Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 73

Θέμα: Βελτιώσεις Wr250x

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    πολυ ωραιο μπραβο !! φτου φτου ! δυστυχως εγω χθες με τρακαραν απο πισω με ενα αλλο μηχανακι και θελω αλλαγη δισκοπλακα και φαναρι . κανεις ιδεες αν μπορω να αγορασω κατι ειτε απο online ελλινικες η' ξενες ιστοσελιδες ,ειτε κατι αλλο ??
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.090
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PhiL
    πολυ ωραιο μπραβο !! φτου φτου ! δυστυχως εγω χθες με τρακαραν απο πισω με ενα αλλο μηχανακι και θελω αλλαγη δισκοπλακα και φαναρι . κανεις ιδεες αν μπορω να αγορασω κατι ειτε απο online ελλινικες η' ξενες ιστοσελιδες ,ειτε κατι αλλο ??
    δεν σου εκανε δηλωση?

  3. #48
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    τι εννοεις αν μου εκανε δηλωση ??
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.090
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PhiL
    τι εννοεις αν μου εκανε δηλωση ??
    στην ασφαλιστικη βρε ανθρωπε. δεν εφταιγε? δεν δηλωσε οτι εφταιγε για να στο φτιαξει η ασφαλεια?

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    οχι εγω εφταιγα γιατι τρακαρα με τον κολλητο μου (δεν εχουμε και οι δυο διπλωμα γιαυτο δεν ανακατεψαμε αστυνομιες). τεσπα αστο αυτο το θεμα μηπως ξερετε τιποτα για δισκοπλακες ? που μπορω να βρω απο ιντερνετ ειτε απο μαγαζι ?
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  6. #51
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.090
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PhiL
    οχι εγω εφταιγα γιατι τρακαρα με τον κολλητο μου (δεν εχουμε και οι δυο διπλωμα γιαυτο δεν ανακατεψαμε αστυνομιες). τεσπα αστο αυτο το θεμα μηπως ξερετε τιποτα για δισκοπλακες ? που μπορω να βρω απο ιντερνετ ειτε απο μαγαζι ?
    απο την yamaha ειναι ακριβα? ιντερνετ δεν εχω δει κατι

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    και εγω που εψαξα στο ιντερνετ δεν βρηκα τιποτα... αυτος απο τη yamaha τα παραγγειλε απλα εχει χαλασει ο υπολογιστης του και δεν θυμαται τιμες. παντως απο το 2008 μοντελο απ'οτι ειδε ειχε 80 ευρω το φαναρακι πισω και αλλα τοσα η δισκοπλακα . θα δειξει τι διαφορα εχει με το 2009..
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PhiL
    και εγω που εψαξα στο ιντερνετ δεν βρηκα τιποτα... αυτος απο τη yamaha τα παραγγειλε απλα εχει χαλασει ο υπολογιστης του και δεν θυμαται τιμες. παντως απο το 2008 μοντελο απ'οτι ειδε ειχε 80 ευρω το φαναρακι πισω και αλλα τοσα η δισκοπλακα . θα δειξει τι διαφορα εχει με το 2009..
    Στα $80 περιπου δολαρια βγαινει και το aftermarket που ειναι μια αηδια και μιση σε σχεση με των ευρωπαικων WR (τα αμερικανικα επισης εχουν μια αηδια και μιση δεν ειναι σαν τα δικα μας) οποτε θα ελεγα φτηνα το εχει η yamaha...
    Τωρα για τη δισκοπλακα αν εχει ?80 ΜΟΝΟ ειναι παρα πολυ φτηνη.....ελπιζω να μην εχουν κανει κανενα λαθος στην τιμη της....
    Οσο για τις διαφορες 2008-2009 ειναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΜΜΙΑ!
    Θα το στρωσω που θα παει..

  9. #54
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    οπως το λες μακαρι να μην υπαρχει μεγαλη διαφορα... τωρα μαζευω χρηματα και θα παρω καποια πραγματακια απο αυτη τη σελιδα http://www.wheelingcyclesupply.com . παρεπιπτοντως μου ηρθε η εξατμιση (FMF powercore 4) απλα περιμενω να ερθουνε και τα αλλα 2 που μου χαλασαν για να τ βαλω ολα μαζι . Ψαχνω και προγραμμα , εσυ τι λες να βαλω ? εχεις βαλει στο δικο σ? εγω απ'οτι ειδα στο ιντερνετ ειναι ενα της fmf που λεει οτι συμβαλει στη καλη λειτουργια και της εξατμισης επειδη ειναι απο την ιδια εταιρια και μπλα μπλα μπλα.. για να σου δωσω να καταλαβεις (http://www.oemcycle.com/Item/product...AHA_WR250RX_08)
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αν ΔΕΝ ανοιξεις φιλτροκουτι και κανεις τις πατεντες που κανουν τα αμερικανακια τοτε δεν θα κανει δουλεια το FMF programmer μονο με εξατμιση...
    Προσωπικα μονο εμφανισιακα εχω αλλαξει λιγο το μηχανακι και καποια στιγμη θα μπει εξατμιση...μηχανικα δεν θελω να χασω ΚΑΘΟΛΟΥ απο αξιοπιστια γιαυτο και δεν σκεφτομαι να κανω κατι παραπανω περα της εξατμισης..οχι ακομα τουλαχιστον.
    (η φωτο ειναι πριν μπει η ποδιτσα της yamaha και καποια αλλα μπλιμπλικακια απο www.wheelingcyclesupply.com σε μπλε χρωμα ολα)
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAF-34865.jpg
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAP-26923.jpg
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAK-47569.jpg
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAC-35266.jpg
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAG-60632.jpg
    http://www.wheelingcyclesupply.com/i...AAAF-28049.jpg


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	n733302939_1517866_1821746.jpg 
Προβολές:	195 
Μέγεθος:	55,4 KB 
ID:	182181
    Θα το στρωσω που θα παει..

  11. #56
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    το ιδιο ισχυει και για το PC3 ?
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

  12. #57
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.090
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    [B]Αν ΔΕΝ ανοιξεις φιλτροκουτι και κανεις τις πατεντες που κανουν τα αμερικανακια τοτε δεν θα κανει δουλεια το FMF programmer μονο με εξατμιση...
    Προσωπικα μονο εμφανισιακα εχω αλλαξει λιγο το μηχανακι και καποια στιγμη θα μπει εξατμιση...μηχανικα δεν θελω να χασω ΚΑΘΟΛΟΥ απο αξιοπιστια γιαυτο και δεν σκεφτομαι να κανω
    και εγω το ιδιο. θελω να κρατησω το μηχανακι λειτουργικο πανω απο ολα. παντως σκεφτομαι πολυ σοβαρα την μοντα με το φιλτροκουτι. μολις καλοκαιριασει θα γινει!

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PhiL
    το ιδιο ισχυει και για το PC3 ?
    Nαι οι διαφορες θα ειναι μηδαμινες σε σχεση με τα ? που θα δωσεις και θα το μετανιωσεις 100%!
    Εδω και υπερκυβισμενο που ειδα δυναμομετρηση στα 290cc με το κιτ της athena και ολα τα σχετικα 31-33 τροχο το βγαζουν....ε δεν αξιζει να ξοδεψεις τη μιση αξια του μοτο για +5 το πολυ αλογα...
    Θα το στρωσω που θα παει..

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από basilis_k6
    και εγω το ιδιο. θελω να κρατησω το μηχανακι λειτουργικο πανω απο ολα. παντως σκεφτομαι πολυ σοβαρα την μοντα με το φιλτροκουτι. μολις καλοκαιριασει θα γινει!
    Ειδικα αν ανοιξεις φιλτροκουτι τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ θα θες pc3 γιατι το μηχανακι *φτωχαινει* επικινδυνα!
    Γιαυτο και το ανοιχτο φιλτρο κουτι κανει και την πιο αισθητη διαφορα!
    Ανοιξε το καπακι μια φορα και καντο μια συντομη βολτιτσα και θα το καταλαβεις...
    Θα το στρωσω που θα παει..

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    23
    το προγραμμα δε δινει το πολυ 5 το πολυ 7-8 αλογα δινει ... και εξαλου δε θα το επαιρνα 350 ευρω που το εχει στην κωλο-ελλαδα αλλα 140 ευρω απο εξω !
    θα δειξει ομως ...
    Όλα οδηγούν σε δρόμους...

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ιδέες για βελτιώσεις 1200gs
    από motoforever στο forum BMW
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2005, 20:18
  2. Βελτιωσεις - "Μαζεματα"
    από crs-k στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2005, 15:25
  3. Βελτιώσεις για runner 125 vx?
    από Silence_gr στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2005, 15:04
  4. Βελτιώσεις;;;;;;
    από toyota στο forum BMW
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2005, 11:24
  5. βελτιωσεις?
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2005, 19:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF