Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 37 από 37

Θέμα: ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΤΕΛΙΚΟ?

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    η εξατμιση μπηκε τελικα στο race tech.φαινεται καλη εφαρμογη απο αποψη ποιοτητας και υλικων.μπηκε εκει που ηθελα σαν θεση αλλα...πολυ θορυβο ρε παιδια,και πολλα σκασιματα στο κλεισιμο του γκαζιου.

    τι να πω στον μαστορα,να βαλει περισσοτερο πετροβαμβακα?να αλλαξει την διαμετρο του σωληνα εσωτερικα?

    υπ οψιν μου εδωσε και ταπα για πισω αλλα δεν την εχω βαλει ακομα.μηπως η ταπα κραταει καυσαερια μεσα και μακροπροθεσμα λιωνουν ευκολα οι πετροβαμβακες ?

    εβαλα παραλληλα το κιτ της dynοjet(ζιγκλερ,βελονες,ελατηρια)
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

  2. #32
    Μπορείς να βάλεις και μια φωτογραφία plz?

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.862
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
    η εξατμιση μπηκε τελικα στο race tech.φαινεται καλη εφαρμογη απο αποψη ποιοτητας και υλικων.μπηκε εκει που ηθελα σαν θεση αλλα...πολυ θορυβο ρε παιδια,και πολλα σκασιματα στο κλεισιμο του γκαζιου.

    τι να πω στον μαστορα,να βαλει περισσοτερο πετροβαμβακα?να αλλαξει την διαμετρο του σωληνα εσωτερικα?

    υπ οψιν μου εδωσε και ταπα για πισω αλλα δεν την εχω βαλει ακομα.μηπως η ταπα κραταει καυσαερια μεσα και μακροπροθεσμα λιωνουν ευκολα οι πετροβαμβακες ?

    εβαλα παραλληλα το κιτ της dynοjet(ζιγκλερ,βελονες,ελατηρια)
    Για να ρυθμίσεις το θόρυβο θα βάλεις κατάλληλη τάπα (θά κόψει βέβαια επιδόσεις).
    Ο πετροβάμβακας έτσι κι αλλιώς χρειάζεται ανανέωση κατά καιρούς σε όλες τις εξατμήσεις γιατί χάνεται (δεν λειώνει).
    Εγώ γεμίζω κάθε εξάμηνο με χύμα γιατί δυστυχώς ο αντιπρόσωπος δεν φέρνει το ειδικό "μανίκι" που προβλέπει ο κατασκευαστής της εξάτμησης.

  4. #34
    ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΩΝ RACETECH ΚΑΙ DRAGON ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ?

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ......
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    φωτο να μπει λιγο δυσκολο,σε καποια συναντηση ισως?

    race tech τηλ.210 4173504 απο το παιδι με το kle motard.
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

  6. #36
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παιδια SOS Ρωτησα και γω race tech για το δικο GSXR 600 Κ4 και μου ειπε 200ε .Εχω δει δουλεια του σε 1000αρι gsxr κ5 και μου αρεσε πολυ η κατασκευη του.Το ερωτημα μου ειναι αν κρατανε ,διαρκεια ζωης εννοωντας δεν πιστευω να μου δυαλυθει απο τους κραδασμους σε κανενα χρονο και να τρεχω!!Α μου ειπε +100 ε αν βαλουμε τιτανιο,το ειδα και ειναι φανταστικο!!!Σαν τις ακραποβιτς το χρωμα του τελικου,αξιζει λετε μια τετοια επενδυση?Το μονο που θελω ειναι να μην μου κοψει ιπποδυναμη,ας μεινει το ιδιο δεν με απασχολει το γκαζι που θα μου δωσει απλα θελω να κανει ωραιο μπασο ηχο(ουτως η αλλως το εργαλειο μαμαει και με την μαμα επανω )

    Αυτια!!!Για πειτε για πειτε???
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    για όσους θέλουν SPRING DRAGON 210 5149989
    έβαλα εκεί πρόσφατα ...απο εμφάνιση όχι κατι ιδιαίτερα όμορφο αλλά δεν έχει κ κάτι που να χτυπάει άσχημα...από θόρυβο του ζήτησαν να μην κάνει κ όντως έχει γλυκό θόρυβο...
    σε τιμή μου έκανε καλύτερη από τον racetech κ δεν του έκανα παζάρια...
    για το αν θα αντέξει θα δείξει ο χρόνος.....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Και μετά τον τελικό;
    από adam_tsouk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2004, 14:24
  2. Τελικό εξάτμισης ....
    από m1ke στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2004, 23:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF