Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 38 από 38

Θέμα: Βmw f650cs scarver...

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zanny

    Αν θέλει κάτι κοντά στο κέντρο, υπάρχει και το motion 'n style στην Μιχαλακοπούλου, ίσως αυτό τον εξυπηρετήσει λόγω απόστασης.
    Παλιά στο Τέξας είχε motion 'n style στην Μιχαλακοπουλου! μόνο το MOTOGENESIS υπάρχει τώρα!

  2. #32
    Motion n Style στη Μιχαλακοπούλου δεν υπήρξε ποτέ Στο Χαλάνδρι ήταν και τώρα έχει μετακομίσει στη Μεσογείων 362.
    Χεζμεντάουα

  3. #33
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Μιας και είμαι κάτοχος μιας 650GS του 2006 ας καταθέσω κι εγώ την άποψή μου...Φίλτατε Χοντάκια η μηχανή είναι μια χαρά για το φίλο σου...είμαι 1,72 και το ύψος κάθε άλλο παρά ανασταλτικός παράγοντας είναι...Ιδιαίτερα στην κίνηση σε αστικό περιβάλλον πατάς και τα δύο πόδια σταθερά κάτω.Το ᾽60 κάτι μπαρμπάδες πηγαίνανε με βέσπα στη Γερμανία,ο Μητσάκης με το 650 έχει αλωνίσει τον κόσμο,ο Βροχίδης έχει φτάσει με το 250αρι το Χόντα σε μέρη που κάτι τύποι με μαστόδοντα Adventure δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να γυρίσουν...τα πάντα κάνεις άμα γουστάρεις,με Ο,ΤΙ κι αν καβαλάς...Πίσω στο GS πάλι...Ας προτιμήσει μοντέλο με ABS...δύο φορές που το έχω χρειαστεί έχει αποσβέσει τα λεφτά του.Για αρχάριο είναι τέλειο,κι εμένα το πρώτο μου μηχανάκι ήταν,παπί θα το χαρακτήριζα,στην πόλη κάνει απίστευτες σφήνες,οι καθρέπτες του είναι πάνω από αυτούς των αυτοκινήτων και καβαλάς και πεζοδρόμιο στα δύσκολα...Κατανάλωση ΜΗΔΕΝ,με ένα ρεζερβουάρ έχω κάνει σχεδόν 380χλμ μέχρι να αδειάσει το ρεζερβουάρ.Από συντήρηση είναι απλό και οικονομικό...βέβαια παίζει και που πας...εγώ το έχω δηλώσει πολλάκις....Πλέτσας,Μιχαλακοπούλου 153,θα βολεύει και το φίλο σου στο κέντρο.Καλά έχω ακούσει και για τον Αλκιβιάδη στο ΜΟΤΟΖΙΤΑ αλλά δεν έχω προσωπική πείρα.Εγώ τον Πλέτσα ΔΕΝ το αλλάζω...Αυτά τα λίγα,φεύγω γιατί αρχίζει το MOTOGP...

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    103
    Σας ευχαριστω παιδια. Με βοηθησατε αρκετα! Την f650gs θα του προτεινω τελικα! Πιστευω πως ειναι μια πολυ τιμια μηχανη, και τα κανεις ολα με αυτην. Βεβαια συμβιβαζεσαι σε πολλα οπως ταχυτητα ταξιδιου, αλλα πιο καλα για εναν αρχαριο να συμβιβαζεται με αυτην! Αλλωστε με μια ταχυτητα με 140-150 γυρνας ολο τον κοσμο! Και η μηχανη σιγουρα αντεχει ταχυτητες τετοιου υψους χωρις να εχει προβλημα, η μηπως κανω λαθος για την ταχυτητα?

  5. #35
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Τέτοιες ταχύτητες είναι βούτυρο στο ψωμί του GS...Τί πρόβλημα να έχει;

  6. #36
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    κοιτα κι αυτο (δεν εχω σχεση με τον πωλητη) αλλα αν ηθελα μηχανη στρητ για ταξιδια, φτηνη και ικανη θα την επερνα με κλειστα τα ματια.
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=76103

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos RG
    Παλιά στο Τέξας είχε motion 'n style στην Μιχαλακοπουλου!
    Ναί, μάλλον από εκεί θα το θυμάμαι..

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zanny
    Ναί, μάλλον από εκεί θα το θυμάμαι..
    ε καλά, κι εγω νόμιζα οτι είχε παλιά αλλά τελικά δεν υπήρξε ποτέ!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. bmw f650cs - scarver
    από bllz στο forum BMW
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 16:00
  2. F650CS scarver-FL
    από GEORGEE στο forum BMW
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 21:04
  3. Ποια η γνώμη σας για το scarver;
    από georgios21 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2004, 08:39
  4. TDM 850 εναντίον BMW 650 scarver
    από kostas16 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2004, 13:22
  5. Bmw F650cs Scarver ΠροσοΧη Λερωνει
    από kostas16 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2004, 18:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF