Σελίδα 41 από 117 ΠρώτοΠρώτο ... 3136373839404142434445465191 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 601 έως 615 από 1747

Θέμα: Σαφάρι για ανασφάλιστα οχήματα....

  1. #601
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikepap Προβολή μηνύματος
    ρε παιδια ,αν κλαπει ανασφαλιστο οχημα μεσα απο ιδιοτικο παρκιν καλα φυλασομενο κ προξενισει θανατηφορο ατυχημα[εχει πινακιδες],ποιος θα την πληρωσει την νυφη.
    δε το ρωτας σοβαρα αυτο τωρα ε? πες αληθεια.....

  2. #602
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    εχω την αισθηση οτι τρολλαρεις
    μας λες οτι εφοσον εχω τσεκουρι σπιτι μου, ειμαι εν δυναμει φονιας, πρεπει να παω μεσα, γιατι ειναι στη καλη μου προθεση να μη κοψω κομματια τη γειτονισσα
    Αν και θεωρώ το παράδειγμα τραβηγμένο θα μπω στο παιχνίδι . Πάρε το τσεκούρι σου λοιπόν μπες στο ΜΕΤΡΟ και κατέβα προς σύνταγμα ...να δούμε αν θα σε μπουζουριάσουν ή όχι ,αν θα σεβαστούν το δικαίωμα σου να έχεις τσεκούρι ή όχι! Ααα και να μας περιγράψεις και το διάλογο με την αστυνομία

  3. #603
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    αρα,ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει με το ανασφαλιστο οχημα σου.γιατι στο χερι σου ειναι να μην το κινεις αλλα δεν ειναι στο χερι σου να μην στο κλεψουν η κ γω δεν ξερω τι.την πραγματικοτητα κ γω δυσκολευομαι πολυ να πληρωσω την ασφαλεια,ισως πληρωσω τριμηνο.
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  4. #604
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Ποιος μου λέει εμένα ότι εσύ δεν κινείς την μηχανή σου και ότι δεν είναι όλοι σαν εσένα ? Κανείς ! Μπορεί να είναι σαν εσένα μπορεί και όχι ! Το ενα στα τρία οχήματα είναι ανασφάλιστα , αυτό το ξέρουμε ! Να το αφήσουμε στην καλή πίστη και στην διάθεση των ιδιοκτητών τους ?
    Μπορεί, αλλά δεν δικαιούσαι (όχι εσύ, κανένας) να ζητάς προληπτικά μέτρα. Όποιος ξέρει γείτονα-συγγενή που να κυκλοφορεί ανασφάλιστος, να τον καταγγείλει.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Με παρεξήγησες. Δεν με ενδιαφέρει να διαβάσω άλλη μία περίπτωση τέτοιου στυλ. Το ότι ο κόσμος δεν μπορεί να ασφαλίσει ή να πληρώσει τα τέλη ή οτιδήποτε άλλο χρειάζεται με ενδιαφέρει, αλλά πάμε σε άλλη συζήτηση
    Δεν το είπα με κακό σκοπό, εμένα στ' αλήθεια δεν θα με ενδιέφερε.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Εγώ θεωρώ ότι όποιος δεν μπορεί να πληρώσει ασφάλεια δεν μπορεί να πληρώσει και τα τέλη και τις βενζίνες κτλ κτλ ....(ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί να πληρώσεις τέλη κυκλοφορίας και να μην το κυκλοφορείς - εκτός αν παίζει κανένα βίτσιο , τότε πάσο )
    Σωστά θεωρείς, αλλά το ότι δεν καταλαβαίνεις γιατί μπορεί να συμβαίνει κάτι, δεν σου δίνει το δικαίωμα να ζητάς να απαγορευτεί, ειδικά από τη στιγμή που δεν σε επηρεάζει.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Εσύ έχεις κάθε δικαίωμα να μην πληρώσεις ασφάλεια ! Δεν σε υποχρεώνει κανένας !
    Ως τώρα ναι. Και έτσι πρέπει να μείνει.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Απλά δεν θα αφήσουν στην διακριτική σου ευχέρεια αν θα το κυκλοφορείς ή όχι . Αυτό η πολιτεία στο απαγορεύει.!!
    Η πολιτεία αυτό το απαγορεύει και τώρα, χωρίς πρόσθετους νόμους.
    Δεν ζήτησα να αφεθεί τίποτα στη διακριτική μου ευχέρεια (αν και αυτό συμβαίνει στις σωστά οργανωμένες πολιτείες), ζήτησα να μην υπάρχει προληπτική τιμωρία επί δικαίων (για τους αδίκους δεν με νοιάζει).
    Έγινε η πρόταση για το Ελληνικό, διαφωνώ γιατί θα έμεναν όλα τα οχήματα μισά.

    Ας μαζέψουν τις ηλεκτρονικές σε θυρίδες στα τμήματα της τροχαίας, να ξέρουν πως δεν θα κινηθεί το όχημα. Έτσι δεν θα το κλέβει και κανένας να προκαλεί ατυχήματα.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  5. #605
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Αν και θεωρώ το παράδειγμα τραβηγμένο θα μπω στο παιχνίδι . Πάρε το τσεκούρι σου λοιπόν μπες στο ΜΕΤΡΟ και κατέβα προς σύνταγμα ...να δούμε αν θα σε μπουζουριάσουν ή όχι ,αν θα σεβαστούν το δικαίωμα σου να έχεις τσεκούρι ή όχι! Ααα και να μας περιγράψεις και το διάλογο με την αστυνομία
    μα τι λες τώρα ?
    μπορώ να χω τσεκούρι ή όχι ?
    αυτό είναι το θέμα μας, όχι πως θα το χρησιμοποιήσω...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikepap Προβολή μηνύματος
    αρα,ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει με το ανασφαλιστο οχημα σου.γιατι στο χερι σου ειναι να μην το κινεις αλλα δεν ειναι στο χερι σου να μην στο κλεψουν η κ γω δεν ξερω τι.
    μα τι λες και συ βρε άνθρωπε του Θεού
    αν στο κλέψουν τι σημασία έχει αν είναι ασφαλισμένο ή όχι (δε μιλάω για την ασφάλεια κλοπής, μιλάω για το πως θα χρησιμοποιηθεί από κάποιον κακόβουλα)

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  6. #606
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αφού ρε μάγκες νόημα δεν έχει.. Ο καθένας έχει την άποψη του. Το δυστυχές είναι ότι πάλι ψάχνουν τρόπο οι κύριοι κύριοι που διοικούν αυτό το κομμάτι γης, να μας τον φορέσουν με εντελώς παράλογο τρόπο. Εγώ πάντως τη πινακίδα την έχω έτοιμη να τη πάω στην εφορία & το enduro μου θα συνεχίσω να το κάνω.

  7. #607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Αφού ρε μάγκες νόημα δεν έχει.. Ο καθένας έχει την άποψη του. Το δυστυχές είναι ότι πάλι ψάχνουν τρόπο οι κύριοι κύριοι που διοικούν αυτό το κομμάτι γης, να μας τον φορέσουν με εντελώς παράλογο τρόπο. Εγώ πάντως τη πινακίδα την έχω έτοιμη να τη πάω στην εφορία & το enduro μου θα συνεχίσω να το κάνω.
    Φορτωμένο θα το πηγαίνεις ή θα το σέρνεις με το 800 ;
    Όπως και να το δεις , μας έχουν κάνει να μπούμε στο παιχνίδι θέλωντας και μη . Και αν παραδώσεις πινακίδες ...Εντούρο θα το σκεφτείς να πας . ΔΕΝ θα πας ....Και θα πεις ....Αφού τα τέλη τα πλήρωσα - ΔΕ γ@μι@ται , δε δίνω τις πινακίδες ... Απο του χρόνου θα δω τί θα κάνω ...

    Δεν έχουν σειρά οι τύποι . Δεν έχουν ούτε πρόγραμμα ,ούτε κάποιο σχέδιο . Χρήματα ψάχνουν ΤΩΡΑ . Και αυτοί από του χρόνου ...θα δούνε τί θα κάνουνε . Πως θα μας γ@μ@σουνε ...όσοι άντέξουν δηλαδή .

    Αλλά όπως είπες και εσύ ... νόημα δεν έχει.. Ο καθένας έχει την άποψη του...

    Δε πάν να γ@μ@θούν τα τσουτσέκια ... παω σε άλο θρέντ μπας και γελάσω


  8. #608
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    Ποιος μου λέει εμένα ότι εσύ δεν κινείς την μηχανή σου και ότι δεν είναι όλοι σαν εσένα ? Κανείς ! Μπορεί να είναι σαν εσένα μπορεί και όχι !
    Χωρίς παρεξήγηση, η παραπάνω παράθεση (ο παραπάνω τρόπος σκέψης κοινώς) αποτελεί τρανό παράδειγμα μίας από τις θεμελιώδεις αρχές του φασισμού. Κάλυψη μιας επίπλαστης ανάγκης , εν προκειμένω μία υποτιθέμενη αίσθηση ασφάλειας, μέσω μιας απλοϊκής γενίκευσης.

    Θέλω να ελπίζω ότι δεν το κάνεις επίτηδες (δε σε ξέρω προσωπικά, για τον καθένα θα το ήλπιζα).

    Εκεί που βλέπεις το κοκκινάκι θα μπορούσε να βρίσκεται οποιαδήποτε άλλη πρόταση μπορείς να βάλεις με το νου σου. Κι έχει βρεθεί πολλάκις κι από πολλούς.

    Κανένας δεν μπορεί να σου πει τίποτα για το τί κάνω εγώ, ποιος είμαι εγώ, ο άλλος, ο παράλλος κι αν κάνουν κι άλλοι ή είναι κι άλλοι ή όλοι σαν κι εμένα, τον άλλον, τον παράλλο κ.ο.κ.
    Το ότι εσύ νιώθεις την ανάγκη να μάθεις τί κάνω εγώ (ή πιο σωστά να με περιορίσεις πριν το κάνω προκειμένου να μην το κάνω) δε σημαίνει ότι έχεις και το δικαίωμα για κάτι τέτοιο.

    Εν προκειμένω βέβαια δε μιλάμε για την ανάγκη του βελζεβούλη που οδήγησε το κράτος στο να εφαρμόσει αυτό το νόμο, αλλά στην εφαρμογή συγκεκριμένων πολιτικών και νόμων που οδήγησαν το βελζεβούλη (και τον κάθε βελζεβούλη) να σκέφτεται κατ'αυτόν τον τρόπο και να νιώθει ότι έχει αυτές τις ανάγκες και κατά συνέπεια να κάνει αυτές τις γενικεύσεις, προκειμένου να τη βγάζει εύκολα κι αβίαστα. Είναι πολύ πιο "οικονομικό" από κάθε πλευρά να τους βάλουμε όλους σε ένα τσουβάλι και να καταδικάσουμε ανάλογα με τα κριτήρια που έχουμε θέσει παρά να ελέγξουμε και να τιμωρήσουμε αυτούς που παρανομούν.

    Αντί να ελέγξω και να τιμωρήσω όσους κάνουν την παράβαση λοιπόν, ψηφίζω/υποστηρίζω έναν νόμο ο οποίος τιμωρεί κάποιον που δεν έχει διαπράξει αδίκημα αλλά μπορεί να το διαπράξει εν δυνάμει. Νομοθετώ λοιπόν βαφτίζοντας όλο αυτό το "εν δυνάμει" ως αυτούσιο αδίκημα και τελειώνει η ιστορία. Πλέον δεν είσαι "εν δυνάμει" παράνομος, αλλά παράνομος κανονικότατα.

    Το γνωστό κι ως ιδιώνυμο έχει επανεμφανιστεί τα τελευταία χρόνια σε διάφορες μορφές και δε θα σταματήσει γιατί συμφέρει από κάθε πλευρά αυτούς που το επανέφεραν και γιατί δεν το απαγορεύει η συνείδησή των πολλών. Το οποίο δε, όπως αναφέρθηκε και σε προηγούμενο ποστ, αναιρεί και το τεκμήριο της αθωότητας (στην Ελλάδα είμαστε βέβαια κλπ κλπ).

    Τέλος, καλό είναι, έτσι έστω πληροφοριακά, να έχουμε στο νου μας ότι ένας νόμος αλλά και κάθε εξουσία, είτε νομοθετική είναι αυτή είτε εκτελεστική είτε δικαστική, (θα έπρεπε να) έχει ως σκοπό να προστατεύει τους 90 τιμωρώντας τους 10. Στην περίπτωση που έχει φτάσει να τιμωρεί τους 90, δε φταίνε οι 90.....

  9. #609
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    και άρχισαν τα τηλέφωνα...

    Με πήρε η ασφαλήστρια για την μοτοσυκλέτα του πατέρα μου,που την βγάζει καμιά βόλτα το καλοκαίρι και την ασφαλίζω για τρίμηνο.
    Μου είπε ότι θα πρέπει να την ασφαλίσω απο τώρα,για να μην ΄φαω το πρόστιμο...
    Τα έλεγε με μια άνεση...ροδάνι η γλώσα της.
    Με τον αέρα του νικητή

  10. #610
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tsompanis Προβολή μηνύματος
    και άρχισαν τα τηλέφωνα...

    Με πήρε η ασφαλήστρια για την μοτοσυκλέτα του πατέρα μου,που την βγάζει καμιά βόλτα το καλοκαίρι και την ασφαλίζω για τρίμηνο.
    Μου είπε ότι θα πρέπει να την ασφαλίσω απο τώρα,για να μην ΄φαω το πρόστιμο...
    Τα έλεγε με μια άνεση...ροδάνι η γλώσα της.
    Με τον αέρα του νικητή
    Η ασφαλίστρια τη δουλειά της κάνει και κράζει σαν κοράκι, τα πρόστιμα πόσο βέβαιο είναι ότι θα έρθουν και από πότε θα αρχίσουν να αποστέλονται;

    edit
    Το βρήκα και το παραθέτω, καλά μαμήσια, έχω 3 μηχανάκια στο γκαράζ...
    http://www.econ-e.gr/prostima-gia-an...oto-66898.html
    Τελευταία τροποποίηση από notakos600; 12/02/2013 στις 07:30.

  11. #611
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    ........
    Φιλικά , ο Βελζεβούλης της γειτονιάς...
    δυστυχως η δικια σου λογικη και επικινδυνη ειναι και πλακα δεν εχει.το απαραδεκτο ειναι να συμπιεζεις την κοινωνια κοιτωντας αποσπασματικα τα προβληματα της για μενα.προχτες οσο προσπαθουσες εσυ αλλο τοσο προσπαθουσαμε κι εμεις να σου δωσουμε να καταλαβεις καποια πραγματα και προφανως ουτε εμεις τα καταφεραμε.οπως βλεπεις ουτε εγω επαναλαμβανω εδω τπτ.
    οι γενικευσεις και οι υπεραπλουστευσεις δεν ξεκιναν απο μενα.να σου θυμισω για παραδειγμα την υπεραπλουστευση του επομενου νομου που μου ανεφερες προχτες, στην περιπτωση που δεν αποδωσει ο τωρινος.το θυμασαι?οποιος αγοραζει οχημα η θα ασφαλιζεται αμεσα η θα του κατασχεται το οχημα (ασχετα αν κυκλοφορει η οχι).να βοηθησω κι εγω στην υπεραπλουστευση σου αυτη λοιπον, θεωροντας οτι επειδη ο οδηγος του μοιαζει λιγο καγκουρας θεωρω οτι θα περναει 2 κοκκινα στις 3 μερες οποτε προκαταβολικα ας κοβουμε κι ενα κοστουμι και γι' αυτο, γιατι το κρατος δεν μπορει να ελεγχει τις παραβασεις του κοκ με αποτελεσμα τα τροχαια ατυχηματα να επιβαρυνουν τον προυπολογισμο της υγειας της χωρας.ζησε σαν δουλος λοιπον.εγω σαφως και το σεβομαι!αλλα δεν θα υποχρεωσεις κι εμενα να ζω ετσι.λυπαμαι.

    η δε εκτιμιση μου που σε αφηνει παγερα αδιαφορο ειναι η εικονα που προβαλεις και τπτ παραπανω.εγω σου λεω την εκτιμηση μου φιλικα.αν εσυ ενδιαφερθεις η οχι γι' αυτο ειναι δικος σου λογαριασμος.

    υ.γ.οι εντυπωσεις αληθινες η ψευτικες δεν ενδιαφερουν εμενα.εσυ πολιτευεσαι, εσενα ενδιαφερουν :a17:
    τι ηθελες δλδ να το πιασουμε απο την αρχη η να μεταφερω 4ωρη κουβεντα εδω μεσα για να κριθεις σωστα?αστο,θα κριθεις στις εκλογες
    Τελευταία τροποποίηση από TROOPER; 12/02/2013 στις 08:51.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #612
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    κωστα μολις ειδα και την υπολοιπη κουβεντα.

    φιλε παραλογιζεσαι οικτρα.λυπαμαι...

    θα τα πουμε στα τσιπουρα
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #613
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.173
    Οτι ναναι λέμε.
    Αστο Βελζεβούλη, το καψες.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #614
    Κάψιμο ξεκάψιμο, στο σχέδιο νόμου που είχε ανέβει για δημόσια διαβούλευση κλπ, έγραφε ότι θα κληθείς να παρέχεις εξηγήσεις και αν δεν είναι πειστικές, τότε θα πληρώσεις το πρόστιμο.
    Αυτό βεβαια ανοίγει το παράθυρο του "γνωστού" κλπ κλπ κλπ που σημαίνει ότι θα υπάρξει πάλι κόσμος που θα κυκλοφορεί ανασφάλιστος και "μάγκας" όπως σήμερα.

    Από την άλλη, έχω 2 μηχανές "τεύχη", οι οποίες αδυνατούν -η κάθε μία για τους λόγους της- να κινηθούν. Υπάρχει μπάτσος που θα με καλέσει να εξηγήσω γιατί έχω ανασφάλιστο, που θα του πάω το πλαίσιο πχ που κάθεται στο σαλόνι μου μαζί με άδεια και πινακίδα και θα μου πει όχι ασφάλισέ το, πιστεύω πως θα το βγάλεις βόλτα;

    Αυτό το κακό με τα ανασφάλιστα πάντως κάπως έπρεπε να μαζευτεί. Αν και πλέον συμβαίνει κάτι χειρότερο, τουλάχιστον εδώ πάνω: έχουν παραδώσει πινακίδες αλλά κυκλοφορούν κανονικά. Ένας τέτοιος να σου κάτσει (γιατί στ'@@ τους όλα πλέον) άντε βρες τον και άντε βρες και ευθύνες...

  15. #615
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    ΠΑντως οτι και να λεμε σεναρια ειναι μεχρι να βγει η αποφαση..Αν θελετε να εχετε το κεφαλι σας ησυχο πηγαινεται και τις παραδιδεται προσωρινα και μολις βγει η αποφαση τις ξαναπερνετε αν θελετε..Αν θυμαστε πριν κανα 2 χρονια ειχαν κανει ενα ιδιο κολπο με τα 50αρια συζητιοτανε πολυ(σχεδον οπως τωρα..)οτι κυκλοφορουν ανασφαλιστα και στο τελος η αποφαση ητανε οτι οποτε πηγαινεις να θεωρεις την αδεια πρεπει υποχρεωτικα να εχεις ασφαλιστηριο ειδαλως δεν στην θεωρουν..Ωραια δηλαδη το διορθωσαν το "προβλημα" με την αποφαση αυτη?Πας κανεις μια ασφαλεια 3μηνη τελος του 2012 θεωρεις την αδεια σου και με το που μπει το 2013 πριν ληξει η ασφαλεια την θεωρεις την αδεια παλι και μεχρι το τελος του 2014 εχεις 2 χρονια μπροστα σου να κυκλοφορεις ανασφαλιστος παλι..Εμενα η γνωμη μου ειναι οτι εχουν πολυ σημαντικοτερα πραγματα να διορθωσει αυτο το "κρατος" και κατι τετοια ειναι κερασακια στην τουρτα..Αφηστε ρε παιδια γιατι εχουν ξεφτιλιστει τα παντα ποια..Ολα για το χρημα γινοντουσαν-γινονται και θα συνεχιζουνε να γινοται παντα θα υπαρχουν καποιοι που θελουν το κασερι κακα τα ψεματα..

Παρόμοια θέματα

  1. Ανασφάλιστα οχήματα
    από cityfly στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 129
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2013, 02:28
  2. Ανασφαλιστα οχηματα
    από fidel_98_99 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2013, 08:53
  3. Link για ανακληθέντα οχήματα παντός τύπου και κατασκευαστή.
    από Gandalf dr685sm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2012, 18:12
  4. 1,5 εκατομυριο ανασφαλιστα οχηματα.
    από zephyr1 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2011, 12:53
  5. Οχήματα για όλα τα γούστα....
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2004, 02:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF