Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 87

Θέμα: Help! Provlima K7 1000

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
    Μπα οχι ακομα....


    Ρε μπασ και ειναι μαλακιες και στο τελος θα παρουμε τα @@ μας ?

    Σημερα παρελαβα τις εξατμισεις .Αυριο μαλλον θα τις βαλω(αν προλαβω)

  2. #32
    Κατι ασχετο ρε παιδες!

    Τι πιεση εχετε στα ελαστικα (για κινηση εντος πολης 20% και Ε.ο75% )


    Και τι ελαστικα θα προτιμησετε-εχετε βαλει μετα τα ΒΤ015 (για την ιδια χρηση παντα,Εντος πολης και Ε.ο)?

  3. #33
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
    Κατι ασχετο ρε παιδες!

    Τι πιεση εχετε στα ελαστικα (για κινηση εντος πολης 20% και Ε.ο75% )


    Και τι ελαστικα θα προτιμησετε-εχετε βαλει μετα τα ΒΤ015 (για την ιδια χρηση παντα,Εντος πολης και Ε.ο)?

    Στα Super Corsa Pro που φοράω η πίεση εμπρός είναι 34 και πίσω 34 ανάλογα τα λάστιχα που φοράς είναι και η πίεση . Βαλε pireli η matzeler στο κ7 και θα με θυμηθείς .

    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
    Σημερα παρελαβα τις εξατμισεις .Αυριο μαλλον θα τις βαλω(αν προλαβω)

    Ωραιος αντε βαλτες με το καλο και πες μας αν ακουγονται ωραια



    Βαλε και καμια φωτο ε

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
    Κατι ασχετο ρε παιδες!

    Τι πιεση εχετε στα ελαστικα (για κινηση εντος πολης 20% και Ε.ο75% )


    Και τι ελαστικα θα προτιμησετε-εχετε βαλει μετα τα ΒΤ015 (για την ιδια χρηση παντα,Εντος πολης και Ε.ο)?

    Τα 015 πιστευω ειναι καλα για τη πολη μεσα και δε τρωγονται ευκολα.
    Εμενα μου κρατησαν 3.500χλμ με απειρα σπινιαρισματα.


    Εβαλα 002 μετα καμια σχεσι βεβαια... αλλα τρωγονται πολυ ευκολα... ηδη ειναι στα τελευταια του.Και εχω κανει 1.500χλμ+1 φορα πηγα πιστα.

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Άραξε μεγάλε όταν έτρεχα με Ηayabusa και έκανα και πανελλήνια ρεκόρ στα dtragster εσύ αμφιβάλω αν είχες καν και για να ξέρεις εντελώς πληροφοριακά το πρώτο 1300 που είχε έρθει στην Ελλάδα ήταν το συλλεκτικό και πουλήθηκε στα Xανιά ο πρώτος κωλος που είχε κάτσει ήταν ο δικός μου όσο για το κ7 που έχω τώρα δεν έχων προς στιγμής κανένα πρόβλημα αλλά αν κατέβεις ποτέ στα Χανιά έλα να με κεράσεις τσαγακι όπως λες
    η αληθεια ειναι πως εχω ανατριχιασει...πληροφοριακα εντελως το πρωτο Limited hayabusa βγηκε παραγωγη το 2002 ηταν ολομαυρο με μαυρο σκελετο και δεν εισηχθει ποτε ελλαδα...οπως και κανενα αλλο limited...εχεις μπερδευτει λιγο...τωρα dragster και πανελληνια ρεκορ επειδη τυγχανει να εχω ασχοληθει λιιιιιγο με το θεμα δεν μου λενε απολυτως τιποτα...κοντρα στην κρητη βρε?δεν συμφερει...βαζεις πρωτη χανια και μεχρι να σπασεις εκτη εισαι λασιθι...:rotflmao: :rotflmao: ...

    οταν λοιπον με το καλο ερθεις προς τα δω,ελα να σε κερασω κανα κοψιδι μην σου πεσει βαρυ το τσαι με αδειο στομαχι...

    spam off...μην ξεφτιλισουμε και το ποστ...αν θελει καποιος μοντ να μας παει διαμαχες να βγαλουμε τα ματια μας με την ησυχια μας...

    p.s.αναφορικα με το προβλημα εκανα λαθος...σε μπερδεψα με τον jackal...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    η αληθεια ειναι πως εχω ανατριχιασει...πληροφοριακα εντελως το πρωτο Limited hayabusa βγηκε παραγωγη το 2002 ηταν ολομαυρο με μαυρο σκελετο και δεν εισηχθει ποτε ελλαδα...οπως και κανενα αλλο limited...εχεις μπερδευτει λιγο...τωρα dragster και πανελληνια ρεκορ επειδη τυγχανει να εχω ασχοληθει λιιιιιγο με το θεμα δεν μου λενε απολυτως τιποτα...κοντρα στην κρητη βρε?δεν συμφερει...βαζεις πρωτη χανια και μεχρι να σπασεις εκτη εισαι λασιθι...:rotflmao: :rotflmao: ...

    οταν λοιπον με το καλο ερθεις προς τα δω,ελα να σε κερασω κανα κοψιδι μην σου πεσει βαρυ το τσαι με αδειο στομαχι...

    spam off...μην ξεφτιλισουμε και το ποστ...αν θελει καποιος μοντ να μας παει διαμαχες να βγαλουμε τα ματια μας με την ησυχια μας...

    p.s.αναφορικα με το προβλημα εκανα λαθος...σε μπερδεψα με τον jackal...
    δεν εχεις δικιο για την ΚΡΗΤΗ, εκτος αν κοντραρεις μονο σε ευθειες

    χωρις παρεξηγηση παντα

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsagas
    δεν εχεις δικιο για την ΚΡΗΤΗ, εκτος αν κοντραρεις μονο σε ευθειες

    χωρις παρεξηγηση παντα
    εχω κατσει 5 μηνες κρητη κι εχω βαφτισει στ'ανωγεια....οποτε κατι ξερω απο κρητη...και φυσικα παρεξηγηση δεν τιθεται...

    το γραψα στον γενικοτερο πνευμα της "κοντρας"...

    πλεον δεν κοντραρομαι πουθενα...παρα μονο κανα ανοιγματακι να αναβουν λιγο τα αιματα...παλιοτερα ειναι μια αλλη ιστορια...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #39
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    η αληθεια ειναι πως εχω ανατριχιασει...πληροφοριακα εντελως το πρωτο Limited hayabusa βγηκε παραγωγη το 2002 ηταν ολομαυρο με μαυρο σκελετο και δεν εισηχθει ποτε ελλαδα...οπως και κανενα αλλο limited...εχεις μπερδευτει λιγο...τωρα dragster και πανελληνια ρεκορ επειδη τυγχανει να εχω ασχοληθει λιιιιιγο με το θεμα δεν μου λενε απολυτως τιποτα...κοντρα στην κρητη βρε?δεν συμφερει...βαζεις πρωτη χανια και μεχρι να σπασεις εκτη εισαι λασιθι...:rotflmao: :rotflmao: ...

    οταν λοιπον με το καλο ερθεις προς τα δω,ελα να σε κερασω κανα κοψιδι μην σου πεσει βαρυ το τσαι με αδειο στομαχι...

    spam off...μην ξεφτιλισουμε και το ποστ...αν θελει καποιος μοντ να μας παει διαμαχες να βγαλουμε τα ματια μας με την ησυχια μας...

    p.s.αναφορικα με το προβλημα εκανα λαθος...σε μπερδεψα με τον jackal...
    Αν έχεις ανατρίχιαση η όχι μα αφήνεις εντελώς αδιάφορο, πληροφοριακά εντελώς το πρώτο Limited hayabusa βγηκε στη παραγωγή το 1999 και το χρώμα του ήταν χρυσαφί .Αν είχες ασχοληθεί λιιιιγο με dragster όπως λες τότε θα ξέρεις στη 4 κατηγορία πρώτες θέσεις παίρνουν συνέχεια τα πρι πρι 1000cc ( τα έχετε ξεφτιλίσει εντελώς τα Hayabusa ) εκτός αν τώρα εσύ μιλάς για νίτρο και τουρπο που τότε πάμε αλλού ...αυτό ακριβός σου λέω τόση ώρα αλλά εσύ πουυυυυυυυυυ με το καράβι που έχεις μέχρι να βάλεις δευτέρα εγώ θα έχω τερματίσει και τα τσαγακια μην τα σκορπάς δεξιά και αριστερά θα σου χρειαστούν γιατί όλο και κάποιο πρι πρι θα συνάντησης
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Αν έχεις ανατρίχιαση η όχι μα αφήνεις εντελώς αδιάφορο, πληροφοριακά εντελώς το πρώτο Limited hayabusa βγηκε στη παραγωγή το 1999 και το χρώμα του ήταν χρυσαφί .
    :a029: :a029:


    με τα υπολοιπα δεν θα ασχοληθω καν....
    frankly my dear, i dont give a damn...

  11. #41
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    :a029: :a029:


    με τα υπολοιπα δεν θα ασχοληθω καν....


    Ότι πεις μεγάλε……..
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  12. #42
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    Εγώ πάντως που έψαξα στο google gia Hayabusa Limited 1999
    Μου έβγαλε χρυσαφί...
    http://www.suzukicycles.org/GSX-R-se...Hayabusa.shtml

  13. #43
    Μπράβο-μπράβο....

    ...και εκτός από το χρώμα, τι άλλο 'συλλεκτικό' είχε πάνω του?

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  14. #44
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
    Εγώ πάντως που έψαξα στο google gia Hayabusa Limited 1999
    Μου έβγαλε χρυσαφί...
    http://www.suzukicycles.org/GSX-R-se...Hayabusa.shtml
    ...άσε που στο link που έβαλες, Limited Edition είναι το μαύρο του 2002....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  15. #45
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Μπράβο-μπράβο....

    ...και εκτός από το χρώμα, τι άλλο 'συλλεκτικό' είχε πάνω του?
    Πέρα από το χρώμα τίποτα άλλο δεν έχει διαφορά του 99 αλλά η Suzuki το είχε πει συλλεκτικό γιατί το 2002 πέρα από το μαύρο σκελετό ποια άλλη διαφορά είχε για να ξέρω?
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βελτίωση GSXR K7 1000 από τον οίκο Harris
    από DrIoannis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2007, 17:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF