλιότερα, αλλά αξιόπιστα και σίγουρα αξιόλογα μοντέλα από αυτά που βλέπεις να κυκλοφορούν σήμερα γύρω σου ή από αυτά που ξέρεις ήδη από τους φίλους σου!
    Τελικά νομίζω ότι το γούστο του καθενός παίζει τον πρωτεύοντα ρόλο σε περιπτώσεις αγοράς όχι μόνο για μηχανάκι, και φυσικά αυτό είναι λογικό και σεβαστό από όλους...
    Ό,τι λοιπόν και να επιλέξεις, εύχομαι να το ευχαριστηθείς! Και πού είσαι, κρανάκι και στοιχειώδης εξοπλισμός (κάνα καλό μπουφανάκι, μποτάκια και γαντάκια για το χειμώνα) πρέπει κι αυτά να μπουν στο budget μαζί ή κοντά με την αγορά, ε;
    ...το νου σου!!

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    καλά τα λες .... να γουστάρεις το μηχανάκι και εμφανισιακά αλλά το Gilera θα το γουστάρει πιο πολύ ο μηχανικός σου που θα το βλέπει κάθε μέρα ... και το Daytona θα το γουστάρει επίσης πολύ το χρωματοπολείο της γειτονιάς σου που θα ζητάς συνέχεια σιλικόνες και γκάφερ για τα πλαστικά που τρίζουν και σπάνε για χαβαλέ ....


    Tο Daytona άμα βγάλει μόνο τα πλαστικά γιατί μοτερικά από ότι μαθαίνω είναι αρκετά αξιόπιστο είμαστε εντάξει...λίγη σιλικόνη βάζω και μόνος μου...

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    Nαι ρε, εννοείται, απλώς θέλησα να δώσω μερικές εναλλακτικές, διότι σκέφτηκα ότι 99% θα αγνοούσες ότι υπάρχουν κι άλλα, παλιότερα, αλλά αξιόπιστα και σίγουρα αξιόλογα μοντέλα από αυτά που βλέπεις να κυκλοφορούν σήμερα γύρω σου ή από αυτά που ξέρεις ήδη από τους φίλους σου!
    Τελικά νομίζω ότι το γούστο του καθενός παίζει τον πρωτεύοντα ρόλο σε περιπτώσεις αγοράς όχι μόνο για μηχανάκι, και φυσικά αυτό είναι λογικό και σεβαστό από όλους...
    Ό,τι λοιπόν και να επιλέξεις, εύχομαι να το ευχαριστηθείς! Και πού είσαι, κρανάκι και στοιχειώδης εξοπλισμός (κάνα καλό μπουφανάκι, μποτάκια και γαντάκια για το χειμώνα) πρέπει κι αυτά να μπουν στο budget μαζί ή κοντά με την αγορά, ε;
    Τα έχω δει και τα παλιότερα αλλά δεν...καλύτερο μου φαίνεται το ποδήλατο μου...
    Εννοείται,εξοπλισμός και κράνος πάντα....νιώθεις περισσότερο οδηγός έτσι

  11. #26
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    παπι δαγκωτο

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    παπι δαγκωτο
    Έχεις κάποια προηγούμενη εμπειρία;

  13. #28
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 50aris Προβολή μηνύματος
    Τα έχω δει και τα παλιότερα αλλά δεν...καλύτερο μου φαίνεται το ποδήλατο μου...
    Να σου πω, δεδομένης της κρίσης, σήμερα ένα καλό ποδηλατάκι είναι γενικά καλύτερο και σαφώς οικονομικότερο και πιο συμφέρον από ένα μέσο 50αράκι... άσε που κάνει κι ωραίες γάμπες!!
    ...το νου σου!!

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    Να σου πω, δεδομένης της κρίσης, σήμερα ένα καλό ποδηλατάκι είναι γενικά καλύτερο και σαφώς οικονομικότερο και πιο συμφέρον από ένα μέσο 50αράκι... άσε που κάνει κι ωραίες γάμπες!!
    χααχαχα δεν είναι τόσο ωραίο όμως να θες να πας κάπου σχετικά μακριά και να φτάνεις ιδρωμένος και με γρασομένα χέρια επειδή σου βγήκε η αλυσίδα στο δρόμο

  15. #30
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Είχα το sprinter 125 για λίγο καιρό μέχρι να ξανασταθώ οικονομικά ωστέ να ξαναπάρω μηχανή.

    Τα πλαστικά που τρίζουν λύνονται με μερικά κομμάτια αρμαφλέξ στα σημεία επαφής των πλαστικών. 10λεπτά υπόθεση και δε ξανασχολείσαι ποτέ ξανά. Κατά τα άλλα είναι όμορφο, οικονομικό, αξιόπιστο και επειδή κυκλοφορεί καιρό και το χουν αρκετοί ο Γκοργκόλης έχει γενικά καλές τιμές στο δίκτυό του και στην υποστήριξη που προσφέρει. Τα ίδια θα ισχύουν και στο 50άρι που ψάχνεις.

    Τα φρένα είναι παραπάνω από αποδοτικά για παπί και θέλουν προσοχή γιατί ειδικά το μπροστινό μπλοκάρει εύκολα με τα σωληνάκια υψηλής που του φοράνε.
    Μοναδικό σημείο που πονάει το sprinter είναι η εμπρός λάμπα που την κρίνω καντηλάκι για οδήγηση σχετικά γρήγορη. Γενικά είναι ένα τιμιότατο παπί, φρέσκο μοντέλο που θα το προτιμούσα από το να πάρω ένα κλασσικής αξίας παπί του 90-95 που έχει περάσει από 1000χέρια και μπορεί μεν να είναι φθηνό σε ανταλλακτικά αλλά που δε μου αρέσει να με πονοκεφαλιάζει με όσα μαζέματα χρειαστεί λόγω παλαιότητας.

    Για να κλείσω του γιατί σου λέω για το sprinter. Πουλάει σαν ζεστό ψωμί, και να το μετανιώσεις σε 2 μέρες το δωσες.

    Το 125 το αγόρασα με 1500χλμ 1ο χέρι εντός εγγύησης στα 900ευρώ και το πούλησα 2μήνες μετά με 2900χλμ. 900ευρώ με φρέσκα λαδάκια και λάστιχα σε 2μέρες.

    Φαντάζομαι το 50άρι εύκολα το βρίσκεις στα 800ευρώ που διατίθεσαι να δώσεις.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια στην επιλογή μηχανής 50cc
    από DUKEMNUKEMgr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2010, 07:26
  2. επιλογή μηχανής
    από airam9797 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2007, 15:33
  3. επιλογή μηχανής
    από skynet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2006, 19:37
  4. επιλογη μηχανης?
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2005, 15:19
  5. Βαγγέληη,τα φωώτα...σου(επιλογη μηχανης)
    από iagos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2004, 10:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF