Σελίδα 26 από 32 ΠρώτοΠρώτο ... 162122232425262728293031 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 466

Θέμα: MotoGP 2016 Round#8 Assen Netherlands

  1. #376
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Εχω την εντυπωση οτι δεν εχετε καθολου συνειδηση για το το ειχε περασει το 2013 στην ιδια πιστα οταν εσπασε την κλειδα , μπηκε χειρουργειο , ετρεξε σε μολις 24 ωρες και μολις τελειωσε , πηγε στα παντοκ και ηταν σα κλαμμενο νουμι απο τον πονο μονο και μονο να μην χασει βαθμους για το πρωταθλημα. Καποιος απο μεσα απο τα παντοκ ειχε πει πριν μερες οτι εχανε 3-4 δευτερα μονο στο τελευταιο σεκτορ , εκει οπου επεσε, φανταστειτε στο βρεγμενο.
    Δεν μπορω να καταλαβαινω παλι γιατι νομιζετε οτι τον μειωνεετε ενω ειναι πρωταθλητης ,και ουσιαστικα ενας πρωταθλητης δεν εχει να αποδειξει τιποτα σε κανεναν , ειδικα σε τιποτενιους οπως εμας.
    το θυμάμαι πολύ καλά εκείνο το 3ήμερο όπου κανείς δεν πίστευε ότι θα ξαναγύρναγε να τρέξει.

    άπειρα ρισπέκτ από μένα για τότε, τις υπόλοιπες φορές μόνο κλάψα και κόμπλεξ είναι ο τυπάς.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ο devil's ειπε οτι ο lorenzo μπορουσε να παει παραπανω, και δεν ρισκαρε να το κανει...
    εκατσε πισω και κοιταξε να τερματισει ΟΡΘΙΟΣ!
    και ναι...εκανε αγωνα τακτικης.. σου λεει "απο το να μην παρω τιποτα καλυτερα να κατσω στ'αυγα μου και να παρω οτι βαθμουλακια μπορω"...
    αρα, εκανε αγωνα τακτικης...

    δεν πιεσε, δεν ηθελε να πρωταγωνιστησει...δεν...δεν...
    και φυσικα του βγηκε σε καλο γιατι πηρε βαθμους...
    ενω καποιοι που δεν το εκαναν εχασαν βαθμους...

    και αν θελετε περαιτερω αναλυση του πως και του γιατι με τον lorenzo εδω ειμαστε να το συζητησουμε...
    Σταύρο είσαι θεούλης ρε συ.

    Μπήκες και εσύ στο πάνθεον μαζί με αρχάγγελο, σιμοριλ και μοναχικό καβαλάρη.

    αυτό θέλει πολύ προσπάθεια. ρισπέκτ

  2. #377
    @mario27

    Με τον ντεβιλς ασχολουμαστε οχι με το λορενθο

    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #378
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορω να καταλαβαινω παλι γιατι νομιζετε οτι τον μειωνεετε ενω ειναι πρωταθλητης ,και ουσιαστικα ενας πρωταθλητης δεν εχει να αποδειξει τιποτα σε κανεναν , ειδικα σε τιποτενιους οπως εμας.
    Εντελώς μεταξύ μας, αλλά δε θα άλλαζα τη ζωή μου, ενός "τιποτένιου", με αυτή του κλάψα, ΟΣΑ πρωταθλήματα κι αν κερδίσει ακόμα (δηλαδή κανένα). Επίσης, δεν έχει να κάνει με το αν είμαστε Ροσσικοί, Μαρκεζικοί ή Πεντροζικοί. Ο άνθρωπος είναι απλά αντιπαθητικός. Είτε 1ος βγαίνει, είτε 5ος, είτε 20ος, την ίδια ακριβώς αντιμετώπιση θα έχει. Δε μπορώ να καταλάβω πώς δεν το βλέπει κάποιος αυτό. Και ο Marquez π.χ. δεν είναι ο πιο συμπαθητικός άνθρωπος στον πλανήτη, αλλά τουλάχιστον είναι ΤΙΜΟΝΑΡΑ και δε φωνάζει τη μαμά του σε κάθε ατυχία, οπότε αυτόν τον σεβόμαστε.

    Φυσικά, μιλάω για τον εαυτό μου.
    Life begins at 45°.

  4. #379
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Έκανε μαλάκια γιατί έτρεχε σαν έφηβος.
    Έτρεχε όχι απλα για να κερδίσει,αλλά δείχνοντας οτι είναι γρηγορότερος.
    Ειδες μήπως στα χρινομετρημενα sector τι χρόνο κατέβαζε πριν πέσει?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Εγω βλεπω πινακακι απο το .com
    Εντάξει
    Ο καθενας κοιτάει οποίον πίνακα του αρέσει.
    Εμένα ας πουμε μ αρέσει αυτός


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	e0f6f6221115e1f28046baee445ef3b6_XL.jpg 
Προβολές:	119 
Μέγεθος:	44,1 KB 
ID:	361780

  5. #380
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    οπότε αυτόν τον σεβόμαστε.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Φυσικά, μιλάω για τον εαυτό μου.
    Ο πληθυντικός της μεγαλοπρέπειας?

  6. #381
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Εγώ και το 99% όσων παρακολουθούν MotoGP.
    Life begins at 45°.

  7. #382
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Ο πληθυντικός της μεγαλοπρέπειας?
    Sapadak κανονισε παλι να ανοιξει κανεις αλλος το θεμα για γερμανια και να χουμε τα ιδια

  8. #383
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    1ον γιατι οντως η 19η θεση δεν δινει βαθμους..αρα γιατι να καιει βενζινη...
    Ή δεν έχω χιούμορ, ή έχω ιδιαίτερα χαμηλή αντίληψη σήμερα.

    Οι πρωταθλητές (οποιουδήποτε αθλήματος) δεν αρέσκονται στις τελευταίες θέσεις. Δεν νοείται τακτική η διατήρηση της 19ης θέσης. Τόσο μπορούσε τόσο πήγαινε. Το βράδυ στο καφέ αυτά θα έλεγε στους φίλους του: "Μαλάκες, δεν μπορούσα με τίποτα να οδηγήσω σήμερα. Μου έκατσε και γαμώ τις κωλοφαρδίες ο καιρός!"

    Δεν είναι μεμπτό. Ούτε κατακριτέο. Δεν χρειάζεται να δικαιολογούμε τα πάντα!
    Think faster than you ride

  9. #384
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εντελώς μεταξύ μας, αλλά δε θα άλλαζα τη ζωή μου, ενός "τιποτένιου", με αυτή του κλάψα, ΟΣΑ πρωταθλήματα κι αν κερδίσει ακόμα (δηλαδή κανένα). Επίσης, δεν έχει να κάνει με το αν είμαστε Ροσσικοί, Μαρκεζικοί ή Πεντροζικοί. Ο άνθρωπος είναι απλά αντιπαθητικός. Είτε 1ος βγαίνει, είτε 5ος, είτε 20ος, την ίδια ακριβώς αντιμετώπιση θα έχει. Δε μπορώ να καταλάβω πώς δεν το βλέπει κάποιος αυτό. Και ο Marquez π.χ. δεν είναι ο πιο συμπαθητικός άνθρωπος στον πλανήτη, αλλά τουλάχιστον είναι ΤΙΜΟΝΑΡΑ και δε φωνάζει τη μαμά του σε κάθε ατυχία, οπότε αυτόν τον σεβόμαστε.

    Φυσικά, μιλάω για τον εαυτό μου.
    @Ζεύκας+βλιτζερ

    Ρε σεις , ειναι Πρωταθλητης. Δεν μπορειτε να το καταλαβατε αυτο? Σημαινει ο καλυτερος σε ολους τους τομεις απο ολες τις αποψεις. Για ποια κλαψα και μια μιρλα μου λες ?! Να κλαψουρισει γιατι , να δικαιολογησει τι ? Οτι σηκωσε κουπα με 330 βαθμους ενω μπορουσε με 350+ ? Aπο εναν πρωταθλητη δεν υπαρχει κλαψα γιατι δεν υπαρχει τιποτα για να δικαιολογησει. Και ειναι ιεροσυλια που θελετε να ειστε και καθαροι φανς του σπορ και να λετε τετοια πραγματα. Μονο απο ροσσικους το ακουω αυτο. Κλαψα ο μαξ , κλαψα ο ζετε , κλαψα ο χεηντεν, κλαψα στονερ , κλαψα ο λορενθο , κλαψα ο μαρκεθ κτλ
    Προσπαθειτε να χτυπησετε κουνουπι με ουζι και φαινετε γελοιο οταν λετε τετοια πραγματα.
    Ολοι αυτοι που κυνηγουσαν κουπες στο παρελθον εχουν μαλωσει μεταξυ τους. Εχει μαλωσει ο ροσσι με τον στονερ , ο ροσσι με τον μαρκεθ , ο ροσσι με τον λορενθο, πεντροσα με λορενθο , λορενθο με μαρκεθ .
    Στονερ , πεντροσα , λορενθο , μαρκεθ εχουν δωσει χερια και τρεφουν τρελο ρεσπεκτ για τους υπολοιπους απο αυτους τους τεσσερις.
    Ο στονερ προσκυνουσε πεντροσα το 2012 , ενω ανυπομονει να συνεργαστει με λορενθο , ενω ο ιδιος ειχε πει οτι ειναι το πιο αγνο και ταυτοχρονως γρηγορο ταλεντο που εχει δει ποτε. Μαρκεθ-λορενθο ? Πλεον θα κουμπαριαστουν κιολας. Δεν υπαρχει εχθρα μεταξυ τους.
    Αυτο περναει και στους φαν . Μαντεψε ποιος ειναι μαλωμενος με το μισο γκριντ και δεν θελουν να του σφυξουν το χερι? Και αυτο επισης περναει στους φαν
    Καθεστε και μαλωνεται και χαλιεστε για πενταλεπτα και δεκαλεπτα σε ευρος δισεκατωμμυριων.

  10. #385
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Και ειναι ιεροσυλια που θελετε να ειστε και καθαροι φανς του σπορ και να λετε τετοια πραγματα. Μονο απο ροσσικους το ακουω αυτο.
    προσωπικά θα σταματήσω εδώ.

    πότε είπα ότι είμαι καθαρός φαν χωρίς συμπάθειες; ροσσικός είμαι.

  11. #386
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Δεν είμαι "καθαρός φαν του σπορ". Το βλέπω όσο μου προσφέρει διασκέδαση και θέαμα. Και, αυτή τη στιγμή, ελάχιστοι αναβάτες το προσφέρουν αυτό. Αν μεθαύριο τρέχουν μόνο Κλαψομούνηδες, κάνουν πίτστοπ για αλλαγή ελαστικών και ανεφοδιασμό και σταματούν τον ρυθμό του αγώνα κάθε 10 γύρους, θα σταματήσω να παρακολουθώ.

    Επίσης, δεν έχω αποκαλέσει ποτέ κανέναν άλλον Κλάψα, οπότε δεν καταλαβαίνω πώς αποτελεί επιχείρημα υπέρ του το να γενικεύεις. Γενικά δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα όλης της παραγράφου αυτής. Οκ όλοι μάλωσαν με όλους και τα ξαναβρήκαν. Και;

    Το αν κλαίει ή όχι, άσε να το κρίνουμε εμείς, έχουμε κι εμείς μάτια.

    Γέλασα πολύ με το "ο καλυτερος σε ολους τους τομεις απο ολες τις αποψεις".
    Life begins at 45°.

  12. #387
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Αυτό με το μισο γκριντ μ άρεσε ποιο πολύ απ όλα.


    https://youtu.be/NZH5u9j6Ehg

  13. #388
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.811
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	_gp_9540-2.middle.jpg 
Προβολές:	116 
Μέγεθος:	100,4 KB 
ID:	361781

    Giorgio_Rp

    WiSe

    slzr

    o teos
    Τελευταία τροποποίηση από GIOTIS750; 29/06/2016 στις 14:43.

  14. #389
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Καποιος mario27 δεν ειδε περσινο motogp μαλλον και το πως τελικα εγινε πρωταθλητης ο λορενζο και τι γιουχα εφαγε! Ναι ειδαμε πως περασε στους φανς! Το ειδαμε παααααρα πολυ καλα και παντου! Και το πως περασε και το προχτεσινο! Αλλα μαλλον το οπαδιλικη σου αλλαζει την οπτικη γωνια.

    Εγω δε τον συμπαθω τον λορενζο λογο του περσινου. Στην αρχη τον γουσταρα, δεν ηξερα, εμαθα. Πιο πριν ομως ασχολιομασταν με τον ντεβιλ οχι με τον λορενζο. Εσυ το πας εκε οκ. Φαινεται καλυτερα το οπαδιλικι.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  15. #390
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Οκ οκ δεχτα ολα και σεβαστα
    Απλα θελω να πω οτι το γκριντ δεν σημαινει θεατες , σημαινει τους οδηγους.

    υγ wise ναι ειμαι λορενθικος , πολυ σωστο το συμπερασμα!

    Τεσπα , καλη συνεχεια με την γκρινια σας

Παρόμοια θέματα

  1. WSBK 2016 , Round 4, Assen
    από mario27 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2016, 20:46
  2. MotoGP 2012, Round 7, Assen
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2012, 14:47
  3. MotoGP 2012, Round 2, Jerez
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2012, 09:42
  4. MotoGP 2012, Round 3, Estoril
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2012, 17:02
  5. motogp 2011 Round 3 Estoril Portogal
    από sotos 8 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2011, 08:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF