Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 49

Θέμα: new ducati ??

  1. #31
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Μπορούσες να πεις ότι ήθελες για την Ducati εκτός ότι βγάζει άσχημες μοτό , αν και το προηγούμενο multi ήταν άσχημο , αλλά αυτό το πράμα είναι πολύ άσχημο λέμε , ειδικά στο πρόσωπο ... :a04: Και ο κώλος δεν πάει πίσω ,γενικά από όπου και να το δεις εκτός ίσως τη φοβερή ζάντα του με το 240άρι λάστιχο είναι μια "ομορφιά" !!!

  2. #32
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Το γυναικάκι πάντως τα σπάει :hypnotize

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rockobok
    Ρε τον βλάκα!!!
    ...
    Πρέπει να είσαι όντως πολύ βλάκας για να γίνεις δοκιμαστής της Ducati

    Άσχημο είναι. Κρίμα...

  4. #34
    Θα'θελα να ξερω τι σκατα ειχαν στο μυαλο τους οι ιταλοι.
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  5. #35
    Παλαιο Μελος Το avatar του/της dimdoc
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    166
    Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
    Θα'θελα να ξερω τι σκατα ειχαν στο μυαλο τους οι ιταλοι.
    Την αμερικανικη αγορα ισως? τη πιο σημαντικη αγορα του πλανητη στις μοτο μεγαλου κυβισμου δηλ.


    ...ex 88 SS 600 GR

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    ρε τον χαιρεκακο τον καπιτανιο...
    Δεν τα 'γραψα εγω
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #37
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    ΑΦΙΕΡΟΜΕΝΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΣΤΟΥΣ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΤΗΣ DUCATI!!!!!





    Σας ευχαριστουμε για τα καινουρια σας μοντελα!!!!!


    σας ευχαριστουμε που καταργησατε το monster


    το ιδιο φυσικα που καταργησατε τα sportclassic...πανεξυπνο





    με πολυ αγαπη λοιπον

    http://www.youtube.com/watch?v=S13_rr4Mg38

  8. #38
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Το μονστερ το καταργησαν τα τελευταια 4 χρονια!!
    Να πεις οτι αυτα τα 696 ειναι μουρατα αντε και να πω οκ που εινια μια αηδια...αλλα κατι μλκς κυβισμους που βγαζουν δεν μπορω να το καταλαβω.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  9. #39
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
    Την αμερικανικη αγορα ισως? τη πιο σημαντικη αγορα του πλανητη στις μοτο μεγαλου κυβισμου δηλ.
    +655

    Ακριβώε έτσι το multi στήν αμερική πουλάει τρελά , κάπως έτσι κόπηκαν και τα monster αλλά και τα sportclassic αφου για τίς ευθειες στο Αμέρικα δέν έχουν γκάζι , εγώ μάλλον είμαι στο στατιστικό λάθος εμένα μου αρέσει ειδικά απο κάτι βαρκαντέρο
    και το καινούριο tenere το βρίσκω πιό όμορφο..... αλλά αυτα είναι γούστα καλα να είμαστε και να έχουμε ότι γουστάρουμε, καλό είναι να μήν αρέσει σε όλους γιαυτο είμαστε άνθρωποι για να διαφέρουμε σε τέτια πράγματα

    Άμα συμφωνούσαν όλοι τότε θα έλεγα τρομερό μάρκετινγκ και όχι όμορφο

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    ξέρουμε τεχνικά χαρ/κα?

  11. #41

  12. #42
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimvidi
    http://www.youtube.com/watch?v=UQvHTkRs-Ik

    Φανάρι αΛα monster, Μούτρο V-Rod, μασπιε συνεπιβατη απο MT-01 , εξατμιση απο V-Max,κωλοφάναρα στυλ SV 03- ή Tenere660, και βάση πινακίδας ΑΛΑ MG Griso......




    βαλαν κανα στοιχημα με τον Frankenstein ....!!?!??!?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  13. #43
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimvidi
    http://www.youtube.com/watch?v=UQvHTkRs-Ik


    ωωωωω βρε βρε καλως τα ματια μας τα δυο


  14. #44
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
    +655

    Ακριβώε έτσι το multi στήν αμερική πουλάει τρελά , κάπως έτσι κόπηκαν και τα monster αλλά και τα sportclassic αφου για τίς ευθειες στο Αμέρικα δέν έχουν γκάζι , εγώ μάλλον είμαι στο στατιστικό λάθος εμένα μου αρέσει ειδικά απο κάτι βαρκαντέρο
    και το καινούριο tenere το βρίσκω πιό όμορφο..... αλλά αυτα είναι γούστα καλα να είμαστε και να έχουμε ότι γουστάρουμε, καλό είναι να μήν αρέσει σε όλους γιαυτο είμαστε άνθρωποι για να διαφέρουμε σε τέτια πράγματα

    Άμα συμφωνούσαν όλοι τότε θα έλεγα τρομερό μάρκετινγκ και όχι όμορφο
    ΟΟπαΑ!!
    Πιστευεις οτι ενα Μουλτι εχει περισοτερο γκαζι απο ενα monster!???:rotflmao: :rotflmao:
    Τα monster δεν εχουν "κοπει" αντιθετα γινεται χαμος....οταν λεμε "σταματησαν" το monster ενοουμε το κλασικο monster οπως ηταν πριν βγει αυτη η τελευταια @@ 696,δηλ σωληνοτο πλαισιο ΟΛΟ,στρογγυλο φαναρι μπροστα,το τεποζιτο,και τις κανονατες εξατμισεις 1+1.
    Αν θελεις μηχανη για να τρεχεις στην ευθεια οπως λες οτι θελουν οι αμερικανοι ,δεν πας να παρεις Μουλτι η 2Κ...παιρνεις ενα ΧΧ,Κ9,ΖΧ 12,1098.
    Τα Ντουκ ειναι γνωστα για το ποσο σουπερ ειναι στις στροφες,ευσταθεια και για τον αστερατο 2Κ κινητηρα.
    Αλλα αλλο 2Κ και αλλο 4Κ...στα 2Κ δεν υπαρχει μηχανη που να κοντραρει την Ντουκατι.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  15. #45
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
    ΟΟπαΑ!!
    Πιστευεις οτι ενα Μουλτι εχει περισοτερο γκαζι απο ενα monster!???:rotflmao: :rotflmao:
    Τα monster δεν εχουν "κοπει" αντιθετα γινεται χαμος....οταν λεμε "σταματησαν" το monster ενοουμε το κλασικο monster οπως ηταν πριν βγει αυτη η τελευταια @@ 696,δηλ σωληνοτο πλαισιο ΟΛΟ,στρογγυλο φαναρι μπροστα,το τεποζιτο,και τις κανονατες εξατμισεις 1+1.
    Αν θελεις μηχανη για να τρεχεις στην ευθεια οπως λες οτι θελουν οι αμερικανοι ,δεν πας να παρεις Μουλτι η 2Κ...παιρνεις ενα ΧΧ,Κ9,ΖΧ 12,1098.
    Τα Ντουκ ειναι γνωστα για το ποσο σουπερ ειναι στις στροφες,ευσταθεια και για τον αστερατο 2Κ κινητηρα.
    Αλλα αλλο 2Κ και αλλο 4Κ...στα 2Κ δεν υπαρχει μηχανη που να κοντραρει την Ντουκατι.
    Καλά δέν είπα ότι είναι πιό γρήγορο απο s4 αλλά αλλά απο το 620 είναι , το τί πέρνουν οι αμερικάνοι και για πιο λόγο είναι μεγάλη κουβέντα άμα θέμα είναι μόνο το γκάζι δέν θα πέρναν harley :rotflmao:
    είναι θέμα και status και εκεί μετράει αρκετά .....

    Υ.Γ και το monster υπερεκτιμημένο είναι .......δέν θα πώ για πολύ ακριβά γυμνά που του κάνανε πλάκα
    Σκέψου ότι τo Cagiva Raptor 650 και πιο όμορφο ήταν και πιο δυνατο και με καλήτερο στήσιμο έχει αλλά πήγε άπατο λόγο μάρκετιγκ

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF