Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 95

Θέμα: Και κάτι για να γελάσεις!!! (ή για να κλάψεις...)

  1. #46
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
    Αγαπητέ Afrotwin

    Αυτό που δεν θα δεχτώ στη ζωή μου είναι να θεωρώ τους ανθρώπους, τα γεγονότα, τις καταστάσεις, τη ζωή γενικότερα και ότι άλλο μπορεί να βάλει ο νους σου ΔΕΔΟΜΕΝΑ όπως εσύ

    OK MPORIS NA FANTAZESE TON KOSMO OPOS SOU ARESI


    και το χειρότερο ότι αν κάτι είναι ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟ.

    PROSEKSE KE TO KAKO EXI PIOTITES FTANI MEXRI KAKISTO AS POUME POU KE AFTO EXI TIN OMORFIA TOU

    Δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι που αν θέλεις να το ονομάσω προβληματικό όπως οι σχέσεις ανδρών γυναικών είναι σήμερα και που το έχουν πει με τόσα λόγια οι προηγούμενοι να πω δεν βαριέσαι έτσι είναι ας το δεχτούμε και πάμε παρακάτω.

    OXI PES KOLOPEDA 8A PE8ANETE OLOI KE KA8ARISE TOUS

    Δηλαδή τι δεν σου άρεσε για πες.
    Και τι σε πειράζει να μιλάμε για ιδανικά ή να τα θέλουμε και να τα απαιτούμε και για πια ιδανικά μίλησα εγώ που δεν τα ανέφεραν οι παραπάνω?

    TO OTI EKFRAZESE KE DINIS PROSOPIKA PARADIGMATA INE APO MONO TOU ENA PROSOPIKO IDANIKO
    KE GIATI DEN MPORIS NA DEXTIS OTI I ZOI EPIFILASI DIAFORETIKE DEDOMENA APO OTI GIA TOUS EFIVOUS
    KE EMPASI PERIPTOSI AN POULAGE SIMERA I NOOTROPIA SOU 8A IMASTAN STO 1980 AKOMA KE 8A XOREVAME NEW WAVE

    Και μάλλον έχεις δίκαιο δεν είμαι για τα δικά σου κριτήρια αντιπροσωπευτικό δείγμα. Δεν θα μπορούσα να είμαι σε κάποιον που τα ισοπεδώνει όλα,

    POS VLEPIS ESI TIN ALAGI XORIS GKREMISMA KE KSANAXTISIMO
    MIN MPERDEVESE GIA SENA DEN IPARXI ALAGI EMIS DISKOLA ALAZOUME

    τα φορτώνει στο σύστημα μόνο που το σύστημα είσαι εσύ και εγώ και όλοι μας

    OXI OLOI MAS MERIKI DEN KSEROUN TI INE SISTIMA

    και αυτό που βάζει μπροστά είναι η άρνηση να πετάξει από το τσουβάλι που κουβαλά τα σκάρτα να τα αφήσει πίσω και εκτός από τις μπότες για να μην φαει σαβούρα στο βουνό να έχει και ότι άλλο χρειάζεται για να περάσει καλά.



    Με νευρίασες………γιατί και εσύ και εγώ είμαστε περίπου στην ίδια ηλικία μεγαλωμένοι όπως λες αλλιώς και μας διαβάζουν και μικρότερες ηλικίες και βλέπεις ότι τελικά αυτό που λεν είναι αυτό που ζουν και δεν τους ευχαριστεί και τους προβληματίζει.

    NOMIZO TO KATALAVA AFTO KE PROSPA8O NA DOSO APOPSI XORIS NA PARA8ETO TON EAFTO MOU I TIN GENIA MOU OS ARISTO PARADIGMA
    KE EMIS IMASTE ALIOS KE ALOU KE KANE LIGO IPOMONI ME TON EAFTO SOU



    Φιλάκια
    MOUTSAS

    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Αγαπητέ Afrotwin

    Αυτό που συχνά συμβαίνει είναι το εξής <<μήνυμα που εστάλη είναι μήνυμα που δεν παραλήφθει>>
    Πάμε από την αρχή…


    OK MPORIS NA FANTAZESE TON KOSMO OPOS SOU ARESI
    Ο καθένας φαντάζεται την ζωή όπως θέλει και αυτό δεν είναι κακό.
    Εγώ δεν την φαντάζομε και δεν την θέλω ΔΕΔΟΜΕΝΗ θέλω να την αλλάζω να την κάνω ενδιαφέρουσα.

    PROSEKSE KE TO KAKO EXI PIOTITES FTANI MEXRI KAKISTO AS POUME POU KE AFTO EXI TIN OMORFIA TOU
    Βεβαίως και υπάρχει το κάκιστο τώρα αν εσύ βρίσκεις και εκεί ομορφιά θα συμφωνήσω ότι μπορεί να υπάρχει αλλά ποιος θέλει να μένει εκεί???

    Δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι που αν θέλεις να το ονομάσω προβληματικό όπως οι σχέσεις ανδρών γυναικών είναι σήμερα και που το έχουν πει με τόσα λόγια οι προηγούμενοι να πω δεν βαριέσαι έτσι είναι ας το δεχτούμε και πάμε παρακάτω.
    OXI PES KOLOPEDA 8A PE8ANETE OLOI KE KA8ARISE TOUS
    Εδώ αφήνω και το παραπάνω που έχω γράψει για να μην το διαβάσεις μόνο απλά αλλά να το ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
    Δεν λεω κανέναν κωλόπαιδο γιατί δεν είναι αυτό που λεω είναι αν τους είναι πρόβλημα και το διαπιστώνουν όπως λεει και ενας καλός φίλος τότε η λύση είναι απλή.


    TO OTI EKFRAZESE KE DINIS PROSOPIKA PARADIGMATA INE APO MONO TOU ENA PROSOPIKO IDANIKO
    Εκφράζω εμένα και εσύ εσένα ε ποιανού τα παραδείγματα να πάρω?

    KE GIATI DEN MPORIS NA DEXTIS OTI I ZOI EPIFILASI DIAFORETIKE DEDOMENA APO OTI GIA TOUS EFIVOUS
    Η ζωή επιφυλάσσει στους πάντες τα πάντα σε γενικές γραμμές όλοι θα φάγαμε τρωμε και θα φαμε τις ίδιες σούπες.

    KE EMPASI PERIPTOSI AN POULAGE SIMERA I NOOTROPIA SOU 8A IMASTAN STO 1980 AKOMA KE 8A XOREVAME NEW WAVE
    Τώρα για ποια νοοτροπία ακριβώς μιλάς δεν το κάνεις λίγο πιο σαφές αοριστολογίες λες….. γιατί δεν ξέρεις κιόλας το σοι άνθρωπος είμαι.


    POS VLEPIS ESI TIN ALAGI XORIS GKREMISMA KE KSANAXTISIMO
    MIN MPERDEVESE GIA SENA DEN IPARXI ALAGI EMIS DISKOLA ALAZOUME
    Ωραία να γράψουμε και μια έκθεση για τα μειονεκτήματα και πλεονεκτήματα του πολέμου, ενός σεισμού κ.λπ.
    Σαφώς το γκρέμισμα σε οδηγεί σε χτίσιμο ας προσέξουμε τα υλικά που θα βάλουμε τι υλικά έχεις εσύ εκτός από το να κοιτάς τα χαλάσματα?????????????????????

    OXI OLOI MAS MERIKI DEN KSEROUN TI INE SISTIMA
    Μεγάλη παραμύθα μου κάνει αυτό που λες για ξανασκέψουτο


    NOMIZO TO KATALAVA AFTO KE PROSPA8O NA DOSO APOPSI XORIS NA PARA8ETO TON EAFTO MOU
    Δηλαδή εσύ τίνος την άποψη δίνεις ??????????
    I TIN GENIA MOU OS ARISTO PARADIGMA
    Εγώ δεν είπα ότι η γενιά μας και ακόμα περισσότερο η γενιά των γονιών μας είναι άριστο παράδειγμα γιατί ξέρω πολύ καλά πως αν ήταν δεν θα φτάναμε να συζητάμε για τέτοια θέματα.

    KE EMIS IMASTE ALIOS KE ALOU KE KANE LIGO IPOMONI ME TON EAFTO SOU
    Να κάνω υπομονή με τον εαυτό μου!!!!!!!! σε τι δεν σε καταλαβαίνω πάλι αοριστολογίες, ξέρεις κάτι για τον αυτό μου που δεν ξέρω πολύ θα ήθελα να μου πεις μου αρέσει αυτό.


    Φιλάκια
    MOUTSAS
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  3. #48
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    KIRIES KE KIRIROI DIAFONOUN KE TSAKONONTE TA GERONTIA GIA TO MELON STIS AN8ROPINES SXESIS TIS NEOLEAS
    PARAKALO TIS NTOMATES SAS
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    KIRIES KE KIRIROI DIAFONOUN KE TSAKONONTE TA GERONTIA GIA TO MELON STIS AN8ROPINES SXESIS TIS NEOLEAS
    PARAKALO TIS NTOMATES SAS
    Δεν ξέρω αν εσύ θεωρείς ότι είσαι γέρος εγώ δεν είμαι, δεν νοιώθω έτσι και δεν φαίνομαι έτσι για όποιους με έχουν δει χαχαχαχα

    Αυτό που με νοιάζει είναι να ξέρω τους προβληματισμούς τους έτσι ώστε να μπορώ να λειτουργώ μαζί τους δεν πάω να σώσω την ανθρωπότητα εκ του πονηρού το πάω βρε δεν το έπιασες χαχαχαχαχα

    Επίσης δεν μου αρέσουν οι ντομάτες.

    Και αν θες να ξανασφαχτούμε ευχαρίστως


    Φιλούμπες πολλές
    :rotflmao:
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    KIRIES KE KIRIROI DIAFONOUN KE TSAKONONTE TA GERONTIA GIA TO MELON STIS AN8ROPINES SXESIS TIS NEOLEAS
    PARAKALO TIS NTOMATES SAS


    KALITERA EMIS APLI PARATIRITES AN MPOROUME NA DIKSOUME KATI STOUS NEOTEROUS KE OXI NA TOUS KANOUME EPIDIKSI ME TA DIKA MAS FOVERA IDANIKA. POU AN ITAN FOVERA DEN 8A KATALIGAME ME TOSES TRIPES KE TRAVMATA STIN PSIXI

    Πολύ γέρο όμως παρουσιάζεις τον εαυτό σου κι αυτό βγαίνει κάπως αρνητικά σ'αυτά που λες. Αν στα 40 αυτοαποκαλείσαι γέρος... στα 70, 80 και βάλε τι θα λές; Εν τέλει θεωρείς πως ό,τι είχες να πάρεις και να δώσεις σ'αυτό τον κόσμο έχει εξαντληθεί και μόνο ως παρατηρητής έχεις θέση; Δεν είναι έτσι... καλά τα λέει η nefeli...

  6. #51
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
    Δεν ξέρω αν εσύ θεωρείς ότι είσαι γέρος εγώ δεν είμαι, δεν νοιώθω έτσι και δεν φαίνομαι έτσι για όποιους με έχουν δει χαχαχαχα

    Αυτό που με νοιάζει είναι να ξέρω τους προβληματισμούς τους έτσι ώστε να μπορώ να λειτουργώ μαζί τους δεν πάω να σώσω την ανθρωπότητα εκ του πονηρού το πάω βρε δεν το έπιασες χαχαχαχαχα

    Επίσης δεν μου αρέσουν οι ντομάτες.

    Και αν θες να ξανασφαχτούμε ευχαρίστως


    Φιλούμπες πολλές
    :rotflmao:
    AGAPITI MOU SE EXO DI STIN PITA
    KE DEN EKFERO GNOMI GIA TO AN FENESE NEANIKI I OMORFI I OTI DIPOTE ALO EKTOS APO TO POTE APOKOMISES TIN NOOTROPIA SOU POTE EZISES TIN EFIVIA SOU. DEN SE IPOXREONI KANIS NA GERASIS KE NA GINIS PERI8ORIO
    APLA AS AFISOUME KE KANENAN ALO NA MILISI GIATI 8A KATALIKSOUME NA PINOUME KAFE I DIO MAS KE NA FONAZOUME SAN TOUS SINTAKSIOUXOUS
    EMIS REEEEEEEEEEEEE
    ESIS REEEEEEEEEEEEEEEE
    RE OUSTTTTTTTTTTTTTT
    :rotflmao:
    AFTO TO 8EMA POU SIZITAME KE POU TO GIRISES SE PROSOPIKO EPIPEDO GIATI FENETE OTI EXIS ANAGKI NA TRAVAS TIN PROSOXI TON ALON. (FENETE MIKRO DEN SE PROSEXANE OSO I8ELES )
    VARIEME NA TO SIZITISO ME AFTON TON TROPO KE DEN 8ELO NA SIZITISO GIA SENA EDO MESA

    VOI8IA VARE8IKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #52
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Πολύ γέρο όμως παρουσιάζεις τον εαυτό σου κι αυτό βγαίνει κάπως αρνητικά σ'αυτά που λες. Αν στα 40 αυτοαποκαλείσαι γέρος... στα 70, 80 και βάλε τι θα λές; Εν τέλει θεωρείς πως ό,τι είχες να πάρεις και να δώσεις σ'αυτό τον κόσμο έχει εξαντληθεί και μόνο ως παρατηρητής έχεις θέση; Δεν είναι έτσι... καλά τα λέει η nefeli...
    AGAPITE FILE EFXARISTO POU 8IGIS ETSI TO 8EMA KE MOU ARESI NA TO SIZITISO ME AFTON TON TROPO. KITAKSE PALIA IPIRXE O SEVASMOS PROS TOUS MEGALITEROUS KE POTE DEN EVLEPES SE MIA KAFETERIA MIKROUS 16ARIDES ME 25ARIDES MAZI KE AN ITAN KANENAS KA8OTAN KE AKOUGE KE DEN EVGAZE MILIA. AFTO VEVEA EMIS ME TSAMPOUKA KE 8RASOS TO KATARIPSAME ISVALAME STA MAGAZIA ME MEGALOUS TO PEZAME EKSIPNI KE APORIPSAME AFTIN TIN NOOTROPIA OMOS AFTO DEN SIMENI OTI ONTOS KSERAME KE TI MAS GINETE APLA EPIDI IMASTAN POLI EPIKRATISAME AFTO INE MIA NOOTROPIA EPIDI IMASTE POLI EPIKRATOUME EXOUME DIKIO KLP
    TI 8ELO NA PO OTI IME SE MIA 8ESI POU EXO NA MA8O POLA PRAGMATA AKOMI APO TIN ZOI ALA OXI APO SENA PX ALA APO ALOUS POU DEN INE EPI TOU PARONTOS NA 8IKSO TORA KAT EPEKTASI ESI KE ALI SAN KE ESENA KALO 8A ITAN NA AKOUTE PERISOTERO KE NA ROTATE PERISOTERO KE AS ISTE POLI KE AS NOMIZETE OLOI TO IDIO KE OTI TA KSERETE OLA IDI. EGO ME TIN AGAPITI NEFELI KATAGOMASTE APO ALI GENIA KE OSO TIXERI IMASTE EMIS POU MAS SINANASTREFESTE KE EXOU EPAFI ME NEOUS AN8ROPOUS KE OXI ROUXLES TIS ILIKIAS MAS ALO TOSO TIXERI ISTE KE ESIS POU MAS EXETE KONTA SAS GIATI AN ARXISETE NA AKOUTE 8A MA8ETE POLA PRAGMATA KE ISTE ARKETA EKSIPNI NA KATALAVETE PIOI APO MAS AKSIZOUN TIN PROSOXI SAS KE PIOI INE APLA ANORIMI KE GIRNOUN PISO NA KSANAZISOUN TIN EFIVIA TOUS POU GIA KAPIO LOGO KSEXASAN I DEN MPOROUSAN NA ZISOUN NEOI. TO OTI EXI DIKIO I NEFELI SE KATI AFTO EKFRAZI TON EAFTO TIS. KE ESI 8A I8ELA PERISOTERO NA AKOUS
    KE EPISIS OREO STILAKI STIN FOTO AN ISE ESI
    KE AN EXIS KATI EPI TIS OUSIAS NA SIZITISOUME EDO IME KE AKOUO ALA OS DIKASTIS I ENORKO KINO MIN MOU MILAS
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Το τσάι το πίνω με ουίσκι και καφέ πίνω μπεζ

    ΄Αντε μαζί σου να έπινα πολλά τσίπουρα μπα και χαλαρώσεις και μου πεις τα απωθημένα που χαρακτηρίζουν την δική σου νοοτροπία και σε κάνουν να μιλάς έτσι……………………………….
    Δικαίωμα σου να βγάζεις συμπεράσματα υποχρέωσή σου να επιχειρηματολογείς………………….


    Α τώρα περνάω την εφηβεία μου και πολύ μου αρέσει.

    Με πέντε αράδες ζητάς βοήθεια Ο.Κ. γαμώτο τι σου έκανα

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

    Φιλουμπίνια

    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  9. #54
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
    Το τσάι το πίνω με ουίσκι και καφέ πίνω μπεζ

    ΄Αντε μαζί σου να έπινα πολλά τσίπουρα μπα και χαλαρώσεις και μου πεις τα απωθημένα που χαρακτηρίζουν την δική σου νοοτροπία και σε κάνουν να μιλάς έτσι……………………………….
    Δικαίωμα σου να βγάζεις συμπεράσματα υποχρέωσή σου να επιχειρηματολογείς………………….


    Α τώρα περνάω την εφηβεία μου και πολύ μου αρέσει.

    Με πέντε αράδες ζητάς βοήθεια Ο.Κ. γαμώτο τι σου έκανα

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

    Φιλουμπίνια


    XAXAXAXAXAXAXAXA
    MOU 8IMISE POU PIGA STIN PITA NA GNORISO TA PEDIA KE GNORISA MIA SINADERFO POU TIN VLEPO MEN ALA DEN TIN KSERO
    DILADI 8ELO NA MILISO ME KANENAN NEO AN8ROPO ME KAMIA KENOURIA APOPSI
    TI NA MOU KANIS KALI MOU APO EMENA KINDINEVO MIN RIKSO KAMIA KOUTOULIA STIN O8ONI
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Τώρα αν μπω στη διαδικασία να απαντήσω μάλλον θα χαλάσουμε την αρχική ιδέα του post και δεν είναι σωστό. Θα πω δύο μόνο πράγματα:

    Πρώτον ότι τα 6 χρόνια που μας χωρίζουν δεν σε τοποθετούν σε άλλη γενιά, ειδικά στις ηλικίες που είμαστε τώρα και δεύτερον ότι πάντα έχεις κάτι να πάρεις από τους άλλους είτε είναι μεγαλύτεροι είτε είναι μικρότεροι αρκεί να έχεις ανοιχτό μυαλό και ευρύ πνεύμα. Μην τους ισοπεδώνεις όλους... δεν μου άρεσε αυτό το "άκου περισσότερο και μίλα λιγότερο ίσως μάθεις κάτι"... μπορεί να ισχύει, αλλά όχι περισσότερο από όσο ισχύει και για σένα και για όλους τους άλλους.

  11. #56
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Τώρα αν μπω στη διαδικασία να απαντήσω μάλλον θα χαλάσουμε την αρχική ιδέα του post και δεν είναι σωστό. Θα πω δύο μόνο πράγματα:

    Πρώτον ότι τα 6 χρόνια που μας χωρίζουν δεν σε τοποθετούν σε άλλη γενιά, ειδικά στις ηλικίες που είμαστε τώρα και δεύτερον ότι πάντα έχεις κάτι να πάρεις από τους άλλους είτε είναι μεγαλύτεροι είτε είναι μικρότεροι αρκεί να έχεις ανοιχτό μυαλό και ευρύ πνεύμα. Μην τους ισοπεδώνεις όλους... δεν μου άρεσε αυτό το "άκου περισσότερο και μίλα λιγότερο ίσως μάθεις κάτι"... μπορεί να ισχύει, αλλά όχι περισσότερο από όσο ισχύει και για σένα και για όλους τους άλλους.

    FILE MOU EGO DEN 8A MPORESO POTE NA GINO ASTRONAFTIS XIROURGOS DIEF8INTIS TRAPEZIS SKOUPIDIARIS GKARSONI ALA AFTO DEN SIMENI OTI DEN EXO KAPIA AKSIA SAN AN8ROPOS SAFOS KE EXO KE OPOS OLOI OI AN8ROPOI IME ENAS KE MONADIKOS KE SPANIOS KE AKSIOS KE AKSIOLOGOS OPOS OLOI MAS AFTO OMOS DEN ME VAZI STIN IDIA 8ESI ME OLOUS TOUS ALOUS OUTE AKSIONO EGO NA IME STIN IDIA 8ESI ME OLOUS TOUS ALOUS KE EPIDI 8EORO OTI IME EKSIPNOS OTI DEN KSERO TO ROTAO STIN SIGKEKRIMENI PERIPTOSI XORIS NA SOU XAIDEVO TA AFTIA SOU DINO MIA KSERI PRAGMATIKOTITA POU TIN KSERO KALA KE ZO KE IPARXO MESA APO AFTI KE ANTI NA AKOUS TI EXO NA PO PEZOUME PEXNIDIA EGOISMOU KE PROSOPIKOTITAS. KE NA MILAME GIA TO AN TA 6 XRONIA DIAFORAS INE IKANA NA MAS VALOUN SE APOSTASI KE SOU LEO OTI AN EFAGES TA XRONIA SOU STA 8RANIA NE INE IKANA NA MAS VALOUN SE APOSTASI
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    FILE MOU EGO DEN 8A MPORESO POTE NA GINO ASTRONAFTIS XIROURGOS DIEF8INTIS TRAPEZIS SKOUPIDIARIS GKARSONI ALA AFTO DEN SIMENI OTI DEN EXO KAPIA AKSIA SAN AN8ROPOS SAFOS KE EXO KE OPOS OLOI OI AN8ROPOI IME ENAS KE MONADIKOS KE SPANIOS KE AKSIOS KE AKSIOLOGOS OPOS OLOI MAS AFTO OMOS DEN ME VAZI STIN IDIA 8ESI ME OLOUS TOUS ALOUS OUTE AKSIONO EGO NA IME STIN IDIA 8ESI ME OLOUS TOUS ALOUS KE EPIDI 8EORO OTI IME EKSIPNOS OTI DEN KSERO TO ROTAO STIN SIGKEKRIMENI PERIPTOSI XORIS NA SOU XAIDEVO TA AFTIA SOU DINO MIA KSERI PRAGMATIKOTITA POU TIN KSERO KALA KE ZO KE IPARXO MESA APO AFTI KE ANTI NA AKOUS TI EXO NA PO PEZOUME PEXNIDIA EGOISMOU KE PROSOPIKOTITAS. KE NA MILAME GIA TO AN TA 6 XRONIA DIAFORAS INE IKANA NA MAS VALOUN SE APOSTASI KE SOU LEO OTI AN EFAGES TA XRONIA SOU STA 8RANIA NE INE IKANA NA MAS VALOUN SE APOSTASI
    Τώρα καλά όλα αυτά δεν διαφωνώ, αλλά εγώ είδα μία ωραία κουβέντα να γίνεται και είπα να κάνω ένα σχόλιο... δεν βλέπω κανένα παιχνίδι εγωισμού και προσωπικότητας σε αυτό. Εκτός και αν το "ακούω τι λες" σημαίνει ότι δεν πρέπει και να επεμβαίνω...

    Τα 6 χρόνια διαφοράς τα ανάφερα γιατί δεν νομίζω ότι δικαιολογούν την απάντηση σου αυτή:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    EGO ME TIN AGAPITI NEFELI KATAGOMASTE APO ALI GENIA

  13. #58
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Τώρα καλά όλα αυτά δεν διαφωνώ, αλλά εγώ είδα μία ωραία κουβέντα να γίνεται και είπα να κάνω ένα σχόλιο... δεν βλέπω κανένα παιχνίδι εγωισμού και προσωπικότητας σε αυτό. Εκτός και αν το "ακούω τι λες" σημαίνει ότι δεν πρέπει και να επεμβαίνω...

    Τα 6 χρόνια διαφοράς τα ανάφερα γιατί δεν νομίζω ότι δικαιολογούν την απάντηση σου αυτή:
    DILADI IMASTE APO TIN IDIA GENIA
    TIS DEKARES TIS PROLAVES?
    KE EMPASI PERIPTOSI UA SIZITISOUME TIPOTA GIA TIS AN8ROPINES SXESIS I 8A PROSPAUIS NA MOU APODIKSIS OTI IMESTE SINOMILIKI?
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Οκ ξέχνα το... νόμιζα ότι θα είχαμε συνεννοηθεί μέχρι τώρα.

    Τις δεκάρες τις θυμάμαι αμυδρά, ξεχασμένες σε κάτι τασάκια στο σπίτι γιατί εγώ δεν τις χρησιμοποίησα ποτέ. Μου αφαιρώ λοιπόν οικειοθελώς το λόγο και πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί ωραία η κουβέντα αλλά έχασα όλη τη μέρα έτσι.

    Θα ξαναμπώ το βράδυ να μιλήσω με κανέναν της ηλικίας μου.

    So long...

  15. #60
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Γεια σας παλιανθρωποι!
    Θα με βρει συμφωνο η αποψη πολλων που εν ολιγοις λεει.....
    μου κάνει το θυληκο???εχει κατι να πει??? με συγκινει???? εχει παλμο????? Προχωραω να το γνωρισω καλυτερα!!!!
    Δεν(ολα τα παραπανω).... αντιο σας.... σε καποιον θα κανει, δε μπορει.
    Το αντίστοιχο για τα αρσενικα!
    Ούτε σανιδες βρεγμενες ουτε τιποτα....
    Always made to mean nothing

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. και κάτι για τις γυναίκες του φόρουμ
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2014, 23:59
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2009, 09:35
  3. να και κατι απο ομαδα εψιλον
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 16:18
  4. ξερει κανεις να ρυθμιζει αναρτησεις για yzf r6 2003???
    από alfa156 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 19:15
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2004, 09:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF