Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 105

Θέμα: Pirelli Angel St

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fotodimis
    χα χα γατα είσαι :rotflmao: Πρωταπριλιά καλο μηνα

    Σωστό....

    καλή πρωταπριλιά παιδιά! το 40% κάτω το έχουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    http://boomboomaround.blogspot.com/

  2. #32
    Ναι δεν σε σώζει ακόμα και το 40% αφού βγάζουν το ένα τρίτο των χιλιομέτρων των τουριστικών... Χωρίς αστείο!

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    Δεν μιλάω για σπορ εγώ!! Μόνο για sport touring ενδιαφέρομαι.

    Άντε να μπω μια φορά πίστα κάποια στιγμή μετά το καλοκαίρι να υπάρχει κάνα css level 2 να κάνω και μετά δεν...για τρακ ντέι δεν πάω, προτιμώ ταξίδι!

    __________________
    http://boomboomaround.blogspot.com/

  4. #34
    Συγγνώμη που επεμβαίνω στην ενδοοικογενειακή σας συζήτηση αλλα θα ήθελα να πώ πώς ματαξύ των πολύ μαλακών ελαστικών που θα σας κρατήσουν 4-5000 χλμ και των Angel ST και λοιπών παρόμοιων που θα σας κρτήσουν 15000 αλλα στην Ελληνική άσφαλτο 'δεν', υπάρχουν και λάστιχα που οι ξένοι τα ονομάζουν μεν σπόρ αλλα κατ' εμέ ειναι η καλύτερη λύση για σπορ-τουρινγκ μηχανάκια στην Ελλάδα (εκτός κι αν δουλεύεις σαν υπεραστκός κούριερ). Αυτά ειναι τα Rosso, τα Qualifier II, τα Metz M3 και Μ5, ίσως τα ΒΤ16 αλλα αυτά δεν πολυκάνουν για βαρειά μηχανάκια, κλπ. Ολα αυτά θα σας κρατήσουν από 9-12000 χλμ και αποδίδουν πολύ καλύτερα από τα λεγόμενα σπορ-τουρινγκ που επαναλαμβάνω για την Ελλάδα τα θεωρώ ελαφρώς επικίνδυνα.

  5. #35
    Τα Μ3 έλιωσαν στις 5000 χιλιόμετρα, με δύο ταξίδια μόνος χωρίς βαλίτσα και χωρίς τελικές Θεσσαλονίκη. Λινά όμως... Ακόμα και να είναι καλύτερα, που δεν ήταν, δεν έχω τα λεφτά να τα πληρώνω και πάνε και χαμένα στο bandit.

    Δεν τίθεται θέμα παρέμβασης φίλε Νικο, απόψεις έχουμε όλοι, δεκτή και η δική σου.


    Ζαχαρία για τον Fotodimis το έλεγα αυτό, γιατί ΟΛΑ τα λάστιχα που ανέβασε, ήταν καθαρά SS.

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Τα Μ3 έλιωσαν στις 5000 χιλιόμετρα, με δύο ταξίδια μόνος χωρίς βαλίτσα και χωρίς τελικές Θεσσαλονίκη. Λινά όμως... Ακόμα και να είναι καλύτερα, που δεν ήταν, δεν έχω τα λεφτά να τα πληρώνω και πάνε και χαμένα στο bandit.

    Δεν τίθεται θέμα παρέμβασης φίλε Νικο, απόψεις έχουμε όλοι, δεκτή και η δική σου.


    Ζαχαρία για τον Fotodimis το έλεγα αυτό, γιατί ΟΛΑ τα λάστιχα που ανέβασε, ήταν καθαρά SS.
    Κοίτα, εμπειρία από το Bandit δεν έχω, αλλά και το μηχανάκι που έχω καλό στα λάστιχα δεν ειναι, 125 άλογα έχει, ροπή πολλή έχει και ελαφρύ δε θα το έλεγες. 2 ζευγάρια Μ3 είχα αλλάξει (τώρα έχω Q2, το επόμενο θα είναι Μ5) στα 10-11000 , λόγω τετραγωνισμού από την πολλή Αττική οδό. Λινά????? Στα 5000???? Με το Bandit?????!!!!!!! Κάπως μου φαίνεται φίλε. Ειδικά το Μ3 που φημίζεται για την πολλή του γόμα. Τεσπα, περί ορέξεως..

  7. #37
    :a015: :a017: :a29:


    θα των πνίξω συγγνώμη ρε παιδιά στην δουλειά είμαι λέω να αλλάξω κωδικό να μην μπορεί να μπει ξανά παιδιά τι να τα κάνουμε ελπίζω να καταλαβαίνετε παιδιά είναι
    fotodimis ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ


  8. #38
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fotodimis
    :a015: :a017: :a29:


    θα των πνίξω συγγνώμη ρε παιδιά στην δουλειά είμαι λέω να αλλάξω κωδικό να μην μπορεί να μπει ξανά παιδιά τι να τα κάνουμε ελπίζω να καταλαβαίνετε παιδιά είναι

    δεν ειναι ο ασφαλαστερος τροπος αυτος.
    GSF 650 N

  9. #39
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    στο πνιγμο αναφερομαι. μην παει το μυαλο σου αλλου σε κανα κωδικο π.χ.
    GSF 650 N

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dim40
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    356
    δε θελω σπορ ελαστικα. με τα μαμα εχω κανει 19500 χωρις να εχουν λιωσει τελειως. εχουν ζωη ακομη κα το καλοκαιρι να μου βγαλουν . αν τα angel κρατησουν τοσο και εχουν και ενα σχετικα καλυτερο κρατημα απο τα μαμα ειναι οτι ακριβως θελω.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tzrypvs
    Εγγραφή
    18/05/2005
    Μηνύματα
    103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
    Κοίτα, εμπειρία από το Bandit δεν έχω, αλλά και το μηχανάκι που έχω καλό στα λάστιχα δεν ειναι, 125 άλογα έχει, ροπή πολλή έχει και ελαφρύ δε θα το έλεγες. 2 ζευγάρια Μ3 είχα αλλάξει (τώρα έχω Q2, το επόμενο θα είναι Μ5) στα 10-11000 , λόγω τετραγωνισμού από την πολλή Αττική οδό. Λινά????? Στα 5000???? Με το Bandit?????!!!!!!! Κάπως μου φαίνεται φίλε. Ειδικά το Μ3 που φημίζεται για την πολλή του γόμα. Τεσπα, περί ορέξεως..
    Και εμένα μου φαίνεται παράξενο.Στο R1 είχα βάλει τα Μ3 και μου είχαν κρατήσει για 11000km με πολύ παντιλίκι...Ήμουν πολύ ευχαριστημένος και σκέφτομαι να τα βάλω στο bandit ή τα M5.θα δείξει...

  12. #42
    Εγώ πιστεύω ότι τα Μ3 τα έφαγε η Ε.Ο. το βάρος του ληστή και η πολλή ζέστη (κατακαλόκαιρο). Πάντως γλιστρούσαν πολύ αν και έκαναν όμορφα ελεγχόμενα και γλυκά παντιλίκια.

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Εγώ πιστεύω ότι τα Μ3 τα έφαγε η Ε.Ο. το βάρος του ληστή και η πολλή ζέστη (κατακαλόκαιρο). Πάντως γλιστρούσαν πολύ αν και έκαναν όμορφα ελεγχόμενα και γλυκά παντιλίκια.
    Πιο βάρος και πια Εθνική, Αττική Οδό κάθε μέρα πάνω κάτω εκανα με το 1050.... Βρέ μπάς και τα δούλευες χωρίς αέρα? Και μια χαρά λάστιχο ήτανε, τι γλιστρούσαν και παντηλίκια. Μήπως είχες βάλει ληγμένα?


    Τεσπα, αμα θέτε λάστιχο να σας κρατάει 20000 χλμ στην Ελλάδα, να παρετε και το ανάλογο ρίσκο.... Αν επιμένετε όμως θα πρότινα να κοιτάξετε και τα Metz Ζ6 Interact.

    ΒΤW το BT 20/21 πρέπει να είναι τα χειρότερα λάστιχα που έχει φτιάξει χέρι ανθρώπου.

  14. #44
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dim40
    δε θελω σπορ ελαστικα. με τα μαμα εχω κανει 19500 χωρις να εχουν λιωσει τελειως. εχουν ζωη ακομη κα το καλοκαιρι να μου βγαλουν . αν τα angel κρατησουν τοσο και εχουν και ενα σχετικα καλυτερο κρατημα απο τα μαμα ειναι οτι ακριβως θελω.
    οσο και να τα αφησεις τα μαμα δε θα φαγοθουν. εγω τα εβγαλα στα 24000 και αντεχαν ακομη αλλο τοσο.

    για αποφασιστε τι παπουτσι θα φορεθει στο ληστη.
    GSF 650 N

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
    ΒΤW το BT 20/21 πρέπει να είναι τα χειρότερα λάστιχα που έχει φτιάξει χέρι ανθρώπου.
    +Ολα
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Pirelli Angel GT
    από bikgolf3 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2013, 09:15
  2. Pirelli Angel
    από ermisVFR στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2010, 00:38
  3. pirelli angel
    από teo.600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2009, 11:47
  4. pirelli angel??
    από Arquero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2009, 19:59
  5. BT21 η Pirreli Angel ST?
    από mplah στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2009, 08:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF