Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 98

Θέμα: ΦΟΡΤΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ (ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ Ss)

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

    ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

    - Σκηνή
    - Υπνόσακο
    - Υπόστρομα
    - Πετσέτες μπάνιου
    - Πετσέτες παραλίας
    - Λουκέτο μοτοσυκλέτας
    - κλπ

    ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

    ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

    ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

    ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

    ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

    ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

    ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

    ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

    ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

    Καταλάβατε τώρα?

    απλα...
    :a19:

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

    ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

    - Σκηνή
    - Υπνόσακο
    - Υπόστρομα
    - Πετσέτες μπάνιου
    - Πετσέτες παραλίας
    - Λουκέτο μοτοσυκλέτας
    - κλπ

    δεν πηρα καν σκηνη, ουτε υποστρωμα...οσο για τα αλλα τι τους εχουμε τους φιλους και ΣΥΝ-ΟΔΟΙΠΟΡΟΥΣ??


    ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

    το μηχανακι του φιλου ΔΕΝ ειναι σοβαρο!! ακου καρμπιρατερ εν ετοι 2007!!!


    ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

    Ειναι τσαντα και οχι τσαντακι...τα δοντια μας πρεπει να τα φροντιζουμε...για το αλλο απλα ...συμβολιζει το αρχικο του ονοματος μου!!!


    ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

    ε,τι θες να κανουμε καλοκαιριατικα?? σαουνα??


    ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

    επρεπε να σε δω εσενα ρε μαγκα πανω στο ss με 9 κιλα τσαντα στα 680+χλμ!!


    ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

    ΔΕΝ εδεσα εγω τιποτα!! ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος τα εδεσε.και εγω για να μην τον αποπαρω δεν του ειπα τιποτα. Ας οψεται η καλη μου η ψυχη!!


    ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

    με λιγα λογια...ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος μου εχασε την πετσετα που ειχα απο πιτσιρικας και επαιζα στο Περιστερι,μεσα σχεδον στην Σαλονικα!!Η πετσετα εχει συναισθηματικο χαρακτηρα και κοστιζει περιπου.....................30.000?


    ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

    πηγα μεσα απο την Θεσσαλονικη για να βρω την εν λογω πετσετα,και να χαιρετισω και κατι καρντασια φιλαρακια (αφου ηξερα οτι πηγαινατε ετσι οπως πηγαινατε ...θα σας πετυχαινα ....30-40 χλμ πιο κατω)


    ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

    ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!


    ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

    ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΑΦΟΙ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ BUSA!!!!!!!! (με τα ποδια να κατεβαινα πιο γρηγορα θα ερχομουν)

    Καταλάβατε τώρα?


    ναι πως δεν καταλαβαμε???
    ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    για να μην ξεχνιωμαστε

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

    ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

    - Σκηνή
    - Υπνόσακο
    - Υπόστρομα
    - Πετσέτες μπάνιου
    - Πετσέτες παραλίας
    - Λουκέτο μοτοσυκλέτας
    - κλπ

    δεν πηρα καν σκηνη, ουτε υποστρωμα...οσο για τα αλλα τι τους εχουμε τους φιλους και ΣΥΝ-ΟΔΟΙΠΟΡΟΥΣ??

    ΚΑΒΑΤΖΟΠΟΥΣΤΑ


    ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

    το μηχανακι του φιλου ΔΕΝ ειναι σοβαρο!! ακου καρμπιρατερ εν ετοι 2007!!!

    ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΕΣΥ ΡΕ


    ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

    Ειναι τσαντα και οχι τσαντακι...τα δοντια μας πρεπει να τα φροντιζουμε...για το αλλο απλα ...συμβολιζει το αρχικο του ονοματος μου!!!

    ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟ ΥΓΡΟ???ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΟΥΦΡΑΣ


    ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

    ε,τι θες να κανουμε καλοκαιριατικα?? σαουνα??

    ΝΟ COMMENT


    ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

    επρεπε να σε δω εσενα ρε μαγκα πανω στο ss με 9 κιλα τσαντα στα 680+χλμ!!

    ΣΙΓΑ ΤΑ ΩΑ ΓΙΑ 650 ΚΑΤΙ ΧΛΜ


    ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

    ΔΕΝ εδεσα εγω τιποτα!! ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος τα εδεσε.και εγω για να μην τον αποπαρω δεν του ειπα τιποτα. Ας οψεται η καλη μου η ψυχη!!

    AΦΟΥ ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ....ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ


    ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

    με λιγα λογια...ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος μου εχασε την πετσετα που ειχα απο πιτσιρικας και επαιζα στο Περιστερι,μεσα σχεδον στην Σαλονικα!!Η πετσετα εχει συναισθηματικο χαρακτηρα και κοστιζει περιπου.....................30.000?

    AX ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ....ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ???


    ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

    πηγα μεσα απο την Θεσσαλονικη για να βρω την εν λογω πετσετα,και να χαιρετισω και κατι καρντασια φιλαρακια (αφου ηξερα οτι πηγαινατε ετσι οπως πηγαινατε ...θα σας πετυχαινα ....30-40 χλμ πιο κατω)

    ΑΦΟΥ ΡΕ ΜΠΑΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ


    ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

    ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!

    ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ BUSA ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ....ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

    ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΑΦΟΙ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ BUSA!!!!!!!! (με τα ποδια να κατεβαινα πιο γρηγορα θα ερχομουν)

    ΩΠΑ ΡΕ VALENTINO CAPIROSSI STONER....ΚΙΟΥΓΚΙ.....ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ

    Καταλάβατε τώρα?


    ναι πως δεν καταλαβαμε???
    ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!!!

    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΑ!!!ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙ!!!ΕΙΤΑΝ ΓΑΜΑΤΑ!!!ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!

  4. #34
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


    ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!



    για να μην ξεχνιωμαστε
    δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω!
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω!
    Tι θε συ ρε???

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω!


    Πληροφορίες εντός!

    Καθότι γνωρίζουμε κύριος, και συνεργαζόμεθα επίσης!






























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #37

  8. #38
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Tι θε συ ρε???
    h kopela του εισαι και πεταχτηκες?
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    h kopela του εισαι και πεταχτηκες?
    Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Φωνάξτε τον Καπετάνιο που ξέρει από τραίνα!



























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Φωνάξτε τον Καπετάνιο που ξέρει από τραίνα!
    Ο Καπετάνιος ακριβώς επειδή ξέρει απο τρένα κάθεται ΠΑΝΤΑ στο τελευταίο βαγόνι

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Ο Καπετάνιος ακριβώς επειδή ξέρει απο τρένα κάθεται ΠΑΝΤΑ στο τελευταίο βαγόνι


    Ειδες?

    Γι αυτο ειπα!


  13. #43
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ουπς! σορυ! δεν το ηξερα... ε, να απομακρυνθω μην σας ενοχλουμε κιολας!
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω!





    εχω χωρισει εδω και εναμιση μηνα....

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Πληροφορίες εντός!

    Καθότι γνωρίζουμε κύριος, και συνεργαζόμεθα επίσης!






























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    κρυβε λογια Δημητρακη....:ZZZ:

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF