Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 111

Θέμα: Με έσωσε το κράνος και το μπουφάν...

  1. #31
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Μακάρι να μην βιώσει κανείς κάτι τέτοιο Μάνθο.Όσο για το ξύλο άστο,δεν αξίζει,αξία θα του δώσουμε.Ελπίζω για το καλό του να συμβουλεύτηκε δικηγόρο και να έχει αλλάξει τρόπο συμπεριφοράς γιατί με το ζόρι κρατάω όλα τα φιλαράκια μου από το να τον βρούνε και να του κάνουν την μούρη εμπριμέ...
    Ότι θ' αλλάξει τρόπο συμπεριφοράς,γι αυτό να είσαι σίγουρος.

    Θα έρθει σαν αρσακειάδα,είτε αυτός είτε ο δικηγόρος του,με σκοπό να τα βρείτε.Αυτό το "να τα βρείτε" ξέρεις τι θα πει......
    Να μην πληρώσει μία ή να σε ρίξει όσο γίνεται.Θα σκαρφιστεί παιδιά,αρρώστειες,ανεργία,φτώχεια....ό,τι μπορείς να φανταστείς!

    Έχε το υπ' όψη σου αυτό και μη μασήσεις.Μη σε ρίξει στο φιλότιμο.

    Περαστικά κι από μένα και πάντα όρθιος.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  2. #32
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.659
    Αρχηγέ απο τη στιγμή που εσύ είσαι άθικτος,μην το συζητάς άλλο.
    δικηγόρο έβαλες,η αστυνομία τον ψάχνει....ο τύπος θα τον πιει άσχημα(και λίγα λέω).Άκου εγκατάλειψη!λίγο τσίπα ρε πούστη μου...

    Εσύ αφού είσαι γερός,ωφελημένος θα βγεις απο το όλο σκηνικό.
    Πάντα καλά και ποτέ ξανά τέτοιες μανούρες
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #33
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Ελπίζω για το καλό του να συμβουλεύτηκε δικηγόρο και να έχει αλλάξει τρόπο συμπεριφοράς
    το αλλο με τον τοτο το ξερεις...

    αυτοι ειναι ζωα....δεν παιρνουν χαμπαρι....
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  4. #34
    Φίλε μου ευτυχώς είσαι καλά! Κυκλοφορούν πολλα τέτοια καθίκια εκει έξω...τι να πω κι εγώ, τα είπαν κι άλλοι...παρ΄του όσα περισσότερα μπορείς!

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
    το αλλο με τον τοτο το ξερεις...

    αυτοι ειναι ζωα....δεν παιρνουν χαμπαρι....

    +1

  6. #36
    δεν παλευεστε Το avatar του/της ΜΟΖΑΡΤ
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    349
    περαστικα ρε φιλε.θα σε απογοητευσω αλλα μην περιμενεις να παρεις πολλα απο το δικαστηριο.
    μετα απο 1 χρονο και τραυματισμο στον αυχενα, ολικη το σκουτερ,μεθυσμενος οδηγος,παραβιαση στοπ καταφερα να παρω μολις 3000 ευρω.
    να νιωθεις τυχερος που πηγαινες μονο με 40.
    περαστικα και παλι
    καΛΑ πΛΑκα με κανεις?

  7. #37
    Tetia atoma theloun skotoma kai tpt alo pernoun ena skatosarabalo kai kanoun oti goustaroun kai sta @@ tous eite paithanei o alos eite zisei...


    Perastika file pali kala pou forouses kai eksoplismo.

  8. #38
    καντου...ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ....


    νασαι καλα....

    17 χρονο αλβανο οπισθεν καθετα σε κεντρικο δρομο.
    με εμβολιζει,καρφωνομαι κατω απο φορτηγο.εγκαταλειψη.
    αυχενα,χερι,κρανος κλπ,.το ποινικο απο πινακιδες
    μονο 3 μηνες για να μη του χαλασει το μητρωο
    και το δευτερο το δικαστηριο για την αποζημιωσης δικαιωσε μονο ηθικη βλαβη 1500 ευρω.
    τα υλικα που φοραγα οχι,λογω οτι παροτι προσκομισα αποδειξεις αγορας νεων
    δεν διευκρινησα την παλαιοτητα των παλιων!!!!
    ακομα τα περιμενω γιατι ηταν στην εγνατια ο καρι..λης και πρεπει να τα
    παρω απο το επικουρικο που ακομα δεν πηγαν οι φακελοι....
    ηδη 3 χρονια...το συνολο
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  9. #39
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    δεν ειναι μονο οι οδηγοι μ@λακες..ειναι κ το κρατος μπ@υρδελο..σε κανεναν δεν μπορεις να χεις εμπιστοσυνη παραμονο στα ματια κ στα χερια σου
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  10. #40
    Περαστικα και απο 'μενα φιλε,και μη χειροτερα να λες..

    Παντως και εγω ξερω οτι αμα τρακαρεις με μεθυσμενο....ΓΑΜΑΤΑ!!!
    Μπλεκεις ασχημα..
    γιατι λεει.. οι ασφαλειες δεν καλυπτουν τον οδηγο σε περιπτωση μεθυς!!!

    Γνωστος μου με καινουργιο αμαξι, του πεταχτικε ενας απο ΣΤΟΠ... τιγκα μεθυσμενος..
    και τα 2 αμαξια διαλυθικαν , αλλα οι ασφαλειες κανουν τους κινεζους...
    Και εχει μπλεξει με δικαστιρια κλπ...

    Παντως.. καλα ξεμπερδεματα

  11. #41
    Ευχαριστώ παιδιά για τις ευχές σας,να είστε όλοι πάντα καλά και όποια ατυχήματα είχαμε να τα θυμόμαστε μετά από χρόνια και να γελάμε...Σήμερα το απόγευμα ο εν λόγω κύριος ήταν να πάει στην ασφαλιστική του να κάνει δήλωση αλλά δεν πήγε.Για να δούμε πόσο χειρότερη μπορεί να κάνει την θέση του...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  12. #42
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    O Χριστος κ η Παναγια να βαλουν το χερι τους κ οι θεοι του ολυμπου ολοι μαζι



    τι 'πες τωρα;

    πρωτα απ' ολα το βασικοτερο ειναι οτι εσυ εισαι καλα..

    απο εκει κ περα, τα σιδερα φτιαχνονται

    λυσσαξε τον στις μηνυσεις, παρε ενα δικηγορο καλο, κ μην τον αφησεις σε χλωρο κλαρι


    αφου δεν καταλαβαινουν τα ζωα, τουλαχιστον να πληρωσουν να λυπουνται τουλαχιστον την τσεπη τους

    Μην δεχτεις κανενα συμβιβασμο. οποιασδηποτε μορφης.
    Ακομα κ αν αρχισει για τα αρρωστα παιδακια του, αρχισε κ εσυ τα περι δκων σου ψυχικων τραυματων, κ σωματικων. Για χαμενα μεροκαματα, για ταλαιπωρια, για πονους στο κεφαλι, για οτι μπορει να σε ενοχλει. Τσεκαρε επισης μηπως ειχες τιποτα μαζι στο ατυχημα που μπορει να εσπασε. Κινητα, λαπτοπ, χρυσα δαχτυλιδια οτιδηποτε. Ειναι υποχρεωμενος να στα αποζημιωσει.

    Απο τη στιγμη επισης που η μηχανη επαθε τετοια ζημια, μην ξεχασεις να βαλεις μεσα στο φακελλο κ τις αποδειξεις απο ταξι η οτι αλλο.

    Επισης κανε 2 μηνυσεις. Η μια προς την ασφαλιστικη του κ η αλλη προς αυτον. Μη σου πω η δικη του διπλη. Κ κατα αγνωστου αλλα κ προσωπικα μολις τον βρουνε



    Ειδες τωρα γιατι μερικοι γινομαστε υστερικοι κ γραφικοι με το κρανος κ τον εξοπλισμο;


  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    O Χριστος κ η Παναγια να βαλουν το χερι τους κ οι θεοι του ολυμπου ολοι μαζι



    τι 'πες τωρα;

    πρωτα απ' ολα το βασικοτερο ειναι οτι εσυ εισαι καλα..

    απο εκει κ περα, τα σιδερα φτιαχνονται

    λυσσαξε τον στις μηνυσεις, παρε ενα δικηγορο καλο, κ μην τον αφησεις σε χλωρο κλαρι


    αφου δεν καταλαβαινουν τα ζωα, τουλαχιστον να πληρωσουν να λυπουνται τουλαχιστον την τσεπη τους

    Μην δεχτεις κανενα συμβιβασμο. οποιασδηποτε μορφης.
    Ακομα κ αν αρχισει για τα αρρωστα παιδακια του, αρχισε κ εσυ τα περι δκων σου ψυχικων τραυματων, κ σωματικων. Για χαμενα μεροκαματα, για ταλαιπωρια, για πονους στο κεφαλι, για οτι μπορει να σε ενοχλει. Τσεκαρε επισης μηπως ειχες τιποτα μαζι στο ατυχημα που μπορει να εσπασε. Κινητα, λαπτοπ, χρυσα δαχτυλιδια οτιδηποτε. Ειναι υποχρεωμενος να στα αποζημιωσει.

    Απο τη στιγμη επισης που η μηχανη επαθε τετοια ζημια, μην ξεχασεις να βαλεις μεσα στο φακελλο κ τις αποδειξεις απο ταξι η οτι αλλο.

    Επισης κανε 2 μηνυσεις. Η μια προς την ασφαλιστικη του κ η αλλη προς αυτον. Μη σου πω η δικη του διπλη. Κ κατα αγνωστου αλλα κ προσωπικα μολις τον βρουνε



    Ειδες τωρα γιατι μερικοι γινομαστε υστερικοι κ γραφικοι με το κρανος κ τον εξοπλισμο;



    Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου φίλε μου.Ευτυχώς δώθηκε σήμα στα ραδιοταξί και ο αυτόπτης μάρτυρας ταξιτζής βρέθηκε και έχω πλέον και όλα τα στοιχεία του.Η υπόθεση βαδίζει στον δρόμο της δικαιοσύνης.Σήμερα πήγα στην δουλεία,βρήκα τον υπεύθυνο και πήρα προς το παρόν μία βδομάδα άδεια και ίσως χρειαστεί να πάρω κι άλλη.Λόγω του ότι χτύπησα στο γόνατο στο αριστερό πόδι δεν μπορώ να το λυγίσω και κατα συνέπεια κουτσαίνω,επίσης έχουνε πιαστεί όλοι οι μυς του σβέρκου και της πλάτης λόγω της σύγκρουσης που είχε το κεφάλι μου με την άσφαλτο.Θα πρέπει να μείνω αρκετές μέρες σπίτι μέχρι να μπορέσω να συνέλθω πλήρως...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  14. #44
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου φίλε μου.Ευτυχώς δώθηκε σήμα στα ραδιοταξί και ο αυτόπτης μάρτυρας ταξιτζής βρέθηκε και έχω πλέον και όλα τα στοιχεία του.Η υπόθεση βαδίζει στον δρόμο της δικαιοσύνης.Σήμερα πήγα στην δουλεία,βρήκα τον υπεύθυνο και πήρα προς το παρόν μία βδομάδα άδεια και ίσως χρειαστεί να πάρω κι άλλη.Λόγω του ότι χτύπησα στο γόνατο στο αριστερό πόδι δεν μπορώ να το λυγίσω και κατα συνέπεια κουτσαίνω,επίσης έχουνε πιαστεί όλοι οι μυς του σβέρκου και της πλάτης λόγω της σύγκρουσης που είχε το κεφάλι μου με την άσφαλτο.Θα πρέπει να μείνω αρκετές μέρες σπίτι μέχρι να μπορέσω να συνέλθω πλήρως...

    για τα οποια τραυματα, να πας στο γιατρο κ να παρεις χαρτι που να πιστοποιει το μεγεθος κ την ποιοτητα των τραυματισμων σου. Αν μπορεις, προσπαθησε να κανεις κ εισαγωγη στο νοσοκομειο για λεπτομερεις εξετασεις.

    Μην ξεχασεις τις μηνυσεις


  15. #45


    Τι να πω ρε φιλος.....Περαστικα και αγυριστα να ειναι....Αφου εσυ εισαι καλα....
    Κρατα μας ενημερους αν θες για την εξελιξη της υποθεσης σου....
    Καλο κουραγιο...
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το φλουρι και το προβατο
    από tifoefs στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 12:05
  2. τραπεζα πειραιως.... το ασπρο και το μαυρο....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 10:52
  3. Τοποθετηση ελαστικων το Α και το Ω
    από ela ela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 00:10
  4. Το στραβο,το αναποδο και το στραβαναποδο
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 17:49
  5. φοβάτε ο γιάννης το θεριό και το θεριό το γιάννη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2005, 22:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF