Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 105

Θέμα: Pirelli Angel St

  1. #46
    Δεν εχω επικοινωνησει με τον πωλητη για εξοδα αποστολης και DOT αλλα νομιζω πως αξιζει τον κοπο να το ψαξουμε
    http://global.ebay.com/Gomma_Strada_...168356660/item
    http://global.ebay.com/Gomma_Strada_...411077344/item
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  2. #47
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    περασα χθες απο το μαγαζι που ειχα βαλει τα diablo και μου ειπε οτι οι τιμες εχουν πεσει και με λιγοτερο απο 300 θα βαλουμε καλυτερο λαστιχο. δεν το συζητησα παραπανω γιατι βιαζομουν. αν ειναι ετσι τοτε δεν νομιζω οτι χρειαζεται να ψαχτω αλλου γιατι αν τυχει μια στραβη ποιος θα αναλαβει την ευθηνη αλλαγης. λεμε τωρα
    GSF 650 N

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    Μετά από 4 μέρες και 1200κμ στα ορεινά του Πάρνωνα και του Ταϋγετου έχω να πω ότι τα λάσιτχα τελικά ίσως κρατάνε λίγο ακόμα!!

    Αλλά μέσα στον Απρίλη δεν θα πάω άλλη εκδρομή σίγουρα γιατί δουλεύω όλα τα ΣΚ, όπως και τα 3 ΣΚ του Μαϊου, οπότε η μηχανή θα είναι παρκαρισμένη...και άντε για καμιά δουλεία μέσα στην Αθήνα να χρησιμοποιειται, οπότε με βλέπω για Μάιο μπορεί και Ιούνιο η αλλαγή!
    http://boomboomaround.blogspot.com/

  4. #49
    Κάτι για χαμηλότερες τιμές είπε και ο Bikenest, να δούμε πόσοι θα είμαστε τελικά για λάστιχα και μαζευόμαστε να ρωτήσουμε πιο σοβαρά.

    Έχει στο περιοδικό MOTO μια καταχώρηση για Strada στα 270, Angel στα 315, Roadsmart στα 285, Ζ6 Interact στα 315. Και 6 άτοκες με visa, μέχρι 30/4 όμως.

  5. #50
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.838
    [/QUOTE]



    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #51
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.838
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
    Πιο βάρος και πια Εθνική, Αττική Οδό κάθε μέρα πάνω κάτω εκανα με το 1050.... Βρέ μπάς και τα δούλευες χωρίς αέρα? Και μια χαρά λάστιχο ήτανε, τι γλιστρούσαν και παντηλίκια. Μήπως είχες βάλει ληγμένα?


    Τεσπα, αμα θέτε λάστιχο να σας κρατάει 20000 χλμ στην Ελλάδα, να παρετε και το ανάλογο ρίσκο.... Αν επιμένετε όμως θα πρότινα να κοιτάξετε και τα Metz Ζ6 Interact.

    ΒΤW το BT 20/21 πρέπει να είναι τα χειρότερα λάστιχα που έχει φτιάξει χέρι ανθρώπου.

    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Κάτι για χαμηλότερες τιμές είπε και ο Bikenest, να δούμε πόσοι θα είμαστε τελικά για λάστιχα και μαζευόμαστε να ρωτήσουμε πιο σοβαρά.

    Έχει στο περιοδικό MOTO μια καταχώρηση για Strada στα 270, Angel στα 315, Roadsmart στα 285, Ζ6 Interact στα 315. Και 6 άτοκες με visa, μέχρι 30/4 όμως.
    Το θεμα ειναι που θα καταληξουμε τελικα... εγω ελεγα για Angel αλλα τα λεγομενα καποιων για τα Strada με εβαλαν σε σκεψεις. Ειναι και ο ΜαστροΝωντας με τα Roadsmart και με εχει βαλει σε σκεψεις... Πραγματικα εχω πελαγωσει
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  8. #53
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
    Το θεμα ειναι που θα καταληξουμε τελικα... εγω ελεγα για Angel αλλα τα λεγομενα καποιων για τα Strada με εβαλαν σε σκεψεις. Ειναι και ο ΜαστροΝωντας με τα Roadsmart και με εχει βαλει σε σκεψεις... Πραγματικα εχω πελαγωσει
    + Metzeler Roadtec Z6 για να πελαγωσεις λιγο ακομη

    Τα εβαλα πριν μερικους μηνες και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  9. #54
    Οσπου να αποφασίσετε θα φύγει το καλοκαίρι

    ΙΜΗΟ το καλύτερο από αυτά που κοιτάτε ειναι το Metz Ζ6, αλλά, το ξανάπα, κοιτάτε λάθος λάστιχα εκτός κι αν ετοιμάζεστε για ταξίδι στην Ευρώπη. Με κανένα από αυτά δε θα μείνετε ευχαριστημένοι από πλευράς κρατήματος στην Ελλάδα.

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dim40
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    356
    σημερα ειχα παει μεγαρα και ρωτησα το παλικαρι που βαζει λαστιχα και μου ειπε 290 για τα angel φορεμενα.....

    ασχετο . ηταν και ενας μαυρος ληστης που γυρνουσε γυρω γυρω.
    καποιος απο εδω μηπως;

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dim40
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    356
    [i]
    ΙΜΗΟ το καλύτερο από αυτά που κοιτάτε ειναι το Metz Ζ6, αλλά, το ξανάπα, κοιτάτε λάθος λάστιχα εκτός κι αν ετοιμάζεστε για ταξίδι στην Ευρώπη. Με κανένα από αυτά δε θα μείνετε ευχαριστημένοι από πλευράς κρατήματος στην Ελλάδα. [/B]
    τα metz δε ειναι μαλακα λαστιχα για πιστα κυριως;;;
    αν τη μηχανη τη θελεις περισοτερο για μετακινηση και οχι για πιστα γιατι να βαλεις ενα μαλακο λαστιχο;

  12. #57
    Τα Metzeler δεν ειναι 1 λάστιχο... εταιρεία ειναι... Τα Ζ6 ειναι τα τουριστικά της. Τα Sportec Μ3/Μ5 ειναι αs πουμε τα μεσαία και τα Racetetec K ειναι αυτά που λές.

  13. #58
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    459
    Εχω τα Michelin power 2CT εδω και 1 χρονο με 5500 χλμ.
    Παροτι ειναι πιο μαλακα απο αυτα που συζυτατε μεσα στην πολη γλυστρανε αρκετα.
    Ταξιδια μεγαλα δεν εχω κανει, αλλα το πελμα ειναι ακομη καινουργιο.Πριν τα βαλω φοβομουνα μην φθαρουνε πολυ στο κεντρο καθως και το 1250 εχει ροπη αλλα δεν.
    Μου φαινετε θα βαλω αγωνιστικες γομες την επομενη φορα.

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    Εγώ από φόρουμ και συζητήσεις με φίλους και γνωστούς είμαι μεταξύ strada και angel.

    Άντε μπας και παίξει καμιά καλή τιμή!
    http://boomboomaround.blogspot.com/

  15. #60
    Επανέρχομαι στο θέμα.
    Την έψαξα γύρω-γύρω και η καλύτερη τιμή που έχω βρεί για τα Angel κ τα Roadsmart είναι στα 300Ε περασμένα-ζυγισμένα.
    Κάποιος μου ανέφερε ότι γνωστός του τα έβαλε με 290Ε αλλά δεν έχω παραπέρα πληροφόρηση, θα το ψάξω.
    Προσωπικά θα αλλάξω λάστιχα πολύ σύντομα.
    Οι υπόλοιποι τι κάνατε / θα κάνετε;
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Pirelli Angel GT
    από bikgolf3 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2013, 09:15
  2. Pirelli Angel
    από ermisVFR στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2010, 00:38
  3. pirelli angel
    από teo.600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2009, 11:47
  4. pirelli angel??
    από Arquero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2009, 19:59
  5. BT21 η Pirreli Angel ST?
    από mplah στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2009, 08:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF