Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 70

Θέμα: Double Bubble

  1. #31
    Scandal καμια απαντηση ουτε τηλεφωνα σηκωνουν τιποτε.Σκουρα τα πραγματα

  2. #32
    Στο κεφάλι σου! Το avatar του/της Scandal
    Εγγραφή
    22/03/2008
    Μηνύματα
    203
    Ρε φίλε τι να πω... να πάει να γαμη83ί η ζελατίνα... αλλά αυτά τα 74? δεν μας περισσεύουν κιόλας ρε γαμώτο... Κρίμα είναι!
    "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

  3. #33
    Πηρε τηλ.η ξαδερφη(οφειλω να ομολογησω οτι ειναι ωραια)και την πρωτη φορα ακουγε τραγουδια για 20 λεπτα αφου πρωτα τησ ειπαν να περιμενει και την δευτερη φορα 15 λεπτα.Πιστευω ομως οτι ο alex θα βγαλει ακρη.

  4. #34
    KWSTA PES THN KSADERFH SOU NA PAREI THL TO SABBATO APO TIS 11 EWS TIS 13:00
    EGW KA8E FORA SABBATO TOYS BRISKW EKEI. AYTO TO SABBATO OMWS 8A EXW ENA SEMHNARIO OPOTE DE 8A MPORESW NA PARW THLEFWNO.
    PES THN OMORFH KSADERFH SOU (AFOU TIS MHLHSEIS GIA MENA) NA PAREI EKEINES TIS WRES.... KAI PES MAS TA NEA.

  5. #35
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    KWSTA PES THN KSADERFH SOU NA PAREI THL TO SABBATO APO TIS 11 EWS TIS 13:00
    EGW KA8E FORA SABBATO TOYS BRISKW EKEI. AYTO TO SABBATO OMWS 8A EXW ENA SEMHNARIO OPOTE DE 8A MPORESW NA PARW THLEFWNO.
    PES THN OMORFH KSADERFH SOU (AFOU TIS MHLHSEIS GIA MENA) NA PAREI EKEINES TIS WRES.... KAI PES MAS TA NEA.




    Accipere quam facere praestat injuriam

  6. #36
    trwge trwge xontre... sa fouska 8a gineis...!

  7. #37
    Στο κεφάλι σου! Το avatar του/της Scandal
    Εγγραφή
    22/03/2008
    Μηνύματα
    203
    Λοιπόν στις 13 του μήνα επειδή τα είχα πάρει χοντρά τους στέλνω ένα email το οποίο έλεγε:

    "Αυτό είναι το τελευταίο email που σας στέλνω. Έχω στείλει αρκετά αλλά δεν έχετε απαντήσει σε κανένα. Έχετε 2 μέρες να απαντήσετε σε αυτό το email και να με ενημερώσετε για την κατάσταση της παραγγελίας μου αλλιώς θα... μιλήσετε με τον δικηγόρο μου και την τράπεζα μου. Σας υπενθυμίζω πως η παραγγελία έγινε έναν μήνα πριν και έχετε πληρωθεί."

    Σήμερα λοιπόν μου στέλνουν το παρακάτω email:

    "Αγαπητέ πελάτη,

    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τις πρόσφατες αλλαγές στην παραγγελία σας #37646.

    Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε πως μόλις παραλάβαμε το παρακάτω προϊόν:

    Fabbri Bull Racing - Suzuki SV650 (99-02) (Color: Medium Fum&#233

    Αν και κάνουμε τα πάντα για να εξασφαλίσουμε την άψογη εξυπηρέτηση του κάθε πελάτη, ορισμένοι περιορισμοί πέρα από τον έλεγχό μας δεν μας επιτρέπουν να πετύχουμε αυτόν τον στόχο μας.

    Μόλις το προϊόν αποσταλεί θα λάβετε ένα email που επιβεβαιώνει την ημερομηνία, το περιεχόμενο και το track number.

    Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτό το email στάλθηκε από μία διεύθυνση που δεν μπορεί να λάβει email.

    Πώς μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας;

    Αν έχετε επιπλέον ερωτήσεις σχετικά με την παραγγελία σας, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας χρησιμοποιώντας τις φόρμες που διατίθενται στην ιστοσελίδα μας.

    Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε PS PERFORMANCE!"

    ...


    Άντε να δούμε τι θα γίνει...


    Α! Υπάρχει όντως φόρμα επικοινωνίας στο site; Γιατί δεν έχω πάρει πρέφα κάτι...
    "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

  8. #38
    ante makari...
    elpizw na ftasei kai h zelatina tou kwsta...

  9. #39
    kana neotero mages?

  10. #40
    Στο κεφάλι σου! Το avatar του/της Scandal
    Εγγραφή
    22/03/2008
    Μηνύματα
    203
    Τίποτα Αλέξη... Ακόμα περιμένω και καλά να μου στείλουν email αν και νομίζω ότι μας έχουν φλομώσει όλους στις μπούρδες...
    "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

  11. #41
    Στο κεφάλι σου! Το avatar του/της Scandal
    Εγγραφή
    22/03/2008
    Μηνύματα
    203
    Λοιπόν έχουμε νέα...

    Μόλις μου ήρθε email και αν κατάλαβα καλά πρέπει να το στείλανε.

    Μου λένε ότι μπορώ να δω που βρίσκετε το δέμα από το site http://www.coliposte.net/.

    Μόνο που για το track number λένε ότι μπορώ να το βρω στο e-shop τους αλλά δεν ξέρω που...

    Δεν το νιώθω μία το κωλοsite γαμ0...
    "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

  12. #42
    AAAAAAAA KAI GIA THN ZELATINA TOY INDIANS TA IDIA.
    hr8e mail opws ta les kai esy. opote mallon 8a tis steiloyn!

    re paides? 8elw na paw taksidi sto belgio kai na brw ekeino to gay kolopaidaraki pou mou lege synexeia "next week" kai na arxizw na ton klotsaw kai autos na synexizei na mou leei "next week" "next week" kai na klotsaw akoma pio dynata gamo ta kolopaidia tous.

    eis anamonh ths zelatinas loipon.......


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dscn1765 (small).jpg 
Προβολές:	72 
Μέγεθος:	32,8 KB 
ID:	164037

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    AAAAAAAA KAI GIA THN ZELATINA TOY INDIANS TA IDIA.
    hr8e mail opws ta les kai esy. opote mallon 8a tis steiloyn!

    re paides? 8elw na paw taksidi sto belgio kai na brw ekeino to gay kolopaidaraki pou mou lege synexeia "next week" kai na arxizw na ton klotsaw kai autos na synexizei na mou leei "next week" "next week" kai na klotsaw akoma pio dynata gamo ta kolopaidia tous.

    eis anamonh ths zelatinas loipon.......
    Siga re movore!Tha dimiourgisis diplomatiko episodio gia mia νταμπλμπαμπλ;

  14. #44
    TI 8ES ESY RE KITRINIARH?
    etsi eimaste emeis oi borioi... ti 8eleis twra?
    ama den hmastan toso aimoboroi oi zelatines akoma 8a htan ypo morfh liomenwn mantalakiwn.. egw twra tous ebala thn alphabank na tous paroun kai kati dika mou xrhmata pou akoma mou ta xrostane kai de mou ta dinoun pisw... asta na pane mpleksame....

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    TI 8ES ESY RE KITRINIARH?
    etsi eimaste emeis oi borioi... ti 8eleis twra?
    ama den hmastan toso aimoboroi oi zelatines akoma 8a htan ypo morfh liomenwn mantalakiwn.. egw twra tous ebala thn alphabank na tous paroun kai kati dika mou xrhmata pou akoma mou ta xrostane kai de mou ta dinoun pisw... asta na pane mpleksame....
    Με το που ρυθμίζω τα καρμπσ την παίρνεις(τη Nucati εννοώ...) και κάνουμε εισβολή στο Βέλγιο!
    Θα ρεύονται στις Βροικσαίλαις και θα βρωμάει σπέρμα στο Καστελλόριζο!

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Helpppppppp!!!!!!!! Osaxne Zelatina Double Bubble Xrwmiou
    από no more sorrow στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2009, 23:29
  2. Ζελατίνες double bubble,ιριδίου κτλ
    από TOLISTOLAROS στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2009, 21:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF