Σελίδα 40 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3035363738394041424344455090 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 586 έως 600 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #586
    σε είδα παπαρα κουτάκια στο ύψος της πέτρου ράλλη επί της εθνικής προς πειραιά που ήθελες να με περάσεις μεταξύ εμού και του διαζώματος.... για να πας που??? στα δέκα μέτρα είχε ουρά τα κουτιά.....

    έκανες φιλότιμες προσπάθειες δεν λέω.... αλλά ροπή φίλε, ροπή.... δεν πειράζει, την επόμενη φορά θα ξέρεις και θα κάτσεις στ αυγά σου, κυρία.... μαλάκα....

  2. #587
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα και σε χαζεψα στα φαναρια πανεμορφη Triumph Tiger...οπως σε χαζευα ομως κατι δεν μου πηγε καλα καπετανιε μου...εσυ καλα ησουν ακρανωτος οκ...ειδα ομως και το παιδακι σου ηταν δεν ηταν (δε θα 'ταν) 2 χρονων(?) να το εχεις πανω στο ντεποσιτο σαν αυτες τις τσαντες που βασουν για να κουβαλανε πραγματα (δεν θυμαμαι πως λεγονται)...στεναχοριθηκα παρα πολυ οταν το ειδα αυτο πραγματικα ηθελα να να κατεβω απο το κουτι και να σου πω δυο λογακια αλλα αναψε πρασινο και δεν οδηγουσα εγω...

    Μην το ξαναδω αυτο σε παρακαλω μην κανεις μαλακιες με το μωρακι εσυ αμα θες αυτοκτονα αφου κουβαλας τετοιο μυαλο...
    Ταχύτητα για ζωή

  3. #588
    Σε ειδα πριν απο λιγο στην Πριαμου, με το μαυρο XRακι(???) σου. Παρατηρησα απο μακρια τη μικρη σου φιγουρα, και το μαυρο κολαν σου επιβεβαιωσε τις υποψιες μου. Πηγαμε μαζι μεχρι το τελος της Οθωνος, εβγαλα αριστερο φλας για το ρεμα και εβγαλες δεξι προς αγιου δημητριου. Το τελευταιο που ειδα στον καθρεφτη μου ηταν το κρανος σου να ειναι στραμμενο προς εμενα.

    Το fazer της γειτονιας σου... :a07::a07::a07:
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  4. #589
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σας ειδα ολο περηφανια και χαρη να εχετε απλωθει σε ολο το πλατος του δρομου ηλιθιοι ποδηλατες την πεμπτη το βραδυ γυρνοντας απο πεντελη στο φαναρι που βγαζει στη κηφισιας.μπηκα μεσα στο μπουλουκι σας με το παπι και περιμενα να στριψω αριστερα στην κηφισιας.εσεις ξεκινησατε οταν πρασινισε να κοψετε την κηφισιας καθετα για να βγειτε για μαρουσι.στριβοντας κι εγω με κατευθυνση προς αθηνα, παραλιγο να πεσω πανω στον αρχιμ@λ@κ@ σας ο οποιος για να ανεβασει το ιβεντ στο φεισμπουκ εχει κατσει στον δρομο μου επανω, μετα την στροφη, ΕΠΙ ΤΗΣ ΚΙΦΙΣΙΑΣ, ΚΑΘΕΤΑ και σας βγαζει φωτογραφιες.στο χιλιοστο δεν τον πηρα μαζι μου!!!!!!!!!βλακες!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #590
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα ηλίθιε ή ηλίθια πάνω στην Αττική Οδό με το χαζοκούτι σου το βυσσινί, να φεύγεις από τη μεσαία λωρίδα χωρίς φλας και να έρχεσαι στην αριστερή, ακριβώς μπροστά μου, και να κόβεις και ταχύτητα αντί να αναπτύσσεις. Και εγώ να τσακίζομαι στα φρένα για να μην γίνω αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι σου. Και παρόλο που κόρναρα με έγραφες κανονικά. Έπρεπε να σου κάνω νόημα με το χέρι για να φύγεις από μπροστά μου...
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

  6. #591
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Σε είδα κοπελιά τις προάλες στην Μαραθώνος αναίσθητη δίπλα στο λεωφορείο και το ΕΚΑΒ από πάνω σου, ενώ παραδίπλα ήταν ακουμπισμένο στο λεωφορείο το ποδήλατο. Μακάρι να είσαι καλά.

    Καλή η άθληση, χρυσό το ποδήλατο, μαλακία μας που δεν έχουμε υποδομές, αλλά ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ρε παιδιά! Δε λυπάστε τη ζωή σας, που σας βλέπω κάθε μέρα με τα ποδήλατα σε Μαραθώνος-Μεσογείων ανάμεσα στον πανικό;
    Music is my soul...

  7. #592
    Σε είδα αμόλυβδη κοντά στην Θήβα να γράφεις 1.919….. εχ’ς κσεφυγ’….

  8. #593
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    Σε ειδα με το translap σημερα το πρωι στην Κηφησίας απεναντι απο το Υγεια να μποκαρεισ τον πισω τροχο για να γλυτώσεις απο τον βλακα με το jeep που βγηκε απο τον παραδρομο χωρις να σε δει και περασεσ ξυστα διπλα του! Πραγματικα πρέπει να εισουνα τυχερος αλλα το κράτησες άψογα το μηχανακι!!
    Ωραιος φίλε και πάντα όρθιος!!!

  9. #594
    Σε είδα φευγαλέα στην Τατοϊου να περνάς έξω από το Βενέτη με το Gsxr σου και την υπέροχη κορμοστασιά σου!! Έμεινα με τις φρατζόλες στο χέρι.
    Αχ γυναίκα να οδηγεί SS είναι όνειρο! MOY AΡΕΣΕΙ

  10. #595
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    Σε είδα μο το kτm; Στην Πειραιώς με της βαλίτσες πίσω και να κανείς μπατιλικια είσαι ωραίος χαχαχα μου έκανε εντύπωση το πιστονι στην τσάντα για μπρελοκ, εγω έχω το ρουλεμαν, κανένας άλλος με μπιελα; Σου κορναρα να σε καλά μου έφτιαξες την μέρα
    el Capitan

  11. #596
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σέ είδα παλίκαρε "σταυρωμένο" πάνω στο honda τύπου chopper (virago ίσως?) στήν Βρυούλων κατά τις 5:15-20 και συνεχίσαμε μέχρι τήν Πατριάρχου Κων/νου μαζί.(σκούτερ Runner με λευκό-μαυρό κράνος)

    Ρε φίλε πώς την παλεύεις με τόσο ψηλό τιμόνι?
    Δέν λέω το καλοκαίρι γ@μάει αερίζονται οι μασχάλες.... :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #597
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σας είδα βρε παλιόπαιδα "ακράνοβιτς" και "απινακίδοβιτς" χθες, καμιά δεκαριά από εσας στην Βουλιαγμένης στο ρεύμα προς Αθήνα στο ύψος του Ελληνικού, οι περισσότεροι "επιβήτορες" ΚΤΜάδων ! Προφανώς γυρνάγατε από μια μαγευτικη βόλτα στα Λιμανάκια ! Οι μισοί περάσατε κανονικά με κόκκινο και οι υπόλοιποι παράνομα με σούζα(πάντα με κόκκινο) ! Σας εύχομαι πραγματικά να γυρίσατε όλοι σπίτι....γιατί πάντα κάποιοι σας περιμένουν αγωνιώντας ! Προσοχή άμυαλα ......!

  13. #598
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε είδα κουτάκια με το πανάκριβο άτι σου να προσπαθείς να μας αποδείξεις πως είσαι γρήγορος! μα η χθεσινή βραδινή βολτούλα μας δεν χάλασε ακομη και οταν σε κεράσαμε πολυ τσάι στον καρέα!!!

  14. #599
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σε είδα βενζινούλα να έχεις σκαρφαλώσει στο 1,836 σε κεντρικότατο πρατήριο στην Πάτρα. Η ζωή τραβάει την ανηφόρα κατά το επαναστατικό άσμα, μαζί της κι εσύ.

    Είμαστε πολύ κοντά στη μετατροπή της χοντρής σε γκαζοτενεκέ.


    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 27/03/2012 στις 16:31.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  15. #600
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα φίλε μου με το TDM χθες πάνω στην ΕθνικήΝα με προσπερνάς, και η μπροστινή μου ρόδα να βρίσκεται μερικά εκαταοστά από την πίσω δική σου. Και ήσουν και ακράνωτος. Με 100+ χιλιόμετρα, χωρίς κράνος πως βλέπεις ρε φίλε; Ένα μυγάκι να μπει στο μάτι σου τι θα κάνεις;;;
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF