Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 243

Θέμα: Dοοhan-Rossi και λοιποι μικροί θεοί

  1. #31
    παιζει,αν δεν απατωμαι, να εχω καποιους αγωνες σε cd...

    byron...το ρεκορ του σβαντζ στο σπα δεν εσπασε ποτε...απλως αλλαξε η πιστα...
    οταν ο συγκεκριμενος ειχε κεφια απλως εκανε πραγματα πανω στην μοτοσυκλεττα που δεν εχει κανει κανεις αλλος και δεν προκειται να κανει ποτε...και με μηχανακι που απλως ηταν ο χαρος με το δρεπανι ντυμενος με φαιρινγκ...

    απο το 90 παρακολουθουσα στο eurosport gp...τοτε επαιζε και 24ωρο ...με μια κουβεντα αλλο πραγμα....
    frankly my dear, i dont give a damn...

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    ΥΓ. Όσο για την βαρβατίλα! Δεν λείπει απο τον Rossi λείπει απο το 95% του αντρικού πληθισμού, άλλο ένα κακό που ήρθε με την πάροδο του χρόνου!
    Πούστηδ€ς και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια!
    Άλλωστε είναι και της μοδας τώρα προσοχή!


    ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΓΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ......!!!!!!!!!!!


    Όσο γιά τό άλλο φίλε μου ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΟ,...........τούς μεγάλους

    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΕΤΡΑΩ.............μέ τά πόσα πήραν...........!!!!!!!!!!

    Δέν παίζει μόνο ό όδηγός..........παίζουν πολλά άλλα πράμματα.....!!!!!!!!

    Όπως θεωρώ προσωπικά τόν τελευταίο μεγάλο τής φόρμουλα-1....τόν

    ΒΙΛΝΕΕΒ.............πατέρα φυσικά.....
    Δέν μπορώ νά ξεχάσω τό γύρο πού έκανε βγάζοντας φωτιές έπειδή τού έλειπε
    ό ένας πίσω τροχός.......
    ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ...........πήγαινε μέ πάνω άπό 200 βγάζοντας
    φλόγες.........!!!!!!!!!
    πρέπει πλέον φίλοι νά διαχωρίσουμε μερικά πράμματα....
    Άν σέ 20 χρόνια δείτε ....ΡΟΜΠΟΤ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ........πώς θά σάς φανεί...????
    Έτσι γιά νά κάνουν καλύτερες έπιδόσεις.....ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ.....!!!!!!

    Η ΜΑΓΕΙΑ...........ΧΑΘΗΚΕ.........ΠΑΙΔΙΑ..........!!!!!!!!

    τώρα πόσο γρήγορος είναι ό ένας καί πόσο ό άλλος........καί τί καί πώς....
    ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ.........!!!!!!!!!!

    Κάποιος πού ρώτησε γιά ήλικία .......ΑΣΤΟ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ........τί τό θές τώρα..??
    Είμαι στόν κατήφορο έδώ καί καιρό.....!!!!!!

    Πάντως γιά νάχει κάποιος ....ΑΠΟΨΗ.......πρέπει σίγουρα νά έχει δεί καί τό άλλιώς......!!!!!!!!!


  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΥΓ. Όσο για την βαρβατίλα! Δεν λείπει απο τον Rossi λείπει απο το 95% του αντρικού πληθισμού, άλλο ένα κακό που ήρθε με την πάροδο του χρόνου!
    Πούστηδ€ς και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια!
    Άλλωστε είναι και της μοδας τώρα προσοχή!


    ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΓΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ......!!!!!!!!!!!


    Όσο γιά τό άλλο φίλε μου ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΟ,...........τούς μεγάλους

    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΕΤΡΑΩ.............μέ τά πόσα πήραν...........!!!!!!!!!!

    Δέν παίζει μόνο ό όδηγός..........παίζουν πολλά άλλα πράμματα.....!!!!!!!!

    Όπως θεωρώ προσωπικά τόν τελευταίο μεγάλο τής φόρμουλα-1....τόν

    ΒΙΛΝΕΕΒ.............πατέρα φυσικά.....
    Δέν μπορώ νά ξεχάσω τό γύρο πού έκανε βγάζοντας φωτιές έπειδή τού έλειπε
    ό ένας πίσω τροχός.......
    ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ...........πήγαινε μέ πάνω άπό 200 βγάζοντας
    φλόγες.........!!!!!!!!!
    πρέπει πλέον φίλοι νά διαχωρίσουμε μερικά πράμματα....
    Άν σέ 20 χρόνια δείτε ....ΡΟΜΠΟΤ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ........πώς θά σάς φανεί...????
    Έτσι γιά νά κάνουν καλύτερες έπιδόσεις.....ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ.....!!!!!!

    Η ΜΑΓΕΙΑ...........ΧΑΘΗΚΕ.........ΠΑΙΔΙΑ..........!!!!!!!!

    τώρα πόσο γρήγορος είναι ό ένας καί πόσο ό άλλος........καί τί καί πώς....
    ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ.........!!!!!!!!!!

    Κάποιος πού ρώτησε γιά ήλικία .......ΑΣΤΟ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ........τί τό θές τώρα..??
    Είμαι στόν κατήφορο έδώ καί καιρό.....!!!!!!

    Πάντως γιά νάχει κάποιος ....ΑΠΟΨΗ.......πρέπει σίγουρα νά έχει δεί καί τό άλλιώς......!!!!!!!!!

    πάντως πιστεύω ότι όλοι μας συμφωνούμε ότι δεν υπάρχει έλλειψη καλών οδηγών στην εποχή μας....ούτε έλλειψη οδηγών με @@@δια....
    απλά η τεχνολογία καπελώνει τις όδηγικές ικανότητες των οδηγών....ή σε μερικές περιπτώσεις τις αναδυκνύει αντίστοιχα....
    κατ επέκταση η τεχνολογία καπελώνει και το θέαμα....
    οπότε τέτοιες συγκρίσεις και συζητήσεις είναι μάλλον ειναι άστοχες....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  4. #34
    νομιζω οτι αυτοι οι οδηγοι δεν θα μπορουσαν να κανουν τιποτα με τα
    μηχανακια της εποχης εκεινης οπως και στην formula 1, για τον απλουστατο λογο
    οτι ειναι παιδια της εποχης των υπολογιστων, των κινητων....της αμερικανιας δηλαδη.
    γενικα του soft σε ολα, στην ζωη τους στην δουλεια τους στους αγωνες,παντου.....
    παλια δεν χρειαζομουν κινητο για να βγω με τους φιλους μου, ουτε.... traction control
    στο αμαξι μου, με το townmate γυρνουσαμε. αλλα οπως ειπε και ενας φιλος παραπανω
    καποιοι τα εχουμε δει τα παλια. απο 12 χρονων βλεπω motogp, και πιστεψτε με ειχα την
    φωτογραφια του kevin στο δωματιο μου. τωρα το μονο που εχουν οι νεοι ειναι.....
    καινουργιο wallpaper με τον rossi.
    αλλες εποχες ομορφες αγνες με δυναμη και παθος στους αγωνες,οχι πρεπει να
    μαγειρεψω μακαρονια για να ικανοποιηθει ο σπονσορας......

    αυτα τα λιγα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	doohan 3.jpg 
Προβολές:	276 
Μέγεθος:	41,2 KB 
ID:	87842
    ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.
    ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΑΝ ΟΧΙ
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ.

  5. #35
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    iriana μην ανυσυχείς, ποτέ ενα ρομπότ δεν θα μπει στη θέση του οδηγού...

    είμαι Αυτοματιστής και γνωρίζω από αισθητήρες λίγα πράγματα, χρειάζονται πάρα πολλοί αισθητήρες πολύ μεγάλης ακρίβειας και να δουλεύουν πάρα πολύ γρήγορα χωρίς σφάλματα, επεξεργασία πάρα πολλών σημάτων χιλιάδες φορές το δευτερόλεπτο, πολύ μεγάλης απόκρισης μηχανές χειρισμού, κλπ κλπ... Και μετά από όλα αυτά, χρειάζεται και ένα σύστημα τεχνητής νοημοσύνης για να παίρνει αποφάσεις, και μάλιστα πολλές αποφάσεις μαζί, πολύ γρήγορα....

    Οοοολα αυτά και πάλι για να γράψεις έναν απλά καλούτσικο γύρο

    Με τετράτροχο έτσι? Σε μηχανή ξεχάστε το !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  6. #36
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    πολυ κουλαντζες τα ρομποτ τελικα




    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    iriana μην ανυσυχείς, ποτέ ενα ρομπότ δεν θα μπει στη θέση του οδηγού...

    είμαι Αυτοματιστής και γνωρίζω από αισθητήρες λίγα πράγματα, χρειάζονται πάρα πολλοί αισθητήρες πολύ μεγάλης ακρίβειας και να δουλεύουν πάρα πολύ γρήγορα χωρίς σφάλματα, επεξεργασία πάρα πολλών σημάτων χιλιάδες φορές το δευτερόλεπτο, πολύ μεγάλης απόκρισης μηχανές χειρισμού, κλπ κλπ... Και μετά από όλα αυτά, χρειάζεται και ένα σύστημα τεχνητής νοημοσύνης για να παίρνει αποφάσεις, και μάλιστα πολλές αποφάσεις μαζί, πολύ γρήγορα....

    Οοοολα αυτά και πάλι για να γράψεις έναν απλά καλούτσικο γύρο

    Με τετράτροχο έτσι? Σε μηχανή ξεχάστε το !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΗΤΑΝ ΒΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ..............Η ΑΓΩΝΙΑ..........


    Μήπως καί δέν άποφασίζουν σήμερα άπό τά πίτς.........ποιός θά προσπεράσει ποιόν πότε
    πού καί πώς...?????
    Στή φόρμουλα-1...
    Θά ρίξουν καί έναν τηλεχειρισμό καί θά λένε ,.........άστο στίς στροφές τό πάω έγώ....!!!!!!!!

    Ξέρεις τί είναι νά χώνεις τό χέρι σου στό γκάζι στή στροφή καί νά τά κάνει ...ΟΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ...?????

    Άμα τό κάνεις έσύ αύτό μέ ένα χιλιάρι.........ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ.......!!!!!!!!



  8. #38
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΥΓ. Όσο για την βαρβατίλα! Δεν λείπει απο τον Rossi λείπει απο το 95% του αντρικού πληθισμού, άλλο ένα κακό που ήρθε με την πάροδο του χρόνου!
    Δε μου λετε ρε παιδια τι ακριβως ειναι η περιφημη "βαρβατιλα", να καταλαβω δηλαδη! Μαγκια; Τσαμπουκας; Θαρρος; @@; Μυαλο; Ψυχραιμια; Παθος;

    Αν δεν κανω λαθος αυτα και τοτε και τωρα και στο μελλον ελαχιστοι τα εχουν και ειναι οι πρωταθλητες, ειτε στους αγωνες ειτε στη ζωη.

    Εκτος αν λεγοντας βαρβατιλα εννοειτε βρωμια, τετραγωνα πηγουνια, να φτυνεις και να ξυνεις τ'@@ μπροστα στις καμερες, να λιωνεις στο ποτο/ντοπα και να παιζεις μπουνιες μ'οποιον δε γουσταρεις τη φατσα του.

    Σ'αυτη τη περιπτωση .....χαρισμα σας η βαρβατιλα

    Όσο γιά τό άλλο φίλε μου ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΟ,...........τούς μεγάλους

    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΕΤΡΑΩ.............μέ τά πόσα πήραν...........!!!!!!!!!!
    .
    .
    .
    .

    Πάντως γιά νάχει κάποιος ....ΑΠΟΨΗ.......πρέπει σίγουρα νά έχει δεί καί τό άλλιώς......!!!!!!!!!

    [/B]
    Ναι αλλα για να εχει καποιος αποψη πρεπει ΚΑΙ να εχει ανοιχτο μυαλο σε ολη τη διαρκεια της ζωης του κι οχι καποια στιγμη να κατεβασει ρολα και να μεινει κολλημενος σ'αυτα που του αρεσαν οταν ολα ηταν ωραια...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
    νομιζω οτι αυτοι οι οδηγοι δεν θα μπορουσαν να κανουν τιποτα με τα
    μηχανακια της εποχης εκεινης οπως και στην formula 1, για τον απλουστατο λογο
    οτι ειναι παιδια της εποχης των υπολογιστων, των κινητων....της αμερικανιας δηλαδη.
    γενικα του soft σε ολα, στην ζωη τους στην δουλεια τους στους αγωνες,παντου.....
    Οντως, προφανως ο Ροσι και οι συναδελφοι του ειναι μαλθακα παιδακια που μεγαλωσαν με PS κι οχι ανθρωποι παθιασμενοι με αυτο που κανουν που δουλευουν σα σκυλια 11 μηνες το χρονο 10 χρονια τωρα βελτιωνοντας την τεχνικη τους, τη φυσικη τους κατασταση, το 2/4τροχο που καβαλανε, σπαζοντας κανενα κοκαλο που και που και τρεχοντας σε αγωνα 5 μερες μετα, κι αυτο το τζαπονι που σκοτωθηκε πρν 1-2 χρονια δε μετραει, ουτε κατι ξενερωτοι λαπαδες που τρεχουν στο Isle of man μετρανε, γιατι και να σκοτωνονται μεγαλωσανε με PS και αντι για αφισες εχουν wallpaper!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #39
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    ......
    Ναι αλλα για να εχει καποιος αποψη πρεπει ΚΑΙ να εχει ανοιχτο μυαλο σε ολη τη διαρκεια της ζωης του κι οχι καποια στιγμη να κατεβασει ρολα και να μεινει κολλημενος σ'αυτα που του αρεσαν οταν ολα ηταν ωραια...

    ......

    Οντως, προφανως ο Ροσι και οι συναδελφοι του ειναι μαλθακα παιδακια που μεγαλωσαν με PS κι οχι ανθρωποι παθιασμενοι με αυτο που κανουν που δουλευουν σα σκυλια 11 μηνες το χρονο 10 χρονια τωρα βελτιωνοντας την τεχνικη τους, τη φυσικη τους κατασταση, το 2/4τροχο που καβαλανε, σπαζοντας κανενα κοκαλο που και που και τρεχοντας σε αγωνα 5 μερες μετα, κι αυτο το τζαπονι που σκοτωθηκε πρν 1-2 χρονια δε μετραει, ουτε κατι ξενερωτοι λαπαδες που τρεχουν στο Isle of man μετρανε, γιατι και να σκοτωνονται μεγαλωσανε με PS και αντι για αφισες εχουν wallpaper!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    +1000 λεμεεεεεεε
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  10. #40
    δεν θυμαμαι ποιος αλλα καποιος ειχε πει οτι η φωτογραφια που δειχνει
    τον doohan να πλαγιοσθαινει ειναι απλα το οδηγικο του στυλ.....
    θα θελα για την ιστορια να αναφερω οτι την '' τεχνικη '' της ελεγχομενης
    πλαγιολισθησης στους αγωνες μοτοσυκλετας ειναι δημιουργημα του
    big mik, επισης εχει φτιαξει και σχολη στην αυστραλια για νεους οδηγους
    που θελουν να μαθουν αυτην την τεχνικη.....
    δεν το εκανε με φθαρμενα ελαστικα αλλα στην κανονικη ροη του αγωνα
    και με λαστιχα σχεδον καινουργια.......

    τι να πω απλως ακομα και τωρα που τα γραφω σκεφτομαι το μεγαλειο του
    ως οδηγος.......να τον βλεπω με την τηλεοραση κολημενη στην μουρη μου,
    την μανα μου να φωναζει οτι θα τυφλωθω και γω εκστασιασμενος απο την οδηγηση
    του να ειμαι σε εναν αλλο κοσμο........
    ωραια χρονια αλλα εφυγαν γρηγορα.........
    ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.
    ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΑΝ ΟΧΙ
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ.

  11. #41
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    πραγματικα ορισμενες φορες σκεφτομαι οτι θα ηθελα να ζουσα λιγο εκεινα τα χρονια και λυπαμαι που δεν τα προλαβα

    οπως λενε

    αχχχ τα παλια τα χρονια ηταν αλλιως

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Δε μου λετε ρε παιδια τι ακριβως ειναι η περιφημη "βαρβατιλα", να καταλαβω δηλαδη! Μαγκια; Τσαμπουκας; Θαρρος; @@; Μυαλο; Ψυχραιμια; Παθος;

    Αν δεν κανω λαθος αυτα και τοτε και τωρα και στο μελλον ελαχιστοι τα εχουν και ειναι οι πρωταθλητες, ειτε στους αγωνες ειτε στη ζωη.

    Εκτος αν λεγοντας βαρβατιλα εννοειτε βρωμια, τετραγωνα πηγουνια, να φτυνεις και να ξυνεις τ'@@ μπροστα στις καμερες, να λιωνεις στο ποτο/ντοπα και να παιζεις μπουνιες μ'οποιον δε γουσταρεις τη φατσα του.

    Σ'αυτη τη περιπτωση .....χαρισμα σας η βαρβατιλα


    Ναι αλλα για να εχει καποιος αποψη πρεπει ΚΑΙ να εχει ανοιχτο μυαλο σε ολη τη διαρκεια της ζωης του κι οχι καποια στιγμη να κατεβασει ρολα και να μεινει κολλημενος σ'αυτα που του αρεσαν οταν ολα ηταν ωραια...



    Οντως, προφανως ο Ροσι και οι συναδελφοι του ειναι μαλθακα παιδακια που μεγαλωσαν με PS κι οχι ανθρωποι παθιασμενοι με αυτο που κανουν που δουλευουν σα σκυλια 11 μηνες το χρονο 10 χρονια τωρα βελτιωνοντας την τεχνικη τους, τη φυσικη τους κατασταση, το 2/4τροχο που καβαλανε, σπαζοντας κανενα κοκαλο που και που και τρεχοντας σε αγωνα 5 μερες μετα, κι αυτο το τζαπονι που σκοτωθηκε πρν 1-2 χρονια δε μετραει, ουτε κατι ξενερωτοι λαπαδες που τρεχουν στο Isle of man μετρανε, γιατι και να σκοτωνονται μεγαλωσανε με PS και αντι για αφισες εχουν wallpaper!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    δεν εχει καμια σημασια αυτο που λες......εγω πιστευω οτι ξεκινανε αγνα στην αρχη
    αλλα μετα τους περνει η κατω βολτα των διαφημισεων του σπονσορα,της ομαδας
    που θελει να προωθησει το καινουργιο μοντελο κτλπ
    ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.
    ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΑΝ ΟΧΙ
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ.

  13. #43
    vale!!!!!!!!!! pio trelos kai pio mprosta apo oloys to apedeixe me th yamaha sthn arxh
    http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=15851

  14. #44
    http://www.youtube.com/watch?v=zThz7jkR1Ok

    Ισως το καλυτερο "tribute" για τον doohan...

    "ayrton - mick..., the motorsports will never be the same"

    θελω να ζησω τη ζωη...
    θελω να γνωρισω ανθρωπους...
    θελω... μεγαλυτερο μονιτορ!

    four wheels move the body,two wheels move the soul
    KEEP COOL...

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από saratoga
    http://www.youtube.com/watch?v=zThz7jkR1Ok

    Ισως το καλυτερο "tribute" για τον doohan...

    "ayrton - mick..., the motorsports will never be the same"





Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF