Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 106

Θέμα: Suzuki address 125 ?

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    μολις τωρα πηρα τη Suzuki τηλεφωνο και μιλησα με τον μηχανικο που μου αλλαξε το σασμαν. τον ρωτησα αν τα προβληματικα σασμαν που αλλαζουν αντικαθισοτουνται με καινουργια σασμαν νεας σχεδιασης και μου ειπε πως δεν η Suzuki δεν εχει σχεδιασει νεο βελτιομενο σασμαν και οτι απλα σου βαζουν ενα ιδιο οπως το χαλασμενο, απλα καινουργιο. οποτε παλι η ιδια μ@λ@κια. και να φανταστειτε οτι αν χαλασει μετα την εγγυηση, σε περιπτωση που ξαναχαλασει το σασμαν, πραγμα πολυ πιθανον, κοστιζει 500 ευρουλακια, τα οποια εγω προσωπικα δεν δεν τα βρισκω καθε μερα στο δρομο, φανταζομαι πως ουτε κι εσεις. παιδια εγω θα το πουλησω το ρημ@δι και θα παρω αλλο. ειμαι αναμεσα στο Yamaha crypton x και στο Lifan sport 125.

  2. #47
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    φίλε εμένα το μηχανάκι μου αρέσει πολύ για να το δώσω και επειδή δεν έχω κάποιο άλλο πρόβλημα, αντιθέτως είμαι ευχαριστημένος, δεν σκέφτομαι κάτι για την ώρα. άλλωστε έχει εγγύηση 2 χρονάκια, οπότε έχω καιρό ακόμα. βλέποντας και κάνοντας.....
    κανένας άλλος με address παιδιά; η γνωμη σας είναι καλοδεχούμενη!

  3. #48
    Καλώς τα παιδιά Το avatar του/της liospi
    Εγγραφή
    18/10/2004
    Μηνύματα
    267
    Και εγώ το έχω ένα 4μηνο τώρα, 5.000 χλμ.
    Δεν μου έχει κάνει "κιχ", και ο κινητήρας δουλεύει "χαρτί"

    -το θεωρώ και το πιο όμορφο παπί

  4. #49
    Ξαναπροσλήφθηκααααα!!!! Το avatar του/της micele
    Εγγραφή
    29/06/2007
    Μηνύματα
    72
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    μολις τωρα πηρα τη Suzuki τηλεφωνο και μιλησα με τον μηχανικο που μου αλλαξε το σασμαν. τον ρωτησα αν τα προβληματικα σασμαν που αλλαζουν αντικαθισοτουνται με καινουργια σασμαν νεας σχεδιασης και μου ειπε πως δεν η Suzuki δεν εχει σχεδιασει νεο βελτιομενο σασμαν και οτι απλα σου βαζουν ενα ιδιο οπως το χαλασμενο, απλα καινουργιο. οποτε παλι η ιδια μ@λ@κια. και να φανταστειτε οτι αν χαλασει μετα την εγγυηση, σε περιπτωση που ξαναχαλασει το σασμαν, πραγμα πολυ πιθανον, κοστιζει 500 ευρουλακια, τα οποια εγω προσωπικα δεν δεν τα βρισκω καθε μερα στο δρομο, φανταζομαι πως ουτε κι εσεις. παιδια εγω θα το πουλησω το ρημ@δι και θα παρω αλλο. ειμαι αναμεσα στο Yamaha crypton x και στο Lifan sport 125.
    μισό λεπτάκι ρε φιλαράκι όταν φτιάχνεις κάτι εντός εγγυησης το ξέρεις οτι αυτοματα ανανεώνετε για άλλον 1 χρόνο τουλάχιστον η συγκεκριμένη εργασία-ανταλλακτικό??διορθώστε με εάν κάνω λάθος .

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από micele
    μισό λεπτάκι ρε φιλαράκι όταν φτιάχνεις κάτι εντός εγγυησης το ξέρεις οτι αυτοματα ανανεώνετε για άλλον 1 χρόνο τουλάχιστον η συγκεκριμένη εργασία-ανταλλακτικό??διορθώστε με εάν κάνω λάθος .

    οκ, ας πουμε οτι εχεις δικιο και οτι η εγγυηση ανανεωνεται στο σασμαν. δεν ειναι ομως χαζομαρα καθε τοσο να πηγαινεις να σου ανοιγουν το μοτερ σαν πεταλουδα για να σου αλλαξουν το σασμαν;
    πιστευεις οτι κανει καλο το συνεχες ανοιξε-κλεισε του κινητηρα;

  6. #51
    Ξαναπροσλήφθηκααααα!!!! Το avatar του/της micele
    Εγγραφή
    29/06/2007
    Μηνύματα
    72
    σίγουρα δεν κάνει καλό όπως επίσης μπορει να σου πει ο μηχανικός κοιταξε να δεις αλλαξα κατι αλλο αυτην την φορά στο σασμάν που δεν ειναι στην εγγυηση κτλ κτλ κτλ και να σε βάλει να πληρώσεις και καλά.
    το ξέρω είναι σπασιμο νέυρων

  7. #52
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    Παιδιά σε μένα δεν πειράχτηκε ο κινητήρας. ούτε καν το κιβώτιο. ένα στρογγυλό εξάρτημα άλλαξαν το οποίο μου είπαν είναι ο δηγός που μπαίνουν οι ταχύτητες. δεν πρέπει να μιλάμε για το ίδιο πράγμα. δεν υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο ακριβό.
    ρώτησα και άλλον ένα με address, 2500 km 8 μήνες. μέχρι τώρα τίποτα....

  8. #53
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    εχει κανεις σας αποψη για το kymco straight 150?

  9. #54
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    Παιδιά σε μένα δεν πειράχτηκε ο κινητήρας. ούτε καν το κιβώτιο. ένα στρογγυλό εξάρτημα άλλαξαν το οποίο μου είπαν είναι ο δηγός που μπαίνουν οι ταχύτητες. δεν πρέπει να μιλάμε για το ίδιο πράγμα. δεν υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο ακριβό.
    ρώτησα και άλλον ένα με address, 2500 km 8 μήνες. μέχρι τώρα τίποτα....
    με 2500 χλμ ειναι ακομα μωρο το μηχανακι, κανε αλλα 10000 και τα ξαναλεμε αν θα εχεις την ιδια γνωμη. κι εγω ημουν πολυ ενθουσιασμενος μεχρι τα 12000 που με εγκατελειψε το σασμαν.

  10. #55
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    αααααααχχχχ ρε kaze-r, αθανατο.......

  11. #56
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    με 2500 χλμ ειναι ακομα μωρο το μηχανακι, κανε αλλα 10000 και τα ξαναλεμε αν θα εχεις την ιδια γνωμη. κι εγω ημουν πολυ ενθουσιασμενος μεχρι τα 12000 που με εγκατελειψε το σασμαν.
    δεν έχεις άδικο σαυτό που λες.απλά λέω ότι αφού σαρέσει το παπι μην κάνεις βιαστικές κινήσεις.
    μπορεί πράγματι να είναι τυχαίο γεγονός....
    μην νονίζεις, και γω προβληματίζομαι. γι αυτό και ζήτησα γνώμες...

  12. #57
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    δεν έχεις άδικο σαυτό που λες.απλά λέω ότι αφού σαρέσει το παπι μην κάνεις βιαστικές κινήσεις.
    μπορεί πράγματι να είναι τυχαίο γεγονός....
    μην νονίζεις, και γω προβληματίζομαι. γι αυτό και ζήτησα γνώμες...
    φιλε κωστα, ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω. σκεφτομαι και το αλλο, οτι οσο περναει ο καιρος, το μηχανακι χανει την μεταπωλητικη του αξια. δεν ξερω, να ζω συνεχεια με το αγχος οτι μπορει να μου ξαναχαλασει; δεν ξερω.....

  13. #58
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    φιλε κωστα, ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω. σκεφτομαι και το αλλο, οτι οσο περναει ο καιρος, το μηχανακι χανει την μεταπωλητικη του αξια. δεν ξερω, να ζω συνεχεια με το αγχος οτι μπορει να μου ξαναχαλασει; δεν ξερω.....
    στη θέση σου θα έπερνα και στον sfakianaki/εξυπηρ.πελατών θα έλεγα την περίπτωση να δω τι πολιτική έχουν για την κάλυψη επαναλαμβανόμενης ζημιάς, εκτός εγγύησης. και αν ισχύει αυτό που έγραψε ο micele πιο πάνω. έτσι για να ξέρω τουλάχιστον.

  14. #59
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    στη θέση σου θα έπερνα και στον sfakianaki/εξυπηρ.πελατών θα έλεγα την περίπτωση να δω τι πολιτική έχουν για την κάλυψη επαναλαμβανόμενης ζημιάς, εκτός εγγύησης. και αν ισχύει αυτό που έγραψε ο micele πιο πάνω. έτσι για να ξέρω τουλάχιστον.
    έπΑΙρνα παιδιά, όχι έπΕρνα. μου βγήκε το μάτι!!!

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    έπΑΙρνα παιδιά, όχι έπΕρνα. μου βγήκε το μάτι!!!
    δηλαδη;

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κατανάλωση Kawasaki joy-r 125 vs Suzuki address 125 vs Deytona Nova 100
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2010, 19:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF