Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 42 από 42

Θέμα: ΜotoGP Iσπανιας -Jerez- Ο Valentino πρωτος....

  1. #31
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΑΥΡΟ

  2. #32
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Καταρχην να πω οτι η ΚΤΜ κανει μια καταπληκτικη προσπαθεια. Μια τοσο μικρη εταιρια να βγαινει στα motogp. Και παλι καλα πηγε.

    Τωρα αν ειναι συνεχεια στα συνεργεια ας της δωσουμε λιγο χρονο να δουμε.

    Επισης να πω οτι η honda γαμ....ει μονο στους αγωνες γιατι τα μηχανακια της ειναι τα πιο αργα απο ολα σε ολες τις κατηγοριες.
    Να πω τωρα για το FMX????? αστο καλυτερα.......... (προσωπικη αποψη μην μανουριασετε)

    Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να κολαμε σε μια εταιρια ( ο καθενας οτι θελει και αγαπα κανει εννοειται) απλα πιστευω οτι ολα αυτα κανουν καλο στο αθλημα και ανεβαζουν τον συναγωνισμο.

    Ο Σετε εκανε λαθος ο ροσι το εκμεταλευτηκε. ΠΟλυ απλο ειναι. Στο κατω κατω σε αυτο το επιπεδο συναγωνισμου δεν μπορει να μπει ο ενας με 100 λεμε π.χ. και ο αλλος με 110 και να το περασει οπως περνιομαστε στο δρομο εμεις!!!!!!!!!!!! Εκει χωνεσε και μπαινεις με αυτον τον τροπο μονο, γιατι οι οδηγοι και ο σετε και ο ροσι ειναι απλα κορυφαιοι. Ετυχε, και ο σετε αν ηταν το ιδιο θα εκανε.

    Φιλικα

  3. #33
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΦΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΧΟΜΠΙ ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ

  4. #34
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΔΙΑΒΑΖΑ

    ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΤΟ [ΠΑΛΙΟ] ΧΘΕΣ [ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΟΛΩΝ ΤΟΝ GIXER MAZI-04] KAI ΣΤΙΣ ΠΙΣΩ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ BIKE..ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ Ο ΡΟΣΙ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ...
    ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΡΟΦΗ....

    ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ..[ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΟ Ε?]




    ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΤΕ.....

    JEREZ...Η Κ15...ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ...


    Α ΡΕ ΛΑΚΑΜΑ ΤΖΙΜΠΕΡΝΑΟΥΜΗ...ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ??:rotflmao: :rotflmao:

    ΣΤΟ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ... :rotflmao:

  5. #35
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ.
    ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΑΛΙ ΜΑΧΗ SETE VALE ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.
    ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΙΛΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ.
    ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΑΛΙ ΜΑΧΗ SETE VALE ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.
    ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΙΛΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Θα τρέξει τελικά ο SETE?

    Edit : Ναι, θα τρέξει .

    Το περίεργο αυτό... συνονθύλευμα δημιουργήθηκε στην τελευταία στροφή του αγώνα της ΙσπανίαςΑν και παραδέχεται πως δεν θα είναι 100% έτοιμος για αγώνα, ο Sete Gibernau τονίζει πως θα αγωνιστεί κανονικά στο δεύτερο φετινό Grand Prix του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Ταχύτητας Μοτοσυκλετών στην Πορτογαλία. Ο Ισπανός αναβάτης της Honda είχε μια επαφή με τον Valentino Rossi στην συγκλονιστική μονομαχία της τελευταίας στροφής του προηγούμενου αγώνα και έχασε έτσι την νίκη, όμως δεν χάνει το πείσμα του και θέλει να πάρει μέρος κανονικά αυτό το Σαββατοκύριακο. "Δεν νομίζω πως θα μπορέσω να είμαι 100% έτοιμος για την κούρσα και αυτό είναι κάτι που με απασχολεί, παρόλα αυτά δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην είμαι στο Εστορίλ", τόνισε ο Gibernau και συμπλήρωσε, "Δεν έχω χάσει το κίνητρό μου για τον δεύτερο φετινό αγώνα και είμαι συγκεντρωμένος στο πως θα αναρρώσω όσο το δυνατόν ταχύτερα για να συνεχίσω στην καλή φόρμα που ήμουν πριν". Ο Ισπανός αναβάτης χτύπησε σε έναν τένοντα στον οποίο στο παρελθόν έχει κάνει δύο επεμβάσεις και έτσι αρχικά είχε χαρακτηρίσει τις ελπίδες του να αγωνιστεί μηδαμινές!
    Από το site της ΕΤ3
    Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

  7. #37
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΕΙ ΤΟ SETE:rotflmao:

  8. #38
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Φιλε προγραψαντα
    Καλησπερα. Οπως θα καταλαβες δεν ειπα οτι δεν ειναι καλα τα μηχανακια της honda. Ισα ισα μια χαρα ειναι, απλα δεν μπορεις να εχεις ποιοτητα, αξιοπιστια αλλα και το πιο γρηγορο μηχανακι.

    Τελικα στην ζωη αυτη δεν μπορεις να τα εχεις ολα.

    Και να σκεφτεις οτι τωρα θελω να παρω το cbr600.!!!!!!!


    Tεσπα ασχετο ειναι αυτο απο το λινκ αλλα ηθελα να το πω.

    Eλπιζω να γινει ο ιδιος χαμος και αυτην την κυριακη. Οσο για αυτους που βλεπουν F1 ηθελα να ηξερα τι βλεπουν?????



  9. #39
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΟΚ .
    ΤΟ 600RR ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΑΙ

  10. #40
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Ναι γιατι ενω ειναι το πιο αργο (κατι που δεν με νοιαζει γιατι ειμαι ασχετος απο τετοια μηχανακια) ειναι το πιο ομορφο.

    Οσο για τα λεφτα αστα καλυτερα. Το παθος ομως δεν μπορεις να το κρυψεις. Το ΚΤΜ αυτο το ηθελα απο τοτε που το πρωτοειδα. Τα εφερε ο θεος και το πηρα στα 30 μου.

    Και ειμαι υπερευχαριστημενος. Τωρα ομως παμε για το επομενο βημα.


    Αυτα.

  11. #41
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΤΟ CBR600RR ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 600 ΟΧΙ 636 ΜΕ 107hp ΤΡΟΧΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΗΓΜΕΝΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ SS 600

    AN ENNOΕΙΣ ΠΙΟ ΑΡΓΟ ΧΙΛΙΑΡΙ ΤΟ CBR1000RR ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΠΙΟ ΑΡΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ,
    ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΤΙΣ ΓΑΜ@@ ΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ

  12. #42
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ΤΟ CBR600RR ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 600 ΟΧΙ 636 ΜΕ 107hp ΤΡΟΧΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΗΓΜΕΝΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ SS 600

    Χμμ, φίλε Σταύρο δεν μας τα λες καλά....!



    Σχετικά με τον αγώνα χτες τι να πώ, απλά έχασα 500 ???............. Έλεγα να βάλω 100 ??? στον Baros και ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ LOGIN ΣΤΟ ΒΡΩΜΟSITE!!!!!!!!!!! (betandwin.com)


Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Aγγλιας - O Rossi παλι πρωτος!
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2004, 14:16
  2. MotoGP Γερμανιας - Βiaggi πρωτος
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2004, 15:23
  3. MotoGP Assen ο Rossi παλι πρωτος!
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2004, 15:48
  4. MotoGP Catalunya Rossi παλι πρωτος!
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2004, 15:11
  5. GP Αφρικης :Ο Rossι παλι πρωτος!
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 14:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF