Σελίδα 36 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 26313233343536373839404146 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #526
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..............ΟΝΤΩΣ


    Μέ πιάσατε άδιάβαστο...........!!!!!!!!!

    :rotflmao:

  2. #527
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΟΣΑ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ...

    ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ...
    ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΒΡΗΚΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

  3. #528
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ...
    ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΤΣΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.

  4. #529
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΤΣΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.
    Το θεμα ειναι να μην κρυβεσαι εσυ ανθρωπε ...εγω εδω θα ειμαι ...σε αντιθεση με πολλους απο εσας που κατα καιρους την κανετε (π.χ. Γιαννενα... )

    στην προπονηση πηγες?

  5. #530

    με κασναφερη χειρουργο...........ο καλυτερος χειρουργος οπως λεγεται στους κυκλους της ελληνικης διαιτησιας!

    προσεξτε με ποση ευκολια θα δινει τις αμφισβητουμενες φασεις υπερ του οσφπ, οταν η μπαλλα ειναι κοντα στην περιοχη του παο!
    αμφισβητουμενα υπερ του παο ......μονο στο κεντρο του γηπεδου, ετσι για τα ματια του κοσμου!


    διαβαστε και το αρθρο του καρπετοπουλου που ειναι και γαυρος......και oποιος καταλαβε........καταλαβε!

    http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=76742

  6. #531
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    με κασναφερη χειρουργο...........ο καλυτερος χειρουργος οπως λεγεται στους κυκλους της ελληνικης διαιτησιας!

    προσεξτε με ποση ευκολια θα δινει τις αμφισβητουμενες φασεις υπερ του οσφπ, οταν η μπαλλα ειναι κοντα στην περιοχη του παο!
    αμφισβητουμενα υπερ του παο ......μονο στο κεντρο του γηπεδου, ετσι για τα ματια του κοσμου!


    διαβαστε και το αρθρο του καρπετοπουλου που ειναι και γαυρος......και oποιος καταλαβε........καταλαβε!

    http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=76742
    ΣΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΚΟΝΤΕΥΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΙΑ !!!!!!!

    λιγη προσπαθεια θελει....συγγνωμη που δεν μπηκε διαιτητης ο δουρος !!!!!!!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #532
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ΣΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΚΟΝΤΕΥΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΙΑ !!!!!!!

    λιγη προσπαθεια θελει....συγγνωμη που δεν μπηκε διαιτητης ο δουρος !!!!!!!!!!

    σας παίζει μονο 60-40 ο Δουρος και ξενερώνετε ε?
    αν δεν ειναι 90-10 δεν εχει μαγεία....

    οσο για τον Καζναφέρη ειναι χειρούργος γιατί απλά είναι ο καλύτερος διαιτητής στην Ελλάδα....
    αν θελει, θα γίνει ενα παιχνίδι χωρίς αμφισβητούμενες φάσεις κ θα αφήσει να παιχτεί κ μπάλα....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  8. #533
    ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΙΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΟΛΟΙ? ΕΛΕΟΣ!! ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΘΙ?

  9. #534
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΙΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΟΛΟΙ? ΕΛΕΟΣ!! ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΘΙ?
    γιατι το ξερουμε το παραμυθι
    για λογους γοητρου ο οσφπ δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να χασει στο καραισκακι!
    και ο κασναφερης ειναι ο καταλληλος διαιτητης να κρατησει τον αγωνα μακρια απ το διπλο!

    οπως ο μπριακος ειχε ΕΝΤΟΛΗ στον αγωνα με αεκ-οσφπ να ΜΗΝ ερθει ασσος!!!!!!

    αλλοθι ειναι η καραμελα με γευση ψυχωσης για το πρωταθλημα, που μασατε εσεις εδω και 10 χρονια!


  10. #535
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    γιατι το ξερουμε το παραμυθι
    για λογους γοητρου ο οσφπ δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να χασει στο καραισκακι!
    και ο κασναφερης ειναι ο καταλληλος διαιτητης να κρατησει τον αγωνα μακρια απ το διπλο!

    οπως ο μπριακος ειχε ΕΝΤΟΛΗ στον αγωνα με αεκ-οσφπ να ΜΗΝ ερθει ασσος!!!!!!

    αλλοθι ειναι η καραμελα με γευση ψυχωσης για το πρωταθλημα, που μασατε εσεις εδω και 10 χρονια!



    Ναι... Ρε φιλε γουσταρω......

    ΤΟΣΟ Μ@Λ@ΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ που κατεβενετε να παιξετε με τα στριγκακια κατω λογο της ανικανης διοικησης σου να πολεμησει την εκ των προτερων υπερ μας διαιτησιας !!!


    Φυσικα αμα κερδισετε ειδικα μην βγεις να μου την πεις εμενα γαιτι θα σου απανταω ολη την εβδομαδα με αυτα τα μηνυματα σου !!!!

    Στον περασμενο αγωνα μας που κερδισατε τα ιδια λεγατε και δεν εισασταν και 10 βαθμους πισω...

    Κλαψε λοιπον και εσυ απο τωρα..... Γουσταρω λεμε...... Γαμωωω !!!!!!



  11. #536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Ναι... Ρε φιλε γουσταρω......

    ΤΟΣΟ Μ@Λ@ΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ που κατεβενετε να παιξετε με τα στριγκακια κατω λογο της ανικανης διοικησης σου να πολεμησει την εκ των προτερων υπερ μας διαιτησιας !!!


    Φυσικα αμα κερδισετε ειδικα μην βγεις να μου την πεις εμενα γαιτι θα σου απανταω ολη την εβδομαδα με αυτα τα μηνυματα σου !!!!

    Στον περασμενο αγωνα μας που κερδισατε τα ιδια λεγατε και δεν εισασταν και 10 βαθμους πισω...

    Κλαψε λοιπον και εσυ απο τωρα..... Γουσταρω λεμε...... Γαμωωω !!!!!!



    συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!

    μια διαφορα υπαρχει μονο!

    οτι εσεις με το κουτοχορτο που τρωτε γουσταρετε να νικατε με τον οποιονδηποτε τροπο!

    εμεις ομως εκτος απ τη νικη γουσταρουμε και το ποδοσφαιρο γιατι κουτοχορτο δε μασαμε!

    εγω φιλε μου δεν κλαιω για την απωλεια ενος αναξιοπιστου θεσμου οπως ειναι το ελληνικο πρωταθλημα!
    αλλωστε απο τις αρχες του 80 που παρακοιλουθω ΠΟΤΕ δεν επαθα ψυχωση με την κατακτηση του τιτλου!...ουτε καν στα 16 μου!!!!

    εσυ γουσταρεις και τρελενεσαι γιατι ο πηχης για την ομαδα σου ειναι μεχρι εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!
    δεν πηγε ποτε ποιο πανω!!!!!!!!
    1 προκριση σους 8 του τσουλου ΤΟ 98 εχεις!!!!!
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

    γουσταρε λοιπον........μεχρι να ερθει ο σεπτεμβρης και να ερθεις παλι στα ισια σου!



  12. #537
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    giobazolias


    Οχι φιλε μου.... Το ελληνικο πρωταθλημα και ολες οι ομαδες του ειναι για τα μπαζα !!!

    Το μονο που δεν μπορεσατε να καταλαβετε ειναι , οτι χρονια τωρα ειμαστε πολυ καλλυτερο Μπαζο απο εσας !!! Εκει ειναι η διαφορα μας και δεν μπορειτε να το καταλαβετε !!!!

    Τωρα για το ποιοι τρωνε κουτοχορτο το ειδαμε αυτο απο τα παραπανω μηνυματα σου περι διαιτησιας προτου καν γινει ο αγωνας !!!! Αφου δεν τρως κουτοχορτο οπως λες,Γυρνα λοιπον λιγο ποιο πισω να δεις απο ποιες ομαδες εχεις χασει τους 10 βαθμους που εχουμε διαφορα και ασε εμενα τα περι ποιοτικου ποδοσφαιρου και τα διαφορα τζιγγερικα που σας ταιζει το πλουσιοπαιδο.....


    Γεια μας !!!!!!!!!!


  13. #538
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    giobazolias


    Οχι φιλε μου.... Το ελληνικο πρωταθλημα και ολες οι ομαδες του ειναι για τα μπαζα !!!

    Το μονο που δεν μπορεσατε να καταλαβετε ειναι , οτι χρονια τωρα ειμαστε πολυ καλλυτερο Μπαζο απο εσας !!! Εκει ειναι η διαφορα μας και δεν μπορειτε να το καταλαβετε !!!!

    Τωρα για το ποιοι τρωνε κουτοχορτο το ειδαμε αυτο απο τα παραπανω μηνυματα σου περι διαιτησιας προτου καν γινει ο αγωνας !!!! Αφου δεν τρως κουτοχορτο οπως λες,Γυρνα λοιπον λιγο ποιο πισω να δεις απο ποιες ομαδες εχεις χασει τους 10 βαθμους που εχουμε διαφορα και ασε εμενα τα περι ποιοτικου ποδοσφαιρου και τα διαφορα τζιγγερικα που σας ταιζει το πλουσιοπαιδο.....


    Γεια μας !!!!!!!!!!


    το να γνωριζει καποιος οτι η διαιτησια ειναι ταγμενη στην ελλαδα, δεν σημαινει οτι τρωει κουτοχοτρο!υπαρχουν και στοιχεια γι αυτο!!!!!!!!

    το οτι χρονια τωρα ειστε καλυτερο μπαζο εσεις.................. δεν καταλαβαινετε!!!
    η ομαδα των γκουμομπασιναδων, παλτων, ριζουπολης, κυραστα, μαρκαριαν σε καμια περιπτωση δεν ηταν μπαζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    αλλα οι ........διαιτησια, κοκκαλης,γκαγκατσης, ΜΜΕ σε συνδιασμο με τον λιγο ως προεδρο τζιγγερ, καναν τα παντα για να την απαξιωσουν!!!!!!!!!!

    στην ελλλαδαρα ομως δεν προσπαθουμε να βελτιωνομαστε.........προσπαθουμε να φαμε το γειτονα!
    παταμε να σε πατω να ανεβουμε το βουνο!!!



    οι 10 βαθμοι διαφορα ακομα δεν εχετε καταλαβει ποιοι ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    οι 10 βαθμοι διαφορα δεν ειναι οι απωλειες ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ο παο με οφι, κερκυρα, ιωνικο κτλ......
    οι 10 βαθμοι διαφορα ειναι οι απωλειες ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ο οσφπ 2 φορες με αεκ, αρη, ξανθη(πρωτη αγωνιστικη), αιγαλεο κτλ!!!!

    το ΓΙΑΤΙ και ΠΩΣ δεν εγιναν αυτες οι απωλειες για τον οσφπ μπορουμε να το αναλυσουμε καποια αλλη στιγμη!


    πραγματικα δεν καταλαβαινω αν πολλοι φιλαθλοι ειναι αφελης η δεν πολυασχολουνται η κανουν απλα τα στραβα ματια!


    ο κασναφερης ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ να μην ερθει διπλο στον αγωνα!!!!!!
    9/10 φορες που ο διαιτητης μπαινει στο γηπεδο με αυτη την προδιαθεση..........τα καταφερνει!!
    μπορει και να μην τα κατεφερει....εχει συμβει(το 3-1 στον τελικο κυπελου 2004).......αλλα ειναι λιγες οι πιθανοτητες!


    πως να το κανουμε δηλαδη???αφου ετσι ειναι!!!!!!


  14. #539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    το να γνωριζει καποιος οτι η διαιτησια ειναι ταγμενη στην ελλαδα, δεν σημαινει οτι τρωει κουτοχοτρο!υπαρχουν και στοιχεια γι αυτο!!!!!!!!

    το οτι χρονια τωρα ειστε καλυτερο μπαζο εσεις.................. δεν καταλαβαινετε!!!
    η ομαδα των γκουμομπασιναδων, παλτων, ριζουπολης, κυραστα, μαρκαριαν σε καμια περιπτωση δεν ηταν μπαζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    αλλα οι ........διαιτησια, κοκκαλης,γκαγκατσης, ΜΜΕ σε συνδιασμο με τον λιγο ως προεδρο τζιγγερ, καναν τα παντα για να την απαξιωσουν!!!!!!!!!!

    στην ελλλαδαρα ομως δεν προσπαθουμε να βελτιωνομαστε.........προσπαθουμε να φαμε το γειτονα!
    παταμε να σε πατω να ανεβουμε το βουνο!!!



    οι 10 βαθμοι διαφορα ακομα δεν εχετε καταλαβει ποιοι ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    οι 10 βαθμοι διαφορα δεν ειναι οι απωλειες ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ο παο με οφι, κερκυρα, ιωνικο κτλ......
    οι 10 βαθμοι διαφορα ειναι οι απωλειες ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ο οσφπ 2 φορες με αεκ, αρη, ξανθη(πρωτη αγωνιστικη), αιγαλεο κτλ!!!!

    το ΓΙΑΤΙ και ΠΩΣ δεν εγιναν αυτες οι απωλειες για τον οσφπ μπορουμε να το αναλυσουμε καποια αλλη στιγμη!


    πραγματικα δεν καταλαβαινω αν πολλοι φιλαθλοι ειναι αφελης η δεν πολυασχολουνται η κανουν απλα τα στραβα ματια!


    ο κασναφερης ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ να μην ερθει διπλο στον αγωνα!!!!!!
    9/10 φορες που ο διαιτητης μπαινει στο γηπεδο με αυτη την προδιαθεση..........τα καταφερνει!!
    μπορει και να μην τα κατεφερει....εχει συμβει(το 3-1 στον τελικο κυπελου 2004).......αλλα ειναι λιγες οι πιθανοτητες!


    πως να το κανουμε δηλαδη???αφου ετσι ειναι!!!!!!


    ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΣ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

  15. #540
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΣ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

    μα γιατι βαζετε λογια που ΠΟΤΕ δεν υποθηκαν!!!!
    κανεις δεν μιλησε για μπαλλαρα τουλαχιστον τα τελευταια 3 χρονια!


    ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ..........ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΠΑΤΗΜΑ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!

    ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    πρωταθλημα στον ολυμπιακο............ με τον οποιονδηποτε τροπο για να εχουν την ευννοια του λαου
    προπαγανδα,............ για να τρεφουν την ευννοια και να την πολλαπλασιαζουν
    και να την χρησημοποιουν για να πουλανε απο μπρελοκ μεχρι πανακριβα τηλεοπτικα δικαιωματα και να ελενχουν απο ΜΜΕ μεχρι και την εκαστοτε κυβερνηση!!!

    ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΥΣ ΕΚΛΕΓΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    βρησκουν πατημα σε σας τους γαυρους για να εξυπηρετουν τα συμφεροντα τους!

    ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!!(ευτυχως οχι ολοι)




    που ηταν ολοι αυτοι οι διασημοι .........................
    πολιτικοι,
    ηθοποιοι,
    καλιτεχνες,
    δημοσιογραφοι
    δημοσια προσωπα
    να δηλωσουν δημοσια αρρωστοι ολυμπιακοι στα πετρινα χρονια της ομαδας σας οπως κανουν τωρα????????

    η ομαδα σας ο ολυμπιακος εχει καταντυσει ενα προιον ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ!!!!
    μεχρι και η ποιο χαζοβιολα γκομενα της τηλεορασης μιλαει για οσφπ και ας μην ξερει που της παν τα 4
    REALITY SHOW υψηλης ακροαματικοτητας εχει κανει την ομαδα σας ο προεδρος σας!

    15 χρονια προεδρος και η ομαδα σας εχει 0 υποδομη!!!!!!!!!!!!!!!
    τζορτζεβιτς
    γεωργατος
    γιαννακοπουλος
    καστιγιο
    ελευθεροπουλος
    ειναι οι ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ αξιοι ποδοσφαιριστες που ανδρωθηκαν στον οσφπ τα τελευταια 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    χωρις υποδομη δεν πας πουθενα............ πλην του διαπλεκομενου ελληνικου πρωταθληματος
    εκτος και αν εχεις το μπατζετ της ρεαλ η της τσελσι να αγοραζεις παικταραδες ετοιμους στα 25 τους και οχι στα 33!

    ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ ΟΙ ΤΑΓΜΕΝΟΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΩ ΕΧΕΙ ΥΠΟΔΟΜΗ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΦΘΟΝΟ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΔΕΙΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΜΑΙΚΟΥ!!!!!!!!!
    αλλα δεν βαριεσαι..........σπασανε τον τσαμπουκα στους 15χρονους και τους νικησανε 2-1(μην τυχων και φανει οτι οι ακαδημιες του παο ειναι καλυτερες)

    τοσο ΠΙΟΝΙΑ εχετε γινει!!!!!!!!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF