Σελίδα 20 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324253070120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #286
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα κι εσάς και την ψυχοπάθειά σας και την απάθειά σας σήμερα στη διαδρομή Λουτράκι-Κιάτο-Λουτράκι από την παλιά Ε.Ο.... πανατζία μου, δεν το ξαναματακάνω αυτό το πράμα στις 12 το μεσημέρι... Ο,τι νάναι, όπου νάναι το 90% των οδηγών...
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  2. #287
    Ο Έχων το Γκάζι..... Το avatar του/της ypapadio
    Εγγραφή
    24/02/2013
    Μηνύματα
    102
    Σας ειδα ZZRαρια, Triumphια και CBRαρι την Κυριακη στην παραλια των Βασιλικων Β. Ευβοιας (ψαροπουλι)!!!

    Να ξερατε ποσο σας ζηλεψα!!!
    XR 600αρι! Μαρσάρ, σπινιάρ, σουζάρ απ'το Κοκάρ στο Μαλαγάρ!!!

  3. #288
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΣΕ ΕΙΔΑ
    α) σκουτεράκια με σαγιοναρα κλπ κλπ, δικάβαλο με σορτσάκιον κλπ κλπ απο την Αμαλίας μεχρι την Αγιου Κωνσταντίνου να μας εχεις ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ με τα προβολια σου! Αρχικα νομιζα ηταν κανενα GS Adventure με τετοιο χαμο! Στην Αγιου Κωνσταντινου σου ειπα "σβησε τα προβόλια σου, δεν εισαι στην ερημο" και πηρα απαντηση "ειναι καινουργιο και δε το ξερω καλα"

    β) σε εισα κι εσενα ταριφα να εχω κοψει ταχυτητα 3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ψαχνοντας να παρκαρω στην Γ. Ζωγραφου και εσυ να πατας τσαμπουκαλεμενα την κορνα! Σου εκανα νοημα "τι θες?" και αρχισες τη μανουρα!
    Οταν σε αφησα να ερθεις διπλα λεγοντας σου "οταν εσεις μας ζαλιζετε τα παπαρια πηγαινοντας σε αποσταση μεταξυ σας ο ενας απο τον άλλο και με δέκα χλμ... ερχεσαι ΕΣΥ και μου ζητας τα ρέστα?" ... πηρα απάντηση "ωραίο επίπεδο, μπράβο σου"!

    Καλα τα ακουσες τα καντηλια σου πρωι πρωι!

    γ) ερχοσουν πατημενος σε δρομο χωρις ορατοτητα λογω ανισοπεδης και ηθελες να κανεις τον ΚΙΤ, ηλιθιε με το 206 και την πατσαβουρα τη συνοδηγο... εγω με το φλας και ετοιμος να ξεπαρκαρω προσεκτικα μιας και ξερω οτι κυκλοφορουν μαλακες που στα στενα γουσταρουν να πηγαινουν με 100... σταματησες αποτομα πισω μου και σε βλεπω απ τον καθρεφτη "αντε μαλακα τελειωνε"... μας εκανες χάρη δλδ ε? Για να δουμε ομως... θα το ξανακανεις? ΚΑΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :a36:

  4. #289
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το gixxer μαύρο να βάζεις βενζίνη στο shell Πασιάκος στη Λαμία, προβλεπόμενος και σακίδιο πλάτης. Καλούς δρόμους! :-)

  5. #290
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.466
    τελικά με κυνηγάνε οι βλάκες? ο άνθρωπος με το κουτί του να θέλει να στρίψει αριστερά σωστά στον δρόμο του άλλα του έχουν κλείσει την είσοδο στο στενό και κάθετε και περιμένει ενώ μου αφήνει από δεξιά να περάσω και εκει σε είδα ΥΠΕΡΤΑΤΕ βλάκα με το versys σου να μου κλείνεις αυτόν το λίγο χώρο άλλα όταν σε lockara και κατάλαβες οτι θα στην έριχνα μόνο και μόνο για την βλακεία σου έστω με 5 χλμ μαζεύτηκες , και όταν σου είπα την έκανες την χαζομάρα σου καθόσουν πιο χαζός και χαμογελούσες για να σιγουρευτώ πόσο ζώο είσαι.
    Υ.Γ. θα του την έριχνα για να μάθει έστω κιαν είχα σταματήσει και αναγκαζόμουν να σπρώξω την μηχανή πάνω στο versys

  6. #291
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειδα το σαββατοβραδο στην ποσειδωνος με το λευκο cbr 600αρι να σηκωνεις λαμπαδες με δευερο ατομο με σορτσακια και να μου λες στο φαναρι αν τα ανοιγουμε, σου εδειξα τον συνοδηγο σου λεγοντας σου εχεις δευτερο ατομο και μου απαντησες ναι ξερω ειμαι πιτσιρικας και φυσικα αναφεροσουν στον κιβισμο της μηχανης σου και οχι στην ηλικια,αλλη φορα με κρανος μπρο ο πισω δεν σου φταιει,μακαρι να εισαι παντα ορθιος .

    Σε ειδα και σενα τρελλε τυπε με το aprilia κυριακη πρωι να γυρναμε μαζι απο γλυφαδα μεχρι βαρκιζα,στα λιμανακια να το πηγαινεις ταπα και στην βαρκιζα να με πλησιαζεις κ να πιανουμε την κουβεντα
    Για τα λαστιχα μου.θα χαιρομουν να εισαι απο εδω μεσα κ να τα ξαναλεγαμε φανηκες κομπλε ατομακι καλους δρομους σε ολους
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  7. #292
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα μαλα@@σμενα το απογευμα ενω ερχομουν απο θες/νικη με το CBR 1000RR του κουμπαρου μου,εξω απ τα γιαννιτσα να τρεχετε και να κοβεται καθετα τον δρομο γιατι θελατε να κλεψετε ροδακινα
    σαν λιμοκοντοροι του κωλονακιου ησασταν ντυμενοι στα ασπρα με την μερσεντα
    ρε κωλοτρυ@@δια δεν μπορειτε να αγορασετε?
    μου την ειπατε κιολας οτι ετρεχα και σας επεσε η σακουλα με τα ροδακινα,στην μεση του δρομου μη σας πατησω<τι σε νοιαζει,δικα σου ειναι?>
    αλλα νομιζατε οτι τρεις με εναν θα περασει η μαγκια σας....γατακια :a015:
    να ηταν ραντισμενα ρε σεις και να γινει ο κωλος κρανος απ το τσιρλιπιπι

  8. #293
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Σε είδα φίλος με τον πιτσιρίκο σου δικάβαλο να φοράτε κομπλέ τα κρανάκια σας και οι δύο. Στο φανάρι τα είπαμε, είσαι ωραίος!

  9. #294
    Σας είδα δυο κόρες ξανθές μπιρμπιλομάτες ακράνοτες πανω σε σκουτερακι στην παραλιακη, να κρατα η συνεπιβάτης το κρανος-γαβάθα στο χέρι. Σου φώναξα απο το κουτάκι μου γιατί δεν το φοράς αφου το κουβαλάς.. Με αγνόησες επειδικτικά.. Αλλα κατάλαβα τον λόγο εγω όμως.. Ήταν περίτεχνος και δύσκολος ο κόμπος στο μαλλί και που να τον πατηκώνεις..
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων

  10. #295
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα παλίκαρε με τον συνοδηγό σου (κλασικα ακρανωτοι) απο Καστέλλα προς μικρολίμανο,ωπου και κάτσατε κλασικά για καφέ,με το λευκο τουμπανο πανιγκαλε.....γιατί θεέ μου στα λάθος χέρια....
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #296
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ειδα σημερα το πιο στραβο μηχανακι ever. x-max ημουν απο πισω του λεω τι διαολο ντριφταρει;πλησιαζω ακριβως πισω του και εβλεπα τον πισω τροχο και τον μισο μπροστινο.wtf?
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #297
    Μέλος Το avatar του/της fosbabis
    Εγγραφή
    19/03/2013
    Μηνύματα
    57
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    ειδα σημερα το πιο στραβο μηχανακι ever. x-max ημουν απο πισω του λεω τι διαολο ντριφταρει;πλησιαζω ακριβως πισω του και εβλεπα τον πισω τροχο και τον μισο μπροστινο.wtf?
    Πρεπει να τον πετυχα και εγω αυτον. Ειμαι με τη γυναικα στο κουτι και της λεω αγαπη μου πιασε μια χαρτοπετσετα να μου καθαρισεις μια τα γυαλια. Το ξανασκεφτομαι και της κανω , βασικα για κοιτα μια αυτο το μηχανακι ειναι αυτο θεοστραβο η εγω εχω προβλημα και δε βλεπω καλα?
    χαχαχχαχαχα!!!!!

  13. #298
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    τοσες μαλακιες πανε και αποφασιζουν οι 300 ενα νομοσχεδιο με την διαδικασια του κατ' επιγοντως για τα σορτσακια δεν μπορουνε να προωθησουνε???

    ελεος!!!! θα σκοτωθουμε ρπμ!!!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #299
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα καθώς γυρνούσα απο για Γιάννενα , στην εγνατία πάνω με το xenon φως σου ,και αν είδα καλά ήταν GSX-R; Σε χαιρέτησα και ανταπέδωσες,και οι δύο πηγαίναμε γρήγορα :P

  15. #300
    Σε ειδα γρηγορε με το βε στρομ....

    Αλλα δεν παω κοντρες με ξεκρανωτους.......

    Βαλε πρωτα και τα λεμε μετα........ Μπαγκοσμιοπουλε...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF