Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 62

Θέμα: Info on Multistrada 620

  1. #31
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TasosDuc
    Auto den to eixa skeftei.Alla den nomizw gia 3-4 lepta na dhmiourgite provlima.TO kalo einai oti tha thn vazw pia se kleisto xwro ,opote tha einai arketa pio zesti apo oti eksw.
    Exei valei synagermo kanenas apo esas?Poso paei kai prepei na ginei kamoia metatropi sta hlektrika?

    egw exw valei enan meta, kalos fainetai

    pigaine stin mixalakopoulou, ekei pou einai o katsafaros kai kamia 20 aria metra prin exei tous sinagermous. emena nomizw ekane 250 euro. alla dne 8imamai sigoura. tora den xerw ti egine me ta ilektrika, alla den mou exei bgalei kanena provlima

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TasosDuc
    Auto den to eixa skeftei.Alla den nomizw gia 3-4 lepta na dhmiourgite provlima.TO kalo einai oti tha thn vazw pia se kleisto xwro ,opote tha einai arketa pio zesti apo oti eksw.
    Exei valei synagermo kanenas apo esas?Poso paei kai prepei na ginei kamoia metatropi sta hlektrika?
    Στο Monster εχω βάλει τον συναγερμο της μαμας Ducati επειδή ήταν ο μόνος που ήταν βγάλε φισ-βάλε φισ. Όσους είχα κοιτάξει ήθελαν κόψιμο μερικά καλώδια κ το απέφυγα. Πρέπει να είχα δώσει γύρω στα €200 αν θυμάμαι καλά. (το αναφέρω γιατι λογικά θα είναι η ίδια λογική για Multi)

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από The Animal
    Στο Monster εχω βάλει τον συναγερμο της μαμας Ducati επειδή ήταν ο μόνος που ήταν βγάλε φισ-βάλε φισ. Όσους είχα κοιτάξει ήθελαν κόψιμο μερικά καλώδια κ το απέφυγα. Λογικά θα είναι η ίδια λογική για Multi)
    Πρέπει να είναι ίδιος με αυτόν για Multi,αλλα θα ρωτήσω.Και εγώ θέλω να αποφύγω το κόψιμο καλωδίων.Απο ότι είδα σε φωτό,είναι σχετικα ευκολο στην τοποθέτηση(με φίς).

    Λοιπον για όσους ενδιαφέρονται:
    Οι τιμές που βλέπετε παρακάτω ειναι απο το Hellinstore (χωρίς φπα) και απο οτι κατάλαβα σχετικα συζητήσιμες
    Παντα για Multi 620

    1. πίσω φτερό Carbon 187 Euro
    2. Xouftes 90 Euro
    3. Touring Windscreen 95 Euro
    4. Carbon καρίνα 223 Euro

    Αν γνωρίζετε και για άλλα accessories ή κάπου που μπορούμε να τα βρούμε φθηνότερα, ρίχτε τα

    Multistrada 620
    Moto Guzzi Stelvio 1200

  4. #34
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TasosDuc
    Πρέπει να είναι ίδιος με αυτόν για Multi,αλλα θα ρωτήσω.Και εγώ θέλω να αποφύγω το κόψιμο καλωδίων.Απο ότι είδα σε φωτό,είναι σχετικα ευκολο στην τοποθέτηση(με φίς).

    Λοιπον για όσους ενδιαφέρονται:
    Οι τιμές που βλέπετε παρακάτω ειναι απο το Hellinstore (χωρίς φπα) και απο οτι κατάλαβα σχετικα συζητήσιμες
    Παντα για Multi 620

    1. πίσω φτερό Carbon 187 Euro
    2. Xouftes 90 Euro
    3. Touring Windscreen 95 Euro
    4. Carbon καρίνα 223 Euro

    Αν γνωρίζετε και για άλλα accessories ή κάπου που μπορούμε να τα βρούμε φθηνότερα, ρίχτε τα

    Hellinstore και τιμές συζητήσιμες;;; Τέλος πάντων. Σε ποιό μαγαζί;;;

    Επίσης τι είναι η καρίνα;;

    Εμένα μου προτείνανε πίσω φτεράκι πλαστικό, αυτό που φοράει το Τέρας και το οποίο με μια μικρή μόντα μπαίνει. Κάνει γύρω στα 27 ευρώ, πιστεύω αξίζει. Θα το ψάξω λίγο περισσότερο και θα σας πώ.

  5. #35
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199

    mia erwtisi

    thelw na rwtisw mipws gnwrizete pote tha vgei i multistrada 695 pou tha antikatastisei to 620... tha exei ipostei mia estw elefria ananewsi i seira multi tote pou tha lansaristei me to neo kinitira (egw nomizw thaq ginei tetoio kairo to 2007)? de kserw kata poso gnwrizete gia ton neo kinitira alla pisteyete oti aksizei tin anamoni anti tou 620?

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Kαρινα ειναι το κομματι που μπαινει κατω απο τον κινητηρα.Στο πιο χαμηλο σημειο.

    Το πισω φτερακι ειναι απαραιτητο για προφυλαξη της αναρτησης αλλα και ολοκληρης της ουρας.Πρεπει να ειναι αρκετα ανθεκτικο.
    Το ανθρακονημα κανει καλη δουλεια,περα απο το εκπληκτικο αισθητικο αποτελεσμα.
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

  7. #37

    Smile multi 690

    Simerizomai thn erwthsh gia to neo multi, dedomenou oti akousa gia to monstro to kainourgio pws tha vgei apo aprilio kai 500+ Euro ftinotero. Graftike oti tha einai kai pio ajiopisto kathws miwnetai h diadromh twn emvolwn ston kilindro (logo megaliterhw neas diametrou tous). Sto kathara emporiko komati omws ti ginetai? Einai krima na agorastei twra kai se ligo kairo na kanei stockarismeno 1000E katw.

    Opiws xerei kati as mas diafotisei!:smilea: :smilea:

  8. #38
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ε λογικα καποια στιγμη θα το βγαλει ...

    τα μοντελα 620 06 πωλουνται απο το σεπτεμβριο 05
    οποτε το σεπτεμβριο 06 θα δουμε αν το 07 θα φοραει το μοτερ η οχι ....το θεμα ειναι αν περιμενενεις για κατι τετοιο ....
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  9. #39
    Οπως εχω πει κ σε αλλο ποστ, ενδιαφερομαι να αγορασω το Multi 620 αλλα ακομη το ψαχνω. Για αυτο το λογω ειχα μια συζητηση με εναν αντιπροσωπο-εμπορο της Ducati στην εκθεση μοτοσυκλετας.

    Ειχα κ εγω την απορια για το αν θα μπει ο 695 στο Multi κ μου ειπε οτι θα το βαλουν ανοιξη-καλοκαιρι 2007 (για να ειμαι ακριβης μου ειπε "περιπου τετοια εποχη το 2007")
    Ενδιαμεσα θα βγαλουν την ιδια εκδοση, με τον ιδιο κινητηρα αλλα με τα ηλεκτρικα (καλωδια κλπ) που τωρα φαινονται, κρυμμενα. (Τα καλωδια που φαινονται ηταν μαλλον το μεγαλο παραπονο των καταναλωτων κ αποφασισε το εργοστασιο να τα αλλαξει)

    Αυτα μου ειπε μεταξυ αλλον ο τυπος. Το θεμα ειναι αν μπορει καποιος να περιμενει μεχρι τοτε...δυσκολο...

    ...αν βγαλουν ομως το 695 μονοψαλιδο;

  10. #40
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    γιατι ρε δε διαβαζετε καλα και με πιανουν τα νευρα μου

    αν το βγαλει σε μοντελο 07 θα κυκλοφορησει τον σεπτεμβριο 06

    αν το βγαλει μεσα στο 07 θα ειναι μοντελο 08 και θα κυκλοφορησει το σεπτεμβριο 07...

    μονομπρατσο δεν υπαρχει περιπτωση να βγει...
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  11. #41
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    opote parte to kit gia 750

  12. #42
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    opote pairnw kalokairi metaxeirismeno 620 kai ama me kaylwnei toso tha to parw kainourio tou xronou se 695...

  13. #43
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gavos
    opote pairnw kalokairi metaxeirismeno 620 kai ama me kaylwnei toso tha to parw kainourio tou xronou se 695...
    poso ta exeis vrei??

  14. #44
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    girw sta 7.000.. ara to kalokairi girw sta 6.500..

  15. #45
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.976
    Mhn to les... Ama to briskeis to xeimwna 7000e, to kalokairi pali toso 8a to briskeis akomh kai an exoun perasei 4-5 mhnes...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλείται multistrada 620
    από nikonian στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2005, 16:53
  2. Multistrada 620
    από ruyjin στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2004, 16:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF