Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 46

Θέμα: "... δεν φοράω κράνος γιατί έχω πολλές δουλειές και θα χαλάσω τα μαλλιά μου.."

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    όταν θα ξαναπνηγούν οσονούπω οι θεσαλλονικείς όμως, να μη γκρινιάζουν ότι δεν έκανε τίποτα τόσο καιρό η τοπική αυτοδίοικηση
    νομιζω πως ΜΟΝΟ αυτο το προβλημα δεν εχουμε!!
    η πολη ειναι ετσι χτισμενη που δε πλυμμηριζει να χτυπας το κ@λο σου!

    ισως καποια γειτονια να εχει προβλημα καποια στιγμη απο ελλιπη/κακη συντηριση αποχετευσεων αλλα δεν ειναι "μαστιγα'
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    "γραφικος, φασιστας, ακροδεξιος, χουντικος" ...

    ναι ρε μαγκες ωραια τα λετε....

    αλλα δε σας ακουει κανενας.... κοντα 50% πηρε ο φιλος σας....

    αμα το πηρατε χαμπαρι ... λετε "γραφικους, φασιστες, ακροδεξιους, χουντικους" το 50% των Θεσαλονικεων...

    halloooooooooo
    Αδερφε αυτη ειναι η εντυπωση που δυστυχως επικρατει μαζικα...

    Ο Ψωμας πηρε 50% οσων ψηφισαν κι οχι οσων ειναι γραμμενοι στις εκλογικες καταστασεις...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liberto
    Στη πραγματικότητα ποτέ δεν υπήρχαν κυρώσεις αν δεν ψήφιζες στις εκλογές. Ψήφισα τελευταία φορά το 89, και δεν είχα ποτέ πρόβλημα πουθενά, (ταξιδεύω πολύ συχνά εξωτερικό).
    Ρουσφετακι ομως ζητησες?? Προς Θεου δεν θελω να πουλησω πνευμα,αλλα αυτος ειναι πιστευω ο λογος που ψηφιζουν οι περισσοτεροι.
    Νομιζω οτι ανθρωπος που ειναι πανω απο πχ 30 ετων και πιστευει ιδεολογικα στα διαφορα αυτα λαμογια ειναι το λιγοτερο ρομαντικος...


    Οχι, δεν μου αρεσει που θα βλεπω τη μουρη του Ψωμιαδη για τουλαχιστον αλλα τοσα χρονια αλλα δεν μου αρεσει και η μουρη της Πατουλιδου...

    Θα ηθελα να μην αηδιασω ξανα στην τηλεοπτικη θεα του Παπαγεωργοπουλου αλλα πολυ φοβαμαι οτι και η Αραπογλου ειναι φοβερα ανεπαρκης για να τον κερδισει την Κυριακη.
    Για να μην αναφερθω στο "πυροτεχνημα" Μπουταρη που πριν πολλα χρονια προτεινε να μετονομαστει η οδος Αγιου Δημητριου σε Κεμαλ Ατατουρκ!! (πανω στην οδο βρισκεται το σπιτι που γεννηθηκε ο Κεμαλ και σημερα ειναι Τουρκικη πρεσβεια).


    Καταλαβατε λοιπον? Ειμαστε παγιδευμενοι "μεσα στην νυχτα των αλλων" που ελεγαν καποτε οι Τρυπες...
    ~~Νέο forum για Suzuki - GSR600~~

    Μας ρωτάνε : «Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό ;» , «Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα ;» , «Ποιος υπολόγισε πρώτος τη διάμετρο της Γής ;» , «Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιο ;» και απαντάμε «Οι Έλληνες !» .

    Λάθος ! Όλα αυτά τα ανακάλυψαν ο Θαλής , ο Δημόκριτος , ο Πτολεμαίος , ο Αρίσταρχος . Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα και ενός χιμπατζή...

  3. #33
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από a$wto$
    ....
    αλλα δεν μου αρεσει και η μουρη της Πατουλιδου...
    Άσε,αυτηνής σαν αλογου έχει γίνει απ'αυτά που έπαιρνε όταν έκανε πρωταθλητισμό..

    :rotflmao:
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    oo my god! Οτι νουμερα θελεις λες..... κοιτα τους εγγεγραμενους στους εκλογικους καταλογους και μετα αυτους που ψηφισαν

    Εγγεγραμμένοι: 756.703 Ψήφισαν: 603.811 Συμμετοχή: 79,79% (ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ)

    ναι επρεπε να ψηφισουν και τα μωρα και οι τουριστες που περναγαν απο τη θεσαλονικη τη Κυριακη....
    oo my god! κοίτα τι γράφω για τους εταιροδημότες. oo my god! ποιά η αντιρησή σου για τα ποσοστά της αποχής.

  5. #35
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    δε ξερω γιατι ακομα ασχολούμαι με ανθρώπους που ζουν σε αλλο πλανητη.....

    ναι ρε μαγκες το 20% της αποχής θα ψήφιζε το κόμμα σας αλλα βαρέθηκε, και αφησε τη μειοψηφία του 48% (πω πω τι λεμε τωρα...????) φασιστικά να ανεβασει στην εξουσία τον «χουντικο»

    1. δε λεω τιποτα αλλο ..... 48% απο 6 συνδυασμούς που ειχε να ανταγωνιστεί (τοσοι δεν ηταν?) -συμμετοχή 80% - εκλογη απο τη πρωτη κυριακη
    2. εισαστε πιο πωρωμένοι και εχετε μεγαλυτερες παρωπίδες απο αυτους που σιχτιρίζετε
    3. Please... μη δουλέψετε ποτε σε στατιστική υπηρεσια...
    4. δε ξαναλεω τιποτα σε ανθρώπους που ζουν σε παραμύθια
    5. .+_ "over and out"

  6. #36
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.493
    Πολλές απορείες για το τίποτα!

    Ναι είναι λάθος να μην ψηφίζουμε! Φαίνεται να μην έχουμε το θάρρος να πάρουμε θέση σε αυτά που γίνονται! Υπάρχει το λευκό, το άκυρο! Αλλά η αποχή? Για ποιό λόγο? Για να σου λένε μετά " Με ποιό δικαίομα μιλάς και απαιτείς από την στιγμή που δεν έκανες τίποτα για να αλλάξει κάτι?" Έτσι είναι!Όσοι δεν συμμετίχαν στις εκλογές, δεν έχουν δικαίομα να μιλάνε και να σχολιάζουν τα αποτελέσματα! Είναι χειρότεροι ακόμα κι απ' αυτούς που ψήφιασν τους χειρότερους! Τουλάχιστον αυτοί έχουν άποψη, και πάνω απ΄όλα έχουν το θάρρος να την εκφράσουν! Μέσα στη δειλία μας θέλουμε να λεγόμαστε επαναστάτες! Αν πραγματικά δε σ' αρέσει αυτό που γίνεται κάνε κάτι να το αλλάξεις!

    Χάρηκα αυτούς που ήρθαν και έφτιαξαν μια μούτζα στο λευκό χαρτί! Ακόμα κι αυτοί έχουν μια άποψη! Την λένε! Δεν κρύβονται πίσω από τις τηλεοράσεις και τις εφιμερίδες περιμένοντας να κριτικάρουν ό,τι έκαναν οι άλλοι!

    Όσο για το ποίοι ψιφίζουν αυτούς τους λακαμάδες????? Όλοι όσοι τους πίστεψαν και δεν βρήκαν τον κατάλληλο αντίλογο γύρω τους! Όσοι δεν βρίκαν στο δρόμο τους κάποιον με επιχειρήματα να τους δείξει ότι είναι καραγκιόζιδες! Και ποιά επιλογή έχουμε όμως όταν όλοι είναι χάλιες???

    ΕΛΛΑΣ 2006: Ας δουμε ποιος είναι λιγότερο χειρότερος!!!!

    Υποσημείωση το Thread έχει ξεφύγει λίγο από την αρχική του συζήτηση!

    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    δε ξερω γιατι ακομα ασχολούμαι με ανθρώπους που ζουν σε αλλο πλανητη.....

    ναι ρε μαγκες το 20% της αποχής θα ψήφιζε το κόμμα σας αλλα βαρέθηκε, και αφησε τη μειοψηφία του 48% (πω πω τι λεμε τωρα...????) φασιστικά να ανεβασει στην εξουσία τον «χουντικο»

    1. δε λεω τιποτα αλλο ..... 48% απο 6 συνδυασμούς που ειχε να ανταγωνιστεί (τοσοι δεν ηταν?) -συμμετοχή 80% - εκλογη απο τη πρωτη κυριακη
    2. εισαστε πιο πωρωμένοι και εχετε μεγαλυτερες παρωπίδες απο αυτους που σιχτιρίζετε
    3. Please... μη δουλέψετε ποτε σε στατιστική υπηρεσια...
    4. δε ξαναλεω τιποτα σε ανθρώπους που ζουν σε παραμύθια
    5. .+_ "over and out"
    ... ωραία έλα τώρα στο πλανήτη μας την γή... ω!! ημίθεε. (εγώ ξέρω γιατί ασχολείσαι!)

    1. απλά το 20% θα διήλιζε το 48% και θα είχαμε περισσότερες και διαφορετικές φωνές να εκπροσωπούνται.

    ...αλωστε αυτή είναι η ομορφιά της δημοκρατίας... να μπορείς να γκρινιάζεις γιατί βγήκε ο ψωμιάδης και να λές ποιοί είναι αυτοί που τον ψηφίζουν.... και εσύ να μήν μπαίνεις στον κόπο να ψηφίσης.

    2. τις παρωπίδες τις βλέπουν καλύτερα αυτοί που τις έχουν μεγαλύτερες (τις παρωπίδες) αλωστε διακρίνουμε στους άλλους αυτό που εμείς έχουμε μέσα μας. (φροϋντ)

    3. οκ. για την στατιστική... αλλά δεν κατάλαβα σε τι αναφέρεσε.

    4. ωραία μην ξαναμιλάς στον εαυτό σου φωναχτά (γιατί σ' ακούμε και οι υπόλοιποι)

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liberto
    ... ωραία έλα τώρα στο πλανήτη μας την γή... ω!! ημίθεε. (εγώ ξέρω γιατί ασχολείσαι!)

    1. απλά το 20% θα διήλιζε το 48% και θα είχαμε περισσότερες και διαφορετικές φωνές να εκπροσωπούνται.

    ...αλωστε αυτή είναι η ομορφιά της δημοκρατίας... να μπορείς να γκρινιάζεις γιατί βγήκε ο ψωμιάδης και να λές ποιοί είναι αυτοί που τον ψηφίζουν.... και εσύ να μήν μπαίνεις στον κόπο να ψηφίσης.

    2. τις παρωπίδες τις βλέπουν καλύτερα αυτοί που τις έχουν μεγαλύτερες (τις παρωπίδες) αλωστε διακρίνουμε στους άλλους αυτό που εμείς έχουμε μέσα μας. (φροϋντ)

    3. οκ. για την στατιστική... αλλά δεν κατάλαβα σε τι αναφέρεσε.

    4. ωραία μην ξαναμιλάς στον εαυτό σου φωναχτά (γιατί σ' ακούμε και οι υπόλοιποι)

    Το νόημα, η κεντρική ιδέα, αυτών που λες ποια είναι; Ωραία.. Δε σου αρέσει η φάτσα του Ψωμιάδη.. Το καταλάβαμε αυτό! Από 'κει και πέρα, τι; Είναι άλλοι που δε γουστάρουν της Πατουλίδου! Γι' αυτό και δε βγήκε προφανώς! Τι προτείνεις; Πραξικόπημα;Απλώς μας γνωστοποίησες την αντιπάθειά σου προς τον Ψωμιάδη; Από τη φωτογραφία που βλέπω στο όνομα σου κι εσύ, δεν είσαι ο Brad Pitt, εδώ που τα λέμε! :rotflmao:

  9. #39
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liberto
    ... ωραία έλα τώρα στο πλανήτη μας την γή... ω!! ημίθεε. (εγώ ξέρω γιατί ασχολείσαι!)

    1. απλά το 20% θα διήλιζε το 48% και θα είχαμε περισσότερες και διαφορετικές φωνές να εκπροσωπούνται.

    ...αλωστε αυτή είναι η ομορφιά της δημοκρατίας... να μπορείς να γκρινιάζεις γιατί βγήκε ο ψωμιάδης και να λές ποιοί είναι αυτοί που τον ψηφίζουν.... και εσύ να μήν μπαίνεις στον κόπο να ψηφίσης.

    2. τις παρωπίδες τις βλέπουν καλύτερα αυτοί που τις έχουν μεγαλύτερες (τις παρωπίδες) αλωστε διακρίνουμε στους άλλους αυτό που εμείς έχουμε μέσα μας. (φροϋντ)

    3. οκ. για την στατιστική... αλλά δεν κατάλαβα σε τι αναφέρεσε.

    4. ωραία μην ξαναμιλάς στον εαυτό σου φωναχτά (γιατί σ' ακούμε και οι υπόλοιποι)
    ωραια παμε παλι

    1α. η δικη μου "πολίτικη ανάλυση του κώλου" αντίστοιχη με τη δικια σου που δεν εχει καμια λογικη λεει οτι το 20% της αποχης ειναι ψηφοφόροι του Ψωμιαδη που θεωρούσαν σιγουρη την εκλογη του και βαρεθηκαν να ψηφισου χαχααααχ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ! ειδες ποσο ευκολο ειναι να λεμε μπουρδες και παπαρολογιες????

    1β. Δε ξερεις ποιοι τον ψηφισαν? βγες σε ενα δρομο της Θεσσαλονίκης και κοιτα ολο το κοσμο γυρω σου. Ε ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑΝ. Τοσο απλο!

    2. παραπολογια ειπαμε.... αλλα εσυ το ξεχεσες! Παρωπίδες εχει καποιος που ΔΕ βλεπει οτι καποιος που παιρνει το 50% των ψήφων ΕΧΕΙ ΛΑΙΚΟ ΕΡΕΙΣΜΑ .+_ ΠΑΡΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ HALLOOOOOOOOO 50% ΤΩΝ ΨΗΦΩΝ ΠΗΡΕ τι σκατα ακομα το συζηταμε?

    3. λεω οτι οι αναλύσεις σου ειναι μπακαλίστικες και του αερα και καλυτερα να μην εξαρτόμαστε απο τετοιες γιατι θα παμε κατα διαλου

    4. θα προσπαθήσεις πολυ ακομα να με πείσεις οτι ο ο Ψωμιαδης βγηκε αδικα Νομαρχης? δε ξερω σε καμια 1000ρια χρονια μπορει να μας πεισεις.... αν ειμαι και μεθυσμένος ισως το συζητήσω κι ολας. Αντε γεια σου...

  10. #40
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Aς μη το πάμε στις διαμάχες καλύτερα... Η αφορμή του ποστ είναι και θέμα μοτοσυκλετιστικό. Μην παρασύρεστε. Εναλλακτικά ανοίξτε θρεντ στις διαμάχες.
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
    Το νόημα, η κεντρική ιδέα, αυτών που λες ποια είναι; Ωραία.. Δε σου αρέσει η φάτσα του Ψωμιάδη.. Το καταλάβαμε αυτό! Από 'κει και πέρα, τι; Είναι άλλοι που δε γουστάρουν της Πατουλίδου! Γι' αυτό και δε βγήκε προφανώς! Τι προτείνεις; Πραξικόπημα;Απλώς μας γνωστοποίησες την αντιπάθειά σου προς τον Ψωμιάδη; Από τη φωτογραφία που βλέπω στο όνομα σου κι εσύ, δεν είσαι ο Brad Pitt, εδώ που τα λέμε! :rotflmao:
    δεν αναφέρομαι πουθενά για το θέμα της φάτσας... μάλλον είναι δικό σου κριτήριο η εμφάνιση για το ποιός είναι καλός πολιτικός. Οπως λές δεν έχω και την καλύτερη φάτσα.

    Δεν αντιπαθώ τον ψωμάδη αλλά αυτό που εκπροσωπεί (εννοώ τα γνωστά σκάνδαλα).

    το κεντρικό νόημα της συζήτησης ήταν αρχικά.... πως και γιατί ο τύπος αυτός (και πολύ αλλοι) εχει διαφορετική αντιμετώπιση για την χρήση του κράνους, άλλα και τι μήνυμα περνάει.

    και επίσης πως παίρνουμε λιγότερο σοβαρά το θέμα των εκλογών απ' ότι αν ήταν να ψηφίσουμε για το fame story, dream show, eurovision κλπ. κλπ. (κάποιος ανέφερε πως εκεί υπήρχε - αριθμητικά- μεγαλύτερη συμμετοχή!)

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ωραια παμε παλι

    1α. η δικη μου "πολίτικη ανάλυση του κώλου" αντίστοιχη με τη δικια σου που δεν εχει καμια λογικη λεει οτι το 20% της αποχης ειναι ψηφοφόροι του Ψωμιαδη που θεωρούσαν σιγουρη την εκλογη του και βαρεθηκαν να ψηφισου χαχααααχ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ! ειδες ποσο ευκολο ειναι να λεμε μπουρδες και παπαρολογιες????

    1β. Δε ξερεις ποιοι τον ψηφισαν? βγες σε ενα δρομο της Θεσσαλονίκης και κοιτα ολο το κοσμο γυρω σου. Ε ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑΝ. Τοσο απλο!

    2. παραπολογια ειπαμε.... αλλα εσυ το ξεχεσες! Παρωπίδες εχει καποιος που ΔΕ βλεπει οτι καποιος που παιρνει το 50% των ψήφων ΕΧΕΙ ΛΑΙΚΟ ΕΡΕΙΣΜΑ .+_ ΠΑΡΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ HALLOOOOOOOOO 50% ΤΩΝ ΨΗΦΩΝ ΠΗΡΕ τι σκατα ακομα το συζηταμε?

    3. λεω οτι οι αναλύσεις σου ειναι μπακαλίστικες και του αερα και καλυτερα να μην εξαρτόμαστε απο τετοιες γιατι θα παμε κατα διαλου

    4. θα προσπαθήσεις πολυ ακομα να με πείσεις οτι ο ο Ψωμιαδης βγηκε αδικα Νομαρχης? δε ξερω σε καμια 1000ρια χρονια μπορει να μας πεισεις.... αν ειμαι και μεθυσμένος ισως το συζητήσω κι ολας. Αντε γεια σου...
    1α ... μην υποτιμάς τον κωλο... έχει κι αυτός την αξία του. Σε καμιά περίπτωση δεν υποστηρίζω πως αν ψήφιζε το 20% δεν θα έβγαινε ο ψωμιάδης, αλλά η διεθνής πρακτική έχει δείξει (ξέρεις την αποχή δεν την ανακάλυψαν οι έλληνες), πως με την αποχή ενισχύονται ακραία και λαϊκιστικά στοιχεία, βλέπε γερμανία, γαλλία, αυστρία, ο λόγος είναι πως αυτά τα στοιχεία ξέρουν τι θέλουν (πχ να φύγουν οι ξένοι απο την χώρα τους.), έχουν θέση και άποψη (μπορεί λίγο παράλογη αλλά έχουν), και φυσικά περιμένουν και ανταλάγματα.

    1β. Οχι δεν τον ψήφισαν οι μισοί, τον ψήφισαν περίπου 270.000 άτομα απ' όλον το νομό που σημαίνει... ρίξε μια ματιά στην απλή μέθοδο των τριών (που εσύ αποκαλείς στατιστική) που χρησιμοποίησα πιο πάνω.

    2. ε?

    3. ε?

    4. Δεν μίλησε κανείς για αδικία, για πικρία ναι, άλλα όχι για αδικία.

    Αλωστε κάποιος είχε πει πως έχουμε τους ηγέτες που μας αξίζουν.

  13. #43
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liberto


    και επίσης πως παίρνουμε λιγότερο σοβαρά το θέμα των εκλογών απ' ότι αν ήταν να ψηφίσουμε για το fame story, dream show, eurovision κλπ. κλπ. (κάποιος ανέφερε πως εκεί υπήρχε - αριθμητικά- μεγαλύτερη συμμετοχή!)
    ε όχι κι έτσι

    μπορεί οι ψήφοι που λες να ήταν περισσότεροι αλλά μερικοί έστελναν δέκα δέκα τα sms
    μην τρελαθούμε κιόλας

  14. #44
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liberto

    Αλωστε κάποιος είχε πει πως έχουμε τους ηγέτες που μας αξίζουν.
    ανθρωπε μου αυτο θελω να πω τοσο καιρο τι με τυρανας!!!!

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ανθρωπε μου αυτο θελω να πω τοσο καιρο τι με τυρανας!!!!

    Έλα ρε!!!??? Σοβαρα???

    Δέν σε πιστεύω, πλάκα μας κάνεις!!!

    ΡΕ, ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ!!! ΜΗ ΤΟΝ ΣΚΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ (idi) ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΝΑ ΕΞΗΓΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΟΥ ΦΑΕΙΝΟΤΕΡΟΝ!!!

    Τί ασχολείσαι κι εσύ ρε Γιώργο.... :wacko:


Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γιατί δεν φοράνε κράνος;
    από Specialized στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2010, 20:40
  2. γιατι δεν φορας κράνος
    από issovia στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2007, 03:39
  3. Γιατί δεν φοράμε κράνος;
    από vaskunito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2006, 15:17
  4. Γιατί έχω την εντύπωση ότι...
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2005, 17:41
  5. Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 15:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF