Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 157

Θέμα: Η Νεα V-strom (abs)

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Τώρα πρόσεξα το πίσω προστατευτικο της εξάτμισης το μαυρο!!

    Τι αηδια ειναι αυτο?

    Αστους να εχουν μεγαλυτερο καταλυτη και να τους παταμε κατω μετα στα φαναρια!!


    ΕΜΦΥΛΙΟ ΒΛΕΠΩ:rotflmao: :rotflmao:

  2. #32
    V SRTOM DL 650 ABS
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    47

    !!!!

    ΜΙΑ ΖΗΛΙΑ ΒΛΕΠΩ Η' ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!!!!

  3. #33

    Re: !!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nickpar
    ΜΙΑ ΖΗΛΙΑ ΒΛΕΠΩ Η' ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!!!!

    Φιλαράκι την ζήλια την βλέπετε εδώ και πόσο καιρό που περνάμε μπροστά σας με το στρομάκι και κοιτάτε πως θα γίνει να την πάρετε και σεις!


  4. #34
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: Re: !!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Φιλαράκι την ζήλια την βλέπετε εδώ και πόσο καιρό που περνάμε μπροστά σας με το στρομάκι και κοιτάτε πως θα γίνει να την πάρετε και σεις!

    nickpar φερε τα καρφια και εγω φερνω το λαδι... :a39::a39:

  5. #35
    V SRTOM DL 650 ABS
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    47

    Re: Re: !!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Φιλαράκι την ζήλια την βλέπετε εδώ και πόσο καιρό που περνάμε μπροστά σας με το στρομάκι και κοιτάτε πως θα γίνει να την πάρετε και σεις!

    ΦΙΛΕ COSTA
    ΤΟ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΟ V STROM ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ V STROMADON. ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΑ . ΑΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Η' ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΕΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ (ΧΕΡΑΣ)ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΣΥΜΜΦΟΡΜΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗ
    ΘΟΥΝ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ,ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΠΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΥΠΟΔΙΕΣΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΚΡΙΓΟΡΩ ΤΟ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΜΑΣ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΑΙ V STROM ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΑΙ ΤΡΑΒΙΞΕΙ
    ΖΟΡΙ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΙΝΑΜΑΙ ΑΠ"ΕΞΩ ΕΣΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ....


  6. #36
    Καλημέρα,
    βλέπω άρχισε το πάρτη, πλάκα κάνω πρώτα από όλα καλορίζικη η κούκλα και πάντα όρθιος εσύ και η καλή σου.

    Χθες το απόγευμα πήγα από μια αντιπροσωπία Suzuki και είδα από κοντά τα νέα DL 650 με ABS, με ξένισαν λίγο τα χειριστήρια είναι αρκετά μεγαλύτερα από το Κ6 που έχω, φυσικά λίγο η εξάτμιση αλλά και τα ποιο πολλά κιλά της, κατά τα άλλα είναι ένα ίδιο μηχανάκι (α για τα δυο μπουζί δεν λέω κάτι γιατί δεν φαίνονται εύκολα).

    Αλλά για να πω την αλήθεια δεν με χάλασε καθόλου το ABS και φυσικά το ότι θα έχει μικρότερη κατανάλωση από το Κ6 από ότι διάβασα εδώ στο forum.

    Όσο για το εάν κάποιος νιώθει ότι δεν το χρειάζεται εγώ έχω να πω το εξής και είναι προσωπική μου άποψη.
    1. Το χρειάζεσαι σε φρένα πανικού που συνήθως είναι μέσα στην πόλη.
    2. Σε βροχές της άνοιξης όπου ο δρόμος έχει γλίτσα.





  7. #37
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    νατο παιδια στο επισημο global site της suzuki:
    http://www.suzukicycles.com/Products...7/Default.aspx
    Επισης παρατηρηστε και τα νεα αυτοκολλητα (ευτυχως παει το z του ζορρο), οπως επισης και το αυτοκολλητο "abs" στο μπροστινο φτερο.

  8. #38
    έχει ξεκινήσει ήδη και νέα διαφημιστική καμπάνια

    όπως έγραφε η σχετική ολοσέλιδη καταχώρηση στην σημερινή city-auto

    ¨Νέο V-Strom 650 με δώρο το ABS¨

    Και έχει πλαϊνή φωτογραφία σε κοκκινάκι...
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  9. #39
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    το θεμα ειναι απλο,
    οσοι ειναι νεοι αγοραστες, ας χαρουν το νεο τους Κ7 με ασφαλεια, πολλα και χωρις προβληματα χιλιομετρα,
    οσοι απο εμας εχουμε τα Κ4,Κ5,Κ6 ας τα χαρουμε και εμεις χωρις:
    1. ζηλιες, ενταξει δεν εγινε και τιποτα που δεν εχουμε το abs (πως οδηγουσαμε μεχρι τωρα) απλα οτι εχεις παραπανω για την ασφαλεια σου καλο ειναι,
    2. να πουλαμε τα δικα μας για να παρουμε το Κ7, γιατι α. χανουμε πολλα σε χρηματα (οχι οσοι με Κ4) και β. αν ειναι να αλλαξεις κατι το αλλαζεις με κατι καλυτερο (π.χ. το 1000) και οχι με σχεδον το ιδιο.

    το θεμα ειναι ομως και κατι αλλο:
    ποτε θα ερθει το 1000 με το ABS; οεο

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από painterakis
    το θεμα ειναι απλο,
    οσοι ειναι νεοι αγοραστες, ας χαρουν το νεο τους Κ7 με ασφαλεια, πολλα και χωρις προβληματα χιλιομετρα,
    οσοι απο εμας εχουμε τα Κ4,Κ5,Κ6 ας τα χαρουμε και εμεις χωρις:
    1. ζηλιες, ενταξει δεν εγινε και τιποτα που δεν εχουμε το abs (πως οδηγουσαμε μεχρι τωρα) απλα οτι εχεις παραπανω για την ασφαλεια σου καλο ειναι,
    2. να πουλαμε τα δικα μας για να παρουμε το Κ7, γιατι α. χανουμε πολλα σε χρηματα (οχι οσοι με Κ4) και β. αν ειναι να αλλαξεις κατι το αλλαζεις με κατι καλυτερο (π.χ. το 1000) και οχι με σχεδον το ιδιο.

    το θεμα ειναι ομως και κατι αλλο:
    ποτε θα ερθει το 1000 με το ABS; οεο
    συμφωνω φιλε μου, αν και προσωπιΚα που οδηγησα το 1000 δεν μου εκανε πια και τοσο μεγαλη εντυπωση απο το 650 μου, η διαφορα φαινεται στα πολλα χιλιομετρα, αλλιως σχεδον τα ιδια ειναι σε γκαζι, γι'αυτο κι εγω που θελω να δωσω το 650 δεν θα παρω το 1000 αλλα κατι τελειως διαφορετιΚο και με πολυ περισσοτερα αλογα για να δω μεγαλη διαφορα και να μην το βαρεθω γρηγορα...

    προσ fazer 1000 μερια με κοβω...

  11. #41
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    συμφωνω φιλε μου, αν και προσωπιΚα που οδηγησα το 1000 δεν μου εκανε πια και τοσο μεγαλη εντυπωση απο το 650 μου, η διαφορα φαινεται στα πολλα χιλιομετρα, αλλιως σχεδον τα ιδια ειναι σε γκαζι, γι'αυτο κι εγω που θελω να δωσω το 650 δεν θα παρω το 1000 αλλα κατι τελειως διαφορετιΚο και με πολυ περισσοτερα αλογα για να δω μεγαλη διαφορα και να μην το βαρεθω γρηγορα...

    προσ fazer 1000 μερια με κοβω...
    αυτο ακριβως λεω και εγω, πρεπει να πας σε κατι καλυτερο (οποιο θεωρει ο καθενας καλυτερο), εσυ π.χ. προς fazer 1000 εγω (αν τα καταφερω) σε κανενα bmw 1200 ή εστω το 1000 (suzuki,honda), παντως δε θα μεινω στα ιδια...

  12. #42
    V SRTOM DL 650 ABS
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    47

    ΠΕΤΑΩ!!!

    V-SROM DL 650 ABS K7
    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6/06 ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ .ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΒΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΟΥΡΙΑ
    ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ. ΠΗΓΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!
    ΑΛΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ...



  13. #43
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: ΠΕΤΑΩ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nickpar
    V-SROM DL 650 ABS K7
    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6/06 ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ .ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΒΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΟΥΡΙΑ
    ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ. ΠΗΓΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!
    ΑΛΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ...


    Καλοριζικη, καλοταξιδη και να εισαι παντα ορθιος και γερος για νατην ευχαριστηθεις
    Περιμενω και εγω με πολυ αγωνια τη δικια μου!!
    Οποτε μπορεσεις ανεβασε καμια φωτο να τη χαλβαδιασουμε λιγακι

  14. #44
    V SRTOM DL 650 ABS
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    47

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ!

    ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ
    ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ?? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??

  15. #45
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    πατας 'απαντηση' και γραφεις το μηνυμα που θελεις.
    κατω απο το παραθυρο του μηνυματος εχει ενα παραθυρο που γραφει 'Επισύναψη αρχείου'.
    Εκει κανεις κλικ στο 'choose' και επιλεγεις τη φωτογραφια απο τον υπολογιστη σου.
    Τοσο απλα
    υ.γ. οπως λεει και στο συγκεκριμενο παραθυρο, το μεγιστο μεγεθος αρχειου θα πρεπει να ειναι 102400 bytes ή 102,4 Kb

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. V-strom, ABS και χώμα
    από paranoid στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2007, 11:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF