Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 137

Θέμα: Ducati 2010 Stradaperta

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
    Στο site λέει ότι εκτός από την χαρτογράφηση θα ελέγχονται ηλεκτρονικά και οι αναρτήσεις....πολύ μπροστά νομίζω....
    μιλάμε για ιταλικό ε?

    νομίζω θα είναι το πρώτο ducati που δε θα στρίβει, δε θα κρατάει, άμα δουλέψουν οι αναρτήσεις να με χέσ...

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    μιλάμε για ιταλικό ε?

    νομίζω θα είναι το πρώτο ducati που δε θα στρίβει, δε θα κρατάει, άμα δουλέψουν οι αναρτήσεις να με χέσ...
    Πάλι καλά που το δοκιμάζουν σε ιταλικό γιατί αν ήταν σε BMW θα τα παίζαν οι αναρτήσεις απ΄το μίνιο....


    ΥΓ: Ρε road spirit......νταξ ότι δεν γουστάρεις τα ιταλικά το ξέρουμε. Να αμφιβάλλεις αν θα ΣΤΡΙΒΕΙ το ducati για πολλά :rotflmao: :rotflmao: είναι.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πάλι καλά που το δοκιμάζουν σε ιταλικό γιατί αν ήταν σε BMW θα τα παίζαν οι αναρτήσεις απ΄το μίνιο....


    ΥΓ: Ρε road spirit......νταξ ότι δεν γουστάρεις τα ιταλικά το ξέρουμε. Να αμφιβάλλεις αν θα ΣΤΡΙΒΕΙ το ducati για πολλά :rotflmao: :rotflmao: είναι.
    είπα γω ότι δε γουστάρω τα ιταλικά? επειδή με γάμησε μια φορά η απρίλια?

    και δεν αμφιβάλω ότι θα στρίβει το νέο μουλτι, αυτοί πήγαν και του έβαλαν ηλεκτρονικά ελεγχόμενες αναρτήσεις! έτερον εκάτερον!

    δλδ φαντάζεσαι να στρίβεις σβέλτα (όσο πατάει η ξύστρα την άφσφαλστο ... ) στον ρώσσο και ξαφνικά να καίει ασφάλεια ο ηλεκτρονικά ελεγχόμενος ρυθμιστής της απόσβεσης και να σου χύνεται το πιρούνι τερματισμένο και να βρίσκεσαι να ξύνεις το τριχωτό της κεφαλής σου με απορία, "μα σε ποιά ρεματιά να είναι τώρα το ντουκάτι μου?? (ομοιότητες με παρόμοιο περιστατικό με sv είναι εντελώς τυχαίες)

  4. #49
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    (ομοιότητες με παρόμοιο περιστατικό με sv είναι εντελώς τυχαίες)

    :rotflmao: :rotflmao:

  5. #50
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    (ομοιότητες με παρόμοιο περιστατικό με sv είναι εντελώς τυχαίες)

    :rotflmao: :rotflmao:

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    είπα γω ότι δε γουστάρω τα ιταλικά? επειδή με γάμησε μια φορά η απρίλια?

    και δεν αμφιβάλω ότι θα στρίβει το νέο μουλτι, αυτοί πήγαν και του έβαλαν ηλεκτρονικά ελεγχόμενες αναρτήσεις! έτερον εκάτερον!

    δλδ φαντάζεσαι να στρίβεις σβέλτα (όσο πατάει η ξύστρα την άφσφαλστο ... ) στον ρώσσο και ξαφνικά να καίει ασφάλεια ο ηλεκτρονικά ελεγχόμενος ρυθμιστής της απόσβεσης και να σου χύνεται το πιρούνι τερματισμένο και να βρίσκεσαι να ξύνεις το τριχωτό της κεφαλής σου με απορία, "μα σε ποιά ρεματιά να είναι τώρα το ντουκάτι μου?? (ομοιότητες με παρόμοιο περιστατικό με sv είναι εντελώς τυχαίες)
    Τις ίδιες ανησυχίες είχε και o catmaster με τον ηλεκτρονικό συμπλέχτη του VFR.
    Όλές αυτές οι αναζητήσεις θα έχουν νόημα, όταν θα μάθουμε την τιμή του ducati με ηλεκτρονικές αναρτήσεις....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #52
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Ωραίο φαίνεται και γρήγορο ακούγεται, λογικά και παραδοσιακά θα στρίβει, θα φρενάρει... αν η τιμούλα δεν ξεφύγει θα κοντράρει τον "τίγρη" και το 990 SM στις πωλήσεις.
    Προσωπικά θέλω και λίγο χωματάκι οπότε δεν θα μπω σε σκέψεις...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    Μου την σπαει το φτερο με τις τρυπες μπροστα

    Σαν ρουθουνι απο αφρικανο κανιβαλο ειναι

  9. #54
    Πριν απο λίγο με πήρα φίλος ο οποίος βρίσκεται στην έκθεση.

    Κατα τα λεγόμενα του το μηχανάκι ειναι πολύ πιο όμορφο από κοντά και δύσπεπτο σημείο είναι τα "ρουθούνια" του.Πράγμα το οποίο συνιθίζεται με τον καιρό όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα με κάποιο καινούριο σχέδιο.
    Εχει όγκο,δεν ειναι μινιμαλ (φαίνεται άλλωστε), φαίνεται να εχει σελάρα(ες), είναι γεμάτο ηλεκτρονικά μπλιμπλίκια όπως εχει ήδη αναφερθεί και είναι και μακρύ.Το Στέλβιο π.χ το είδε μικρότερο από το 1200.

    Η αναγραφόμενες τιμές στην Ιταλία είναι 14900€ για την απλή έκδοση και 18900 για την S.
    Δεν επιτρεπόταν δυστυχώς να το καβαλήσει εστω στατικά.Τα μοντέλα που βρίσκονται στο σταντ είναι απο οτι μου είπε προπαραγωγής.

    Επιφυλλάσομαι και εγώ να το δώ από κοντα γιατί αλλο η φωτό και άλλο η πραγματικότητα.

    Να΄στε καλά "αρρωστάκια"!!!!

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tdm900
    Η αναγραφόμενες τιμές στην Ιταλία είναι 14900€ για την απλή έκδοση και 18900 για την S.
    Οπερ εστι μεθερμηνευόμενον 16000+ το ένα και 20000(+; ) το άλλο για το μπουρδελιστάν




    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #56
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Οπερ εστι μεθερμηνευόμενον 16000+ το ένα και 20000(+; ) το άλλο....

    τρέχτε, ρε...

    :rotflmao:

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Οπερ εστι μεθερμηνευόμενον 16000+ το ένα και 20000(+; ) το άλλο για το μπουρδελιστάν




    Ειναι πανάκριβο δεν το συζητάμε αυτό.Πέρασε και δεν ακούμπησε που λένε!!!!:rotflmao:

  13. #58
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ως πρωην κατοχος μιξερ οταν ακουω για ηλεκτρονικα εξτραδακια με πιανει πονοκεφαλος !!! εμφανισιακα χαλια μου φαινεται ,ειδικα απο μπροστα αστα να πανε .... γαμαει βεβαια το μοτερ αλλα και η τιμη του αφου οταν καποια στιγμη θα θελεις να το δωσεις δεν θα παρεις ουτε τα μισα στο χερι ...!!!!
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stradas
    Εγγραφή
    08/06/2006
    Μηνύματα
    255
    Αρχισαμε παλι...

    Ποιο ειπε οτι τα Ducati ειναι value for money?

    Οταν αρχιζεις να βαζεις μεσα το οικονομικο, αστο καλυτερα, δεν κανεις για αυτο το μηχανακι και δεν σου κανει αυτο το μηχανακι...

    Το ιδιο ισχυει και για τα bmv by the way...

    Εμενα μου αρεσει (οπως και ολα σχεδον απο κοντα, δεν ειναι το ιδιο με τις φωτο), ειναι σιγουρο οτι θα στριβει, ειναι σιγουρο οτι θα φρεναρει και ειναι επισης σιγουρο οτι εχει μοτερουκλα!!!

    Θα ρατησω και το 1000DS και θα παρω και αυτο!
    Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body;
    but rather to slid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming:
    "WOW...WHAT A RIDE!!!"

  15. #60
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ducati - Ktm Bazaar 2010
    από Dfoud στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2010, 22:41
  2. Πορος...Ducati...Βαγγελης...28-8-2010
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2010, 12:55
  3. Ducati 848 Nicky Hayden Edition 2010
    από x-cite 135 στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2010, 11:54
  4. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2009, 19:30
  5. Nέο Ducati Hypermotard 796 για το 2010
    από makis206 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2009, 11:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF