Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 243

Θέμα: Dοοhan-Rossi και λοιποι μικροί θεοί

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Δε μου λετε ρε παιδια τι ακριβως ειναι η περιφημη "βαρβατιλα", να καταλαβω δηλαδη! Μαγκια; Τσαμπουκας; Θαρρος; @@; Μυαλο; Ψυχραιμια; Παθος;

    Αν δεν κανω λαθος αυτα και τοτε και τωρα και στο μελλον ελαχιστοι τα εχουν και ειναι οι πρωταθλητες, ειτε στους αγωνες ειτε στη ζωη.

    Εκτος αν λεγοντας βαρβατιλα εννοειτε βρωμια, τετραγωνα πηγουνια, να φτυνεις και να ξυνεις τ'@@ μπροστα στις καμερες, να λιωνεις στο ποτο/ντοπα και να παιζεις μπουνιες μ'οποιον δε γουσταρεις τη φατσα του.

    Σ'αυτη τη περιπτωση .....χαρισμα σας η βαρβατιλα


    Ναι αλλα για να εχει καποιος αποψη πρεπει ΚΑΙ να εχει ανοιχτο μυαλο σε ολη τη διαρκεια της ζωης του κι οχι καποια στιγμη να κατεβασει ρολα και να μεινει κολλημενος σ'αυτα που του αρεσαν οταν ολα ηταν ωραια...



    Οντως, προφανως ο Ροσι και οι συναδελφοι του ειναι μαλθακα παιδακια που μεγαλωσαν με PS κι οχι ανθρωποι παθιασμενοι με αυτο που κανουν που δουλευουν σα σκυλια 11 μηνες το χρονο 10 χρονια τωρα βελτιωνοντας την τεχνικη τους, τη φυσικη τους κατασταση, το 2/4τροχο που καβαλανε, σπαζοντας κανενα κοκαλο που και που και τρεχοντας σε αγωνα 5 μερες μετα, κι αυτο το τζαπονι που σκοτωθηκε πρν 1-2 χρονια δε μετραει, ουτε κατι ξενερωτοι λαπαδες που τρεχουν στο Isle of man μετρανε, γιατι και να σκοτωνονται μεγαλωσανε με PS και αντι για αφισες εχουν wallpaper!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ..................

    Στήν άρχή τά μπέρδεψες...........διάβασε καλά ..........ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΒΑΡΒΑΤΙΛΕΣ.....
    Άπλά συμφώνησα σέ ένα κείμενο πού μιλάει γιά..........
    ΑΔΕΡΦΕΣ............
    Άκουσες χθές τό βράδυ στή Eurovision.......???????
    Μέ πόση φυσικότητα καί καμάρι ό έκφωνητής άνήγγειλε ότι..........
    Ο ΠΗΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΣ.........!!!!!!!!!!!!
    Έκείνος ό καρνάβαλος μέ τό κόκκινο σχιστό φόρεμα...

    Τώρα γιά τό άλλο θέμα δίκαιο έχεις..........μπορεί νά είμαι κολλημένος στό παρελθόν......
    ΤΟ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ..........δηλαδή νά έχω λάθος άποψη........!!!!!!

    ΕΣΥ ΟΜΩΣ..........καί ό κάθε έσύ...........μπορείς νά έχεις άποψη............????????

    ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΔΑΚΙΝΟ.......ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΧΝΟΥΔΙ.....???
    ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΜΑΤΑ.........ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΖΕ ΝΤΟΜΑΤΑ...???
    ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ................ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ...........ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕΣ..........??????????????????


    Έγώ είδα καί έζησα καί τούς όδηγούς τού 70 καί τά ρομποτάκια μέ τά χαπάκια τού 2000....
    αύτούς πού γυμνάζονται σκληρά όπως λές ............αύτούς πού στά 18 έχουν πάρει .....
    καμμιά 5-6 παγκόσμια,καί στά 25-26 ....ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΕΣ.........
    ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΡΟΥΦΗΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.......!!!!!!!


    Φυσικά καί μπορείς νά έχεις άποψη γιά τή γενιά σου............
    Άσε όμως καί μένα νά έχω.........ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ............
    γιά τούς.............ΘΡΥΛΟΥΣ..........πού είδα νά τρέχουν............

    ΚΑΙ Ο ΝΤΟΥΧΑΝ..............μέ τόν τρελλό...ΣΒΑΝΣ..........καί έκείνη τήν παρέα..............

    ΗΤΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ.............ΜΕΓΑΛΟΙ..........


    Τώρα πιά όταν ό πιτσιρικάς ....ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ότι ύπάρχει .....ΖΩΗ.............άρχίζει καί τό σκέφτεται
    καί καταντάει...............σάν τό Ρόσσι.............
    ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ.............
    γιαυτό καί ή ίστορία τους νωρίς άρχίζει ,νωρίς τελειώνει............ΔΙΟΤΙ........όταν μπαίνει στή
    μέση ή λογική καί ό φόβος ................τότε τραβάς ....ΒΟΥΤΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΥΡΟ.........
    ΚΑΙ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.............!!!!!!!!!!
    Άνθρώπινη φύση γάρ.....................

    ΥΓ. Φοβερός ό Ρόσσι τήν πρώτη χρονιά πού πήγε στήν πεθαμένη Γιαμάχα καί τούς έσκισε
    μέ μηχανάκι......ΠΤΩΜΑ........τότε μάλιστα.....άλλά ήταν πολύ λίγο......!!!!!!

  2. #47
    To MotorsTV στην ΝΟVA έχει κάτι αφιερώματα σε αγώνες των 70 & 80 είχα δεί κάποιους και έμεινα
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΕΣΥ ΟΜΩΣ..........καί ό κάθε έσύ...........μπορείς νά έχεις άποψη............????????

    ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΔΑΚΙΝΟ.......ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΧΝΟΥΔΙ.....???
    ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΜΑΤΑ.........ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΖΕ ΝΤΟΜΑΤΑ...???
    ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ................ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ...........ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕΣ..........??????????????????

    iriniaa ΕΛΕΟΣ !!!!

    Αδελφες υπήρχαν πάντοτε. Η διαφορά είναι ότι δεν τολμούσαν να το πουν και άφηναν μουστάκια.

    Γ@μιούνται τα ροδάκινα με το χνούδι γιατί μ΄ανατριχιάζουν.
    Όλοι έχουμε κάποιον γνωστο με μποστάνι που μας στελνει ντομάτες που μυρίζουν και αυγά με κουτσουλιές.

    Κοιτα λίγο την εποχή σου, γιατί αν δεν την καταλαβαίνεις, είναι κακό σημάδι.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    τι σημαινει δλδ οποιος δν εζησε δν μπορει να εχει αποψη??

    τοτε ολοι οι ιστορικοι ειναι ενα ματσο μαλακες!

    τεσπα, χαρακτηριστικο νομιζω της πιο παλιας εποχης ηταν οχι το παραπανω ταλεντο, αλλα τα παραπανω @@.

    λιγοι, σημερινοι, εχουν πολυ τσαμπουκα κ θρασος..

    εκτος απ το ροσσι, που εχει μεγαλωσει πια, ενας απ τους νεους που φαινεται να εχει τετοιο χαρακτηρα ειναι ο χορχε λορενθο....ειναι λιγο τρελος.....

    (τον παραδεχομαι αλλα μου τη σπαει.ειμαι ντοβι στα 250.)

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    iriniaa ΕΛΕΟΣ !!!!

    Αδελφες υπήρχαν πάντοτε. Η διαφορά είναι ότι δεν τολμούσαν να το πουν και άφηναν μουστάκια.

    Γ@μιούνται τα ροδάκινα με το χνούδι γιατί μ΄ανατριχιάζουν.
    Όλοι έχουμε κάποιον γνωστο με μποστάνι που μας στελνει ντομάτες που μυρίζουν και αυγά με κουτσουλιές.

    Κοιτα λίγο την εποχή σου, γιατί αν δεν την καταλαβαίνεις, είναι κακό σημάδι.

    ΜΠΡΕ ΣΥ................

    Μήπως γίναν λίγες παραπάνω οί άδελφούλες....??????

    Ρέ σύ ....ΔΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ............τό πρόβλημα μου δέν είναι τό πόσες είναι
    οί άδερφές ..........
    ΚΡΙΜΑ...........

    Τό μποστάνι βγάζει μαρούλια καί όχι ντομάτες........!!!!!!!!

    FUN...........τής ρεμούλας ,τής άπάτης,τού fast food,τής άρπα κόλα,τού γαμισιού στά όρθια,
    τών άνέραστων,...............καί τού........
    ΜΑΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΤΑΙΖΩ..................

    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ............

    Έσείς όμως νά προσέχετε............γιατί στό τέλος θά καταντήσετε όλοι νά κάνετε σημαία τόν....
    ΚΑΤΜΑΝ.........καί τόν............ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ........ΒΑΣ........ΒΑΣ.........!!!!!!!!!!


  6. #51
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
    τι σημαινει δλδ οποιος δν εζησε δν μπορει να εχει αποψη??

    τοτε ολοι οι ιστορικοι ειναι ενα ματσο μαλακες!

    τεσπα, χαρακτηριστικο νομιζω της πιο παλιας εποχης ηταν οχι το παραπανω ταλεντο, αλλα τα παραπανω @@.

    λιγοι, σημερινοι, εχουν πολυ τσαμπουκα κ θρασος..

    εκτος απ το ροσσι, που εχει μεγαλωσει πια, ενας απ τους νεους που φαινεται να εχει τετοιο χαρακτηρα ειναι ο χορχε λορενθο....ειναι λιγο τρελος.....

    (τον παραδεχομαι αλλα μου τη σπαει.ειμαι ντοβι στα 250.)

    ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ..........ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.........


    Πολύ άπλοικός ό τρόπος σκέψης..........

    Άκόμα καί έδώ όμως έχω νά σού πώ .........έσύ κι έγώ έχουμε πιό πλήρη άπόψη γιά τόν
    Κολοκοτρώνη ή ό Μακρυγιάννης.......!!!!!!!?????????

    Άσε λοιπόν τήν ίστορία στή θέση της καί πές μου ποιός έχει πιό πλήρη άποψη.........αύτός πού
    βιώνει ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ κάτι, ή αύτός πού τό άκούει ,τό διαβάζει κ.λ.π.......??????????

    Λές νά ξέρουνε τό Ρόσσι μετά άπό 100 χρόνια καλύτερα άπό σένα οί....ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ...????

    Δέν είναι κακό νά άκούς κάτι άπό μεγαλύτερο...........ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ..........τά ξέρουμε όλα.....
    ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ..........
    Έξάλλου λογικό δέν είναι νά θαυμάζω καί νά μένω στήν έποχή μου..???????
    Τήν άποψη μου κατέθεσα.........δέν άπαιτώ νά σέ πείσω γιά τίποτε.........
    Ότι καί νά πείτε όμως ,άλλη έποχή .......ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΩΙΚΗ.........αύτό είναι γεγονός.......
    Μέχρι κι οί άδερφάδες, δέ βγαίνανε νά παντρευτούν στήν Όλλανδία ούτε κερδίζανε στή
    Eurovision............!!!!!!!!!!


  7. #52
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    Τώρα πιά όταν ό πιτσιρικάς ....ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ότι ύπάρχει .....ΖΩΗ.............άρχίζει καί τό σκέφτεται
    καί καταντάει...............σάν τό Ρόσσι.............
    Κοίτα να δεις κατάντια..Κρίμα..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  8. #53
    ο παλιος ειναι αλλιως αλλα ονεος ειναι ωραιος


    :rotflmao: ροσι ροσι ροσι:wacko:
    http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=15851

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    ΧΑΣΜΑ ΓΕΝΕΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟ WWW.MOTO.GR.....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    ιρινιαα σιγουρα καποιος που το ζει ειναι διαφορετικα απο καποιον που το διαβαζει μετα.

    γι αυτο εβαλα κ τα γαμωτικον στο παραδειγμα.

    υπαρχει ενα σαιτ το racing-underground.com που υπαρχουν σε τορρεντς παρα πολλοι αγωνες μηχανοκινητου αθλητισμου............δν το χω ψαξει, αν ομως εχει αγωνες κ εκεινης της εποχης, εννοειται πως θα τους κατεβασω ολους να γεμισω σκληρους.........τουλαχιστον ετσι θα το εχω ζησει κ γω αν κ παλι δν θα ναι το ιδιο.......τωρα δν εχω χρονο γι αυτο δν εχω κατεβασει τπτ ακομα, αλλα το σαιτ ειναι απιστευτο κ αξιζει ειναι ολοι οι αγωνες φ1,τζιπι τα παντα κ σε πολυ καλη ποιοτητα απ οτι εχω δει μεχρι τωρα.

  11. #56
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Κοίτα να δεις κατάντια..Κρίμα..

    ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΡΟΦΗ.................


    Καί έχασε τόν τίτλο..........

    ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ..........
    Έσύ τί λές,τού τελείωσε τό λάστιχο....?????

    Όταν φίλε Λάμπρο τρώς τήν πίεση καί πέφτεις έκεί πού ....ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.....
    στό τέλος τού τέλους.........
    έχεις άρχίσει νά τό.......ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.........ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....!!!!!!

    Όσο γιά τό κατάντησε........φυσικά καί είχε άλληγορική σημασία........άν έσύ
    θέλεις νά άπομονώνεις μιά λέξη άπό όλόκληρο κατεβατό γιά νά κάνεις
    λογοπαίγνιο.........
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ.........


    Έπί τής ούσίας έχεις νά πείς κάτι....?????????

    Διαφωνείς στό ότι ό άνθρωπος έχασε τήν αύτοσυγκέντρωση του.........άπό κάποιους
    λόγους πού έγώ θεωρώ ότι είναι........
    ΚΟΡΕΣΜΟΣ---ΚΟΠΩΣΗ----ΦΟΒΟΣ----.........λόγω τής πίεσης πού έχει φάει άπό τά 12 του....???




  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    ναι..δν ηταν ο ροσσι που οδηγουσε εκεινη την κυριακη στη βαλενθια.......πρεπει να ενιωθε τρομερη πιεση κ αγχος κ ψυχολογικα θα ηταν σκ@τα.

    αν επαναληφθει παρομοιο σκηνικο φετος νομιζω θα ειναι κουλ..για περυσι εφταιγε ο πεντροζα που του γ@μηθηκε η ψυχολογια...αν δν γινοταν η φαση στο εστοριλ οι ρολοι θα ηταν αντιστροφοι...των χευντεν - ροσσι..

  13. #58
    ολοι οι μεγαλοι οδηγοι κανουν λαθοι οταν δεν ειναι συγκεντρωμενοι,
    απλως το λαθος του rossi εγινε στο χειροτερο δυνατο σημειο
    του πρωταθληματος
    ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.
    ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΑΝ ΟΧΙ
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ.

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ......Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ....

    Πάλι στό κρίσιμο σημείο......??????

    Άλλά καί τά 343 χιλ.............τελικής τού Ducati.........ΓΑΜΕΩ---ΓΑΜΩ....!!!!!!!

    Τόν Λορένθο........πού λέει καί ό φοβερός έκφωνητής.....τόν είδατε...?????
    ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ....??????

    Άπό τά πόσα τούς βάζουν πάνω στά μηχανάκια...????

    Στά 25 είναι βετεράνοι.........ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟ....!!!!!



  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    ο λορενθο οπως κ ο μπαουτιστα με τις απριλια επωφεληθηκαν της χαραξης της πιστας για να μεινουν μπροστα απ το ντοβι,που στα φρενα φαινοταν η υπεροχη του..κατι σαν ροσσι-ντουκατι..

    κ οι τρεις πρεπει να ναι καπου 21-22..οσο κ ο πεντροζα με το στονερ..

    θα επρεπε δλδ να ειναι μεγαλυτεροι?

    γιατι?

    ο ροσσι βγηκε στα χορταρια κ στην τουρκια κ στην κινα....στη δευτερη περιπτωση δικαιολογειται, προσπαθουσε να περασει....στην τουρκια εκανε το λαθος κ εμεινε 5ος.

    αν κ απ οτι βλεπω..στους πρωτους γυρους που δν εχουν βρει ακομα το ρυθμο τους οι οδηγοι, ο πρωτος συμβαινει να χασει το σημειο φρεναρισματος ή να ανοιξει τη γραμμη του κλπ..

    το επαθε κ ο λορενθο στην κινα στον πρωτο γυρο στην πισω ευθεια.....αλλα ανεκαμψε..

    ...ελπιζω ο ντοβι οταν με το καλο παει στη μεγαλη κατηγορια να παρει τη θεση κανενος χευτεν ή καπιροσσι ή εντουαρντς...εργοστασιακο μηχανακι....ειναι μεγαλος πιλοτος...

Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF