Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Γνώμες περί Bmw K1200s

  1. #31
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Επειδη ειμαι σφοδρα ερωτευμενος και αν μου κατσει καποια μπεμπα......απο ποια χρονολογια και μετα δεν ανακληθηκαν μοντελα για κιβωτιο και ψεκασμο ?

    Τα μοντελα του 2006 ειχαν και αυτα τα γνωστα προβληματα θα προτιμουσα αφου θα σκασω τοσα λεφτα να παρω κατι που δεν εχει επισκευαστει...... μπορει να μην υπαρχει προβλημα μετα την ανακληση αλλα ειναι ψυχολογικο

    Απο οτι φαινεται δυσκολα θα βρω μοντελο μετα το 2006 σε καλη τιμη

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macrozan
    Εγγραφή
    25/04/2007
    Μηνύματα
    151
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Επειδη ειμαι σφοδρα ερωτευμενος και αν μου κατσει καποια μπεμπα......απο ποια χρονολογια και μετα δεν ανακληθηκαν μοντελα για κιβωτιο και ψεκασμο ?

    Τα μοντελα του 2006 ειχαν και αυτα τα γνωστα προβληματα θα προτιμουσα αφου θα σκασω τοσα λεφτα να παρω κατι που δεν εχει επισκευαστει...... μπορει να μην υπαρχει προβλημα μετα την ανακληση αλλα ειναι ψυχολογικο

    Απο οτι φαινεται δυσκολα θα βρω μοντελο μετα το 2006 σε καλη τιμη


    να εχει βγει απο το εργοστασιο ΜΕΤΑ τον 09/2006

  3. #33
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από macrozan
    να εχει βγει απο το εργοστασιο ΜΕΤΑ τον 09/2006



    Που να βρεις μοντελο με παραγωγη μετα τον 09-2006


    Καπου ειδα για προσφορα εως 3000Ε........

    Ηταν για καινουργιο του 2008 χωρις esa τσιμπησα αλλα αυτα που ακουσα απο τον εμπορο στο τηλεφωνο ηταν πολυ διαφορετικα απο οτι περιμενα

    Μιλαμε για γνωστο ντιλερ στην καλλιροης ....... γδαρτης ......με τετοια κριση ρε φουστη και κοπανανε ετσι στις τιμες


    Χρυση ευκαιρια απο ιδιωτη και αντε γεια .....και το συμπερασμα μην τσιμπατε γιατι ως γνωστον οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Που να βρεις μοντελο με παραγωγη μετα τον 09-2006


    Καπου ειδα για προσφορα εως 3000Ε........

    Ηταν για καινουργιο του 2008 χωρις esa τσιμπησα αλλα αυτα που ακουσα απο τον εμπορο στο τηλεφωνο ηταν πολυ διαφορετικα απο οτι περιμενα

    Μιλαμε για γνωστο ντιλερ στην καλλιροης ....... γδαρτης ......με τετοια κριση ρε φουστη και κοπανανε ετσι στις τιμες


    Χρυση ευκαιρια απο ιδιωτη και αντε γεια .....και το συμπερασμα μην τσιμπατε γιατι ως γνωστον οτ
    ι λαμπει δεν ειναι χρυσος
    Εδω οι αντιπροσωπιες ζητουν οτι γουσταρουν,ψαχνομαι για κ1200ς αλλα απο αγγλια θα γινει η αγορα,εχω βρει 2008 μοντελο,οτι χρωμα γουσταρεις με 4000χμ τιμες απο 8500 λιρες,και μοντελο 2007 απο 6900 λιρες ,τα μοντελα 2005 τα βρισκεις 5000-6000.
    Πιστευω αξιζει τον κοπο με οτι εχτρα πληρωσω για πινακιδες,αν τελικα δεν κρατησω τις εγγλεζικες.
    Υποψειν οι τιμες αυτες ειναι απο επισημο ντιλερ βμς αγγλιας

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Bmw K1200s
    από OldMan στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2007, 10:50
  2. γαι τη νεα Bmw K1200s
    από wrenchfzr στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 19:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF