Σελίδα 29 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 192425262728293031 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 421 έως 435 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #421
    Nα πηγαίνω καμαρωτός και ωραίος στον Κηφισό λίγο πριν το Ρέντη προς Λαμία, και απο το πουθενά ναρχεσαι από την δεξιά στη μεσαία, να με περνάς ξυστά από αριστερά μου!!!! και μετά πάλι στην δεξιά.... Από κει και πέρα βέβαια πήγαινες σε όποια λωρίδα γούστερνες, χωρίς φλας βεβαίως!
    Είσαι για τα μπάζα μεγάλε!

  2. #422
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2008
    Μηνύματα
    142
    se eida me to fazer 600 kyriaki mesimeri stin eytheia prin to laimo stin paraliaki....

    eixes orexi gia kodroules kai an kai dikavalos kai egw kai me ti valitsa pisw to cbf1000 mou den kwlose!!!!

    prepei na ta efages arketa otan sto telos tis eytheias koitages tin oura mou!!

    na sai kala mou eftiaxes to kefi kai piga ananeomenos gia mpanaki stin paralia!!

  3. #423

    gmt

    kai ton hda pou hxe bgali flas alla aftos emena den me hde kai hr8e apo ta deksia sthn lorida thn dikia mou me glitose o 8eos pou den skoto8ika kai sinexisa thn poria mou alla otan hda thn zimia trela8ika afto egine xtes to bradi ston kifiso pros peiraia 2 eksodoun prin filadelia me ena saxo xrisafi to amaksi einai xtipimeno apo thn misi porta tou odigou kai mprosta. mpike mprosta mou les kai htan se diastabrosi trela8ika opoios di to saxo as sthli ena mhn giati eimai zontanos kai aftos plen klinika nekros...

  4. #424
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Σε ειδα σημερα το πρωι στον Κηφισό , με το παλιο μπλέ 14αρι GSX και σε πηγαινα ροδα ροδα για να σε χαζευω.
    Εσυ νομισες οτι σε κυνηγουσα κιανοιξες κιεφυγες.
    Φοβερο μηχανακι φιλε...φοβερο !!!

  5. #425
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Ααααααχχχχχχχχ σε είδα στο Ναύπλιο με το 749 και σε ζήλεψα πολύ
    Αλλά φόρα και καμιά μπλουζιτσα, δεν είναι κακό...
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  6. #426
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    σας ειδα που ειχατε σταματησει πανηλιθιοι 10 μηχανακια μεσα στην μεση στην Καραϊσκακη και κλεινατε την αριστερη λωριδα και μερος της μεσαιας.


    μιλουσατε 2 μεταξυ σας (φαινετε εισασταν οι αρχηγοι). δεν εξηγειτε αλλιως γιατι ο ενας ηταν με το super ντουπερ v-strom και ο αλλος με κατι που εμοιαζε με πραπριλια μονοκυλινδρο.


    μεσα στην μεση 1+ η ωρα την νυχτα και ειχατε κοκκαλωσει και οι αλλοι οι π@παρες που σας ακολουθουσαν σαν προβατα με τα πρι πρι τους (παπακια) και δικαβαλοι σταματησαν και αυτοι απο πισω σε ακατασχετη σειρα.


    κατεβαιναν αμαξια-μηχανες απο την Αγ.Κωνσταντινου και μολις πηγαιναν να παρουν την στροφη σας εβλεπαν φαντηδες μπαστουνιδες ΚΟΚΚΑΛΩΜΕΝΟΥΣ!

    φαινεται αναρωτιοσταν...να πατε στην φωλια σας που ηταν εκει κοντα ή να συνεχισετε το χαζι με τα μπρικια για κανα 10λεπτο ακομα...


    ειστε απλα ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ Μ@ΛΑΚΕΣ! σας το λεω να το ξερετε.


    οχι τιποτα αλλο δλδ αλλα μην ερθετε αυριο μεθαυριο να μου ζητησετε τα ρεστα που δεν σας το'πα!:rotflmao: :rotflmao:

  7. #427
    Δε σας έχω δει, όμως αν τα καταφέρω, θα σας κράξω άσχημα μαστοράντζες που στρώνετε τους δρόμους και μου αφήνετε τα φρεάτια σαν καταπιώνες που τα ρουφάνε όλα. Με φτυάρι, εγώ τον στρώνω καλύτερα. Ούτε τα βασικά δεν έχετε μάθει. Μα να σπάσω τη βαλβίδα της σαμπρέλας από μια λακούβα δεν το περίμενα, ακόμη και στα "μπαλόνια" του africa! Ατζαμήδες
    Υπάρχουν 2 ειδών μοτοσυκλετιστές. Αυτοί που έπεσαν, κι αυτοί που θα πέσουν..

  8. #428
    Σε είδα πριν 10 λεπτά...στη Ρόδου-Λίνδου....και επειδή σε πέρασα ....άνοιξες το

    R1 και με πέρασες με κανα 150αρι με τη κοπελίτσα ξεκράνωτη.....(πως θα κοιμηθώ ρε γμτ.)
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #429
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Τον ειδατε το πρωι στην Πατησιων?
    Τυφλα στο μεθυσι με παπι να κανει οχταρια και στο φαναρι να πεφτει με ολα πανω σε ενα 307 COUPE
    με εγγυο γυναικα μεσα να τον εχει πλακωσει το παπι να κετεβαινω απο την μηχανη να τον βοηθησω
    και αφου σηκωθηκε εγινε ο εξεις διαλογος...
    Εισαι καλα ρε τι μαλακια εκανες?
    Θα παπαω σταααα εεεξαρρρχεειιια και θααα τααα γαμμμησωωω οοολλααα.....
    Οκ του λεω με το καλο αλλα αν προλαβεις και πας χεσε με...


    Οπως το ειπα εγινε μετα απο 1 φαναρι παρτον παλι κατω σα σκατο....


    Εκει εκατσε δεν σηκωθκε αλλο....
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  10. #430
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    ΡΕ οτι και να πω για σενα ειναι λιγο
    60αρης περιπου μαλακας,ανεγκεφαλος,στραβος,ανευθηνος με ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ περιπου κοριτσακι συνεπιβατη, να ΣΦΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΟΠΑΠΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΑΝΑΡΙ στην θηβων στο υψος του λακιωτη ,με οσα πηγαινες....ουτε που πηρες χαμπαρι οτι το περασες με κοκκινο..ΔΟΛΟΦΟΝΕ
    ειληκρινα δεν μπορω να καταλαβω εκεινη την στιγμη γιατι δεν σε τσακωσα να σε καταγγειλω
    κατι να εκανα
    και τωρα συχτηριζω στο pc:a57: :a57:

    :hypnotize :hypnotize :a015: :a015:

  11. #431
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    απο εκεινη την στιγμη και μετα ο μαλακας ειμαι εγω...και πιο μεγαλος απο σενα

  12. #432
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    744
    σε ειδα χτες βραδυ με το ωραιο σου xt στην βουλιαγμενης και ωραια ανοιγαμε και ωραια κυνηγιομασταν και ωραιες οι σουζες αλλα βρε αγορι μου ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΚΡΑΝΟΣ!!!Προσπαθουσα σε καθε φαναρι να στο πω αλλα καπακια αναβε πρασινο και απογειωνοσουνα!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  13. #433
    παππου σε ειδα να σταματας μπροστα μου κοκκαλο με το παπι στα 10 μετρα και ερχομουνα με πολλα-παρα πολλα-σχεδον τελικες (hayabusa k8).γιατι ρε παππου 150 ετων καβαλας ακομα αφου δεν το εχεις?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ για την αντιδραση που ειχα και σωθηκαμε ολοι...
    (3 λωριδες τεραστια ευθεια ουτε ενα αυτοκινητο,μονο ο παππους με το παπι,)τελικα δεν ξερουμε απο που θα μας ερθει....
    BUSA POWER

  14. #434
    Σε είδα στις 20:30 στον δρόμο από Συκούριο προς Λάρισα να οδηγάς τόσο όμορφα και τόσο στρωτά το V-Strom σου.Μετά σε είδα πολύ προσεκτικά και φορώντας φυσικά τον εξοπλισμό σου να προσπερνάς ένα ένα τα αυτοκίνητα που βρίσκονταν στον δρόμο σου,τότε ήταν που πλησίασα και είδα πως η τα μαλλιά που προεξήχαν από το κάτω μέρος του κράνους δεν ήταν αντρικά,αλλά λαμπερά γυναικεία ξανθά μαλλιά που ανέμιζαν καθώς γεμάτη αυτοπεποίθηση οδηγούσες μία μηχανή που ακόμα και πολλοί άντρες φοβούνται λόγω βάρους και ύψους.Ύστερα οι δρόμοι μας χώρισαν,εσύ έστριψες προς οδό Βόλου κι εγώ προς Ηρώων Πολυτεχνείου.Δεν θέλω απλά να σε ξαναδώ,ελπίζω να είσαι ελεύθερη και να σε παντρευτώ (Κάνει και ρίμα...)
    Fortis Fortuna Adiuvat

  15. #435
    στρίβειν εστί φιλοσοφείν Το avatar του/της mizz
    Εγγραφή
    18/06/2007
    Μηνύματα
    203
    βρήκες το φιλαράκο σου με το άλλο κουτί και νόμισες πως βρίσκεσαι σε κανάν καρόδρομο που δεν περνάνε αμάξια. Σε πληροφορώ πως βρισκόσουν σε κοτζάμ λεωφόρο χωρίς κίνηση και μετά από στροφή. Αν θέλεις να πιάσεις το μπλα μπλα, κάνε στην άκρη και μίλα μέχρι να σου τελειώσει το σάλιο. Να πηγαίνεις με 5, έχοντας κλείσει και τις 2 λωρίδες με το φιλαράκι σου εεεεε είσαι μ@λ@κας όπως και να το κάνουμε. μαρέσει που με κοίταζες και με υφάκι 'τι θέλει αυτός τώρα ο εξωγήινος με κράνος και μπουφάν καλοκαιριάτικα' άντε γεια λέμεεεε

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF