Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 110

Θέμα: drz400 βελτιωσεις και αξιοπιστια

  1. #31
    και να συμπληρωσω οτι εβαλα γραναζι πισω ergal RENTHAL το οποιο αντεξε πιο πολλα χιλιομετρα απο το ατσαλινο της μανας του και REGINA αλυσιδα χρυση και εξισου γερη.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-468380-800.jpg 
Προβολές:	287 
Μέγεθος:	66,4 KB 
ID:	130093
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motorpsycko
    μην βλεπεις το μηχανακι μονο σαν μοτερ αλλα σαν συνολο.
    Ωραιος !!!


    Τι το δωσες ???? Αφου το γουσταρες !
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  3. #33
    αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω και εγω,ειμαι περιεργος να μαθω τι πηρες.τελικα θα παω για τα μτ 60 και εγω μαλλον αλλα μιας και δε βγαινουν 150 θα παω για 160 που φοραει και τωρα,τι να κανω?140?παραειναι στενο,350€ με ζυγοσταθμηση και σαμπρελα μπροστα που χρειαζεται γιατι ειναι παλια,τι λετε για την τιμη ρε παλικαρια,μηπως ειναι πολλα?αααααα,αν ακουσετε για κανα 39αρι εδω ειμαι εγω...

  4. #34
    Εγω θα σου λεγα τα Mutant ( Dunlop ) , ειναι εξαιρετικα για sm . 39αρι απο Ελλαδα θα το πληρωσεις κερατιατικο... , κοιτα απο eBay να βρεις τιποτα 'η παρτο καινουριο απο Thumpertalk -350360e . Εδω παιζουν γυρω στα 300+++ τα μεταχειρο και παιζουν ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ . Εψαχνα και 'γω αλλα με τα λεφτα που ζηταγαν ηταν τρελο ! 300+e το FCR + ανταπτωρες , ντιζες κ.α βγαιναν 100e sxedon λιγοτερα απο οτι εχει καινουριο στον Billsrebuilts 550-595e .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  5. #35
    Πηρα ενα Κ4 γιατι ηθελα μεγαλυτερο μηχανακι για παραεξω κι ενα παπι γιατι το DRZ ηταν ασυμφορο στα πηγαινε ελα στη δουλεια. Αλυσιδοφαγο-μονοκυλινδρο γαρ-λαστιχοφαγο και μου βγαινε μια η αλλη με μεγαλυτερο. Τα λαστιχα οταν τα βαλα το 2005 ειχαν 330€ και το πισω εγινε σωβρακο λιαν συντομως αρα δεν ειχα λογο να μην παρω κατι μεγαλυτερο. Εξ αλλου το μονο που ζηταει συχνα το GSX-R ειναι πισω λαστιχο μονο. service μια η αλλη αλυσιδα καποτε κι οχι στον εναμιση χρονο κτλ. Παντως επειδη ειδα καποια μηνυματα, αδικως ανησυχειτε οτι δεν θα μπαινει το μηχανακι με 160αρι πισω. Διαφορα ειχε οταν ηταν ακομα enduro και του βαλα μπροστα 90αρι απο 80αρι που φορουσε αλλα μετα απο κανα δυο μερες που το συνηθισα ηταν πολυ καλυτερο...αρα οτι και να κανετε μετα απο μερικες βολτες θα ειναι παιχνιδι.
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    [. Εψαχνα και 'γω αλλα με τα λεφτα που ζηταγαν ηταν τρελο ! 300+e το FCR + ανταπτωρες , ντιζες κ.α βγαιναν 100e sxedon λιγοτερα απο οτι εχει καινουριο στον Billsrebuilts 550-595e . [/B]
    Ο Bill φερνει κιτ SUDKO απο αμερικη πολυ φτηνα με ντιζες και κοντη γκαζιερα και το 39αρι εκει γυρω στα 550€
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  7. #37
    martinacos οι τρυπες στο φιλτροκουτι σκοτωνουν!!!!
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  8. #38
    Συμφωνω για τον BillsRebuilts ! Ο τυπος ειναι σωτηρια για βελτιωσεις και αλλα , τα φερνει ολα και σε πραγματικα χαμηλες τιμες .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  9. #39
    στο πλαστικο η σιτα μεσα απο τις τρυπες ειναι απο μηχανημα που φιαχνει γυρο!αλητεια!δηλαδη να παω για mutant με τυπικες διαδικασιες?κατι εχω ακουσει για αργη κορονα,χωμα πατανε καθολου η θα διεληθουν αμεσως(δε μιλαμε για trial)?στο site της dunlop παντως δεν τα βρηκα καθολου!αυτο το κιτ sudco τι ειναι,δεν το γνωριζω

  10. #40
    Τα κιτ που φερνει ο Billls απο την Αμερικανικη αντιπροσοπια της keihin , ta exoyn ola .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  11. #41
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    Συμφωνω για τον BillsRebuilts ! Ο τυπος ειναι σωτηρια για βελτιωσεις και αλλα , τα φερνει ολα και σε πραγματικα χαμηλες τιμες .
    Ante na mpw kai gw stin koubenta mias kai kavalaw ena DRZ. Tis polu kales times pou tis vlepete re paidia? Auto pou kanei stin ameriki 350 EU o bill to fernei me 550 kai den to exei oute kan stock, ta skas mporsta kai perimeneis!

  12. #42
    Σε σχεση με τους αλλους εχει καλυτερες τιμες .
    Και 'γω υπερ απο Αμερικη ειμαι , 350 με 550-590 ειναι σεβαστοτατη διαφορα !!! Σου μενουν τα λεφτα για τους HotCams !
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  13. #43
    τι λενε οι hotcams?εγραψες κανα χλμ?δεν μου ειπες,τα mutant φορας?

  14. #44
    Λενε λενε ! Εχουν γεμισει πολυ τις μεσαιες !
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  15. #45
    Λαστιχα εχω τωρα πια τα Pireli Corsa , συμπαθεστατα κι αυτα αλλα σε σχεση με τα Mutant αργουνε να ζεσταθουνε λιγο , τα Mutant ηταν μια χαρα , ζεσταινονταν γρηγορα και παταγαν καλα στη βροχη .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2009, 18:51
  2. Βελτιωσεις και μετατροπες στα ΧΤ...
    από p@nos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2008, 19:52
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 09:19
  4. Scooters ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ
    από kalant στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 02:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF