Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 48

Θέμα: οι φωτος που λεγαμε,

  1. #31
    καζουρα κανουν και δε πειραζει....
    ξερω κατα βαθος οτι ειναι καλα παλιοπαιδα!!


    καλα αυτος εχει ριξει τα φραγκα του αιωνα στο χτ......ειπαμε......

    ξερω και καποιον ακομα που το εχει ΓΑΜΑΟΥΑαλλα αν πω το ονομα του η βαλω καμια φωτο
    βλεπω να κρεμομαι απο το μπαλκονι του πρωτου....
    :smilea:
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  2. #32
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madgordons
    Με στεναχωρεί το γεγονός της λογοκρισίας... είναι κρίμα γιατί σε αυτό το άθλημα-χόμπι οι πρωτότυπες ιδέες έλκουν το ενδιαφέρον... τέλος πάντων.
    φίλε μου
    σου βρήκα μια φωτό απο μια πανελλήνια συνάντηση μοτο στα καμμένα βούρλα που υπάρχει ενα τρελό μηχανάκι άγνωστο!!! αν είναι χτ-ττρ-??? δεν ξέρω το οποίο φοράει συν τοις άλλοις και ψυγείο.! μπράβο στο παιδί που έχει αυτό το noname το οποίο μοιάζει kai με ρ-1...

    μην ξεχνα πως εχει και δυο μηχανικα καρμιρατερ + τι αλλο θα εχει μεσα
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  3. #33
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
    καζουρα κανουν και δε πειραζει....
    ξερω κατα βαθος οτι ειναι καλα παλιοπαιδα!!


    καλα αυτος εχει ριξει τα φραγκα του αιωνα στο χτ......ειπαμε......

    ξερω και καποιον ακομα που το εχει ΓΑΜΑΟΥΑαλλα αν πω το ονομα του η βαλω καμια φωτο
    βλεπω να κρεμομαι απο το μπαλκονι του πρωτου....
    :smilea:

    αλι καλα που το καταλαβες
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
    γιατι το εχω μονομα σε κινηση ,ολη μερα,χειμωνα καλοκαιρι.


    οσο για οργανο θερμοκρασιας,με 15 ευρα κοιτατε αυτο/...........

    http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...product=929727
    πολυ πρακτικο αυτο του πλαισίου αλλα....Measuring range: 0 ~ 120° C αρα δεν κάνει (εκτος και αν εχεις να προτινεις κανενα αλλο σημείο τοποθετησης -ισως πάνω στην ψύκτρα- έτσι ώστε να παιζει η θερμοκρασία σε άλλες τιμες).!!

    Πάντως τελικά ανεμίστηρακι υπολογιστή ίσως είναι η καλύτερη λυση, αν βρεθέι ένα με καλύτερο εύρος θερμπκρασιιών!

    Ερωτηση: Αυτα δεν θέλουν παροχή ρεύματος και αν ναι απο που(οπως και για το ανεμιστηρακι που ειπες οτι ειχες βάλει)???
    Zed's dead baby...Zed's dead.!

  5. #35
    Αυτό το έχεις δει???

    --------------
    Anyway, τα XR μας έχουν τα κάτωθι:
    το ψυγείο είναι μάρκας Earl's (που φτιάχνει και γραμμές φρένων - δεν σημαίνει αναγκαστικά κάτι αυτό) και τα έφερνε ο Νικολαίδης (Techno Moto), θυμάμαι όμως ότι τότε που τα βρήκα (2000), του Στέφανου ήταν το τελευταίο στη συγκεκριμμένη διάσταση (που από κ***φαρδία ταίριαζε κουτί στη μάσκα του XR).
    Εκείνη την εποχή ψάχνοντας στο νετ, είχα βρει και κιτάκια από Αμερική για όλα σχεδόν τα μηχανάκια που χρησιμοποιούσαν ψυγεία της Σουηδικής Setrab και είχαν και τις ανάλογες βάσεις και μαρκούτσια (και τοποθετούντο στο downtube του σκελετού-τοποθέτηση υποδεέστερη της δικιάς μας γιαπολλούς λόγους).
    Την τοποθέτηση του 'δικού' μας την έκανε ο Χ. Μόνος (Race Technology), και ουσιαστικά αυτό που έγινε ήταν να τοποθετηθούν γραμμές (με μεταλλικό πλέγμα) από και προς το ψυγείο και να κοπεί και η μία από τις 2 εξωτερικές εργοστασιακές γραμμές λαδιού (δεν θυμάμαι ποιά- λογικά αυτή που έρχεται από το μοτέρ- αλλά μπορώ να κοιτάξω για όποιον ενδιαφέρεται) ώστε να γίνει η παράκαμψη..

    Προσοχή χρειάζεται στο κόψιμο των γραμμών, γιατί το μεταλλικό πλέγμα όταν το κόβεις είναι σαν να κόβεις ντίζα και τα συρματάκια -στην πρώτη τοποθέτηση- τρυπήσανε την γραμμή με αποτέλεσμα να χάνει λάδι.

    Τώρα όσον αφορά το όργανο θερμοκρασίας, το είχα παραγγείλει από το μαγαζί που είχε η Hein Gerricke στην Καλιρρόης και παραλίγο να πάρω τα ..cohones μου, γιατί ήταν πάνω που είχαν πέσει ολίγον έξω, τέσπα μετά από 4 μήνες και με κόστος 18-19 χιλιάρικα (το 2000) το είχα. Θυμάμαι ότι ο Χ.Μ. μου είχε πει ότι αν ψαχνόμασταν στα βιομηχανικά, θα μπορύσαμε να το φτιάξουμε μόνοι μας με πολύ λιγότερο κόστος-όποιος ξέρει κάτι....
    Πάντως το κόστος του ψυγείου ήταν 40000 και των γραμμών γύρω στα 20000 (όλα από Techno Moto)και με τα ψιλολοίδια έφτασε σύνολο τα 70 χιλιάρικα (το 2000).

    Eπίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι το να βάλεις μόνο όργανο θερμοκρασίας, δεν θα καταφέρεις τίποτα παραπάνω από το να στεναχωριέσαι και να αγχώνεσαι αφού θα διαπιστώσεις ότι το λαδάκι σου δουλεύει στους 120 + βαθμούς. Αυτό που είναι χρήσιμο σε οποιδήποτε μονοκύλινδρο είναι το ψυγείο λαδιού. Απλά με το όργανο έχω διαπιστώσει ότι η θερμοκρασία λαδιού δεν ξεπερνά ποτέ τους 105 βαθμούς C , γεγονός που και εμπειρικά το ένοιωθα (αφού δεν ερχόταν η ίδια ζέστη από τα κάρτερ στα πόδιαμου).

    Ένα τελευταίο για όσους θέλουν να τοποθετήσουν ψυγείο (ή ήδη η μοτό τους διαθέτει) είναι ότι ναι μεν το λαδάκι μπορεί να κρατά τις ιδιότητες του για περισσότερο καιρό, αλλά αυτό σε καμμία περίπτωση δεν σημαίνει αυξημένα διαστήματα αλλαγής, καθότι αν δεν είμεθα επιμελείς και αρχίζει να δημιουργείται 'λασπούλα' από το παλιό λάδι, το πρώτο πράγμα που θα φράξει έιναι το ψυγείο λαδιού και τότε...αντίο λίπανση.
    -------------
    07-05-2006 19:36 by dirtbird
    http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=2

  6. #36
    κατευθειαν απο την μπαταρια με ενα διακοπτακι.ειτε 12 ειτε 220 το διακοπτακι δεν εχει σημασια,οποτε αναβει οποτε θες.το θεμα ειναι εσεις που θα το βαλετε,εγω το βαζα στην
    θεση της μιζας που δεν εχω......

    μιλω για το ανεμιστηρακι
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
    γιατι το εχω μονομα σε κινηση ,ολη μερα,χειμωνα καλοκαιρι.


    οσο για οργανο θερμοκρασιας,με 15 ευρα κοιτατε αυτο/...........

    http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...product=929727
    Εγω το παράγγειλα κιόλας!!! όχι όμως αυτο του πλαισίου αλλά αυτό> http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.650380
    ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!! πρέπει να δω τι θα κάνω όμως για να το στεγανοποιήσω!

  8. #38
    (PER.650380) INNOVATEK DIGITAL THERMOMETER BULK

    Μετρήστε ανα πάσα στιγμή με ακρίβεια την θερμοκρασία του υπολογιστή σας με το νέο ψηφιακό θερμόμετρο της Innovatek. Η συσκευή διαθέτει ψηφιακό πάνελ ένδειξης με εντυπωσιακό μπλέ οπίσθιο φωτισμό.

    Οθόνη: Ψηφιακή LCD.
    Φωτισμός: Oπίσθιος με μπλέ χρώμα.
    Εύρος μετρήσεων: Από -20°C μέχρι 80°C.
    Ακρίβεια: Λιγότερο από 1°C.
    Δειγματοληψία: Ανά 2sec.
    Τροφοδοσία: 4pin.
    Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Δυνατότητα ''Snap in'' μειώνοντας τις διαστάσεις σε 45,9 x 26.6mm.
    Τάση λειτουργίας: 5V.
    Διαστάσεις: 48x28x17 mm.





    ταση λειτουργιας 5 βολτ??????με μπαταρια ειναι?αν ναι εχει καλως.αν παιρνει ρευμα της
    μπαταριας της μηχανης ειναι 12. τι γινεται εκει?

    στεγανοποιηση??? ταινια δεματων διαφανη την αφηνεις μπολικη στα κουμπια
    κι εισαι ετοιμος:wacko:
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
    (PER.650380) INNOVATEK DIGITAL THERMOMETER BULK

    Μετρήστε ανα πάσα στιγμή με ακρίβεια την θερμοκρασία του υπολογιστή σας με το νέο ψηφιακό θερμόμετρο της Innovatek. Η συσκευή διαθέτει ψηφιακό πάνελ ένδειξης με εντυπωσιακό μπλέ οπίσθιο φωτισμό.

    Οθόνη: Ψηφιακή LCD.
    Φωτισμός: Oπίσθιος με μπλέ χρώμα.
    Εύρος μετρήσεων: Από -20°C μέχρι 80°C.
    Ακρίβεια: Λιγότερο από 1°C.
    Δειγματοληψία: Ανά 2sec.
    Τροφοδοσία: 4pin.
    Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Δυνατότητα ''Snap in'' μειώνοντας τις διαστάσεις σε 45,9 x 26.6mm.
    Τάση λειτουργίας: 5V.
    Διαστάσεις: 48x28x17 mm.





    ταση λειτουργιας 5 βολτ??????με μπαταρια ειναι?αν ναι εχει καλως.αν παιρνει ρευμα της
    μπαταριας της μηχανης ειναι 12. τι γινεται εκει?

    στεγανοποιηση??? ταινια δεματων διαφανη την αφηνεις μπολικη στα κουμπια
    κι εισαι ετοιμος:wacko:

    Μην κοροιδεύεις ρε φίλε mourgako!
    πιστεύω οτι είναι καλό και οχι δεν έχει μπαταρία πως θα συνδεσουμε 5volt γραμμή που δεν έχουμε?
    τι άλλο να κάνουμε? κανενας ηλεκτρονικός ρε παιδιά να μας δώσει τα φώτα του για καμια πατέντα απο 12 βολτ σε 5???
    mourgako τον αισθητήρα θα τον βάλω με σιλικόνη εκέι που τον εχεις βάλει και εσυ?
    με τα κοντερ koso τι γινεται? κανα νέο??? αν οχι... sigma φωτιζόμενο???

  10. #40
    Επίσης! εχω καταλήξει σε κοντέρ.... αλλά δεν εχω κάποιον γνωστο στη germany να μου το φέρει ρε γαμώτο...
    http://www.louis.de/?partner=zanox&t...09607445193729

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madgordons
    Μην κοροιδεύεις ρε φίλε mourgako!
    πιστεύω οτι είναι καλό και οχι δεν έχει μπαταρία πως θα συνδεσουμε 5volt γραμμή που δεν έχουμε?
    τι άλλο να κάνουμε? κανενας ηλεκτρονικός ρε παιδιά να μας δώσει τα φώτα του για καμια πατέντα απο 12 βολτ σε 5???
    mourgako τον αισθητήρα θα τον βάλω με σιλικόνη εκέι που τον εχεις βάλει και εσυ?
    με τα κοντερ koso τι γινεται? κανα νέο??? αν οχι... sigma φωτιζόμενο???
    ..αν το βάλεις κατω απο την ντίζα του στροφομέτρου τότε λογικά θα βγείς εκτός του εύρους θερμοκρασιών που παιζει το μηχανημα αφου όπως είπε ο mourgakos παιζει στα 100~160 και αυτό είναι στα -20~80 C.!
    αυτο που πήρες έχει 1 ή 2 ένδειξεις??

    ..όσο για την τάση, έχω την αίσθηση ότι θα μπορούσες να βάλεις μια αντισταση σε σειρα και να ρίξεις την τάση, αλλά δεν ξέρω αν αυτο θα εξυπηρετήσει σε όλες τις καταστασεις λειτουργίας της μηχανης...μπορεί να λεω και μ@l@κιες, αν καποιος ξέρει κατι παραπάνω να με διορθωσει.


    Επίσης ερώτηση...mourgako μεχρι τι ισχύος 12v gadgetaκια μπορούμε να βάλουμε πάνω ξέρεις?? είδα ότι τα φώτα πανε στα 65W αρα λογικά υπάρχει περιθώριο γενικοτερα ε??
    Zed's dead baby...Zed's dead.!

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Eloundar
    ..αν το βάλεις κατω απο την ντίζα του στροφομέτρου τότε λογικά θα βγείς εκτός του εύρους θερμοκρασιών που παιζει το μηχανημα αφου όπως είπε ο mourgakos παιζει στα 100~160 και αυτό είναι στα -20~80 C.!
    αυτο που πήρες έχει 1 ή 2 ένδειξεις??

    ..όσο για την τάση, έχω την αίσθηση ότι θα μπορούσες να βάλεις μια αντισταση σε σειρα και να ρίξεις την τάση, αλλά δεν ξέρω αν αυτο θα εξυπηρετήσει σε όλες τις καταστασεις λειτουργίας της μηχανης...μπορεί να λεω και μαλακιες, αν καποιος ξέρει κατι παραπάνω να με διορθωσει.


    Επίσης ερώτηση...mourgako μεχρι τι ισχύος 12v gadgetaκια μπορούμε να βάλουμε πάνω ξέρεις?? είδα ότι τα φώτα πανε στα 65W αρα λογικά υπάρχει περιθώριο γενικοτερα ε??

    ΝΑΙ ΡΕ mourgako πες μας!!!!!!

    υγ: έχω βρει και αυτό αλλά είναι στα 220v
    http://www.tepse.gr/196D1EF0.el.aspx

  13. #43
    Καλημερα παιδια.
    συγγνωμη για τα μεγαλα διαστηματα,αλλα προσπαθω να φτιαξω και το μαγαζι μου.


    ΠΡΩΤΟΝ
    ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ .
    (ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ )
    2 η ταινια δεματων που εγραψα ,εγω ετσι εχω κανει το δικο μου.παλιοτερα το ειχα μεσα σε διαφανη σακουλιτσα.δεν φαινεται καθολου η ταινια
    3 το οργανακι κανε το επιστροφη.δεν μπορει να δουλεψει στα 12 βολτ ,ουτε συ να ριξεις
    την ταση(γνωμη μου).αν δεν ειναι 12 βολτο δεν κανεις τιποτα,η να εχει δικη του μπαταρια


    το ευρος πρεπει να ειναι μεγαλυτερο ,αν θες να το βαλεις στη συγκεκριμενη ψυκτρα οπως ειπε
    και ο ελουνταρ,αν θες ντε και καλα να χρησιμοποιησεις με -20-80 πρεπει να βρουμε αλλο σημειο
    επαφης που να μην σηκωνει τοσο μεγαλες θερμοκρασιες,σιγουρα απο την αριστερη μερια
    και οχι απο κει που περνουν οι λαιμοι.

    γενικοτερα ψιλοεχει αντοχες το ηλεκρικο κυκλωμα,αλλα εγω δεν θα το εκανα .
    αντε να επαιρνα απευθειας απο την μπαταρια με ξεχωρο διακοπτη .
    αν πας να μειωσεις την καταναλωση τοτε ειναι οκ.σκεφτομαι να βαλω στο μπουρουχακι μου λαμπα λεντ πισω (10 ευρω γαμωτη)που καιει 1 βατ και χενον μπροστα μια και η καταναλωση ειναι 35 βατ.60 γιουρια
    εγω που δεν εχω και μπαταρια μεγαλη αλλα 3 αμπερωρια ειμαι για κλαματα,αν παω να βαλω κατι εξτρα θα μου αδειασει στο πιτς φιτιλι,καμια φορα εχω 2η στη μπαγκαζιερα που βαζω κατι φωτα εξτρα .

    για αλλαγη οργανων δεν ψηνομαι καθως δεν προκειται να τα χαρω πανω απο βδομαδα,
    ειτε εδω που μενω,ειτε που ολη μερα το μηχανακι ειναι εξω στη τρεχαλα.
    βαζε βγαζε καποια στιγμη θα το βαρεθω




    9
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  14. #44
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
    Καλημερα παιδια.
    συγγνωμη για τα μεγαλα διαστηματα,αλλα προσπαθω να φτιαξω και το μαγαζι μου.

    μαγαζι?..αν επιτρέπεται:
    ..εχει σχέση με εκεινα τα μπουφαν που έδινες?? (υπαρχει κατι σε small αλήθεια απο αυτα ? )
    (αν δεν επιτρεπεται αγνοησε το)
    ..καλες δουλειες οπως και να χει.!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos

    ΠΡΩΤΟΝ
    ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ .
    Ποιος είπε το αντιθετο??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos

    γενικοτερα ψιλοεχει αντοχες το ηλεκρικο κυκλωμα,αλλα εγω δεν θα το εκανα .
    αντε να επαιρνα απευθειας απο την μπαταρια με ξεχωρο διακοπτη .
    αν πας να μειωσεις την καταναλωση τοτε ειναι οκ.σκεφτομαι να βαλω στο μπουρουχακι μου λαμπα λεντ πισω (10 ευρω γαμωτη)που καιει 1 βατ και χενον μπροστα μια και η καταναλωση ειναι 35 βατ.60 γιουρια
    εγω που δεν εχω και μπαταρια μεγαλη αλλα 3 αμπερωρια ειμαι για κλαματα,αν παω να βαλω κατι εξτρα θα μου αδειασει στο πιτς φιτιλι,καμια φορα εχω 2η στη μπαγκαζιερα που βαζω κατι φωτα εξτρα .
    ..μα και εγώ κατευθείαν απο τη μπαταρία έλεγα.! Απ'ότι κατάλαβα τραβάει όσο χρειαζεται απο το δυναμο αλλά καταναλώνει περισσοτερο...σωστο?
    Να σου πω την αλήθεια από τότε που έκανες αναφορά σε υδρόψυξη υπολογιστή μου έβαλες το μικρόβιο και ψάχνομαι μέρες τώρα, γιατι θα ήθελα το καλοκαιράκι να έχω κατι στην καβάτζα για ψύξη.!

    ..πάντως η πατέντα μαλλον γίνεται, όταν μαζέψω ολες τις πληροφορίες (μετα την εξεταστικη )
    θα τις μοιραστώ να μου πειτε αποψεις.
    (ήδη εχω κάποιες απορίες, αν κάποιος ενδιαφέρετα μ το λεει να το συζητησουμε)

    ..δεν ξερω μήπως βγαίνουμε αλλά, αν όχι εδώ ίσως στο Topic:'μετατροπες', plzzzzzzz βάλε τα φώτα xenon που βρήκες γιατι με ενδιαφέρει να ρίξω κατανάλωση!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos

    ....καμια φορα εχω 2η στη μπαγκαζιερα που βαζω κατι φωτα εξτρα .
    Χχαχαχ..ενα ένα μας τα λες.! πολυ πατεντα εχει πεσει στο μηχανακι...ωραιος
    Zed's dead baby...Zed's dead.!

  15. #45
    μαγαζι
    επιπλο φως διακοσμηση ,ειδη δωρων κλπ.δεν μεσολαβουν χερια,απο την παραγωγη στην καταναλωση
    :rotflmao: ακομα το φτιαχνω ,οχι μαστορια,εγω με τη γυναικα μου.
    γκρεμισματα σοβατισματα στοκαρισματα βαψιματα ηλεκτρικα κλπ παπαριες.

    τα μπουφαν υπαρχουν,δεν αρεσουν φαινεται:smilea: ρυθμιζομενα ειναι και το σμολ
    υποκειμενικο.

    εβαλε φατσουλα λιγο πιο πανω στεναχωρημενη και οτι τον πηρα ψιλο γαζι.
    σωστο,μην παρατραβηξεις ομως και εχουμε αλλα.τι θες να βαλεις?
    υδροψυξη παιζει ετσι ,δεν εχω δει απο κοντα το μεγεθος της και αν θα αντεξει.
    ψιλοφαινεται και ακριβη ,αν και ειδα ενα σετ με 80 γιουρια,αλλα αν δε το δω
    σε ριαλ ταιμ ,δεν ξερω αν θα κανει τη δουλεια.
    το ξενον ακομα σκεφτομαι που θα μπουν μπαλαστ κλπ,και που να παρεμβληθω στη γραμμη.
    μπορει λιγο πριν και απο κει που ειναι η φισα για την λαμπα
    εξτρα φως
    στο κενο της μασκας με το μπροστινο φτερο σχηματιζεται ενα τετραγωνακι,
    εκει εβαζα ενα προβολακι ομιχλης αυτοκινητου.
    μου το φαγανε στο συνταγμα οι τσιπηδες
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Παρακαλουνται οι Βαζελοι που θελουν
    από STOYBI στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2007, 23:23
  2. Οι φώτο που βρίσκουμε στο Internet...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2006, 10:38
  3. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2005, 14:45
  4. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 09:26
  5. Οι κοπριτες που ταίζουμε...
    από cbanthropos στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 10:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF