Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας: ΚΤΜ και αξιοπιστία

Ψηφοφόροι
182. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε
  • Είμαι ή ήμουν ιδιοκτήτης KTM και τα KTM είναι αξιόπιστα.

    67 36,81%
  • Είμαι ή ήμουν ιδιοκτήτης KTM και τα KTM είναι αναξιόπιστα και ζημιάρικα.

    12 6,59%
  • Δεν θα αγόραζα ποτέ KTM γιατί χαλάει.

    15 8,24%
  • Θα ήθελα να έχω KTM, γιατί είναι πανέμορφο και βρωμόγκαζο, αλλά φοβάμαι.

    35 19,23%
  • Θεωρώ τα KTM τόσο αξιόπιστα που άνετα θα αγόραζα ένα.

    28 15,38%
  • Δεν εχω ιδέα απο μηχανάκια κι απλά τρολάρω.

    9 4,95%
  • Είχα/εχω/θελω να έχω ΚΤΜ για τις δυνατότητες που έχει, άσχετα αν είμαι κουλός.

    16 8,79%
Σελίδα 4 από 12 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 173

Θέμα: KTM και αξιοπιστία

  1. #46
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    @drbig κάνεις το λάθος και ταυτιζεις την kTM με τον lc8

    1. Ζητάει το μάνιουαλ τσεκάρισμα βαλβίδες και συσφίξεις παντού στα 1000χλμ μετα το στρώσιμο ναί ή όχι; Κάθε ποτε τσεκάρεις βαλβίδες; Αυτο δεν ειναι συχνότερη και περιπλοκότερη συντήρηση εκ φυσεως κ αρχιτεκτονικής v2 αν θες;;

    2. Βίδες που κλωτσάνε, τρομπες που κλάνουν, ιδιαίτερες συσφίξεις και φλάτζες που δακρύζουν απο παντού, παραφλου που χάνονται, λάδια που εξαφανίζονται.... είναι ο lc8 ιδιαίτερα μαζεμενος και ελαφρυς κινητήρας αυτο έρχεται με αντιτιμο. Με ενα ροποκλειδο στο χέρι πρεπει να εισαι... Ο κάθε μάστορας έχει και την δική του πατέντα αντιμετώπισης προβλήματος! ναι ή ου;

    3. Μέχρι πρότεινος δεν μπορούσες να βαλεις αλλες εξατμίσεις εκτος ακρα και να τι2ς αγοράσεις και απο την ΚΤΜ. Αυτο ειναι μειονεκτημα ή οχι; Ενας χάρτης ακρα για ολο το κόσμο. Το ίδιο και για ποδιές, για μανέτες κλπ κλπ Στην διάθεση του μάστορα να σου περασει στην εγγυηση την τρομπα λαδιου (να σου βαλει μια μεταχειρισμενη που θα κρατησει παραπανω δηλαδη) οταν η εβολουσιον ποια ηταν θυμαμαι εκανε κανα 130ρι δολαρια... Εμμονες σε magurες αμφίβολης διάρκειας. Και άλλα πολλά... Εξηγείστε μου γιατι τόσα χρόνια η ΚΤΜ δεν εχει λύσει το θέμα κάτω τρόμπας;;;

    4. Δεν καταλαβαίνεις μεχρι πρότεινος παλι οτι το μικρο δικτυο ήταν πρόβλημα; Σκέψου ενα παιδι στα Γρεβενα ξερω γω που του σκαγε η τρόμπα τι θα'λεγε...; Μιλάω για πριν 10 χρόνια. Εδω κανατε θρεντάρες με τον μαστορα και μαστουρα και ακόμα άκρη δεν ειχε βγει.

    Δεν μπαίνω καν στα μονοκύλινδρα και στις κεφαλές κλπ..

    Ξαναλέω, το συμπέρασμα είναι οτι για την χρήση που υπόσχονται τα κτμ θέλουν και ψαγμένο χρήστη. Οπως προειπώθηκε πολλά παιδιά δεν το κατέχουν αυτό ή κάνουν 5Κ χλμ το χρόνο άσφαλτο. Τι να πάθει με τέτοια χρήση; Φυσικά και αν θεραπεύσεις ολα τα θεματάκια είσαι 90% καλυμένος αλλα όλο αυτό ερχεται με ενα κοστος διαβασματος/πειραματισμού/γνωσεων/οικονομικης δυνατότητας που αν θες δεν το κατέχουν ολοι!


    ΥΓ: Εχω ενα στρομα με 82Κ χλμ και δεν του εχω τσεκάρει ακομα βαλβίδες. Εκτός απο τα ψυχολογικά της οδηγησης του δεν μου εχει ζητήσει τίποτε. Λάδια φίλτρα και μια ντίζα συμπλεκτη ολα μονος μου. Μαστοροδιώχτης! Μπορώ να ξεκινησω ανα πάσα στιγμή και να κάνω όποιο ταξίδι θες. Τέτοια σιγουριά. Κάντο σε ενα ΚΤΜ αυτο, πήδα ενα γενικό και αν δεν το πάρεις σε τευχη να μην με λενε εμενα σταμπακα...
    Ban 'em all

  2. #47
    σταμπάκιε, είσαι προκατειλημμένος και δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνει "μηχανάκι με χαρακτήρα"




    σε πάω ρε

  3. #48
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Προκατειλημενος θα μουν αν δεν ειχα ποτέ ΚΤΜ. Ε ειχα 2. Ενα SDR k 950SM ειδικά μηχανάκια και τα 2. Δεν τα κατεβαζω απο το κεφάλι μου. Στο μέλλον δεν θα χα πρόβλημα να ξαναπάρω μιας και έχουν αλλάξει άρδην οι εποχές/οι μάρκες και τα χαρακτηριστικά τους. Ξέρω ομως τι και πως. Ακομα θεωρω το sd990 sexy streetακι και το adv950 οτι καλύτερο για ον/OFF. Για ταξίδι ομως θα προτιμουσα ενα μπατζετ TDM ή κατι αλλο μιας και δεν κατέχω την τουριστικη κατηγορια τοσο καλα... Ξέρω γω
    Ban 'em all

  4. #49
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    1) Βαλβιδες τσεκαριστηκαν στα 10, ρυθμιστηκαν πρωτη φορα στα 20 και η επομενη θα ειναι στα 50. Ο κινητηρας του ομως ζυγιζει πιθανοτατα λιγοτερο απο του στρωματος και βγαζει 50% παραπανω ισχυ και 250% παραπανω κεφι.

    2) Ποτε δεν εχασα υγρα (αλλα απο τσισακια) και οι βιδες του ειναι καλλιτερης ποιοτητας απο οποιδηποτε γαπωνεζικο ειχα ποτε. Ποιες ιδιαιτερες συσφιξεις? Τι λες? Ακομα κι αν ηταν ετσι, ειναι αυτο κατι που το καθιστα αναξιοπιστο?

    3) Wings, FMF, GPR, υπαρχουν για χρονια. Επισης μεγαλα τεποζιτα, ραλλυ φαιρινγκ, μονες εξατμισεις, τεποζιτα ουρας, καρμπυρατερ για τους ψεκστους και ψεκασμοι για τους καρμπυρατερατους. Ο,τι τραβαει η ορεξη σου υπαρχει. Το απολυτο μηχανακι μεκανο.

    4) Το μονο που λες ουσιαστικα ειναι για δυο τρομπες, μια εκ των οποιων ειναι ακριβως ιδια με του αφρικα το οποιο ομως ειναι αξιοπιστο.

    5) Το παιδι στα γρεββενα να μην αγοραζε ΚΤΜ οπως κι εγω δεν θα αγορασω pagani zonda

    Και τελος, την σιγουρια που εχεις εσυ για το στρωματακι την εχω κι εγω για τον πυραυλο.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  5. #50
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    1) Βαλβιδες τσεκαριστηκαν στα 10, ρυθμιστηκαν πρωτη φορα στα 20 και η επομενη θα ειναι στα 50. Ο κινητηρας του ομως ζυγιζει πιθανοτατα λιγοτερο απο του στρωματος και βγαζει 50% παραπανω ισχυ και 250% παραπανω κεφι.
    Δηλαδή δεν εχεις πανω απο 50Κ; Σοβαρη χρηση...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    2) Ποτε δεν εχασα υγρα (αλλα απο τσισακια) και οι βιδες του ειναι καλλιτερης ποιοτητας απο οποιδηποτε γαπωνεζικο ειχα ποτε. Ποιες ιδιαιτερες συσφιξεις? Τι λες? Ακομα κι αν ηταν ετσι, ειναι αυτο κατι που το καθιστα αναξιοπιστο?
    Να ρθω να σου σφιξω τις βιδούλες του κάτω φίλτρου; Με εμπιστευεσαι; Ειμαι γνωστό ματσακόνι... εχω και gasgas και ξερω

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    1)
    3) Wings, FMF, GPR, υπαρχουν για χρονια. Επισης μεγαλα τεποζιτα, ραλλυ φαιρινγκ, μονες εξατμισεις, τεποζιτα ουρας, καρμπυρατερ για τους ψεκστους και ψεκασμοι για τους καρμπυρατερατους. Ο,τι τραβαει η ορεξη σου υπαρχει. Το απολυτο μηχανακι μεκανο.
    Πριν 6-7 χρονια δεν υπηρχε τιποτε απ αυτες νομιζω οι gpr k leovince, αντιστοιχα και οι υπολοιπες αφτερμαρκετ επιλογες... τωρα ναι μπορεις να πεις οτι υπαρχει πολυτελεια λυσεων. Τοτε ομως ολες ηταν σε πειραματικο σταδιο κ απο στομα σε φορουμ λυση

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    4) Το μονο που λες ουσιαστικα ειναι για δυο τρομπες, μια εκ των οποιων ειναι ακριβως ιδια με του αφρικα το οποιο ομως ειναι αξιοπιστο.
    Η οποιες δεν σταματησαν ποτέ να μπαινουν στα μοντέλα παρόλη την διάρκεια του κ το feedback των συνεργειων??? σοβαρη εταιρια

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    5) Το παιδι στα γρεββενα να μην αγοραζε ΚΤΜ οπως κι εγω δεν θα αγορασω pagani zonda
    Ξέχασα, ο ελιτισμός ειναι χαρακτηριστικό αυστρο-ουγγαρίας

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Και τελος, την σιγουρια που εχεις εσυ για το στρωματακι την εχω κι εγω για τον πυραυλο.
    Πύραυλοι λέγονται πανω απο 160 άλογα, είχα 2 κ ξερω .... το στροματακι μπορώ να το βαλω και στο τζάκι ξέρεις ακομα και κει θα βγαλει τα λεφτα του αιθαλομιχλη μαϊ ας
    Ban 'em all

  6. #51
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή δεν εχεις πανω απο 50Κ; Σοβαρη χρηση...



    Να ρθω να σου σφιξω τις βιδούλες του κάτω φίλτρου; Με εμπιστευεσαι; Ειμαι γνωστό ματσακόνι... εχω και gasgas και ξερω



    Πριν 6-7 χρονια δεν υπηρχε τιποτε απ αυτες νομιζω οι gpr k leovince, αντιστοιχα και οι υπολοιπες αφτερμαρκετ επιλογες... τωρα ναι μπορεις να πεις οτι υπαρχει πολυτελεια λυσεων. Τοτε ομως ολες ηταν σε πειραματικο σταδιο κ απο στομα σε φορουμ λυση


    Η οποιες δεν σταματησαν ποτέ να μπαινουν στα μοντέλα παρόλη την διάρκεια του κ το feedback των συνεργειων??? σοβαρη εταιρια



    Ξέχασα, ο ελιτισμός ειναι χαρακτηριστικό αυστρο-ουγγαρίας



    Πύραυλοι λέγονται πανω απο 160 άλογα, είχα 2 κ ξερω .... το στροματακι μπορώ να το βαλω και στο τζάκι ξέρεις ακομα και κει θα βγαλει τα λεφτα του αιθαλομιχλη μαϊ ας

    :ZZZ:
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #52
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.198
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    :ZZZ:
    :ZZZ:
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  8. #53
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.198
    :ZZZ:
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  9. #54
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Έλα, έλα να ξυπνάμε σιγά σιγά!
    Sent from me using a computer.

  10. #55
    τετρακυλινδρο μελος Το avatar του/της yiannis172
    Εγγραφή
    13/07/2008
    Μηνύματα
    730
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Εισαι πολυ σωστος σε οτι λες και διατυπωνεις ακριβως την ουσια του πραγματος....''Τα ΚΤΜ ειναι μοτοσυκλετες για πιο ''ψαγμενους'' χρηστες που γουσταρουν και μπορουν να ανταποκριθουν στο κατι παραπανω,απο πλευρας ενασχολησης,που ζηταει η μοτο που καβαλανε''.Γιατι λοιπον τα χαρακτηριζεις αναξιοπιστα αφου,εχεις αναγνωρισει την ιδιαιτεροτητα τους; Με μπερδευεις....

  11. #56
    τετρακυλινδρο μελος Το avatar του/της yiannis172
    Εγγραφή
    13/07/2008
    Μηνύματα
    730
    Οσον αφορα την ποιοτητα των περιφερειακων/βιδων κτλ,που αναφερθηκε η δικη μου αποψη ειναι πως τα ΚΤΜ ειδικα και τα Ευρωπαικα γενικα ειναι σε ανωτερο επιπεδο απο τα Ιαπωνικα (δυστυχως).

  12. #57
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yiannis172 Προβολή μηνύματος
    Γιατι λοιπον τα χαρακτηριζεις αναξιοπιστα αφου,εχεις αναγνωρισει την ιδιαιτεροτητα τους; Με μπερδευεις....
    Νομίζω αναφέρθηκα στο πρώτο μου ποστ.

    Η αισιοδοξία των προτζεκτ, η αγωνιστική αναφορά, η μικρή εμπειρία στον δρόμο ανέδειξε μοντέλα που μεν θέριζαν , είχαν προβλήματα αξιοπιστίας και λύσεων δε. Έβλεπες ενα duke να στρίβει το 1997 κ έτριβες τα μάτια σου. Ένα σκασμό άλογα για την εποχη. Για πόσο όμως;

    Πλέον τα πράγματα είναι διαφορετικά. Τα μοντέλα ολο και "εκπολιτίζονται" χωρις να υστερούν σε επιδόσεις παρά σε αίσθηση. Το παραδέχονται και οι πιο βαμενοι κτμαδες. Λογικό είναι να δινονται και λύσεις υπερ της αξιοπιστίας, παιδικές ασθένειες πάντα θα υπάρχουν. Φεύγουν ομως μακριά απο αυτό που ήταν η ΚΤΜ... δυστυχώς!
    Ban 'em all

  13. #58
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    1) Βαλβιδες τσεκαριστηκαν στα 10, ρυθμιστηκαν πρωτη φορα στα 20 και η επομενη θα ειναι στα 50. Ο κινητηρας του ομως ζυγιζει πιθανοτατα λιγοτερο απο του στρωματος και βγαζει 50% παραπανω ισχυ και 250% παραπανω κεφι.

    2) Ποτε δεν εχασα υγρα (αλλα απο τσισακια) και οι βιδες του ειναι καλλιτερης ποιοτητας απο οποιδηποτε γαπωνεζικο ειχα ποτε. Ποιες ιδιαιτερες συσφιξεις? Τι λες? Ακομα κι αν ηταν ετσι, ειναι αυτο κατι που το καθιστα αναξιοπιστο?

    3) Wings, FMF, GPR, υπαρχουν για χρονια. Επισης μεγαλα τεποζιτα, ραλλυ φαιρινγκ, μονες εξατμισεις, τεποζιτα ουρας, καρμπυρατερ για τους ψεκστους και ψεκασμοι για τους καρμπυρατερατους. Ο,τι τραβαει η ορεξη σου υπαρχει. Το απολυτο μηχανακι μεκανο.

    4) Το μονο που λες ουσιαστικα ειναι για δυο τρομπες, μια εκ των οποιων ειναι ακριβως ιδια με του αφρικα το οποιο ομως ειναι αξιοπιστο.

    5) Το παιδι στα γρεββενα να μην αγοραζε ΚΤΜ οπως κι εγω δεν θα αγορασω pagani zonda

    Και τελος, την σιγουρια που εχεις εσυ για το στρωματακι την εχω κι εγω για τον πυραυλο.
    Η αδυναμια μας να τα "ακουμε" οταν μας μιλανε μας κανουνε να εχουμε λαθος εντυπωση για καποια εργαλεια.Εδω μιλαμε για εργαλειο και οχι για μηχανη.Οποιος δεν μπορει να τα "ακουσει" ας παρει κατι αλλο,γιατι θα την ακουσει αγρια και θα του κακοφανει.

    Ψηφισα το 4.

  14. #59
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.209
    όσα ΚΤΜ έχω οδηγήσει είναι πανεύκολα και εντελώς προβλέψιμα. πολλές φορές μπορώ να τα αποκαλέσω και ψιλο αδύναμα συγκριτικά.

    δεν είναι δύσκολα και δε χρειάζονται μεταξωτούς κώλους για να τα οδηγήσεις. χρειάζονται μεταξωτούς κώλους να τα συντηρήσεις. όχι γιατι είναι ζημιάρικα αλλά γιατι είναι μοτοσυκλέτες που χρειάζονται συμμετοχή για τη τη σωστή λειτουργία.

    ο μύθος περι απαιτητικά γκάζια δεν έχει δημιουργηθεί απο την ίδια την εταιρεία (την οποία όμως τη συνέφερε για κάποιο καιρό) αλλά απο το γεγωνός οτι επειδή είναι προβλέψιμα στην οδήγηση δίνουν τη δυνατότα σε ορισμένους τύπους που έχουν το ταλέντο μέσα τους να κάνουν παπάδες στο δρόμο χωρίς πολυ προπόνηση.

    το ψάρωμα που έχει φάει πολυ κόσμος δεν είναι απο τη μηχανή αλλά απο συγκεκριμένους χρήστες της εν λόγω μάρκας.

    αν ασχολείσαι δεν είναι ζημιάρικα. αλλά αν ασχολείσαι κανένα δεν είναι ζημιάρικο. όλα καλά είναι. εκτός και αν πήρες κανα triumph ή κανα cbr 1000 πρόσφατο

    αν πηρες bmw τότε είσαι άτυχος, γιατι και να θέλεις να ασχοληθείς, μάλλον δε θα μπορέσεις έτσι που τα χουν κάνει

  15. #60
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Όταν λεμε (λετε) "ζημιάρικα" εννοούμε σχεδιαστικά/κατασκευαστικά προβληματα που εμφανίζονται προϊόντος του χρόνου χρήσης ή βλάβες που δημιουργούνται από τον χρήστη λογω κακής/υπερβολικής/μη προβλεπόμενης χρήσης..???



    π.χ.1: ένα ΚΤΜ (GS 250 '89) που το παρατησε ο (υποφαινόμενος) χρήστης μια βδομάδα μεσα στην λάσπη ποταμού και φράκαρε η δαγκανα του πίσω φρένου μπορεί να θεωρηθεί "ζημιάρικο" μηχανακι??
    (εφόσον στο manual δεν αναφερόταν πουθενά το πόσο καιρό μπορεί να μείνει το μηχανακι μεσα στο ποταμι ..)

    π.χ.2: το ανωτέρο μηχανάκι, σε παρατεταμένη ευθεία και με σκασμένη την 5η του, θεώρησε καλό να αποδεσμεύσει την ασφαλεια του πείρου από τα καθήκοντα της και πρέπον να την περάσει - κατόπιν συμφωνίας του ελατηρίου - στην κεφαλή του πιστονιού, καθιστώντας σαφές (ηχητικά και μηχανικά) ότι δεν τηρήθηκαν ευλαβικά οι οδηγίες συντήρησης...
    (οι οποίες συνοψίζονταν στο: μη μασας ρε, δίχρονο μηχανάκι τι να πάθει ..??)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Σελίδα 4 από 12 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. drz400 βελτιωσεις και αξιοπιστια
    από martinacos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 109
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2008, 19:11
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2007, 00:43
  3. Scooters ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ
    από kalant στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 02:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF