Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 89

Θέμα: Νέα εκπομπή μοτοσυκλέτας

  1. #31
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    crfoura εχεις καποια σχεση με την εκπομπη η καποιον συντελεστη της;
    Ναι........ελπίζω να μην ειναι πρόβλημα στην συζήτηση μας, ούτε κ στο forum........
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  2. #32
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    προσωπικα για μενα,οχι,ισα ισα...
    αν ειστε ανοιχτοι σε καποιες προτασεις,καλο θα ηταν να τις πουμε εδω ωστε να βοηθησουμε,ο καθενας απτην δικια του οπτικη.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  3. #33
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από crfouras Προβολή μηνύματος

  4. #34
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    προσωπικα για μενα,οχι,ισα ισα...
    αν ειστε ανοιχτοι σε καποιες προτασεις,καλο θα ηταν να τις πουμε εδω ωστε να βοηθησουμε,ο καθενας απτην δικια του οπτικη.
    Είμαι λοιπόν όλος αυτιά........
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  5. #35
    ΣινανάϊΌπαΓιαβρουμ&Αμάν Το avatar του/της Corki
    Εγγραφή
    12/06/2011
    Μηνύματα
    227
    Λοιπον εμενα μου αρεσε ...αρκετα περισσοτερο απο οτι περιμενα!

    Βεβαια ηταν διαφορετικο απο αυτο που περιμενα να δω. Ομως εμεινα ικανοποιημένος απο το κειμενο τους και κυριως απο την ροη του λογου , πραγματα που μου φανηκαν δουλεμενα.

    Θα ηθελα (παρακαλω):

    1)Περισσοτερα θεματα αν γινεται...δλδ περισσοτερη διαρκεια.

    2)Σιγουρα οχι κονσερβα video-presentation εταιριων. Ελπιζω η παρουσιαση του CRF450RALLY να εγινε με αυτον τον τροπο και γιατι ηταν πρωτη εκπομπη αλλα και πολυ ιδιαιτερη η μοτο!

    3)Θελω προσωπικη αποψη αν γινεται στα θεματα.....σχολιασμο δλδ. Δυστυχως μεχρι τωρα αναλογες εκπομπες δεν ειχαν μεγαλη τυχη (διαρκεια) για διαφορους λογους. Δεδομενου αυτο καλο θα ηταν να κατατεθει προσωπικο σχολιο και ας μην ειναι αρεστο απο τα διαφορα τμηματα marketing.

    4) (Αυτο το λεω με χιουμορ και χωρις παρεξηγηση) Λιγοτερο "πιστολακι" ρε μαγκες ...μηχανακια παρουσιαζετε οχι προϊόντα ανδρικης περιποίησης!

  6. #36
    Δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς τι θα μου άρεσε να δω απο μια τέτοια εκπομπή, είναι εξαιρετικά δύσκολο να δημιουργήσεις κάτι αυθεντικό και θα πρέπει να τους το αναγνωρίσουμε. Εξάλλου είναι αρχή και περιθώρια βελτίωσης πάντα υπάρχουν.

    Ξέρω όμως τι δεν μου αρέσει και τι δεν θα ηθελα με τίποτα να δω:

    1) αναπαραγωγή βίντεο που υπάρχουν ηδη στο ίντερνετ και σε αυτή την κατηγορία μπαίνουν όλα τα εταιρικά βίντεο-παρουσιάσεις μοντέλων. Με voice-over ή χωρίς, όχι, όχι. Μή πέσετε σε αυτή τη φάκα.

    2) Χαζά σκετσάκια μεταξύ των συντελεστών της εκπομπής.

    Τυπικό παράδειγμα προς αποφυγή (για τα δικά μου γούστα) που ενσωματώνει κατά κόρον τα παραπάνω είναι η εκπομπή traction. Μην προσπαθήσετε να κάνετε κάτι ανάλογο παίδες.

    Βάλτε υλικό πρωτότυπο (πρωτότυπο δεν σημαίνει απαραίτητα καινοτόμο, σημαίνει υλικό δικό σας), και εκφέρετε άποψη με πάθος! Αυτό έχει και τα αρνητικά του γιατί σημαίνει έκθεση και θα πρέπει να είστε κατα συνέπεια έτοιμοι για κριτική. Αλλά γενικότερα, θεωρώ ότι είναι αυτό που λείπει από τον ειδικό τύπο μοτοσικλέτας τα τελευταία χρόνια (ιντερνετικό ή έντυπο). Η άποψη.
    Αντικειμενικότητα έτσι και αλλιώς δεν γίνεται να υπάρξει σε αυτό το χώρο (κανείς αναβάτης δεν είναι ίδιος με κάποιον άλλο) πέραν απο την παράθεση ξερών τεχνικών χαρακτηριστικών.

    Καλή συνέχεια!

  7. #37
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corki Προβολή μηνύματος
    Λοιπον εμενα μου αρεσε ...αρκετα περισσοτερο απο οτι περιμενα!

    Βεβαια ηταν διαφορετικο απο αυτο που περιμενα να δω. Ομως εμεινα ικανοποιημένος απο το κειμενο τους και κυριως απο την ροη του λογου , πραγματα που μου φανηκαν δουλεμενα.

    Θα ηθελα (παρακαλω):

    1)Περισσοτερα θεματα αν γινεται...δλδ περισσοτερη διαρκεια.

    Η διάρκεια δυστυχώς ειναι συγκεκριμένη, μιας κ ο τηλεοπτικός χρόνος παραμένει ακόμα κ σήμερα πολύ ακριβώς....


    2)Σιγουρα οχι κονσερβα video-presentation εταιριων. Ελπιζω η παρουσιαση του CRF450RALLY να εγινε με αυτον τον τροπο και γιατι ηταν πρωτη εκπομπη αλλα και πολυ ιδιαιτερη η μοτο!

    Προσπάθεια κ σκοπός μας ειναι να έχουμε δικά μας θέματα κ παρουσιάσεις, αλλα το κομμάτι "προκατεψυγμενου" θέματος ειναι αναγκαίο κακό μιας κ το budget ειναι ανύπαρκτο κ ειναι αδύνατο για εμάς να προσπαθούμε να γεμίζουμε τον χρόνο λόγο υψηλού κ μόνο κόστους.

    3)Θελω προσωπικη αποψη αν γινεται στα θεματα.....σχολιασμο δλδ. Δυστυχως μεχρι τωρα αναλογες εκπομπες δεν ειχαν μεγαλη τυχη (διαρκεια) για διαφορους λογους. Δεδομενου αυτο καλο θα ηταν να κατατεθει προσωπικο σχολιο και ας μην ειναι αρεστο απο τα διαφορα τμηματα marketing.

    Αυτός ειναι ο σκοπός μας.....

    4) (Αυτο το λεω με χιουμορ και χωρις παρεξηγηση) Λιγοτερο "πιστολακι" ρε μαγκες ...μηχανακια παρουσιαζετε οχι προϊόντα ανδρικης περιποίησης!
    Πίστεψε με το τελευταίο που σκεφτόμαστε ειναι πως θα "βγούμε" στο γυαλί........
    Την επόμενη κ 3 εν συνέχεια εκπομπή σκοπεύουμε να βγούμε......μες τις λάσπες!!!!
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  8. #38
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από road spirit Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς τι θα μου άρεσε να δω απο μια τέτοια εκπομπή, είναι εξαιρετικά δύσκολο να δημιουργήσεις κάτι αυθεντικό και θα πρέπει να τους το αναγνωρίσουμε. Εξάλλου είναι αρχή και περιθώρια βελτίωσης πάντα υπάρχουν.

    Ξέρω όμως τι δεν μου αρέσει και τι δεν θα ηθελα με τίποτα να δω:

    1) αναπαραγωγή βίντεο που υπάρχουν ηδη στο ίντερνετ και σε αυτή την κατηγορία μπαίνουν όλα τα εταιρικά βίντεο-παρουσιάσεις μοντέλων. Με voice-over ή χωρίς, όχι, όχι. Μή πέσετε σε αυτή τη φάκα.

    Το αναφέρω κ πιο πάνω, προς το παρών ειναι απαραίτητα μιας κ το budget δεν μας επιτρέπει να κάνουμε παραπάνω πράγματα!!!! Δυστυχως
    Άλλωστε κ τα διαθεσιμα μοντέλα απο τις εταιρείες ειναι περιορισμένα κ αν τυχων ξεκιναγαμε να τα παρουσιάζουμε, δεν θα είχαμε τίποτα άλλο να δείξουμε μετά τα Χριστούγεννα. Κάτι τα περιορισμένα νέα μοντέλα, κάτι ο περιορισμός των budget των εταιρειών δεν μένουν κ πολλα διαθεσιμα μοτορια για τεστ!!!!
    2) Χαζά σκετσάκια μεταξύ των συντελεστών της εκπομπής.

    Τα σκετσάκια.....μας αρέσουν, γιατί πάνω κάτω έτσι είμαστε κ πίσω απο τις κάμερες!!!

    Τυπικό παράδειγμα προς αποφυγή (για τα δικά μου γούστα) που ενσωματώνει κατά κόρον τα παραπάνω είναι η εκπομπή traction. Μην προσπαθήσετε να κάνετε κάτι ανάλογο παίδες.

    Βάλτε υλικό πρωτότυπο (πρωτότυπο δεν σημαίνει απαραίτητα καινοτόμο, σημαίνει υλικό δικό σας), και εκφέρετε άποψη με πάθος! Αυτό έχει και τα αρνητικά του γιατί σημαίνει έκθεση και θα πρέπει να είστε κατα συνέπεια έτοιμοι για κριτική. Αλλά γενικότερα, θεωρώ ότι είναι αυτό που λείπει από τον ειδικό τύπο μοτοσικλέτας τα τελευταία χρόνια (ιντερνετικό ή έντυπο). Η άποψη.
    Αντικειμενικότητα έτσι και αλλιώς δεν γίνεται να υπάρξει σε αυτό το χώρο (κανείς αναβάτης δεν είναι ίδιος με κάποιον άλλο) πέραν απο την παράθεση ξερών τεχνικών χαρακτηριστικών.

    Έχουμε άποψη κ θα την εκφράζουμε!!!!

    Καλή συνέχεια!


    Να είστε καλα, ελπίζουμε η αυριανή 2 εν σειρά εκπομπή να σας αφήσει καλές εντυπώσεις (καλύτερες απο την πρώτη) κ εύχομαι να σας έχουμε κοντά μας ώστε να καταφέρουμε να παμε την μοτοσυκλέτα ενα βήμα ακόμα μπροστά.
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  9. #39
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    να πω κι εγω ετσι μια αποψη.
    θα ηθελα να δω κανενα θεματακι τυπου τιπς εντ τρικς,ειτε οσον αφορα συντηρηση,ειτε οδηγηση κλπ.
    ισως καποια ταξιδιωτικα(δεν χρειαζεται να ειναι εμβελιας βροχιδη κλπ)ειδικα μεσα απο φορουμ σαν αυτο μπορουν να βρεθουν ατομα με εμπειριες που να πουν 2 κουβεντες με 2-3 φωτογραφιες και ισως κανενα ον μποαρντ πλανο.μιας και τρεχει,ισως μια αναφορα στα παιδια με τις βεσπες που ειναι ηδη καθοδον,δεν ξερω βεβαια πως θα επικοινωνησετε μαζι τους.
    ακομα και προορισμους κοντινους,δηλαδη πηγαινωντας μια βολτα,να γινουν καποια ον μποαρντ και μια μικρη περιγραφη του τοπου κλπ.
    ισως σε συνεργασια με αντιπροσωπειες,καποιες παρουσιασεις μοντελων με τεστ ραιντ.
    σε καποια εκδηλωση λεσχης-φορουμ να παραβρεθειτε(οταν γινει αυτη)και να κανετε ενα μινι αφιερωμα..

    εγω γουσταρω που εγινε αυτη η κινηση και ελπιζω να εχει διαρκεια στον χρονο και να γινεται ολο και καλυτερη.και αν μπορουμε να βοηθησουμε με οποιονδηποτε τροπο,εδω ειμαστε...
    αν μου ερθει τπτ αλλο θα το πω...καλη συνεχεια!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  10. #40
    ΣινανάϊΌπαΓιαβρουμ&Αμάν Το avatar του/της Corki
    Εγγραφή
    12/06/2011
    Μηνύματα
    227
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από crfouras Προβολή μηνύματος
    Πίστεψε με το τελευταίο που σκεφτόμαστε ειναι πως θα "βγούμε" στο γυαλί........
    Την επόμενη κ 3 εν συνέχεια εκπομπή σκοπεύουμε να βγούμε......μες τις λάσπες!!!!
    Ελπιζω να μην κρατησες μονο αυτο απο την απαντηση μου γιατι ειλικρινα το ειπα για πλακα!

    Μια ιδεα που μου ηρθε ειναι να παρουσιαζετε μια μοτο μεσα απο την αποψη του κατοχου-χρηστη της! Κατι σαν παρουσιαση μεταχειρισμενου.

  11. #41
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    να πω κι εγω ετσι μια αποψη.
    θα ηθελα να δω κανενα θεματακι τυπου τιπς εντ τρικς,ειτε οσον αφορα συντηρηση,ειτε οδηγηση κλπ.
    ισως καποια ταξιδιωτικα(δεν χρειαζεται να ειναι εμβελιας βροχιδη κλπ)ειδικα μεσα απο φορουμ σαν αυτο μπορουν να βρεθουν ατομα με εμπειριες που να πουν 2 κουβεντες με 2-3 φωτογραφιες και ισως κανενα ον μποαρντ πλανο.μιας και τρεχει,ισως μια αναφορα στα παιδια με τις βεσπες που ειναι ηδη καθοδον,δεν ξερω βεβαια πως θα επικοινωνησετε μαζι τους.
    ακομα και προορισμους κοντινους,δηλαδη πηγαινωντας μια βολτα,να γινουν καποια ον μποαρντ και μια μικρη περιγραφη του τοπου κλπ.
    ισως σε συνεργασια με αντιπροσωπειες,καποιες παρουσιασεις μοντελων με τεστ ραιντ.
    σε καποια εκδηλωση λεσχης-φορουμ να παραβρεθειτε(οταν γινει αυτη)και να κανετε ενα μινι αφιερωμα..

    εγω γουσταρω που εγινε αυτη η κινηση και ελπιζω να εχει διαρκεια στον χρονο και να γινεται ολο και καλυτερη.και αν μπορουμε να βοηθησουμε με οποιονδηποτε τροπο,εδω ειμαστε...
    αν μου ερθει τπτ αλλο θα το πω...καλη συνεχεια!
    Tips & tricks ειναι στο προγραμμα μας, όπως κ θέματα οδήγησης τόσο σε χωματινο τερέν όσο κ σε άσφαλτο.
    Άνθρωποι της μοτοσυκλετας ειναι αυτούς που θελουμε να γνωρίσουμε κ να προβάλουμε την αξία της μοτοσυκλετιστικης κουλτούρας κ ξέρω απο πρώτο χέρι ότι υπάρχουν πολλοί σε αυτό το forum. Ειναι στα σχέδια μας.

    Στα σχέδια μας επίσης ειναι κ τα ταξιδιωτικά, χωματινα, ασφαλτινα, κοντινά κ μακρινά!!!

    Οι βοήθεια ειναι πάντα ευπρόσδεκτη, όπως κ η κριτική.....
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  12. #42
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corki Προβολή μηνύματος
    Ελπιζω να μην κρατησες μονο αυτο απο την απαντηση μου γιατι ειλικρινα το ειπα για πλακα!

    Μια ιδεα που μου ηρθε ειναι να παρουσιαζετε μια μοτο μεσα απο την αποψη του κατοχου-χρηστη της! Κατι σαν παρουσιαση μεταχειρισμενου.
    φυσικά κ δεν κράτησα μόνο αυτό κάθε άλλο, ελπίζω να μην με παρεξηγησες!!!! Χαβαλέ έκανα!!!! Ωστόσο όταν έλεγα ότι θα λασπωθουμε το εννοουσα, αφού θα έχουμε κ το 1ο (ελπίζω να τα καταφέρουμε) χωματινο στα χέρια μας

    Ειναι project που έχει ήδη ξεκινήσει.....
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  13. #43
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από crfouras Προβολή μηνύματος
    Tips & tricks ειναι στο προγραμμα μας, όπως κ θέματα οδήγησης τόσο σε χωματινο τερέν όσο κ σε άσφαλτο.
    Άνθρωποι της μοτοσυκλετας ειναι αυτούς που θελουμε να γνωρίσουμε κ να προβάλουμε την αξία της μοτοσυκλετιστικης κουλτούρας κ ξέρω απο πρώτο χέρι ότι υπάρχουν πολλοί σε αυτό το forum. Ειναι στα σχέδια μας.

    Στα σχέδια μας επίσης ειναι κ τα ταξιδιωτικά, χωματινα, ασφαλτινα, κοντινά κ μακρινά!!!

    Οι βοήθεια ειναι πάντα ευπρόσδεκτη, όπως κ η κριτική.....
    αναμενω να τα δω με αγωνια!!!
    (θα ανεβαινουν τα επεισοδια στο tube;αλλιως καποιο λινκ για να μπορουμε να τα δουμε σε επαναληψη; )
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #44
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    αναμενω να τα δω με αγωνια!!!
    (θα ανεβαινουν τα επεισοδια στο tube;αλλιως καποιο λινκ για να μπορουμε να τα δουμε σε επαναληψη; )
    Φατσοβιβλίο: https://m.facebook.com/pages/Moto-Bi...gle.gr%2F&_rdr

    Κανάλι στο YouTube: http://youtu.be/V9yXXRvb8pA

    Όπως επίσης κ στο www.msfree.gr
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  15. #45
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από crfouras Προβολή μηνύματος
    Ναι........ελπίζω να μην ειναι πρόβλημα στην συζήτηση μας, ούτε κ στο forum........
    Πες τότε ότι γενικά η εκπομπή καλή, αλλά ο δεύτερος παρουσιαστής, να μην κουνάει σπαστικά λαιμό-κεφάλι κάθε φορά που λέει κάτι (δες εκεί που παρουσιάζουν και οι δύο την Τρίπολη).

    Έτσι κάναν παλιότερα παρουσιαστές σε εκπομπές τύπου ''μπάλλλλλα και δηλώσεις τυρεμπόρων παραγόντων'' και μέχρι και αυτοί το κόψανε, κατάλαβαν πόσο πίθηκοι φαινόντουσαν.

    Κατά τα άλλα, πλούσια η εκπομπή, για τα δεδομένα της ελληνικής πραγματικότητας, συμπαθητικά θέματα, καλή η παρουσίαση, και όλοι κατανοούμε πως δεν είναι το MCN να παίρνει ότι μοτοσυκλέτα θέλει για τεστ, σχεδόν ότι κάνουν μόνοι τους μια χούφτα άνθρωποι είναι, ε δεν περιμένουμε και επεισόδια του ενός εκατομυρίου ευρώ...

    Βάλτε μπόλικο χιούμορ, σκετσάκια, αστεία στην παρουσίαση, ''κόντρες'' και καλά των παρουσιαστών (εννοώ στην παρουσίαση, όχι κόντρες ταχύτητας), γενικά κάντε το λίγο πιο θεατρικό. Παρουσίαση μοντέλων και γεγονότων, στο 2013 είμαστε, τα έχει ήδη δει ο κόσμος στο ιντερνετ πριν καν ξεκινήσει να γράφεται το επεισόδιο, να τα ξαναδεί άλλη μια φορά μαζεμένα στην τιβί, οκ καλό, αλλά όχι αυτό που ψάχνει. Ενώ μια νέα φρέσκια εκπομπή, γεμάτη χιούμορ, θα στηθεί να την δει.

    Όλοι θυμούνται ας πούμε την Σαμπανίκου ντυμένη μάγισσα, σε αποκριάτικο traction να σαβουρώνεται μούτρα με το σκουτεράκι που καβάλαγε, και να μας το ξαναδείχνει η εκπομπή και σε slow motion. Το βίντεο της παρουσίασης του νέου xc90pc35sp3 δεν το θυμάται κανείς.

    Μην τραβάτε πολύ δηλώσεις ατόμων, που δεν την έχουν την ομιλία. Ένας από τους αγωνιζόμενους πρέπει να είπε 20 φορές ''ε εντάξει'', χωρίς τα άλλα τόσα λόγια του να λένε και τίποτα. Τι τον δείχνετε ένα λεπτό; Cut...

    Μακάρι να συνεχιστεί.
    Τελευταία τροποποίηση από Πολυμήχανος; 03/11/2013 στις 10:00.

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Εγκατάλειψη Παλιάς Μοτοσυκλέτας
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 21:03
  2. Σας καλοσορίζουμε σε μία νέα κατηγορία
    από Webmaster στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 23:11
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2003, 11:35
  4. Γιορτή Μοτοσυκλετας
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2003, 00:17
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF