Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: Vtr 1000f

  1. #31
    Μηχαναρα!

  2. #32
    όπως γράφτηκε δίπλα χθες, πολλοί απλά προτείνουν όχι τι ταιριάζει στα κριτήρια του ερωτώντος αλλά τι ΕΚΕΙΝΟΙ θα έπαιρναν (ή ακόμη καλύτερα τι εκείνοι θα ΗΘΕΛΑΝ να έπαιρναν)

    ο φίλος γράφει πως θεωρεί ακριβά τα gsr/hornet/fazer/Z/triple και του προτείνετε τη μπέμπα;

  3. #33
    Μα τα ανωτερω ειναι ακριβα για αυτα που προσφερουν...το Κ φτηνο για αυτα που προσφέρει...

    υπαρχει λογικη στην απαντηση...

  4. #34
    εσύ καλό θα ήταν να πας να γίνεις πωλητής "φτηνών" μπεμπών

    αν δεν τα καταφέρεις, σίγουρα μπορείς να γίνεις πολιτικός

  5. #35
    Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου για τον επαγγελματικο μου προσανατολισμο...

    ...το σχολιο για πολιτικος στο επιστρεφω διοτι ειναι εξαιρετικα προσβλητικό!!!!!



    "Φτηνων μπεμπων"....υπάρχει τετοιο πράγμα...

    Εκτος και εαν εννοεις το Κ το οποίο κατω απο 8-9 χιλ 10ετιας δεν το βρισκεις...:hypnotize

  6. #36
    Καλά για BMW, ούτε συζήτηση. Το συγκεκριμένο μηχανάκι πρέπει να ζυγίζει κοντά 300 κιλά, πλήρες υγρών. Και είναι και αδικαιολόγητα ακριβό, και δυσεύρετο. Και για πολλούς άλλους λόγους, που δε θέλω να αναλύσω. Γενικά, δε συμπαθώ BMW ούτε σε 2, ούτε σε 4 τροχούς.
    Sniper, ο καθένας ζητάει όσο θέλει για το μηχανάκι του. Και άλλο τόσο ο αγοραστής μπορεί να κρίνει την τιμή πώλησης. Και τα 2000 που λες για SF του 93, κι αυτά πολλά είναι.
    Σήμερα, φίλος από τη σχολή με έβαλε σε σκέψεις. Πουλάει Daytona 600, 2004 μοντέλο με πολλά extra, 4500 ευρώ. Μέσα στην εβδομάδα θα το πάμε βόλτα. Μου αρέσει πάρα πολύ, αλλά μου φαίνεται και αρκετά ακραίο, ειδικά από θέση αναβάτη-συνεπιβάτη.
    Πάντως, τα CBR F και VTR F, παραμένουν οι πρώτες μου επιλογές.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF