Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 32 από 32

Θέμα: Τρακάρισμα Suzuki SV650S

  1. #31
    H τροχαία ήρθε κανονικά και μάλιστα έγινε και αλκοτέστ.Σε εμένα τουλάχιστον,γιατί για την κοπελλα δε ξέρω.Λογικά θα έγινε και σε εκείνη.Εγώ ήμουν καθαρός μιας και γυρνούσα απο τη δουλειά εκείνη όμως απ'οτι μου είπε δούλευε σε ένα μπαράκι εκει κοντά στο σημείο του ατυχήματος και λογικά κανα 2 ποτηράκια θα τα είχε κατεβάσει!Αυτό το σημείο μάλιστα μου προέκυψε τώρα και δεν το είχα σκεφτεί.Ολες μου οι ζημιές επισκευάζωνται τα πλαστικά που είναι σπασμένα όμως θέλουν άλλαγμα.Ο μάστορας μου είπε επίσης οτι μπορεί αν θέλω να μου φτιάξει την μηχανή με 1500€,να μου κόψει τιμολόγια για 2500€ αλλά δεν καταλαβαίνω σε τι τον συμφέρει αυτό απο την στιγμή που δεν είναι κάν σίγουρο οτι θα κερδίσω το δικαστήριο!εκτός και αν σκοπεύει να ζητήσει πληρώσω την διαφορά όταν θα γίνει το δικαστήριο,ανεξαρτήτως αποφασεως(υπέρ ή κατά μου).gcrook και tropeas ευχαριστό ρε 'σείς!Το γ@μοδίπλωμα είναι στο δρόμο,έρχετε.Τώρα σε ότι αφορά τις ζημιές δεν μπόρεσα να τις αξιολογήσω μόνος μου μιας και δεν είμαι και πολύ σχετικός.Για παραδειγμα δεν μπορώ να καταλάβω εάν το υποπλαίσιο(που δεν ξέρω κάν που βρίσκετε!)θέλει άλλαγμα ή μπορεί και να επισκευαστεί.
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  2. #32
    μπορει να σου ζητησει (το πιο πιθανον) να πληρωσεις τη διαφορα του ΦΠΑ για το τιμολογιο με τα 2500.

    ετσι θα εχεις "επισημο" χαρτι για να ζητησεις στο δικαστηριο 2500 και ας πληρωσες 1500+κατι ψιλα για το ΦΠΑ


    αν λεω κατι λαθος διορθωστε με οι υπολοιποι

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. 4° Advance Ignition Key for the Suzuki Sv650
    από gcrook στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2010, 01:55
  2. Suzuki SV650S 06' νεα χρωματα
    από gcrook στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2005, 02:16
  3. Suzuki Sv650
    από swtos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2004, 08:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF