Σελίδα 40 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3035363738394041424344455090 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 586 έως 600 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #586
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.973
    Σε είδα ανεγκέφαλε καργιόλη με το άσπρο megascooter στην Κόρινθο να πηγαίνεις ανάποδα σε κεντρικό μονόδρομο, έπρεπε ρε να μη σε λυπηθώ και να μην κάνω στην άκρη αλλά να έπεφτα πάνω σου, κάτι τέτοιοι σαν εσένα είναι βάρος στην κοινωνία...ψόφο τιποτένιε, ελπίζω την επόμενη φορά να μη σταθείς τυχερός!!!

  2. #587
    Βγηκα χτες βραδυ βολτουλα για την αποφορτιση μου.....

    Σας ειδα απειρους μαλακες να με αναγκαζετε να μου λεω “γυρνα τωρα σπιτι οσο ακομη δεν εχει συμβει κατι".....
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #588
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.833
    Σε είδα μικρέ με το ktm990 να θές παιχνίδια & να είσαι χωρίς κράνος με βερμουδα& σαγιοναρα...
    Σε είδα και σένα,ξάπλα στην Κηφησιας στο ύψος της Πανόρμου.....παλι χωρίς κράνος με βερμουδα& σαγιονάρες...μες τα αίματα...πιστευω να την γλυτωσες...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  4. #589
    Σε ειδα ασπρομαλλη μαλακοπιτουρα με το σουμπαρου μεγκαSUV να αρνείσαι να ανέβεις πάνω από 30χλμ και όταν πήγα να σε περάσω πήγες να με κλείσεις πανω σε παρκαρισμένα και έκανες και κωλοδαχτυλο. Φιστινγκ ήθελες να στρώσεις αλλά φοβάμαι μην το γουστάρεις κιόλας.

  5. #590
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    Αχχ και τι δεν ειδα στην επιστροφη απο χαλκιδικη..

    Κρανος τσοφλι παντου αυτο που φορουσαν οι γερμανοι στον πολεμο καβαλα στις μπεμβε.

    Να βγενουν με οσα απο παραδρομους στο κεντρικο χωρις να σταματανε.

    Παραβιαση της ΛΕΑ οι κλασικ πλεον τυποι με το φλας ανοιχτο σε στυλ οπου να ναι μπενω και εγω με εσας μαγκες.

    Σε ειδα και εσενα αρχοντα σοσρτσακι,αμανικο, κρανος οτι ναναι αφρικα τουιν και τα ποδια τεντα πανω στα καγκελα της αφρικα λες και οδηγουσες χαρλει στην νεα ορλεανη ελεος.

  6. #591
    πήγα σήμερα και εγώ σε χλιδατη παραλία τρομάρα μου...

    Σας είδα με το μυκονιάτικο το στιλ, φουλ της ποζεριάς. Σε είδα ρε τυπε με το R80 το "μάχιμο" με την προβλεπόμενη πατινα του χρόνου και του νησιωτικού αντβεντσουρ σπιριτ. Εννοείται ακρανωτος μαγιώ κλπ, την έκφραση με την σουφρωμενη μύτη σαν κάτι να βρωμάει, αξεσουάρ τουρατεκ;

    Σε ειδα και σε χάρηκα εσένα κοριτσάκι απροσδιόριστης προεφηβικης ηλικίας να ρωτάς τη μαμά "δεν σε πειράζει αν παρω και εγώ μηχανή, Ε;" Κράνος ελπίζω να μάθεις να φοράς.

  7. #592
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Σε ειδα κωλοχαραμαδρα που ξεπροβαλλες σαν τον ηλιο αναμεσα απο τα ομιχλωδη βουνα καθως η φουστα/παρεο η οτι ηταν...ανεμιζε στα 120χλμ/ω.
    Ωραια η αποφαση σου να επιστρεψεις απο μπανιο με τον καλο σου φορωντας μονο κρανη και σακιδιο πλατης.

    Βιαζομουν αλλιως θα σε χαζευα κι αλλο... 0% λιπαρα.

  8. #593
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    880
    Σε είδα μ@λ@κ@ φορτηγατζή να κάνω κίνηση να σε περάσω και να βγαίνεις στο αντίθετο ρεύμα για να με κλείσεις. :a36: ήταν όλο δικό σου.

    Σας είδα γενικώς να βολτάρετε και ας φύσαγε τόσο
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  9. #594
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σε είδα (και σ' ένοιωσα) γ@μώσφηγκα να μου τη χώνεις στο σαγόνι πρωί πρωί.
    Τι κατάλαβες ήθελε να 'ξερα??
    Τώρα εσύ έχεις πάει να συναντήσεις τους προγόνους σου κι εγώ μοιάζω με τον ποπάϋ γμτ
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #595
    σε είδα bandit 600 που αν κρίνω από τα έξτρα φωτα ήθελες να είσαι τζι-ες

    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #596
    Σε είδα όπως κάθε μέρα με το CRF450 motard και μου έφτιαξες (πάλι) τη μέρα.

  12. #597
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σας είδα χθες, όλους όσους είδα, στην Πατρών-Αθηνών (και σένα σε είδα "εθνική" και άστα να πάνε) κι έφριξα... Καλά στερνά...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #598
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα να με προσπερνάς στα Παραδείσια με το κοκκινο Cb500x (νομίζω δαύτο ήταν) και μετά σε ξαναείδα με την/τον συνοδηγό δίπλα και εσύ επάνω να σπρώχνεις,δυστηχώς μέχρι να σκεφτώ να πατήσω φρένο με το αμάξι ήμουν ήδη πολλά μέτρα μακρυά να σας δώσω λίγο νεράκι κάτιτις και με το αμάξι τίγκα στα πράγματα με το μωρό πίσω δεν μπορούσα να ρισκάρω να περιμένω στην άκρη.Ευτυχώς τα ΣΕΑ Νεστάνης ήταν κοντά από εκεί και μάλλον εκει θα πήγατε να ξεκουραστείτε.
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #599
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε έχω δει κανα 2 φορές Σοφιανε (καίσαρα) Λιοσίων 9 παρά το πρωί αλλά είσαι στο αντίθετο κ πας γαμιώντας.

    Με τη βυσσινί μπέμπα σου και τη σκατοφατσά σου που φαίνεται από το τζετ κρανάκι σου

  15. #600
    Σε είδα ψιλοκατεστραμμένε και ελαφρώς τρακαρισμένε "στρατηγέ Λη" φορτωμένο στην οδική να σε πηγαίνει προς τα βόρεια. Κάποιος χίπστερ θα σε αναστηλώσει στην ένδοξη τηλεοπτική σου μορφή σύντομα φαντάζομαι, φουσκώνοντας σαν το παγώνι διότι η σημαία του Αμερικάνικου νότου είναι πλέον διπλά καλτίλα μετά την σχετική υποστολή.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF