Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 357

Θέμα: Εντυπώσεις από το νέο Transalp 700 (το οδήγησα...)

  1. #31
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ε καλά... εδώ έχεις VMAX
    :rotflmao:
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    :rotflmao:
    Ε μα κι αυτή η ρουφιάνα... Χ-Μax, T-Max, V-Max, Max Αυγούστου με δώρο τράπουλα... :rotflmao:

  3. #33
    δηλαδή φίλε trap,όλα αυτα τα έχει η Honda???μάλιστα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  4. #34
    Aς βαλει η χοντα κανενα αλουμινενιο πλαισιο ψαλιδι, που εχει μεινει στα ατσαλοσιδερα και μετα να ζηταη τοσα λευτα για να πουλαη το ενδοξο παρελθον της.
    Αντε πια δεν ντρεπετε με την αηδια που πηγε και εβγαλε, μετα απο τοσα χρονια επιτυχιας με το προηγουμενο μοντελο.
    Μακραν καλυτερο και ομορφοτερο το προηγουμενο.

  5. #35
    πλαισιο ή ψαλίδι γιατι είναι 2 διαφορετικά ανταλακτικά,οσο για την λειτουργια του ψαλιδιού της Honda όλοι το αντέγραψαν μετά το cbr 600 του 2000...
    Βλέπε πωλήσης αάμεσα στις 2 εταιρίες δηλαδή κανε σύγκριση ανάμεσα σε βιομηχανία και ψυλικατζικο 218 εργοστασια έχει η Honda η suzuki πόσα?
    Στην Ιαπωνία για moto ασχολούνται με την Honda και την kawasaki. για πιάνα και drums thn Yamaha.Την suzuki για ποιο πράγμα??Τι έχει να επιδείξει τεχνολογικά??
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  6. #36
    Η χοντα εχει πολλα εργοστασια, γιατι φιαχνει 5, 10 καλα μηχανακια και μετα με το ονομα φιαχνει και καμια 30αρια μετρια, απο μερικα ανταλακτικα και κινητηρες απ το παρελθον και τα πουλαη για καινουρια στα κοροιδα τους χοντακηδες.
    Εχει καταφερει ακομα να πουλαη το ψοφιμι το ντομινειτορ σαν fmx και τωρα παει να κανει το ιδιο με το τρανσαλπ με τον κινητηρα του αποτυχημενου ντοβιλ, τα παλιοσιδερα και ενα στρογγυλοφαναρο απο κατι παλια τρενα που ειχε σε καμια αποθηκη.

  7. #37
    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ ! ! !βλέπε τύχη φλορέτας ή ζούνταπ
    πες μας για το κατάνα της suzuki??ήταν τόσο καλό που έγινε και σκούτερ....αλλά και εκεί απέτυχε..
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  8. #38
    Βρηκες κ εσυ μηχανακι να υπερσπισεις και να το κανεις και υπογραφη.
    Ακομα και η Χοντα το εχει μετανιωσει που το εβγαλε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #39
    Δεν απαντάς όμως σε αυτά που σε ρωτάω....και κάτι άλλο μπες στο sait να δεις οτι φτιάχνει μέχρι αεροπλάνα,τυχαίο είναι και αυτό???
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  10. #40
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kastpan

    Στην Ιαπωνία ασχολούνται για πιάνα και drums thn Yamaha
    Τι λες σοβαρα; Ανυπαρκτη η Yamaha, αποτυχημενη η Suzuki... τς τς τς. Καποιος μου φαινεται εχει αναγκη απο διακοπες

    Δηλαδη δεν ειναι κοροιδια ενα μηχανακι με 80 κυβικα παραπανω, ανφας που θυμιζει bmw, φως που φερνει στο μυαλο διογκωμενο φαναρι απο cb, πλαισιαρα [απο τι υλικο ειπαμε οτι ειναι φτιαγμενο; :rotflmao: ] και ολα αυτα στην προνομιακη τιμη των 8600 ; Δεν ξερω αν ο κινητηρας ειναι απο το [dog]ville [ ] αλλα αν ειναι με τις υγειες σας
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  11. #41
    Εγω έγραψα μερικά πράγματα και δεν έδωσε κανείς απάντηση...Και στο φινάλε εχω παει 2 φορές Ιαπωνία και ήταν αρκετά για να μάθω να ακούσω να δω και να κρίνω....
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  12. #42
    Το καινούργιο το transalp σαν συμπεριφορά στο δρόμο.... είναι η μέρα με τη νύχτα με το 650....

    Και πιο άνετο ... (φοβερή σέλα) και φρένα καλύτερα...

    Στ δρόμο είναι πιο ξεκούραστο και πιο ευέλικτο....

    Γενικά είναι πάρα πολύ καλύτερο!!!


    Βέβαια οσον αφορά αυτά που έγραψαν πριν τα παιδιά οσον αφορά τα πλαστικά τα grip τα ψαλίδια... κτλ... δεν διαφωνώ (είναι ολίγον τσίπικα....)

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  13. #43
    Δεν θα πουμε τωρα για χερουλια,εξάλου όλοι τα αλλάζουν απο την πρώτη στιγμή....(ας μην μιλήσουμε για τα θερμενόμενα που τα έχει μόνο η Honda) φίλε....οσο για το ψαλίδι,δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα...δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αλλάξει ψαλίδι....
    Perimenei to neo V4 tis HONDA.....

  14. #44
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kastpan
    Δεν θα πουμε τωρα για χερουλια,εξάλου όλοι τα αλλάζουν απο την πρώτη στιγμή....
    Φιλε μου εδω κανεις λαθος. Εγω δεν εχω βαλει τιποτα και δε μου αρεσει γενικα. Και φαντασου οτι οδηγω street που προδιαθετει και για αξεσουαρ και διαφορα καλουδια, φαντασου να αγοραζα μια μηχανη τυπου ον οφ που για μενα που δεν ειμαι χωματερος ειναι μια κυριλατη μηχανη.

    Και υπαρχουν αρκετοι σαν κι εμενα που δεν τους αρεσει να κοβουν και να ραβουν.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kastpan
    Δεν θα πουμε τωρα για χερουλια,εξάλου όλοι τα αλλάζουν απο την πρώτη στιγμή....(ας μην μιλήσουμε για τα θερμενόμενα που τα έχει μόνο η Honda) φίλε....οσο για το ψαλίδι,δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα...δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αλλάξει ψαλίδι....
    Δεν είπα οτι έχουν πρόβλημα... άπλά είναι φτηνιάρικα και ξεπερασμένα...

    Και γενικά σε πολλά σημεία βλέπεις μια προχειρότητα....



    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κάντε λοιπόν το καλύτερο δώρο στον εαυτό σας για το Νέο Έτος !!!! κόψτε το !!!
    από nktR στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 27/12/2007, 16:21
  2. το νεο video για το HONDA ACCORD
    από alex-vstrom στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2007, 13:22
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2006, 22:23
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 21:51
  5. Εντυπώσεις απο το VTR 1000 Firestorm
    από asmar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 11:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF