Σελίδα 23 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324252627283373123523 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 9987

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #331
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Ε μακρια λοιπόν
    Και όχι αγαπημένοι
    Αλλά επιμένεις ότι όταν σχολίασες κάτι για την ετήσια, όποιος σου είπε "τι σε νοιάζει; αφού δε θα'ρθεις" (ή ό,τι είπε) ήταν εκτός θέματος. Γενικά από όλο το ποστ σου με τα 3-4 σημεία, υπάρχει έστω ένα που είναι αληθές και πραγματικά αδικήθηκες;
    Life begins at 45°.

  2. #332
    Το ΣΒΗΣΜΕΝΟ νήμα (με την συναίνεσή σου) γιατί να υπάρχει στην λίστα μαζί με τα ενεργά; Αντί να στείλεις ένα πμ και να κλείσει το ζήτημα, ρωτώντας "έχω χάσει το τάδε, τι έγινε" δημιούργησες μιά ιστορία στο μυαλό σου και επιμένεις ακόμα και τώρα ότι η φανταστική ιστορία είναι υπαρκτή... Ε οκ δεν γίνεται συζήτηση επί του θέματος σοβαρή, δεν το καταλαβαίνεις. Εντυπώσεις να δημιουργούνται μόνο γιατί πες πες πες, κάτι μένει μετά. Και φυσικά αυτό που μένει δεν είναι ότι ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΕΣΥ, είναι ότι κάποιοι κακοί άνθρωποι σου έκαναν κάτι κακό.

    Τα υπόλοιπα είναι γνωστά που λες. Τα καλά και συμφέροντα, τα οποία δέκα χρόνια τώρα τα βλέπω σαν μέλος και είδα και την άλλη μεριά. Παίρνουμε από την πλατφόρμα ότι μπορούμε και όταν έρθει η ώρα να δώσουμε, τον κινέζο.

  3. #333
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αλλά επιμένεις ότι όταν σχολίασες κάτι για την ετήσια, όποιος σου είπε "τι σε νοιάζει; αφού δε θα'ρθεις" (ή ό,τι είπε) ήταν εκτός θέματος. Γενικά από όλο το ποστ σου με τα 3-4 σημεία, υπάρχει έστω ένα που είναι αληθές και πραγματικά αδικήθηκες;
    Αν δεν ήσουν εσύ θα πήγαιναν και με τα πόδια.
    Αφού ηθελες να το δεις και γραμμένο
    Κοίτα το.
    Οπως έχω ερθει Αθήνα και αν στην αρχή που βρήκα το φόρουμ έλεγα θα πάω με την πρωτη ευκαιρία.
    Αλλά ευτυχώς πήρα γρήγορα γραμμή τι παίζει και μου πέρασε.

  4. #334
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αυτό δεν ισχύει, φυσικά. Κανείς δε θα λογοκρίνει "κάτι αρνητικό", αν γίνει σωστά και είναι αφορμή για κουβέντα και βελτίωση κι όχι απλά για να κράξει. Αλλά συνήθως γίνεται με παντελώς λάθος τρόπο και πάει στον κάδο, επειδή οι άνθρωποι δεν ξέρουν να συζητήσουν κι όχι επειδή δε μας αρέσει το θέμα ή δεν έχουμε διάθεση για συζήτηση. Να, όπως θα γίνει με αυτό εδώ σύντομα, πχ...
    έλα μαν σοβαρά, δεν ισχύουν αυτά που γράφεις.

    πέφτει το κόψιμο αβέρτα χωρίς λόγο και αιτία μόνο και μόνο επειδή δεν γουστάρει ο εκάστοτε μοντερείτορ αυτά που γράφει ο χρήστης
    την ίδια στιγμή που ο μοντερείτορ επιδίδεται σε ακατάσχετο σπαμμάρισμα πολλές φορές τίγκα στις μπηχτές και την ειρωνεία.

    αυτά βλέπουν οι χρήστες και την κάνουν με ελαφρά. γι'αυτό πέθανε και ο Κρίκος γι'αυτό η ετήσια έγινε με 30 άτομα και τόσα άλλα.

    δεν λέω, σωστό να φεύγουν τα άσχετα σε ένα θρεντ που αφορά τη συζήτηση για το cbf500 πχ αλλά όχι για ψύλλου πήδημα να κόβετε ποστ.

    εδώ στη πρώτη νυχτερινή της σεζόν κάναμε ωραία χαβαλεδοκουβέντα και φεύγανε το ποστ στο κουβά κατά ριπάς; γιατί;
    και ο τζέρτζελος μέσα στο πρόγραμμα είναι. ποιόν πείραξε; μέγιστο ξενέρωμα

    είπα με δίολου προσβλητικό τρόπο ότι το μοντερείσιον γίνεται με 2 μέτρα και 2 σταθμά και έφυγε επιτόπου το σχόλιο γτ θίξαμε την εξουσία.

    έκανα ένα σχόλιο(στα βαραντέρο; ) ότι η νέα χαλκηδόνα είναι καλύτερη από τη φιλαδέλφεια και μπήκα την επόμενη μέρα και είδα ότι δεν
    σβήστηκε και λέω "τι διάολο; έπεσε η χούντα;"

    χαλαρώστε μοντς γτ στο τέλος μόνοι σας θα τα λέτε στη ζώνη και θα γράφει μόνο όποιος θέλει να ρωτήσει εάν το xmax καλύπτεται από το Α2


  5. #335
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Οπως έχω ερθει Αθήνα και αν στην αρχή που βρήκα το φόρουμ έλεγα θα πάω με την πρωτη ευκαιρία.
    Αυτό είναι το θέμα. Μόνο λες.
    Life begins at 45°.

  6. #336
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αυτό είναι το θέμα. Μόνο λες.
    Δεν νομίζω
    Μια χαρά καφέ ήπια με τον Βρασίδα κάτω απο την ακρόπολη.
    Πριν κανένα δίμηνο

  7. #337
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Το ΣΒΗΣΜΕΝΟ νήμα (με την συναίνεσή σου) γιατί να υπάρχει στην λίστα μαζί με τα ενεργά; Αντί να στείλεις ένα πμ και να κλείσει το ζήτημα, ρωτώντας "έχω χάσει το τάδε, τι έγινε" δημιούργησες μιά ιστορία στο μυαλό σου και επιμένεις ακόμα και τώρα ότι η φανταστική ιστορία είναι υπαρκτή... Ε οκ δεν γίνεται συζήτηση επί του θέματος σοβαρή, δεν το καταλαβαίνεις. Εντυπώσεις να δημιουργούνται μόνο γιατί πες πες πες, κάτι μένει μετά. Και φυσικά αυτό που μένει δεν είναι ότι ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΕΣΥ, είναι ότι κάποιοι κακοί άνθρωποι σου έκαναν κάτι κακό.

    Τα υπόλοιπα είναι γνωστά που λες. Τα καλά και συμφέροντα, τα οποία δέκα χρόνια τώρα τα βλέπω σαν μέλος και είδα και την άλλη μεριά. Παίρνουμε από την πλατφόρμα ότι μπορούμε και όταν έρθει η ώρα να δώσουμε, τον κινέζο.
    Δεν γνώριζα οτι μπορεί να επανέλθει ενα <σβησμένο> θέμα απο Μόντ.
    Το νόμιζα ως κλειδωμένο πόσες φορές θα το πώ?

  8. #338
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Σούτερ, δε θα μπω σε προσωπική αντιπαράθεση μαζί σου και αυτό μόνο καλό είναι για σένα.

    Μπάμπης, όπως είπα, κάθε μοντ έχει τη δική του προσωπικότητα και κρίση και θα κάνει και λάθη κτλ. Εγώ μπορώ να μιλήσω μόνο για μένα. Αν θεωρείτε ότι ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ είναι λάθος ή ότι εγώ είμαι λάθος και αδικώ κόσμο μονίμως, να το συζητήσουμε. Κατά τ'άλλα, δεν μπορώ να τραβάω το αυτάκι του καθενός, ούτε να ελέγχω τι διαγράφεται 24/7. Αν έχετε κάποιο συγκεκριμένο παράπονο, πείτε το. Όλα τα άλλα περί Κρίκων και εκδρομών και καημένοι μοντς που θα πηγαίνουν βόλτες μόνοι τους είναι κάπως αστεία. Έχω άπειρους φίλους μοτοσικλετιστές και μπορώ να πηγαίνω βόλτες κάθε μέρα με διαφορετικά άτομα για τα επόμενα 30 χρόνια. Εκτός αν θεωρείς ότι με ευχαριστεί να έχω την ευθύνη της σκούπας στους 45 βαθμούς Κελσίου και δεν το κάνω για το φόρουμ και τους χρήστες του...

    Επίσης, περί διαγραφών, εσύ ο ίδιος πριν λίγο καιρό έκανες παράπονα σε κάποιο νήμα βόλτας σου ότι σπαμάρουν και έχουν ξεφύγει. Στη βραδινή, που προσπαθήσαμε να το κρατήσουμε καθαρό, σε πείραξε που το κάναμε. Αποφάσισε, γενικά, τι θέλεις. Δε δίνουμε δεκάρα αν σπαμάρει κάποιος στη βόλτα του καθενός, οπότε αν διαγράφουμε ποστ είναι ΜΟΝΟ ως ένδειξη σεβασμού προς τον χρήστη που ξεκίνησε το θέμα.
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 05/07/2017 στις 16:36.
    Life begins at 45°.

  9. #339
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Δεν γνώριζα οτι μπορεί να επανέλθει ενα <σβησμένο> θέμα απο Μόντ.
    Το νόμιζα ως κλειδωμένο πόσες φορές θα το πώ?
    Κοίτα το αστείο.

    ΣΤΟ ΕΙΠΑ. Είπες "θα σε ειδοποιήσω". Δεν το έκανες.

    Και έρχεσαι τώρα και αντί να πεις έστω τώρα ΟΚ γκάφα έκανα, πετάς με χαιρεκακία "η βόλτα έγινε και δεν σας είπαμε και τίποτα". Ε μπράβο σου που ΚΑΙ λάθος έκανες ΚΑΙ φταίνε οι κακοί μοντς για το λάθος σου ΚΑΙ τιμωρείς ουσιαστικά όσους μπορούσαν να έρθουν.

  10. #340
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Είστε εκτός θέματος άπαντες, να αυτοσβηστείτε...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #341
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Επίσης, περί διαγραφών, εσύ ο ίδιος πριν λίγο καιρό έκανες παράπονα σε κάποιο νήμα βόλτας σου ότι σπαμάρουν και έχουν ξεφύγει. Στη βραδινή, που προσπαθήσαμε να το κρατήσουμε καθαρό, σε πείραξε που το κάναμε. Αποφάσισε, γενικά, τι θέλεις. Δε δίνουμε δεκάρα αν σπαμάρει κάποιος στη βόλτα του καθενός, οπότε αν διαγράφουμε ποστ είναι ΜΟΝΟ ως ένδειξη σεβασμού προς τον χρήστη που ξεκίνησε το θέμα.
    μπορεί πολύ απλά να είμαι attention whore.

  12. #342
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Δεν νομίζω
    Μια χαρά καφέ ήπια με τον Βρασίδα κάτω απο την ακρόπολη.
    Πριν κανένα δίμηνο

    Α, οι υπόλοιποι στα @@ σου ε;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #343
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Δεν είχε φανάρι να σου δώσει.
    Life begins at 45°.

  14. #344
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σημερα που εχει και καλο καιρο, δε πατε καμια βολτουλα και για κανα σουβλακι; Ολα θα γινουν πιο ωραια.

  15. #345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Σημερα που εχει και καλο καιρο, δε πατε για κανα σουβλακι; Ολα θα γινουν πιο ωραια.
    έχω χάσει άλλα δύο κιλά. μην βρίζεις. άκου σουβλάκι.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF