Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 33

Θέμα: Kλοπή R1 και πάλι απο Ηράκλειο Αττικής , παληκαριού...

  1. #16
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Νομίζω idi οτι καλά έκανε ο φίλος και ειδοποίησε την αστυνομία...

    Ποτέ δεν γνωρίζεις τι έχει ο άλλος στο μυαλο και στην τσέπη του...


    Απο εκεί και πέρα όμως , δεν νομίζω φίλε μου να την γλύτωσαν τόσο φτηνά...σίγουρα τους πήγαν στο τμήμα για εξακρίβωση...και εκεί ,........χεχεχεχεχε......

    πολλές φορές , βγαίνουν "λαυράκια" απο το τίποτα....

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  2. #17
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

    ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ 1 ΧΤ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!

    ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ 200 ΜΗΧΑΝΕΣ (ΤΗΑNKS TO GADALF) ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΦΟ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ!!ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΜΕΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΨΙΛΟΞΕΧΑΣΕΙ......

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ.......

    ΕΧΩ ΟΡΚΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΝ ΔΩ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΙΔΡΩΤΑ!!!!

    ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!!

    ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ,ΒΡΗΚΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗ ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΤΟ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ!!!!ΕΕΕ ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΑΦΕΘΗΚΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΦΟΒΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ!!

    ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΛΗΓΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΥΤΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  3. #18
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    lipon akouste mia istoria
    ixa ena papaki 12volto kokino
    kapia stigmi mou to klevoun
    o kleftis malakas telios emene 3 stena apo to spiti mou ke sixnaze se mia kafeteria ena steno apo to spiti mou
    ego vlepo to papi mou apekso apo tin kafeteria ke fonazo tous mpatsous erxonte ton silamvanoun ke pame sto tmima i8elan na tou kanoun somatiko elenxo ke kanane ke se emena min pareksigi8i o kleftis tespa
    egine minisi aftos ixe sinergo ton karfose ke tous exoun ke tous dio ke dinoun kata8esi
    o enas itan gios stratigou tin skapoularise amesos
    o alos pige spiti tou ke perimene tin dikasimo
    to mixanaki emine stin astinomia
    ke ego perimena to dikastirio
    erxete i mera tou dikastiriou den ir8e o kleftis pire anavoli ena xrono meta meta ton epomeno xrono den ir8e o kleftis pali anavoli
    tespa 4 xronia mas kratise i anavoli giati o kleftis itan filaki giati ton piasane na klevi ena aftokinito
    ego ton poulo
    otan ir8e i ora na gini to dikastirio meta apo tis anavoles troi 6 mines o kleftis ke afto itan
    teliose to dikastirio
    ego emina malakas
    piga na po signomi to mixanaki mou
    ke mou kani o proedros me to daxtilo sto stoma
    ssssssssssssssssssss
    ke me ediokse
    apo eki ke pera to xaos oute mixanaki ida oute kamia ali ekseliksi stin astinomia den ipirxe to papi pia to ixan stili sta azitita ego den iksera pou na pao ke ti na kano den ixa kamia apofasi pou na leei o kirios tade na pari to mixanaki tou
    den to ksana ida
    ke meta ta 4 xronia ixa alaksi ixa ki ales mixanes den me eniaze
    sto telos lipi8ika ton klefti pou ton sernane sta dikastiria
    fisika 6 mines filaki simeni pas spiti sou
    ke ola kala
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #19
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ενω ενα χερακι ξυλο και αμεσα αποτελεσματα θα ειχε και το μηχανακι θα επερνες με συνοπιτικες διαδικασιες ("ασε εδω το μηχανακι και παρε το μπουλο να μη φερω και ολο το φορουν να σε περασει ενα μανικακι...")

  5. #20
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ενω ενα χερακι ξυλο και αμεσα αποτελεσματα θα ειχε και το μηχανακι θα επερνες με συνοπιτικες διαδικασιες ("ασε εδω το μηχανακι και παρε το μπουλο να μη φερω και ολο το φορουν να σε περασει ενα μανικακι...")
    file mou ama ginete ine to pio sosto
    ala den to riskaris na vgi oli i kafeteria ekso ke na se kopanai me karekles ke imouna me ena filo
    an ixa ke ego tous dikous mou 8a mpoukarame sto aneto ke 8a klidoname portes ke 8a sakatevame opos kaname se ali periptosi
    ala itan aproopto kinita den ipirxan tote na idopioisis
    eftixos ipirxe ena kermatotilefono pio pera ke fonaksame tous mpatsous
    ti eftixos diladi telika distixos
    tespa
    to 8ema ine oti to papi den to fovontousan i gkomenes ke tis kouvalaga dio dio olo trikavala pigena eno to gsx to 750 to evlepan ke apomakrinontousan ixe ke teseris se mia ke ourliaze
    ke malon ta mpakouria apo tin zilia tous mou to klepsane
    giati prepi na ise ka8isterimenos na pas na klepsis tria stena apo to spiti sou
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #21
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    να κανουμε ομαδα κρουσης και να μαζευομαστε μπαμ μπαμ σε τετοιες περιπτωσεις με καδρονια και τα σχετικα, MAD MAX και ετσι να τα μαμησουμε να τσογλανια. Μιλαμε τα εχω παρει στη κρανα

  7. #22
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα.... αν ήσουν με δικηγόρο , θα ήταν τελείως διαφορετικά....

    Ειδικά στο θέμα , του να έπαιρνες το παπί πίσω , μιας και είναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ.... με την άδεια κυκλοφορίας κτλ....

    Μάλλον σε "έπιασαν" κορόιδο ή δεν είχες και τόσο καλό δικηγόρο...αν είχες....

    Να σημειώσω οτι μηχανές που βρίσκονται και παρέρχεται διάστημα 6 μηνών πάνε στον ΟΔΔΥ...

    ΧΤΜΠΑΜ...δεν το κρατάνε κρυφό για να ερευνήσουν αλλά για να τα "φάνε".... πάρε δικηγόρο και πήγαινε , ισχυριζόμενος οτι το ΧΤ σου είναι εκεί μέσα.... αρκεί να έχεις μάθει που τα φυλάνε , γιατί προσωπικά δεν την γνωρίζω αυτή την λεπτομέρεια...

    Kαι δεν έχω βρεί και το φιλαράκο που θα πήγαινε να βρεί το δικό του , να σου πω παραπάνω...



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  8. #23
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ.....
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  9. #24
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    να κανουμε ομαδα κρουσης και να μαζευομαστε μπαμ μπαμ σε τετοιες περιπτωσεις με καδρονια και τα σχετικα, MAD MAX και ετσι να τα μαμησουμε να τσογλανια. Μιλαμε τα εχω παρει στη κρανα
    na sou po ke mia ali istoria tora
    se kapia fasi stin zoi mou pou perasa apo mia simoria me mixanes ke aftokinita egine mia paromia fasi ke klopi ke pigame se kati mpiliarda pou sixnaze to ili8io kleftroni (giati den iksere pou ekleve) ke itan me tous filous tou mpoukarame oloi mesa ksafnika minane apo ekso mono dio eftamisi me anixtes eksatmisis ke gkazonane ke kala sto asxeto gia na min akougete tipota.ke klisame tis portes na min figi kanenas ke epese to ksilo tis arkoudas me alisides lostous ke alisisdes apo mixanes
    ke o magazatoras argotera fonakse tous mpatsous ke pire to makri tou tespa megali zimia ke sto magazi ke sta atoma
    se fasi pou den ksanakleftike tipota gia poli kero giati kanena den riskare mpori na itan gnostos mas aftos pou 8a tou klevan tin mixani i enos apo emas
    ola afta poli orea ke ligo eliniki tenia tou kolou me mixanovious ke lipa
    pliroforiaka epefte poli ksilo ekines tis epoxes
    oi rokades kopanagane kareklades (etsi legontousan afti pou akougan karekles diladi ntisko) ke i kareklades rokades ke outoka8eksis. emis imastan tagmeni kata ton koloamerikanon giati vrizane xouftonane ke kamia fora spania kakopiousan tis ginekes tis perioxis mou ke trogane poli ksilo an itan ligoteri apo emas ke milao gia tin epoxi pou ipirxe i vasi tou elinikou
    ixame dimiourgisi xontro provlima tote ala as ta afisoume afta

    as er8oume sto zoumi

    orea tous dernis ala an skotosis kanenan? ti ginete?
    ke mpori na min 8es na ton skotosis
    mpori na ton sproksis ke na pesi se kanena sidero se kati telos panton ke na mini ston topo
    ti kanis tote?
    fevgis apo tin elada?
    palia ginotane tora 8a se vroune opou ke na pas

    lipon ti kanis?

    fantasou oti mpori na se pari tilefono o tipos pou me to sidero tou ekopses ton tenonta ke na sou leei
    filarako ama mino anapiros pe8enis
    ama tin vgalo ka8ari opou se petixo....

    gia na akouso ti kanis?
    giati to pio pano fenomeno miazi me kinimatografiko ala stis tenies den nio8is ton pono oute epomizese tis sinepies tis praksis
    ke skepsou oti erxete mia stigmi pou orimazis
    ke 8imase aftin tin orgi pou ixes ke ta asxima pou ekanes
    ke klinis ta matia sou me ta xeria ke grazis kravges orgis gia ton eafto sou ke se kovi krios idrotas etsi pliroforiaka to leme afto..

    ke gia na sto po pio liana den ise se 8esi ekini tin stigmi na elenksis tis praksis sou
    ke ola ine pi8ana ke to aproopto paramonevi

    lipon ti kanis?
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #25
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    "τα τσακαλια" και "Θυρα 7"!!!!!!!!!!!

    το πας μακρια ρε Λεο, κανα χερακι θα τους περασουμε οχι μαχαιρια και ετσι....

    τα θελει ο κωλαρακος τους!

  11. #26
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    "τα τσακαλια" και "Θυρα 7"!!!!!!!!!!!

    το πας μακρια ρε Λεο, κανα χερακι θα τους περασουμε οχι μαχαιρια και ετσι....

    τα θελει ο κωλαρακος τους!
    agori mou to katalaveno afto me ta tsakalia ke exis dikio

    ala afto to xeraki pou les an kataliksi se 8anato ti kanis? ke elpizo na katalavenis ti enoo
    pio liana
    esi tou rixnis dio 100stakila mpouketa stin mapa
    aftos zalizete pefti kato ke tou karfonete kana sidero sto kranio i kamia petra tou spai to kranio ke meni ston topo
    ti kanis?
    apla pragmatakia se rotao
    iparxi kati pou na proeksofli oti den 8a gini etsi?
    i 8a tou dosis dio skampilakia na vali mialo?:rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #27
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    lipon epidi den mporis na mou apantisis ke epidi i tsampoukades ke ta ksila ine malakies
    otan sou klepsoun tin mixani
    kikloforas panta me ena mikro sougiadaki sta klidia sou
    an tin vris pou8ena parkarismeni den tin pernis se kamia periptosi
    apla pas ke tripas ta lastixa ke kalis tous mpatsous
    an ise me filo sou me mixani pernis tin klidaria tou ke tin klidonis eki pou ine ke kalis tous mpatsous
    afta ke ta dio otan ta kanis apomakrinese to grigorotero apo eki an ine dinaton na min se di kanis
    an den exis ali dinatotita kalis tous mpatsous ke osous filous mporis
    ke an simvi den afinis ton tipo na figi apo tin kafeteria stin arxi tou pianis kouventa gia to fovero ergalio ke an den mporis na to peksis adiaforos tote esxati periptosi na tin pesis me asximo tropo sta lastixa tis mixanis ke sto tipo
    to 8ema ine na min sou figi
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #28
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    afro ....χεχεχεχεχε....κάτι μου έλεγε οτι είχες κάτι να κάνεις με τα παληκάρια της εποχής του "Ελληνικού" (αν και δεν γνώριζα την περιοχή σου).....αν θυμάμαι καλά , νομίζω οτι είχατε κάποια "προβλήματα" και με ΜΡ της βάσης αλλά και με δικούς μας τους τότε ΕΣΑτζήδες....

    Πάντως , το θέμα "αντιμετώπισης κλοπής"... μου έχει τύχει και μένα... και για καλή μου τύχη τον έπιασα στον ύπνο ...

    Πήγα απο την πλάτη του , δεν πρόλαβε να με δει και την επόμενη στιγμή είχε μετρήσει την άσφαλτο , με την μηχανή (παπί) του φίλου μου απο πάνω και 7-8 μαντραχαλάδες να τον έχουν κάνει μπάλα addidas πο τις "πασούλες" απο 42-45 νούμερο παπούτσι...

    Σημειωτέων οτι αυτό έγινε τέρμα Πατησιών στην τότε Gema , για όσους γνωρίζουν , την εποχή που τα Πατήσια και το Ηράκλειο , ήταν οι περιοχές που αν έκανες μαγκιά , ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ.... θα σε έβρισκαν κάποια στιγμή σε πολύ κακή κατάσταση....

    Το θέμα είναι afro όπως είπες να εκμαιεύσεις φόβο απο αυτά τα τσογλάνια... μέχρι την περίοδο 92-96 που διαλύθηκε πλέον η παρέα μας, (κοντά στα 20-30 άτομα φίλους και καμιά 300-400 ως γνωστοί ο ένας με τον άλλο) δεν είχε γίνει ούτε μια κλοπή στην περιοχή.. Κάτι Αλβανοί είχαν τολμήσει να χτυπήσουν ενα παληκαράκι 16 ετών για να του πάρουν flight jacket και τον χρυσό του σταυρό....

    Νομίζω οτι τώρα έτσι όπως έφυγαν με εφημερίδες για βρακί , και ξυπόλητοι , θα έχουν φτάσει πλέον στην Πατρίδα τους...


    Tέλος πάντων ... οι εποχές άλλαξαν και τα παιδάκια (Ελληνόπουλα φλώρεψαν) ...εκτός απο κάτι περιοχές στην Νίκαια και στον Κορυδαλλό,,,...αλλά και πάλι δεν έχουν εκεί ατομική μαγκιά... μόνο παρείστικη...

    Ξεφεύγω... η αλήθεια είναι οτι ποτέ η μαγκιά δεν βγαίνει σε καλό... ακόμα και αν είσαι ισχυρός , κάποια στιγμή μπορεί να είσαι εσύ ο "αδύναμος" και αν δεν το λέει η καρδούλα σου, την ΕΒΑΨΕΣ....

    btw.... έχω αφήσει άτομο στον τόπο , νομίζωντας οτι τον έχω τελειώσει... ευτυχώς είχε μόνο βαριά διάσειση... αλλά θυμάμαι οτι είχα νιώσει πολύ άσχημα εκείνη την στιγμή..οχι όμως μετανιωμένος γιατί είχε κάνει κάτι που δεν θέλω να πω εδώ και σίγουρα πολλοί θα αντιδρούσαν το ίδιο στην θέση μου....

    Όλα είναι θέμα τσαγανού και πόσο αξίζει να κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου,...... και πίστεψε με υπάρχουν πολλοί λόγοι για να το κάνεις αυτό...ίσως οχι η κλοπή , αλλά κάτι πολύ ισχυρότερο σίγουρα....



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  14. #29
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Άστα να πάνε.....

    πακέτο.......

    Το θέμα όμως είναι πως όλους αυτούς τους τύπους αργά ή γρήγορα τους τρώει το σκοτάδι......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  15. #30
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm


    GEMA = ? Gemeli? Κάτω απ την παλιά ΧΑΡΑ τον ναό του γαλακτομπούρεκου????


    Γνωμικό:
    Όταν κάποιος πέφτει κάτω φρόντισε να μην είσαι εσυ….



    Η γκράβα αρρωσταίνει και ποτέ δεν πεθαίνει, 3 ΚΕΤΕ
    και η ζωή συνεχίζεται...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Διόδια ... και πάλι γκρίνια απο μένα τώρα..
    από Gandalf dr685sm στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2009, 07:02
  2. ...και παμε παλι απο την αρχη!!!
    από gixxerpap στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2007, 07:30
  3. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 18:29
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 14:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF