Σελίδα 38 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2833343536373839404142434888 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 556 έως 570 από 2040

Θέμα: Εδώ μπαίνουν οι αστείες/περίεργες φωτογραφίες V

  1. #556
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.188
    Ε, άς αγοράζανε στην Αθήνα τις (ξ)απλώστρες που είναι φθηνότερες................







    ...α, δεν τις αγοράσανε.......................τι λέ ρε πστη μου, κοίτα κάτι πράγματα.......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  2. #557
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Πολυ καλα να παθουν οσοι πανε Μυκονο. Προσωπικα θα ηθελα να τα βαλουν ακομα πιο ακριβα. 50 € η ξαπλωστρα, 50 και η ομπρελα και 30 € το νερο (βρυσης). Να δεις που παλι ολα τα "ζωα" εκει θα πηγαινουν..
    Αφου βρισκουν βλακες να τους τα σκανε, πολυ καλα κανουν! Βαρατε τις τιμες φιλοι μου! Τζαμπα τα δινετε!!!
    MADE IN JAPAN 日本製

  3. #558
    Δεν ήταν οι ακριβές Μπομπ.
    οι λίγο πιο ακριβώς ήταν 3*50 για ξαπλώστρες και ομπρέλα... οχι σε τοπ παραλία.

    Και αν γκουγκλαρεις Ναμμος κλαμπ σαμπάνιες θα δεις εναν τιμοκατάλογο μούρλια... ( βαριέμαι να κάνω όλα τα κοπι πειστ απο το κινητό τώρα)

  4. #559
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Πολυ καλα να παθουν οσοι πανε Μυκονο. Προσωπικα θα ηθελα να τα βαλουν ακομα πιο ακριβα. 50 € η ξαπλωστρα, 50 και η ομπρελα και 30 € το νερο (βρυσης). Να δεις που παλι ολα τα "ζωα" εκει θα πηγαινουν..
    Αφου βρισκουν βλακες να τους τα σκανε, πολυ καλα κανουν! Βαρατε τις τιμες φιλοι μου! Τζαμπα τα δινετε!!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Δεν ήταν οι ακριβές Μπομπ.
    οι λίγο πιο ακριβώς ήταν 3*50 για ξαπλώστρες και ομπρέλα... οχι σε τοπ παραλία.

    Και αν γκουγκλαρεις Ναμμος κλαμπ σαμπάνιες θα δεις εναν τιμοκατάλογο μούρλια... ( βαριέμαι να κάνω όλα τα κοπι πειστ απο το κινητό τώρα)
    εμένα δε με χαλάει καθόλου να υπάρχουν μέρη με πολύ ακριβές τιμές, όποιος θέλει να πάει να τα σκάσει ας πάει, αυτό που με χαλάει είναι να μην κόβουν αποδείξεις (ή να κόβουν πλαστές).
    Αν ο άλλος πουλάει 120000 τη σαμπάνια κι αυτό έχει στα καπάκια 1650τοσο φπα* που αποδίδεται μαγκυά του ας την πουλήσει, ειδικά αν την πουλήσει σε ξένο (όπου ξένος = χρήματα από εισόδημα που έχει δημιουργηθεί σε άλλη χώρα), αυτό σημαίνει 1600 ευρώ επιπλέον στη δική μας οικονομία.
    Κανονικά θα έπρεπε να κυνηγάμε τον ακριβό τουρισμό αντί να τον κράζουμε.
    Τώρα αν εκεί πάνε και ψώνια και γουστάρουν να χαλάνε ενός χρόνου οικονομίες για μια βδομάδα γιατί έτσι νομίζουν γίνονται κάποιοι αυτό είναι δικό τους πρόβλημα

    *αυτό επίσης με χαλάει, γιατί να έχει η μύκονος (και η σαντορίνη) μειωμένο φπα το ίδιο είναι με τα απομακρυσμένα νησιά;

  5. #560
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Oσο χρεωνω το δικλινο δωματιο τον Αυγουστο..
    Με 50 ευρω παιρνεις δωματιο 25 τετραγωνικα, με ψυγειο, κουζινα, μπανιο, μεγαλο μπαλκονι, γαματη θεα, air condition, internet, καθημερινη καθαριοτητα κλπ κλπ Ή μια ξαπλωστρα χωρις ομπρελα για καποιες ωρες...
    χμμμμμ Δυσκολη επιλογη...

    Μωρε ειπα, καλα τους κανουν! Πολυ καλα τους κανουν!
    MADE IN JAPAN 日本製

  6. #561
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    εμένα δε με χαλάει καθόλου να υπάρχουν μέρη με πολύ ακριβές τιμές, όποιος θέλει να πάει να τα σκάσει ας πάει, αυτό που με χαλάει είναι να μην κόβουν αποδείξεις (ή να κόβουν πλαστές).
    Αν ο άλλος πουλάει 120000 τη σαμπάνια κι αυτό έχει στα καπάκια 1650τοσο φπα* που αποδίδεται μαγκυά του ας την πουλήσει, ειδικά αν την πουλήσει σε ξένο (όπου ξένος = χρήματα από εισόδημα που έχει δημιουργηθεί σε άλλη χώρα), αυτό σημαίνει 1600 ευρώ επιπλέον στη δική μας οικονομία.
    Κανονικά θα έπρεπε να κυνηγάμε τον ακριβό τουρισμό αντί να τον κράζουμε.
    Τώρα αν εκεί πάνε και ψώνια και γουστάρουν να χαλάνε ενός χρόνου οικονομίες για μια βδομάδα γιατί έτσι νομίζουν γίνονται κάποιοι αυτό είναι δικό τους πρόβλημα

    *αυτό επίσης με χαλάει, γιατί να έχει η μύκονος (και η σαντορίνη) μειωμένο φπα το ίδιο είναι με τα απομακρυσμένα νησιά;
    Ακριβώς έτσι. Στο Ιμπίθα δηλαδή τι παραπάνω έχει και κόβουν κώλους? Συμφωνώ κι εγώ κάποιες τουριστικές ζώνες να είναι στο Θεό οι τιμές, αλλά να κόβονται αποδείξεις. Κάπου πρέπει να πάνε και οι πλούσιοι να ξοδέψουν...
    Αντίθετα και κακώς, στην Κνωσσό μπαίνεις με 6 ευρώ είσοδο,
    τη στιγμή που αν πας Ιταλία να δεις το παλάτσο της κοντέσας δελατσίμπιλα πληρώνεις 25-30 ευρώ το κεφάλι...

  7. #562
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    Ακριβώς έτσι. Στο Ιμπίθα δηλαδή τι παραπάνω έχει και κόβουν κώλους? Συμφωνώ κι εγώ κάποιες τουριστικές ζώνες να είναι στο Θεό οι τιμές, αλλά να κόβονται αποδείξεις. Κάπου πρέπει να πάνε και οι πλούσιοι να ξοδέψουν...
    Αντίθετα και κακώς, στην Κνωσσό μπαίνεις με 6 ευρώ είσοδο,
    τη στιγμή που αν πας Ιταλία να δεις το παλάτσο της κοντέσας δελατσίμπιλα πληρώνεις 25-30 ευρώ το κεφάλι...
    σωστός....

    βέβαια εγώ στα εθνικά μνημεία θα έβαζα τιμές για ημεδαπούς και τιμές για τουρίστες (από που είσαι μάνα μου? ευρώπη? βάστα θα σμπρώξω )....

    και δε μπα να φωνάζετε.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #563
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    σωστός....

    βέβαια εγώ στα εθνικά μνημεία θα έβαζα τιμές για ημεδαπούς και τιμές για τουρίστες (από που είσαι μάνα μου? ευρώπη? βάστα θα σμπρώξω )....

    και δε μπα να φωνάζετε.....
    Να σε δω να πεισεις τη συζυγο να πληρωσει τιμη αλλοδαπου
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #564
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Να σε δω να πεισεις τη συζυγο να πληρωσει τιμη αλλοδαπου
    Γιατί νομίζεις ότι έβγαλε "βολτα"στην Πινδο.
    Ψάχνει να κρυφτεί !!!!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #565
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.188
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  11. #566
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Να σε δω να πεισεις τη συζυγο να πληρωσει τιμη αλλοδαπου
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Γιατί νομίζεις ότι έβγαλε "βολτα"στην Πινδο.
    Ψάχνει να κρυφτεί !!!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    γατάκια, έχει διπλή υπηκοότητα....

    πουτσ@@@@@@@@@

  12. #567
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    γατάκια, έχει διπλή υπηκοότητα....

    Εμ, αφου τη στεφανωθηκες
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #568
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Εμ, αφου τη στεφανωθηκες
    Θα σε δω και σενανε.....

    Η την παιρνεις ή στο βάλτο......
    πουτσ@@@@@@@@@

  14. #569
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Θα σε δω και σενανε.....

    Η την παιρνεις ή στο βάλτο......
    Εγω εχω αλτιριορ μοτιβς ρε συ (γαλλικη υπηκοοτητα, γαλλικος μισθος, προικα, χωραφια...). Εσυ;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #570
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Εγω εχω αλτιριορ μοτιβς ρε συ (γαλλικη υπηκοοτητα, γαλλικος μισθος, προικα, χωραφια...). Εσυ;
    Εδω μετριομαστε οι προικοθηρες;

    Εξοχικο στο φοτενμπλώ διπατο με υπογειο και κηπο.... (καπως ετσι γαμω την πουστρογλωσσα )....
    πουτσ@@@@@@@@@

Παρόμοια θέματα

  1. Εδώ μπαίνουν οι αστείες/περίεργες φωτογραφίες Νο2:
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2055
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2012, 12:09
  2. Εδώ μπαίνουν οι αστείες/περίεργες φωτογραφίες:
    από kapeos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3262
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2010, 09:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF