Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 33 από 33

Θέμα: moto guzzi stelvio

  1. #31
    εν δυναμει guzziste
    Εγγραφή
    08/02/2007
    Μηνύματα
    33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
    Φιλε LIBANEZOS από που ξέρεις ότι θα βγούν 1/2009 τα stelvio με ABS?Πριν 3 μέρες είχα πάει σε μια έκθεση και ο πωλητής μου είπε ότι δεν ξέρει τίποτα για ABS κtλπ.

    Επίσης ποια η άποψη σας για το 18L "ντεποζιτακι"?Δεν είναι λίγο μικρό για 1200 on-off?
    αν και η πληροφορία προέρχεται από τον αντιπρόσωπο της Guzzi στην κύπρο (ε'ιμαι εδω για λίγο) και δεχεται παραγελίες προτείνω να ρωτήσεις την piaggio επε στην ελλάδα για να σου πει ακριβής ημερομηνία άφιξης. το abs το υπολογίζω περ'ιπου +700 ευρώ (βλπ sport)

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
    Το σκέφτομαι παρα πολύ σοβαρά για αγορά.Όμως τώρα με το ABS κόλλησα.Έχουμε καμια ιδέα ποσο θα ανεβεί το κόστος?Επίσης τα φρένα που φοράει είναι "κορυφαία" για το σύνολο. δηλαδή θα αποδίδουν το ίδιο ktlp?Κάνας Guzzistas που να φοράει ABS το μηχανάκι του?
    τα φρενα εκτος του οτι δειχνουν κορυφαια, ετσι λειτουργουν και στην πραξη.Εξαλλου το ABS που θα μπει θα ειναι της Bosch(απο τον αντιπροσωπο το εμαθα δεν εχω ιδιαιτερη ενημερωση απο καπου) αν αυτο λεει κατι

  3. #33
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/08/2007
    Μηνύματα
    4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
    αξεσουαρ δεν εχω βαλει πολλα... τα προστατευτικα καγκελα, μαμισια 250 ευρω και την Παρασκευη τις αλουμινενιες βαλιτσες και αυτες μαμισιες 715 ευρω μαζι με τις βασεις.Μου εκανε δωρο το top case.

    κοστος σερβις περι τα 200 ευρω τιμη που περιλαμβανει ρυθμιση βαλβιδων αλλα οχι νεα μπουζι(δεν χρειαστηκε στα 10000χλμ


    προσωπικη εντυπωση πολυ καλη αλλα πιστευω οτι πρεπει να το οδηγησεις για να παρεις μια ιδεα....εγω μολις το καβαλησα μου καθησε απο την πρωτη στιγμη....μου αρεσουν οι κραδασμοι στο ρελαντι, η χαμηλη καταναλωση(σε συγκριση με το fz1 που ειχα) ο απιστευτος τροπος που στριβει , αν και δε του φαινεται!!!! και η δυναμη που το κανει να φωναζει φορτωσε κι αλλο...

    τι δεν μου αρεσει?.....παιδια ειμαι στα μελια ακομα οποτε δεν βλεπω αντικειμενικα...αργοτερα αυτα!!!
    soto καθε πότε του κανεις σερβις? κανεις και ενδιαμεσα στα 5000 μονο λάδια? Προβολάκια εχεις βαλει ? το σκέφτομαι.

    Για πες και κατι άλλο, απτην στιγμή που θα ανάψει το λαμπακι της ρεζέρβας ποσα χιλιόμετρα κάνεις ακόμα? περιπου ?

    οι ρυθμισεις στις αναρτήσεις τις εχεις πειραξει απο τις εργοστασιακές?

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. τελικα, ειμαστε ...αρκετοι με moto guzzi stelvio?
    από billts στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2009, 10:09
  2. Moto Guzzi Stelvio
    από nakedorange στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2008, 07:08
  3. Moto Guzzi Stelvio
    από ashton στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2007, 11:21
  4. moto guzzi v11;
    από manos187 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 21:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF