Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 37

Θέμα: Ποιο ειναι το καλυτερο 1000αρι Supersport

  1. #16

    Re: DESMOSEDICI μονο γιαυτο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GUZZISTA
    απλα
    X_NR750 αυτο εννοουσα παραπανω...


  2. #17
    ....... ....... ....... 2005 2006

    GSXR-1000 ...... 284 342 14995E

    CBR1000RR ........ 299 203 14500E

    YZF-R1 ........ .... 205 202 14300E

  3. #18
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
    CBR 1000RR
    οχι ρε φιλε δε περιμενα να το πεις.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εχεις γινει γραφικος πια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: βαλε και κανα civic :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #19
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    οχι ρε φιλε δε περιμενα να το πεις.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εχεις γινει γραφικος πια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: βαλε και κανα civic :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μου ειχες ληψει

  5. #20
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    SUZUKI SV 1000s
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  6. #21
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Me fonakse kaneis ?

    Re paidia, nomizo to thema den einai pio einai kalytero.... As poume to GSX-R oti einai. Mporei kapoios na katalabei tis diafores tou pou to kanoun kalytero apo to R1 kai na tis aksiopoihsei ?
    i apla na ikanopoihsei ton egoismo tou o kathenas legontas oti pire to kalytero?

    Stin parea yparxoun diafora mixanakia, exo na po oti nai to cbr fainete adynamo mprosta sto R1 mou , opos fainete i Rena mou sto K6, to cbr einai malako kai pio filiko apo K6, R1 alla to R1 einai to pio aneto se thesi odigiseis (einai to touring sta ss xexe) apo cbr kai k6. Tora gia to K6 ti na pei kaneis, pyraulos einai mono auto exo na po :-(

    Einai kathara filosofias tou kathe atomou. Kathe xina apo tis parapano einai oti pio top exei ftiaksei kathe mia etairia ksexorista.

    Kai min ksexnate oti yparxei i istoria tis mixanis prin to 98' kai meta oloi anatheorisan afou tripsane na stena sxista matakia tous kai mougrisane ;-)

  7. #22
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617
    R1 '98
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
    R1 '98


    Ελα ρε Ακη!
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    ducati 1098!

  10. #25
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ελα παραδεξου το... καταβαθος το ονειρο σου ειναι να δεις το γκαραζ σου καπως ετσι....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	z1k-3.jpg 
Προβολές:	322 
Μέγεθος:	93,1 KB 
ID:	68992

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    Me fonakse kaneis ?

    Re paidia, nomizo to thema den einai pio einai kalytero.... As poume to GSX-R oti einai. Mporei kapoios na katalabei tis diafores tou pou to kanoun kalytero apo to R1 kai na tis aksiopoihsei ?
    i apla na ikanopoihsei ton egoismo tou o kathenas legontas oti pire to kalytero?

    Stin parea yparxoun diafora mixanakia, exo na po oti nai to cbr fainete adynamo mprosta sto R1 mou , opos fainete i Rena mou sto K6, to cbr einai malako kai pio filiko apo K6, R1 alla to R1 einai to pio aneto se thesi odigiseis (einai to touring sta ss xexe) apo cbr kai k6. Tora gia to K6 ti na pei kaneis, pyraulos einai mono auto exo na po :-(

    Einai kathara filosofias tou kathe atomou. Kathe xina apo tis parapano einai oti pio top exei ftiaksei kathe mia etairia ksexorista.

    Kai min ksexnate oti yparxei i istoria tis mixanis prin to 98' kai meta oloi anatheorisan afou tripsane na stena sxista matakia tous kai mougrisane ;-)

    To πιο όμορφο για μένα το παραδέχομαι είναι το R1 αλλά σίγουρα το πιο κ@βλι@ρικο είναι το GSXR.Aς μην ξεχνάμε και το garage factor έτσι;Πιο μηχανάκι θέλεις να βλέπεις μπροστά σου όταν ανοίγει η πόρτα του garage;Ποιό μηχανάκι είναι αυτό που μπορεί και στην θέα του μόνο να έρθει τούμπα η διάθεση σου;Ποιό μηχανάκι μπορεί να σε αναγκάσει να ξοδεύεις το μεγαλύτερο μέρος του χρόνου σου μαζί του;Ποιό μηχανάκι μπορεί με μία του γκαζιά να σε κάνει να αισθανθείς ότι πλέον έχεις καταφέρει να ικανοποιήσεις ένα από τα μεγάλα σου όνειρα;Σε ποιά αντιπροσωπεία θα πας και θα τρέμουν τα πόδια σου από συγκίνηση όταν θα παραλαμβάνεις το μηχανάκι σου;
    Αυτό φίλε μου είναι το καλύτερο χιλιάρι supersport,αυτό φίλε μου είναι για σένα το καλύτερο μηχανάκι ανεξαρτήτως κατηγορίας και κυβισμού.Εμένα συγκεκριμένα μόνο το GSXR μπορεί να μου ικανοποιήσει όλες αυτές τις απαιτήσεις.Από κει και πέρα είναι θέμα προσωπικής επιλογής...

  12. #27
    Το καλύτερο 1000άρι;


    Μα φυσικά το 750άρι μου.




    Νιώθω ακόμα πολύ μικρός και ανώριμος για το 1000άρι, και δε με πείθουν ότι και να γράφουν, στους ελληνικούς δρόμους αρκετά αλογάκια από τα ανάλογα χιλιάρια δεν θα τα αξιοποιήσεις ποτέ -τί, να τα ταίζω και να τα μετράω στο "στάβλο";
    :rotflmao:


    Από την άλλη, πιο πολλά μετάχειρα 1000άρια βλέπω να πωλούνται παρά 600-750, κάτι λέει και αυτό για τις βιαστικές αποφάσεις και τα πιθανά "ονειρεμένα" μηχανάκια που μας μοστράρουνε κάποιοι και μεις τσιμπάμε και τα παίρνουμε χωρίς καν να σκεφτούμε ούτε τί χιλιόμετρα και πού θα τα κάνουμε, ούτε κατά πόσο ξέρουμε να τα οδηγάμε, να τα φρενάρουμε, ή να τα φχαριστιόμαστε.


    (Φυσικά αν μου περισσεύανε φράγκα θα είχα και μια busa και ένα 1000άρι gsxr, και ένα 1000άρι ktm -κάτι πρέπει να έχει ο άνθρωπας και για το χώμα. )

  13. #28
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Εεεεεεμμμμμμμμμμμμ........

    Αυτό εδώ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mv_agusta_f4-1000-cc_ar2_10.jpg 
Προβολές:	224 
Μέγεθος:	46,3 KB 
ID:	70316
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  14. #29
    Φυσικα ενα ειναι το εργαλειο που αποκαλουμε μερσεντες των μηχανων.

    C B R 1100 XX.
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ΄ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!

  15. #30

    ayto kai den thelo kouventa

    axaxaxaxax


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamaha r1 intercolor 0380.jpg 
Προβολές:	196 
Μέγεθος:	77,1 KB 
ID:	70354
    100% GUZZISTA KAI TA MYALA STA KAGELA

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ποιό είναι το καλύτερο 125 ον οφ?
    από MG-KTiNoS στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2013, 10:08
  2. ποιο ειναι το καλυτερο???
    από lari στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2008, 13:40
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/01/2006, 11:44
  4. Ποιό το καλύτερο 1000άρι και γιατί ;
    από andgeo στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2005, 18:04
  5. Διχρονα και ποιο ειναι το καλυτερο της αγορας?
    από pavlaras1 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 01:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF