Σελίδα 20 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324253070120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 2050

Θέμα: Xt 660 Z Aftermarket

  1. #286
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2008
    Μηνύματα
    145
    Σε σχέση με την Yamaha είναι καλύτερη η Suzuki!!!

  2. #287
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gliout
    Σε σχέση με την Yamaha είναι καλύτερη η Suzuki!!!
    Αυτο δεν το γνωριζω.Μπορει να ειναι και ετσι.Παντως το σιγουρο ειναι οτι ανταλλακτικα Yamaha βρισκεις πιο ευκολα απο Suzuki και νομιζω ειναι και πιο ευκολοπουλητες.Αν οι Suzuki ειναι λιγο καλυτερες σε καποια σημεια δεν με πειραζει.Εγω εδω και 20 χρονια την Yamaha εμπιστευομαι και δεν το εχω μετανιωσει.Αλλα ας μην κουραζουμε το φορουμ με τις λαλακιες μας, εδω μιλαμε για <μοτοσακα> αν θες να πουμε οτιδηποτε αλλο στειλε πουμου.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  3. #288
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2008
    Μηνύματα
    145
    Ναι ας τα αφήσουμε μην μας πάρουν με τις λάσπες!!!!!

  4. #289
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Τελικα οι σιτες ερχοντε και στην Αθηνα εκτος απο τη Χιο...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	24122008(004).jpg 
Προβολές:	758 
Μέγεθος:	53,6 KB 
ID:	150951
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  5. #290
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της echoplex
    Εγγραφή
    16/10/2008
    Μηνύματα
    137
    Ωραίο Στράτο!

    Αλλα τα μυγάκια πώς τα καθαρίζεις; μπαινοβγαίνει ευκολα;

  6. #291
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Τελικα οι σιτες ερχοντε και στην Αθηνα εκτος απο τη Χιο...
    Το'βαλες τελικά ρε θηρίο?

    ΜΑΜΑΤΟ !!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  7. #292
    ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της jpk chios
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    460
    Σας έλειψα...?Στράτο καλορίζικο ρε φίλε.Ωραίο το έκανες το μοτοσακό σου.Η εξυπηρέτηση ήταν καλή όπως σε εμένα?Παιδιά να είμαστε όλοι καλά να χαιρόμαστε τις μηχανές και τις οικογένειές μας και πάντα με υγεία και χαρά!

  8. #293
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Παιδες σορρυ που αργησα να απαντησω αλλα ελειπα 4ημερο.
    Μυγακια μαλλον θα πρεπει να περιμενουμε να ψιλοκαλοκαιριασει γιατι τωρα εχουν ψοφησει απο το κρυο.
    Αλλα μαλλον με λιγο νερο υπο πιεση θα φευγουν ευκολα.
    Μπαινει απλα με 4 βιδες (υπαρχουν στην συσκευασια)
    Η kedo πολυ καλη.
    Οτι εχει και το θελετε παρτε το αφοβα γιατι με τους εδω λαλακες δεν βγαινει ακρη.
    Τελικα ειναι καλυτερα τα λεφτα μας να τα στελνουμε σε αλλους και οχι σε Ελληνες.
    Μου κανανε και δωρο ενα λιπαντικο.
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  9. #294
    ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της jpk chios
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    460
    Καλησπέρα παιδιά.Αν μπορεί κάποιος ας μου δώσει λίγο πληροφορίες για τις leovince.Είναι καλές?Σκουριάζουν εύκολα?Γιατί βρήκα αυτές και λέω να κάμω τον κόπο να τις πάρω και να γλυτώσω κανένα ?...
    Επίσης υπάρχει και αυτό αλλά άμα το βάλω θα μαυρίσει η μηχανή και δεν κάνει ...

  10. #295
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
    Καλησπέρα παιδιά.Αν μπορεί κάποιος ας μου δώσει λίγο πληροφορίες για τις leovince.Είναι καλές?Σκουριάζουν εύκολα?Γιατί βρήκα αυτές και λέω να κάμω τον κόπο να τις πάρω και να γλυτώσω κανένα ?...
    Επίσης υπάρχει και αυτό αλλά άμα το βάλω θα μαυρίσει η μηχανή και δεν κάνει ...
    Με την υγρασια και το αλατι που εχετε εσεις εκει ακομα και τα λαστιχα θα σας σκουριασουν.. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  11. #296
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της echoplex
    Εγγραφή
    16/10/2008
    Μηνύματα
    137
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
    Καλησπέρα παιδιά.Αν μπορεί κάποιος ας μου δώσει λίγο πληροφορίες για τις leovince.Είναι καλές?Σκουριάζουν εύκολα?Γιατί βρήκα αυτές και λέω να κάμω τον κόπο να τις πάρω και να γλυτώσω κανένα ?...
    Επίσης υπάρχει και αυτό αλλά άμα το βάλω θα μαυρίσει η μηχανή και δεν κάνει ...
    leovince!! ωραία ακούγεται
    και η φιμέ η ζελατίνα μου άρεσε πολύ

  12. #297
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Λοιπον φιλοι μου ακουστε τι μπλεξιμο εχω παθει...
    Ως γνωστο εχω βαλει τις πλαινες βασεις της motech στο τενερε.
    Ενας απο τους λογους που διαλεξα τις συγκεκριμενες βασεις ηταν οτι η ιδια η εταιρεια στο σαιτ της διαφημιζει οτι μπορει καποιος να βαλει ανταπτορες και να βαλει σε αυτες τις βασεις αλλης μαρκας βαλιτσες οπως givi, hepco,kapa,krauser κλπ.
    Πριν δεκα μερες ενα παληκαρι εδω στο μοτο φορουμ πουλαγε κατι hepco σε πολυ καλη κατασταση και αφου μιλησα μαζι του συμφωνησαμε στην τιμη και τις πηρα.(Μια χαρα το παληκαρι οτι συμφωνησαμε τηρηθηκε και οι βαλιτσες πραγματικα σε αριστη κατασταση).
    Παιρνω τηλεφωνο τον αντιπροσωπο της motech στην Αθηνα και μου ειπε οτι εχει και τους ανταπτορες και μαλιστα ετοιμοπαραδοτους.
    Χαρα εγω μια και εχω ηδη κανονισει για το Σ/Κ να παω σε ενα νησακι εκδρομη για βουτια και θα χρειαστω αρκετα πραγματα να κουβαλησω.
    Πηγα λοιπον και πηρα τους ανταπτορες 44,95 ευρα αλλα την πατησαμε μαγκα μου....
    Οι αναταπτορες ειναι για την παλια motech και ακομα και σημερα ο αντιπροσωπος δεν εχει μαθει αν η εταιρεια εχει βγαλει για την καινουργια.
    Σημειωτεον οτι ουτε στο σαιτ της η motech το διευκρινιζει το θεμα.
    Μαλιστα οταν ειχα βαλει τις βασεις ο αντιπροσωπος ο οποιος τις τοποθετησε κιολας μου διαφημισε κανα δυο φορες τι τυχερος που ειμαι γιατι μπορω να βαλω οποιες βαλιτσες θελω.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  13. #298
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2008
    Μηνύματα
    145
    Περιμένουμε να δούμε τια θα γίνει δηλαδή.

  14. #299
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gliout
    Περιμένουμε να δούμε τια θα γίνει δηλαδή.
    Μου ειπε οτι εστειλε μειλ στην motech και θα ξερει μεχρι την Δευτερα αλλα εστειλα και εγω μολις τωρα μηπως και μου απαντησουν εμενα πιο γρηγορα.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  15. #300
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Προσοχή με τις πολύ σκούρες ζελατίνες.
    Στο Tenere η θέση οδήγησης είναι πολύ ψηλά , με αποτέλεσμα , στην κίνηση, να βλέπεις τους καθρέφτες από τα αυτοκίνητα μέσα από την ζελατίνα, που όπως και νάχει παραμορφώνει.
    Αν είναι και πολύ σκούρη , υπάρχει κίνδυνος , να μην βλέπετε την μύτη σας.....



    Στράτο , ρίξε μια ματιά εδώ και εδώ
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 17:07
  2. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF