Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 82

Θέμα: Yoshimura R77

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    επαρχεία είμαι δυστυχώς....

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    υπολογισε οτι τοσες μερες με την τεφρα δεν κινηθηκε τιποτα.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    παιδιά sos
    λοιπόν μίλησα σήμερα με τελωνείο και μου είπαν ότι τα δέματα με αυτή την ημερομηνία που είχε το δέμα μου έχουν φτάσει και ότι από εκείνη την μέρα περίμεναν 6 σάκους ακόμα (μέσα σε αυτούς και το δικό μου δέμα)και δεν φτάσανε για άγνωστο λόγο...στη σελίδα της usps μου γράφει ότι έχει φύγει από miami στις 18 του μήνα...
    να αγχώνομαι...????

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Κωστα οπως σου ειπα και πιο πανω

    εγινε ενα ψιλομπαχαλο με την τεφρα. Δωσε λιγο χρονο ακομα και αν δεν δεις κινηση μιλα με το καταστημα.

    Αν εχεις πληρωσει με paypal λιγο πριν την ληξη της προθεσμιας κανε dispute αν ακομα δεν εχει ερθει το δεμα σου για να εισαι εξασφαλισμενος.

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    459
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostaskex
    παιδιά sos
    λοιπόν μίλησα σήμερα με τελωνείο και μου είπαν ότι τα δέματα με αυτή την ημερομηνία που είχε το δέμα μου έχουν φτάσει και ότι από εκείνη την μέρα περίμεναν 6 σάκους ακόμα (μέσα σε αυτούς και το δικό μου δέμα)και δεν φτάσανε για άγνωστο λόγο...στη σελίδα της usps μου γράφει ότι έχει φύγει από miami στις 18 του μήνα...
    να αγχώνομαι...????
    Μην ανχωνεσε.Αν ειναι με priority mail καθυστερει λιγο η ενημερωση στο tracking. Αν εφτασε Ελλαδα μπορει στο τελωνειο να μεινει καμια 20αρια μερες

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    μίλησα με τελωνείο και ελτα σήμερα...το δέμα δεν έχει φτάσει ελλάδα ακόμα....πήρα τηλ στη usps και μου είπαν ότι έχει φύγει από τις 18 του μήνα...
    με πήρε και τηλέφωνο ο προϊστάμενος από το τελωνείο(ευγενέστατος)και μου είπε ότι λόγω της σκόνης με τα αεροπλάνα έχει γίνει ΑΛΑΛΟΥΜ και ψάχνει πολύς κόσμος τα δέματα του....το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω...

  7. #37
    Ανθρώπινο μελος Το avatar του/της manos*gsxr
    Εγγραφή
    15/01/2010
    Μηνύματα
    121
    Think positive!!!! Οταν ερθει ενημερωσε μας και για τα γαμ....τικα του τελωνειου!Αντε με το καλο να σου ερθει!
    Ποτέ μια δυνατή καρδιά
    στον πόνο δε λυγίζει,
    ακόμα και αν θα πληγωθεί
    κατέχει να ελπίζει.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    μίλησα με το παλικάρι που θα εκτελωνίσει...δεν θα έχει γ@...κα μου είπε...άντε να έρθει και ας δώσω και κανένα 50ρικο χαλάλι...

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    Arrived Abroad, April 30, 2010, GREECE

    άντε να δούμε πότε θα την πάρω εγώ στα χέρια μου τώρα...

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    παρέλαβα σήμερα

    απλά καταπληκτική με ένα μικρο μείον...δεν έχει στο λαιμό το μεταλάκι για να ακουμπάει το διπλό σταντ αλλά πιστεύω ότι θα βρω κανένα καλό μάστορη να μου κάνει τη δουλειά...

    μόλις την βάλω ανεβάζω φώτο...

    κερατιάτικα στο τελωνείο δεν πλήρωσα παρά μόνο 3 ευρώ στο ελτα...

    ας είναι καλά ένα παλικάρι στο τελωνείο θεσ/νικης ...το καρντάση ξηγήθηκε σπέσιαλ

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Κι εγω παρελαβα εψες την mivv

    δειχνει κ@υλα και μολις βρω χρονο να την περασω φανταζομαι θα ακουγεται και κ@υλα.


    Το μονο μειον ειναι οτι το DB killer ειναι fix και οχι με βιδα για κανενα track day. Τιποτα που δεν μπορει να λυθει με ενα ψιλο τριπανι και μια βιδα τιτανιου εκει....

    Ολα καλα αντε και εις ανωτερα.......

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
    Κι εγω παρελαβα εψες την mivv

    δειχνει κ@υλα και μολις βρω χρονο να την περασω φανταζομαι θα ακουγεται και κ@υλα.


    Το μονο μειον ειναι οτι το DB killer ειναι fix και οχι με βιδα για κανενα track day. Τιποτα που δεν μπορει να λυθει με ενα ψιλο τριπανι και μια βιδα τιτανιου εκει....

    Ολα καλα αντε και εις ανωτερα.......
    την έβαλα σήμερα ...απλά μαμάτη!!!με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω βίντεο και φώτο
    εμένα έχει βίδα αλλά απ οτι βλέπω δεν θα μου χρειαστεί και πολύ γιατί θα την έχω χωρίς db killer....λέτε να έχω προβλήματα με το νόμο ????

  13. #43
    Πάντα κράνος!!!!
    Εγγραφή
    28/08/2007
    Μηνύματα
    95
    κανένα πρόβλημα με τον νόμο...Εγω το db Killer το χω στο συρτάρι απο τότε που την έβαλα!!!
    ΗΡΑΚΛΑΡΑ ΟΛΕ!

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    μου κάνει κάτι σκασίματα όταν το ανοίγω σαν να κοχλάζει...ρώτησα σε ένα μάστορα και μου είπε ότι πρέπει να βάλω πρόγραμμα για σωστή ρύθμιση καυσίμου.και ότι υπάρχει και πιθανότητα να μου κάψει μέχρι και εγκέφαλο...
    ήθελε να πουλήσει ο μάστορας ή έχει δίκιο ???

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    459
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostaskex
    μου κάνει κάτι σκασίματα όταν το ανοίγω σαν να κοχλάζει...ρώτησα σε ένα μάστορα και μου είπε ότι πρέπει να βάλω πρόγραμμα για σωστή ρύθμιση καυσίμου.και ότι υπάρχει και πιθανότητα να μου κάψει μέχρι και εγκέφαλο...
    ήθελε να πουλήσει ο μάστορας ή έχει δίκιο ???
    Δεν εχει δικιο ο μαστορας.
    Αυτο που κανει τα σκασιματα ειναι το PAIR SYSTEM. Ειναι ενα συστημα στην κεφαλη, στις βαλβιδες εξοδου που δινει φρεσκο αερα για να την μειωση των καυσαεριων.
    Η λυση ειναι απλη. Απλα φραζεις ενα σωληνακι που παρεχει το αερα απο το κουτι του φιλτρου εισαγωγης.

    Edit. Τωρα προσεξα οτι λες σκασιματα στο ΑΝΟΙΓΜΑ του γκαζιου. Αυτο δεν ξερω τι ειναι.
    Παντως αν εννοεις σκασιματα οταν κλεινεις το γκαζι υσχυει το παραπανω.

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. yoshimura r77 gia k9 1000
    από grentzos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2010, 16:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF