Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι

  1. #31
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OvErd0sE
    gia ti pragma milame???
    :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  2. #32
    Ναι και κ άτι πρέπει να γίνει με όλα αυτά... Ήμουνα 4,5 μήνες στο γύψο γιατί μία γυναίκα ήρθε χωρίς να βγάλει φλας, χωρίς καν να με δεί - το φαντάζεστε είμαστε αόρατοι!!!!- και μου έκλεισε το δρόμο και πάγωσε το αυτοκίνητό της. δύο επιλογές είχα. Ή να σκοτωθώ, ή να σκοτωθώ από άλλον. Και άντε να χάσω όλο το καλοκαίρι, αλλά τώρα περπατάω φίλε. περπατάω και σε λίγο που θα φύγουν όλοι από την πόλη θα την ξανα καβαλήσω την αλογίτσα μου . Και θα πάω στο βουνό. Και ας φάω τα μουτρα μου, αλλά να φταίω εγώ, και όχι να με σκοτώσουν γιατί δεν έμαθαν να βλέπουν αν στην λωρίδα που πάνε να μπούνε υπάρχει όχημα. Ακόμα και πεζός!!!

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alfa156
    Εγγραφή
    06/06/2004
    Μηνύματα
    180
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trelllh
    Αυτο με τους μπατσους , τις κλησεις και τους οδηγους που δεν ξερουν που τους παν τα 4 εχει παραγινει και ουτε προκειται ποτε να διορθωθει, ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον..
    Ημουν στο Λαγονησι , μολις ειχα ξεκινησει απο τα φαναρια πολυ κυριλε και εφτανα στο ρημαδι το grand resort που τη στηνουν σχεδον παντα και αφου μου πεταει το φακο στη μουρη ο μπατσος με σηματα "κανε στην ακρη " εκεινη την ωρα περνουσε μαλλιοκουβαρα ενα leon, τεσπα το παραβλεπουμε αυτο... βγαζω κρανος και η πρωτη του κουβεντα του μπατσου ηταν : καλα ρε κοπελια το πας ή σε παει αυτο το πραμα? τεσπα του λεω κληση θα μου κοψετε τωρα για ποιο λογο? και μου ειπε επιδη πηγαινα με 104 και το οριο ηταν 60!
    εκει τα παιρνω και του λεω : καλα το αμαξι που κοντεψε να μας παρει σβαρνα ολους δεν το σταματατε και βρηκατε εμενα?που καθε σκ γινεται της μουρλης εκει κατω και σκοτωνονται τοσα και τοσα παιδια απο τις βλακειες τους ,αυτα δεν μας απασχολουν ....
    τελικα με εγραψε για θορυβο.... τρομπες ολοι ρε , μα ολοι...
    καποτε μαρσαα θα μαθεις οτι ΔΕΝ θα σταματας σε μπλοκα τετοιου ειδους με το εργαλειο που καβαλάς...γιατι αυτος στην χαρησε....αλλος δεν θα στην χαρισει και θα στο παρει το διπλωμα,και θα σου ριιξει και τα 175 ευρω προστιμο....
    οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται

  4. #34
    Ρε παιδιά ιδέα μου είναι ή κατά την περίοδο των Ολυμπιακών πηγαίνανε όλοι σαν Παναγίες. Που έχουν κρυφτεί τώρα αυτοί οι τέλειοι οδηγοί? :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. τα ίδια και τα ίδια
    από panagiotispapa στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2007, 00:59
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 23:54
  3. Τα πρώτα και τα δεύτερα λόγια στη Σελήνη
    από mbjp στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 17:29
  4. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2005, 21:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF