Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 43 από 43

Θέμα: Buell Ulysses XB12X or Suzuki VSTROM

  1. #31
    Παίδια μαλλόν θα ακολουθησω το συναισθημα. Δεν λεω παντα ήθελα να αγορασω την VSTROM, αλλα δεν ξερω μολις ακουσα τον ηχο της Buell τραλαθικα και πιστευω δενει πιο καλα στον αναβατη.

    Και εν αναγκη εαν οντως δεν βολευει τοσο πολυ η Buell στην Ελλαδα θα παρω ενα ανανεωμενο VSTROM. Μην ξεχνιομαστε οτι επι 6 χρονια δεν εχει αλλαξει καθολου και ισως να αρχιζει να κουραζει.

    Δεν ξερω πως αλλαξα τελευταια στιγμη, ημουν να δωσω στον ανθρωπο την προκαταβολη για την VSTROM αλλα κολλησα με την Buell.

    ΑΑΑ μην σας πω ποσο κοστιζουν εδω οι Harley Davidson... Θα τρελαθειτε και θα αναρωτιεστε γιατι ζουμε στην πιο ακριβη χωρα του κοσμου. (Παρο ολα αυτα καταφερνουμε και επιβιωνουμε, ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ)

    Θα σας πω μάλλον

    Softail Fat Boy 2009 15.500 euros (terminator 2, όλοι θυμομαστε την καταπλικτικη μηχανη του Arnold)

    Softail Heritage Classic 16.000 euros

    Αρχιστε να κλαιτε

  2. #32
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    καλα θα κανεις να παρεις το buell οπως τελικα αποφασισες, και αν για οποιοδηποτε λογο θελησεις να το δωσεις, εδω στην Ελλαδα πιστευω οτι στα 5.500? θα φυγει σα ζεστο ψωμακι...

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Για ενα και μονο λογο πρεπει να παρεις το Buell

    Αρθρο απο περιοδικο :

    ...Οι φιδόμορφες εξαγωγές παράγουν ήχο που θυμίζει αμερικάνικα muscle cars του '60...

    Θες κιαλλο λογο ?

  4. #34
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Για ενα και μονο λογο πρεπει να παρεις το Buell

    Αρθρο απο περιοδικο :

    ...Οι φιδόμορφες εξαγωγές παράγουν ήχο που θυμίζει αμερικάνικα muscle cars του '60...

    Θες κιαλλο λογο ?

    Χμμμμ....πόσο καλό είναι να αγοράζεις μοτοσυκλέτα η οποία να σου θυμίζει σε κάτι αυτοκίνητο;;;

  5. #35
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead

    ...Οι φιδόμορφες εξαγωγές παράγουν ήχο που θυμίζει αμερικάνικα muscle cars του '60...

    Θες κιαλλο λογο ?



    φιδομορφος..... σκουληκαντερες ..... CULEBRAS:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    μπρμπρρρρρρρμπρΑΑΑΟΥ!!!!!.... [τρακτερομορφο σκασιμο]

    μου θυμισατε που πηρα ενα κολητο κι εβαλα το SV να ακουγεται με την χειροποιητη ...και επειδη δεν ξερουν οι περισσοτεροι τι ειναι SV μου ελεγε οτι του κανω πλακα κι οτι εχω CRF
    Accipere quam facere praestat injuriam

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
    Χμμμμ....πόσο καλό είναι να αγοράζεις μοτοσυκλέτα η οποία να σου θυμίζει σε κάτι αυτοκίνητο;;;
    εντάξει, για ήχο μιλάμε ... δε χάλασε ο κόσμος. Έχεις ακούσει αμερικάνικα muscle cars του '60 ?

    προσωπικά τέτοιον ήχο τον θεωρώ άκρως πορωτικό

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    270
    Kαλορίζική και καλά χιλιόμετρα!!!!!

    Οταν την πάρεις βάλε και καμία φωτό.....

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Για ΑΥΤΟΝ τον ηχο...(stock μιλαμε παντα ετσι ?)...αλλοι πληρώνουν κανα 500ρικο μινιμουμ σε after market.


  9. #39
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    καλα θα κανεις να παρεις το buell οπως τελικα αποφασισες, και αν για οποιοδηποτε λογο θελησεις να το δωσεις, εδω στην Ελλαδα πιστευω οτι στα 5.500? θα φυγει σα ζεστο ψωμακι...
    Το αγοράζω αμέσως!
    Αλήθεια.

    ΥΓ: Πάρε την Buell
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  10. #40
    Παιδια αυριο θα κανω test drive την Lightning Super TT γιατι δεν εχει την Ulysees.

    Θα μου την φέρει μέσα στον Μαρτη απο την Ευρωπη 2009 Buell Ulysses XB12X σε Μαυρο χρωμα. Εαν και μου αρέσει πιο πολυ το ΧΒ12ΧΤ με τις βαλίτσες, αλλα δεν πειραζει θα τις βάλω αργοτερα.

    Τελικη τιμη με πινακιδες 10.050 euros. Ελπίζω να είναι καλή τιμη! Ειναι? Αλήθεια στην Ελλαδα έχει 14.000? Απο το mototriti βλέπω οτι κανει 14.999!!!! Εκανα καλη αγορά ή όχι.

    Σας ευχαριστω παντως

  11. #41
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Καλή αγορά πράγματι, εδώ τόσο παίζουν 2-3 μεταχειρισμένα που υπάρχουν. Με έναν μόνο ενδιασμό για το timing σου, η Buell στο νέο sport μοντέλο φοράει νέο μοτέρ από την Rotax, πάλι κτηνώδες v2 φυσικά αλλά όχι HD, και είναι και υδρόψυκτο. Φαντάζομαι πως θα περάσει και στα άλλα μοντέλα, άρα και στην Uly.

    Καλοτάξιδη και πάντα όρθιος!



    ΥΓ:Οταν θελήσεις να την πουλήσεις (αν και θα αργήσεις πιστεύω), εδώ είμαι εγώ.
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  12. #42
    Τελικά είμαι πολύ σταθερός στις αποψεις μου.

    Μια μικρη αλλαγή εκανα στην Buell. Τελικα πήρα την Buell XB12XT με τις βαλιτσες σε χρώμα μπλε.

    Είπα για αλλη μια φορα οτι το V Strom πολυ κυκλοφορει στην Ελλαδα οπως και το μαυρο χρώμα. Έτσι πήρα το μπλε μιας και ειναι το αγαπημένο μου χρωμα και επισης είναι και το επισημο χρωμα της Buell.

    Τέλος Απριλίου θα την έχω. Αργει να έρθει.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jeddah81
    Τελικά είμαι πολύ σταθερός στις αποψεις μου.

    Μια μικρη αλλαγή εκανα στην Buell. Τελικα πήρα την Buell XB12XT με τις βαλιτσες σε χρώμα μπλε.

    Είπα για αλλη μια φορα οτι το V Strom πολυ κυκλοφορει στην Ελλαδα οπως και το μαυρο χρώμα. Έτσι πήρα το μπλε μιας και ειναι το αγαπημένο μου χρωμα και επισης είναι και το επισημο χρωμα της Buell.

    Τέλος Απριλίου θα την έχω. Αργει να έρθει.
    Very good choice !!!



Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Buell Ulysses XB12X testdrive Αγελαδο-κροκοδιλος001 !!!
    από tifoefs στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2011, 09:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF