Σελίδα 20 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 360

Θέμα: Από εδώ αρχίσαμε

  1. #286
    και γω ακριβα τα βρισκω 40 ευρω με σκηνη....(10 ειναι τα εξοδα φακελου) συν καποια χρηματα για φαι

  2. #287
    Kapoia events 8a ginoyne (paixnidia klp).Twra oso gia tis times,aytes einai oi times tou camping (h lesxh bgazei ta 10 euro apo ka8e mixani).Kai symfwnw oti oxi mono einai akriva,alla einai panakriva!!!!!Twra oso gia to 8ema twn gnwrimiwn,den kserw gia tis alles lesxes alla sto africa twin club ean den kaneis esy tin prwti kinish den se plisiazei kaneis!!!!!Kserw fainetai parakseno,alla etsi leitourgoyn xronia twra.Kai h gnwmi mou einai na mazeytoyn oso to dynato nea paidia kai nea meli kai gia na gnwristoyme kallitera alla kia gia na ananew8ei kai ligo h lesxh.Pistevw oti 8a einai kalo na asxoli8oyn atoma san esas me to africa club gia na yparksei kai kati neo kai fresko stin lesxi giati oso pame sterevoyme kai apo idees...episis 8a i8ela n'anaferw oti stis panellinies blepeis polles mixanes mazemenes kai kleveis (!!) idees p.x. mprosta diskoplakes margarita se africa '93 klp.

  3. #288
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikos XLV 1000
    Kapoia events 8a ginoyne (paixnidia klp).Twra oso gia tis times,aytes einai oi times tou camping (h lesxh bgazei ta 10 euro apo ka8e mixani).Kai symfwnw oti oxi mono einai akriva,alla einai panakriva!!!!!Twra oso gia to 8ema twn gnwrimiwn,den kserw gia tis alles lesxes alla sto africa twin club ean den kaneis esy tin prwti kinish den se plisiazei kaneis!!!!!Kserw fainetai parakseno,alla etsi leitourgoyn xronia twra.Kai h gnwmi mou einai na mazeytoyn oso to dynato nea paidia kai nea meli kai gia na gnwristoyme kallitera alla kia gia na ananew8ei kai ligo h lesxh.Pistevw oti 8a einai kalo na asxoli8oyn atoma san esas me to africa club gia na yparksei kai kati neo kai fresko stin lesxi giati oso pame sterevoyme kai apo idees...episis 8a i8ela n'anaferw oti stis panellinies blepeis polles mixanes mazemenes kai kleveis (!!) idees p.x. mprosta diskoplakes margarita se africa '93 klp.
    file mou edo imaste kati kenourio pou proxorai sta8era xoris megalepivola sxedia ke me aftosxedia organosi ke kirios aneksodi.den diorganonoume trioimero africa twin me tin ekdilosi gemati apo ales mixanes ektos apo africa ke gines8e olo ke ligoteri giati poulisate oloi ta africa sas ke pirate varadero:rotflmao:
    i ales mixanes fovoumenoi min sas minoun ta africa sto rafi i xasete lefta apo metapoulitiki aksia
    ke diatirite ena africa club me mixanes asxetes
    edo exoume mazefti 27 africanoi ke pame gia akoma perisoterous
    ke den exoume vlepsis para mono gia parea ke ekdromes ke oti alo prokipsi telos panton ala na plironoume tosa lefta se kati pou den mas prosferi tipota oute kan ena simio ipodoxis gia kenouria meli me mia egkardia xironomia pios o logos na to kanoume?
    episis pistevo oti palia meli tou africa pou tora exoun skouterakia 8a mas vlepoun ke san periergous ti na sas poume ke emis tora ke ala tetia (makari na kano la8os). genika prosopika den vlepo ton logo na asxoli8oume me aftin tin simazoksi eno mporoume na pame aneksartiti stin patra sto camping tou tsioli as poume me 5-10 euro ke ama goustaroume na fame souvlakia tou 1 euro ke na pioume ta ipolipa mpires ke na xalasoume 20 euro to dioimero na to fxaristi8oume kiolas
    ke ama ine tous perno ego fakelakia me 50 lepta to atomo gia na exoume ke eksoda fakelou:rotflmao:
    exo arxisi ke paraferome signomi ala mou fenonte perierga ola afta.. ego pistevo pos kala na perasete ke pios to perimene apo tote pou fovi8ikate oloi me tin katargisi tou africa oti 8a ginontousan toso perisotera anti na eklipsoun

    na iste kala

    ke to exo pi ke alote varadero 8a paro sta 50 mou ke 8a valo ke dio komodina deksia aristera na goustaro

    fisika ola ta parapano ine prosopikos sxoliasmos me kaloproereto xioumor

    ke opios ine leftas na pai na mas pis pos itane
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #289
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    Re: Re: Kalispera!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
    Εγώ το δικό μου το παρήγγειλα απο την αντιπροσωπεια της honda στην πάτρα και το πλήρωσα 105 ευρω.νομίζω η διαδικασία θα ειναι ι ιδια εκτος και αν το βρεις ετοιμοπαραδοτο....σημειωτεον οτι παραγγελθηκε από Γαλλία και έκανε 20 μερες να το πάρω.
    Psilo pikra oi 20 meres

    Eyxaristo gmag

    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  5. #290
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    E13

    Ta montela pou sto laimo tou timoniou grafoun E13 kai einai apo louksembourgo,exoun diafores apo ayta erxontousan episima Ellada apo Sarakaki?i genika kserete an exoun kapoies diafores?

    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  6. #291
    Καλησπέρα παιδιά σας γραφω τις εντυπώσεις μου απο το Σ/Κ στην Εύβοια Αγ. Αννα που είχα πάει. Ξεκινάω βέβαια με την διαδρομή που ήταν φανταστική μεσα στα πλατάνια τις καστανιές και τα πεύκα (χρειάζεται μπουφάν λέμε) ευχαριστήθηκα την άφρικα οσο καμία αλλη φορά παρόλο που φοβόταν η γυναίκα μου στα μπασίματα και στα πλαγιάσματα. Εκανα και τρείς στάσεις για να χαζέψω το τοπίο (τις φοτό θα τις βάλω άλλη φορά γιατί δεν τις έχω μαζί μου τώρα). Φτάνωντας στην Αγ. Αννα το πρώτο πράμα που είδα ήταν η τεράστια παραλία που έχει, το σπίτι που έμεινα ήταν δεξιά κοντά στο κάμπινκ ήταν 2κλινο με τηλεώραση πρώτη φορά που νοικιαζόταν και μας πήρε 45 ευρό.Κάτω απο το σπίτι είχε ταβέρνα ηταν αυτου που μας νοίκιαζε το σπίτι.
    Το βραδάκι 22:00 πήγαμε να ποιούμε καφέ στο κάμπινκ (λέγεται οτι είναι το καλύτερο στην ευρώπη) αλλά δεν σέρβιραν λέει καφέ μετά τις 21:00 και τελικά πήγαμε στήν παραλία κατά τις 24:00 φαγητό και μετά ολοι στην παραλία με φωτιά κρασάκι και πολύ γέλιο ως τις 4:00 τα ξημερώματα.
    την άλλη μερα κατά τις 10:00 καφεδάκι στην παραλία μπανάκι και ηλιοθεραπεία κατά τις 14:30 φαί στην ταβέρνα και μετά ετοιμασία για αναχώρηση όλη η παρέα οι 2 κουμπάροι μου και ένας φιλος συνολικά 8 άτομα χώρια τα παιδιά ο μόνος με μηχανή ήμουν εγώ.Καί η επιστροφή βέβαια ήταν το ίδιο φανταστική οπως και όταν πήγαινα το βραδάκι κατά τις 20:00 έφτασα αθήνα.Η ολη φάση ήταν φανταστική και όσοι μπορείτε παιδιά πηγένται τώρα με την ευκαιρία της συγκέντρωσης. Δυστιχώς εγώ δεν μπορώ γιατί δουλεύω αλλιώς σίγουρα θα ερχώμουν ξανά ασυζητητή.

    Και μια ερώτηση φεύγωντας φουλάρισα την μηχανή με βενζίνη μηδένισα το κοντέρ και κσεκίνησα οταν γύρισα έγραφε 320 χιλιόμετρα και λεω οπου νανε θα χρειαστεί να βάλω βενζίνη αλλά το άφησα να δω πόσο θα πάει τελικά γύρισα ρεζέρβα στα 364 χιλιόμετρα και απόρησα τοσο λίγο καίει? ενταξει βγήκα στην εθνική αλλά ανέβηκα και κατέβηκα ενα βουνό 2 φορές.

  7. #292
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
    Και μια ερώτηση φεύγωντας φουλάρισα την μηχανή με βενζίνη μηδένισα το κοντέρ και κσεκίνησα οταν γύρισα έγραφε 320 χιλιόμετρα και λεω οπου νανε θα χρειαστεί να βάλω βενζίνη αλλά το άφησα να δω πόσο θα πάει τελικά γύρισα ρεζέρβα στα 364 χιλιόμετρα και απόρησα τοσο λίγο καίει? ενταξει βγήκα στην εθνική αλλά ανέβηκα και κατέβηκα ενα βουνό 2 φορές.
    Πολλές φορές το ηλεκτρονικό κοντερ δεν παει καλα (σκονες, υγρασια κλπ) αφου δεν είναι και κάποιας αξιόλογης μάρκας. Την έχω πάθει και εγω στο παρελθον. Ο ποιο αξιολογος τροπος είναι το αναλογικό κοντερ.
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  8. #293
    Ολο προσόντα.... Το avatar του/της HexDec
    Εγγραφή
    22/07/2004
    Μηνύματα
    88
    Ρε παιδία πόσο πάει ένα κεντρικό στάντ για το αφρικά ?
    ρώτησα σε ένα σαρακάκειον τοπικό παράρτημα και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό αφου μου ζήτησε 300
    μπας και ήταν κανένα ηλεκτρουδραυλικό που σηκώνει την μηχανή μόνη της????
    HexDec

  9. #294
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HexDec
    Ρε παιδία πόσο πάει ένα κεντρικό στάντ για το αφρικά ?
    ρώτησα σε ένα σαρακάκειον τοπικό παράρτημα και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό αφου μου ζήτησε 300
    μπας και ήταν κανένα ηλεκτρουδραυλικό που σηκώνει την μηχανή μόνη της????
    Χεσε μέσα. Εχω ακούσει ότι είναι πολύ ακριβο. Προφανως επειδή είναι τόσο απαραίτητο.

    Αρε Σαρακάκη, παλιο-κερατά!
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  10. #295
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HexDec
    Ρε παιδία πόσο πάει ένα κεντρικό στάντ για το αφρικά ?
    ρώτησα σε ένα σαρακάκειον τοπικό παράρτημα και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό αφου μου ζήτησε 300
    μπας και ήταν κανένα ηλεκτρουδραυλικό που σηκώνει την μηχανή μόνη της????
    kita se metaxirismena peripou 100 me 110 euro exi
    ala tin na to kanis etsi ke alios monos sou den mporis na tin sikosis sto diplo stand ke 8a kouvalas varos xoris logo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #296
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kita se metaxirismena peripou 100 me 110 euro exi
    ala tin na to kanis etsi ke alios monos sou den mporis na tin sikosis sto diplo stand ke 8a kouvalas varos xoris logo

    Έτσι είναι... η δικιά μου έχει κεντρικό και δεν το έχς χρησιμοποιήσει ποτέ... για να την σηκώσεις πρέπει να ΄χεις προπονητή τον Τζέκο....!

    Ακόμα και στο Θανάση στο πλυντήριο, 2 άτομα την σηκώνουνε. Βέβαια υπάρχει κόλπο, αλλά θέλει αρκετή δύναμη.
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  12. #297
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Ε, τότε με υψος 1,72 και 68 κιλά, ή είμαι πολύ αντρας ή εχω προπονητη τον τζεκο.

    Ολα είναι ένα κόλπο (η λαβή κάτω από το πλαινο καπάκι) και λίγο περισσότερο δύναμη στα πόδια.

    Απλά θέλει αρκετη εξάσκηση στην αρχή, πάντα μόνος σου, και με κάποιον φίλο από τα δεξιά της μηχανής να προσέχει να μην σου πέσει (όχι να βοηθάει).

    Παραδίδω και μαθήματα!
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  13. #298
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    Ε, τότε με υψος 1,72 και 68 κιλά, ή είμαι πολύ αντρας ή εχω προπονητη τον τζεκο.

    Ολα είναι ένα κόλπο (η λαβή κάτω από το πλαινο καπάκι) και λίγο περισσότερο δύναμη στα πόδια.

    Απλά θέλει αρκετη εξάσκηση στην αρχή, πάντα μόνος σου, και με κάποιον φίλο από τα δεξιά της μηχανής να προσέχει να μην σου πέσει (όχι να βοηθάει).

    Παραδίδω και μαθήματα!
    Πέεεεστα......
    Δε θέλει ΚΟΠΟ....αλλά ΤΡΟΠΟ

    και όπως είπε και ο Afro αν δεν πάρετε της μαμάς τότα στοιχίζει γύρω στα 150 ευρά

  14. #299
    364km ειναι παρα πολλα...ο φιλος kapeos στο ειπε ευγενικα.....ουτε με σφαιρες 364 κμ.....προφανως ειναι αυτο που λεει για το ψηφιακο....οσο για το διπλο σταντ μετα απο πολλες προσπαθειες και τραυματιζοντας τον καρπο μου μια φορα τα καταφερα μονος μου...τραβοντας την μηχανη προς τα πανω απο την βαση του πατητηριου(συνεπιβατης) και πατωντας δυνατα κατω..μια δυο φορες τα καταφερα και τωρα τουλαχιστον ειναι πιο ευκολο..

  15. #300
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    Ε, τότε με υψος 1,72 και 68 κιλά, ή είμαι πολύ αντρας ή εχω προπονητη τον τζεκο.

    Ολα είναι ένα κόλπο (η λαβή κάτω από το πλαινο καπάκι) και λίγο περισσότερο δύναμη στα πόδια.

    Απλά θέλει αρκετη εξάσκηση στην αρχή, πάντα μόνος σου, και με κάποιον φίλο από τα δεξιά της μηχανής να προσέχει να μην σου πέσει (όχι να βοηθάει).

    Παραδίδω και μαθήματα!
    malista o kirios kapeos 8a mas ma8i na tin sikonoume orea lipon...
    den pistevo na tin sproxnis pros ta piso ke kapia stigmi na patas to stand ke na sikonete moni tis?
    giati mexri na to ma8oume afto 8a prepi na kanoume xiliometra prospa8ias me apotelesma na perpatame mia ora apo tin mixani os to spiti gia na feroume to spray tis alisidas as poume..
    ektos ke an to kouvalame me sakouagiaz mazi mas ke opou tin sikosoume na kanoume tin doulia mas :rotflmao: :rotflmao:

    ego pantos tin proti fora pou dokimasa na tin sikoso ta paratisa
    ke na fantstis tin sikosa dio fores monos mou otan mou ixe pesi kato ti na po eprepe na se ixa gnorisi noritera simera 8a imoun ke ego proponitis stand gia africa:rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2008, 02:28
  2. Καποιος απο εδω μεσα...
    από STOYBI στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2006, 09:54
  3. τρέχει κανείς απο εδω πέρα;
    από sporky στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2006, 12:26
  4. Μήπως ήταν κανένας από εδώ...
    από Zanzibar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 19:14
  5. ποσοι απο εδω μεσα παμε μουτζελο?
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2004, 11:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF