Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 42 από 42

Θέμα: Παει το Φιλαρακι!!!!

  1. #31
    παλι τα ιδια...........καθε φορα θα θρηνουμε αδικα θυματα... γιατι ρε γαμωτο γιατι??? ενας φιλος μου πεθανε απο τροχαιο στην εθνικη πριν 3 μηνες..δραμα η κατασταση παλικαρι 23 χρονων εβλεπα τους γονεις τους και με επιαναν τα κλαματα.. να χανεις το παιδι σου ετσι αδικα ΓΙΑΤΙ???? ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΡΦΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΑ..... ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ... ΑΛΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΑΙΘΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΑΔΙΚΑΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ. Να ναι ελαφρυ το χωμα που θα σε σκεπασει αδερφε.. μακαρι να ησουν ο τελευταιος...
    zito i trella.....

  2. #32

  3. #33
    Kρίμα ρε γαμώτο ...

    Το θέμα είναι ότι εμείς καλώς η κακώς πέρνουμε τα ρίσκα μας γιατί

    γουστάρουμε πόλυ....

    Αυτοί που αφήνουμε όμως πίσω....

    Δε ξέρω... ευτυχώς δεν έχω ακόμα δική μου οικογένεια...

    για να μπω σε μεγάλα διλύματα...


    Παρεπιπτόντως με έχει ξαπλώσει και μένα φορτηγάκι του Βασιλόπουλου που πήγε να προσπεράσει λεωφορείο στη ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Που γιά όποιον δεν γνωρίζει είναι δρόμος με ένα διάζωμα σε κάθε κατέυθηνση....

    Αnyway...

    Να είναι καλά το παληκάρι εκεί που θα ταξιδέψει..

  4. #34
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου DULAPIS

    Είναι πολύ βασικό το να έχουμε απόλυτα συνείδηση των ρίσκων που παίρνουμε κάθε φορά που καβαλάμε την μηχανή μας και γυρίζουμε το κλειδί για να βάλουμε μπροστά. Πιστεύω ότι είναι από τα βασικά πράγματα που μας κάνουν συνειδητοποιημένους μοτοσυκλετιστές και ανθρώπους.

    Προσωπικά πιστεύω και το εννοώ, ότι κάθε στιγμή που έχω ζήσει πάνω στην μηχανή μου άξιζε, αξίζει και θα αξίζει με το παραπάνω αυτό το ρίσκο.

    Κάποιες ευθύνες που έχουμε να αντιμετωπίσουμε όμως στην ζωή απαιτούν τακτικά την αναθεώρηση αυτών τον σκέψεων και του γενικότερου συνδρόμου του Πίτερ Παν – Παντοτινού παιδιού. Από εκεί και πέρα είναι στην ιδιοσυγκρασία του κάθε ανθρώπου το πως θα το αντιμετωπίσει.

    Όλα αυτά όμως είναι θέμα άλλου post και μάλλον είπα ήδη πολλά.

    Κώστα συλλυπητήρια για το παιδί και κουράγιο σε αυτούς που μένουν πίσω, βάζοντας μέσα και εσένα.

    Το νού σας πάντα. Το μόνο όπλο που μας μένει είναι να μειώνουμε όσο μπορούμε τις πιθανότητες...
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  5. #35
    κωστακη....συληπητηρια ρε φιλε!τι αλλο να πω.
    ας ειναι ο τελευταιος,και σαν παραδειγμα για εμας!!!!!
    να σαι καλα ρε φιλε να τον θυμασε
    και κουραγιο στους γονεις πανω απο ολλα και στην αραβωνιαστικια του!!!!!!!!!!!
    κριμα........
    να ειστε παντα καλα!!!

  6. #36
    FUCK!

    Ειναι αδικο....

    Τα μυαλα στα κεφαλια μας...


  7. #37
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Κριμα, χωρις σχολια, δεν χρειαζονται.

    Αλλα ρε παιδια με πιανει η καρδια μου καθε φορα που γραφεται κατι τετοιο Μακαρι να ειναι το τελευταιο.

    Τωρα ή σε κανουν καλυτερο γιατι φοβασαι πιο πολυ ή δεν σου κανουν τιποτα απολυτως. Δεν ξερω.

    Την μια μερα εισαι εδω, εγραψε ενας και την αλλη μερα ανακοινωση. Τοσο απλο. Ανατριχιασα.

  8. #38
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896


    Κάτι πρέπει να γίνει από τους κατασκευαστές με τα μπουφάν .

    Να ενσωματωθεί κάποιου είδους θωράκιση στο στήθος και να ανοίγειι το μπουφάν από τα πλάγια. Τουλάχιστον στις περιπτώσεις με μικρή ταχύτητα πιστεύω ότι θα έσωζε πολύ κόσμο.

    Κυκλοφορούν πολλοί αφηρημένοι, εκνευρισμένοι, απρόσεκτοι και αγχώδεις εργασιομανείς φονιάδες στο δρόμο. Επόμενο είναι να κάνουν λάθος με αυτά που τραβάνε μέσα στις πόλεις ζούγκλες.
    Πάντα όρθιοι

  9. #39
    Ρακό - μέλος Το avatar του/της villy
    Εγγραφή
    30/04/2006
    Μηνύματα
    291
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    χωρις να γυρισουν καν το κεφαλι λεμε..

    θυμαμαι καρε καρε την κοπελιτσα που τρακαρα περσυ, ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ δεν γυρισε το κεφαλι να δει τι παιζει.. περασε ντουγκρου..

    και φυσικα.. "δεεεν το ειδαααα"

    σαν τον κωλο μου τεραστιο ηταν..

    Καταρχήν Συλληπητήρια

    Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

    1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
    2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
    3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
    4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
    5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά

    Παίζουμε?

    Θέλω...
    Θέλω κι άλλες...
    Θέλω κι άλλες διακοπές...
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη............
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη το καλοκαίριιιιιιιιιιιι......

  10. #40
    [/quote]Καταρχήν Συλληπητήρια

    Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

    1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
    2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
    3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
    4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
    5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά μπορεις να δωσεις απαντηση σε αυτα τα ερωτηματα?????????????????
    zito i trella.....

  11. #41
    Καταρχήν Συλληπητήρια

    Κατα δευτερο φυσικά δε τα βλέπουν τα στοπ!

    1) Γιατί τα διπλώματα τα παίρνουν λαδώνοντας
    2) Γιατί μόλις πάρουν το δίπλωμα νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
    3) Γιατί το μόνο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητό τους και 10 μέτρα μπροστά σε ευθεία μόνο και μόνο να ακολουθήσουν την διαδρομή που έχουν μάθει απ'έξω. Χωρίς να έχουν ΚΑΜΙΑ επαφή με καθρέπτες, διπλανά οχήματα, σήματα, φανάρια κλπ
    4) Γιατί θεωρούν την οδήγηση αγγαρεία που πρέπει να το κάνουν υποχρεωτικά για να πάνε στη δουλειά τους κλπ
    5) Γιατί δεν ενδιαφέρονται να βελτιωθούν στην οδήγηση-Οδική συμπεριφορά [/quote]
    zito i trella.....

  12. #42
    καλα ενταξει ο ηλιθιος ο ιδιος ειμαι... τελος παντων φιλε μου μακαρι να ειχαμε απαντησεις στα ερωτηματα σου...αλλα στην ΕΛΛΑΔΑ ζοθμε δεν μας νοιαζει τιποτα και για κανενα..................
    zito i trella.....

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2006, 16:30
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2006, 18:35
  3. ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ;
    από 1000z στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2005, 11:00
  4. Πως πάει το τραγούδι των Κατρσιμίχα;
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2005, 09:12
  5. παει το παπλωμα...του χρονου παλι...
    από Sophitsa στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2004, 18:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF